Įkraunama...
Įkraunama...

***Krikštynų tortas***

QUOTE(KasYra @ 2008 03 21, 09:02)
Stai nuoroda maximoje kepamo ir galimo uzsisakyti torto "krepsinio kamuolys" nuoroda mirksiukas.gif

http://www.maxima.lt...sinio-kamuolys/

KRIKSTYNOMS UZSISAKINEJAU TAI LABAI JAU NESKANUS PAKLIUVO, O TAP REKOMENDAVO, VOS NEVERKIAU KAD TOKS PAKLIUVO IR TIEK DAUG SUMOKEJAOMuser posted image
NIEKADA GYVENIME MAXIMOJE NEUZSAKINESIU
Atsakyti
Vestuvems uzsakinejom Mazojoj ragainei, mums labai patiko (skanus ir gan nebrangus lyginant su kitom imonem) biggrin.gif , bet girdejau atsiliepimu, kad laiku nepadaro uzsakymo g.gif , del to geriau uzsakima atsiimt priespaskutine diena iki sventes, o ne paskutine mirksiukas.gif

http://www.mazojiragaine.lt/pro2.php
Atsakyti
Sveikos visos, si sestadieni mano maziuko krikstynos