Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio miegelis. Pasidalinkit patirtimi

QUOTE(freken snork @ 2009 11 05, 21:50)
na, bet atrodo, kad jis miega... tik tas miegas toks neramus, gaila maziuko  unsure.gif



Labas, galiu pasakyti kad skaiciau, jog kudikio miegas toks ir yra, tai nereiskia kad jis kankinasi, jam viskas gerai, tik mamai neramu, nereikia del to vaiko maitinti papildomai ar imti ant ranku, jis pasimuisto bet uzmiega, tokios krypties ir laikykytes, dar spesit ant ranku prisinesiot, oi kiek dar nesiosite,,,
Mano mergyte taip pat 2 sav. bet mano 2 vaikas, tai as reaguoju labai paprastai, kol ne pradeda rekt ant ranku neimu ir nemaitinu, kartais nurimsta, kartais labiau verkia tuomet pabunda, gerai pavalgo ir uzmiega. O jei per anksti paimu maitinti, tai ir miega su krutimi burnyteje, su sypsena ant veido. thumbup.gif
Kantrbes , mamyte, rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2009 11 08, 19:15)
O tai kazin, padejo tas kietas maistas ar tiesiog atejo toks laikas...?

Mane tai gydytoja nugasdino, kad labai atsargiai su primaitinimu kai vaikui taip pilvuka sauda... O sekantis vizitas kai mazyliui bus beveik 6 men, tai net ir nzn ar iki to laiko kazka pradeti duoti.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Sedziu ir jauciuosi kaip zombis. Vaikas visa diena neramus, baisu apie nakti pagalvoti. Bijau, kad viena nakti bus taip, kad vaikas reks, o as nebegirdesiu...

zinai as blogiau uz zombi, jau puodelio nenulaikau doh.gif per dvi dienas sudauziau 4 puodelius ir kelias lekstes. kadangi manoji sirguliuoja, tai arba is viso nemiega ir tik zyzia arba kelias kas pusvalandi, tai jau kelios naktys, kai as is viso nemiegu. jau vos pasivelku doh.gif verysad.gif
as pradejau duot ragaut koseles ir tyreles tik nuo 6 men, o nuo 5.5 men pradejau duoti paragauti morku, obuoliu sultyciu.. is karto pradejau nuo keliu laseliu, o po to duodavau jau kazkiek ir pagerti.
as manau, kad mums padejo kietas maistas.
Atsakyti
QUOTE(nuliaX @ 2009 11 09, 14:30)
Labas, galiu pasakyti kad skaiciau, jog kudikio miegas toks ir yra, tai nereiskia kad jis kankinasi, jam viskas gerai, tik mamai neramu, nereikia del to vaiko maitinti papildomai ar imti ant ranku, jis pasimuisto bet uzmiega, tokios krypties ir laikykytes, dar spesit ant ranku prisinesiot, oi kiek dar nesiosite,,,
Mano mergyte taip pat 2 sav. bet mano 2 vaikas, tai as reaguoju labai paprastai, kol ne pradeda rekt ant ranku neimu ir nemaitinu, kartais nurimsta, kartais labiau verkia tuomet pabunda, gerai pavalgo ir uzmiega. O jei per anksti paimu maitinti, tai ir miega su krutimi burnyteje, su sypsena ant veido. thumbup.gif
Kantrbes , mamyte, rolleyes.gif


na, as dabar darau taip: nakti jau nusistovejo, kad keliasi kas 2,5-3val. tai kai jau isgirstu, kad labai stipriai muistosi ir praejusios 2,5val nuo paskutinio maitinimo, nelaukiu, kol prades rekti ir issibudins, imu maitinti, o po to atgal miegoti, tai nespeja issibudinti ir toliau galiu miegoti pati:) cia toks mano budas, kol kas veiksmingas:)
Atsakyti
Kaip laikrodukas kas 3-4 val keliasi blush2.gif jau pripratau mirksiukas.gif
nieko rimto, pavalgo ir vel i aki pucia thumbup.gif
Atsakyti
o maniske visai su miegu susipyko.. nenori miegoti ir viskas.. diena miega viena karta, 1,5h, o nakti pabunda ir keliasi, sedasi, "sneka", taip ir kokias tris valandas gali nemiegot.. doh.gif va ir dabar, dvi valandas bandziau uzmigdyti - nepavyko, tai zaidzia doh.gif
belieka tiketis, kad visa tai praeis, ir greit rolleyes.gif nes stogas ciuozia blink.gif

Fatimaallaa, kaip jus? ar pasveikot?
Atsakyti
QUOTE(jurgitaki @ 2009 11 10, 22:41)
o maniske visai su miegu susipyko.. nenori miegoti ir viskas.. diena miega viena karta, 1,5h, o nakti pabunda ir keliasi, sedasi, "sneka", taip ir kokias tris valandas gali nemiegot..  doh.gif va ir dabar, dvi valandas bandziau uzmigdyti - nepavyko, tai zaidzia  doh.gif
belieka tiketis, kad visa tai praeis, ir greit  rolleyes.gif nes stogas ciuozia  blink.gif

Fatimaallaa, kaip jus? ar pasveikot?

man rodos mes irgi link to einame doh.gif seniau 8 val ir jau lielio eidavom, o dabar ir 9 val ji sau smagiai zaidzia doh.gif na mes vis dar sergame. buna prabunda viduri nakties del to, kad vargsei pilvuka raizo ir viskas pora valandu be miego prasedim doh.gif as jau nieko nebenoriu, nes miego trukumas daro savo. dar kartais jei pavyksta su ja nusnusti pietu miegelio, tai tada dar nieko pusetina savijauta, o jei ne, tada jau sunku. mus angina kamuoja, o dabar dar ir vel viduriuoti pradejo blink.gif toks jausmas kad ne galo ne krasto musu bedelems unsure.gif
Atsakyti
Nemačiau, ar kas nors minėjo, bet, jei galvojate, kad blogo miego priežastis yra dygstantys dantukai, galite pabandyti iš vakaro duoti ibuprofeno ar paracetamolio sirupo mirksiukas.gif . Arba jei naktį atsibunda ir negali užmigti... Daug nereikia, užtenka vienos dozės, bet saldus sirupas šiek tiek apramina vaikelį, o nuskausminantis poveikis padeda užmigti.

O šiaip labai svarbu vienodas dienos režimas... Kiek teko pastebėti, kai tik kokia nors "iš konteksto iškrentanti" diena, nors ir labai naudinga, ir gera, ir visokia kitokia (tarkim, savaitgalį daugiau pabuvus lauke, pabendravus su žmonėm ir pan.) - tuoj pasimato naktį, kai išsiderina miegas... Taip jau yra, kad mažiukams labai svarbu, kad kiekviena diena būtų kuo panašesnė į praėjusią...
Atsakyti
Maniske irgi nuo pat gimimo dienom prastai miegodavo,tai po 15min.ar 30min.nebuvo jokio rezimo.Nakti nesiskundziau,neblogai miegojo.Nuo 4men.kai jau pradejau duoti tyreles ismiegodavo visa nakti.Dabar mums 10men.miega diena du kartus,bet irgi neilgai,buna issimciu kad pucia pora valandu,tada man jau keista biggrin.gif Bet visada turiu supti,nes kitaip neuzmiega...
Papildyta:
QUOTE(buruliuke @ 2009 11 11, 12:10)
Maniske irgi nuo pat gimimo dienom prastai miegodavo,tai po 15min.ar 30min.nebuvo jokio rezimo.Nakti nesiskundziau,neblogai miegojo.Nuo 4men.kai jau pradejau duoti tyreles ismiegodavo visa nakti.Dabar mums 10men.miega diena du kartus,bet irgi neilgai,buna issimciu kad pucia pora valandu,tada man jau keista biggrin.gif Bet visada turiu supti,nes kitaip neuzmiega...

Tiesa dar,kita karta ziurek 8val.vakaro jau trina akutes,bet jei uzmigdysiu tokiu laiku atsikels kokia desimta ir tada iki naktu kukuosim smile.gif tai bandau datemti iki kokiu devyniu,ir jai turbut tas miegas kazkaip persimusa,gal pervargsta ir tada siunta,duksta,prasideda sokiai,spygavimai iki vienuoliktos.
Atsakyti
Jungiuosi ir aš su savo nemiegančia gražuole. 4u.gif
Užmiega vėlai, apie 23val, po to pradeda bliauti 00:30 ir dar iki ryto tenka maitinti po 3-4 kartus. Pvz. užvakar 7 ryto maitinau 5 kartą doh.gif Tik kažkoks stebuklas buvo įvykęs šią naktį, užmigo 23:30, po valandos atsibudo, tai aš jau prie savo pupos nelindau,MB pasupavo apie 10min,nulūžo vaikas berėkdamas ir atsibudo tik 6 ryto. Negalėjau suprasti kas atsitiko blink.gif Tai man dabar tik viena išvada peršasi, kad gal nereikia kiekvieną kartą papo duoti??
Atsakyti
QUOTE(Vitoria @ 2009 11 11, 13:50)
Jungiuosi ir aš su savo nemiegančia gražuole.  4u.gif
Užmiega vėlai, apie 23val, po to pradeda bliauti 00:30 ir dar iki ryto tenka maitinti po 3-4 kartus. Pvz. užvakar 7 ryto maitinau 5 kartą  doh.gif Tik kažkoks stebuklas buvo įvykęs šią naktį, užmigo 23:30, po valandos atsibudo, tai aš jau prie savo pupos nelindau,MB pasupavo apie 10min,nulūžo vaikas berėkdamas ir atsibudo tik 6 ryto. Negalėjau suprasti kas atsitiko  blink.gif Tai man dabar tik viena išvada peršasi, kad gal nereikia kiekvieną kartą papo duoti??

tikrai nereikia kas kart kisti papuko. ne visuomet pabudes vaikas valgyti nori. as jeigu neseniai buvo valgius, tai is karto pasupu, padainuoju lopsine, jei vis tik ji verkia ir neuzmiega ar bent jau neapsiramina per mazdaug 20 min ir iesko burnyte papulio, tada jau traukiu ir siulau MP
Atsakyti
Fatimaallaa,
kaip reikalai?
kelios dienos nebuvau prisijungusi, tai ziuriu, kad jau ir Tau niekaip tapai zombiu verysad.gif
kaip pasveiksi bus proga naujus indus nusipirkti bigsmile.gif , nes puse senu bus isdauzyta mirksiukas.gif
o dabar rimtai
kaip maziuke? ka sako daktarai, kodel vel viduriojat? o tai jie nustate, kad angina ar paciai taip atrodo? unsure.gif Kaip miegat?
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 11 11, 14:56)
tikrai nereikia kas kart kisti papuko. ne visuomet pabudes vaikas valgyti nori. as jeigu neseniai buvo valgius, tai is karto pasupu, padainuoju lopsine, jei vis tik ji verkia ir neuzmiega ar bent jau neapsiramina per mazdaug 20 min ir iesko burnyte papulio, tada jau traukiu ir siulau MP

Nežinau ar pavyks, reiks pabandyti. Kai bandau prisiglausti ar supti,tai pradeda dar labiau verkti ir stumti nuo savęs g.gif Dukrytė niekad neatsisako, tik du kart nenorėjo MP- kai dantukai dygo.
Atsakyti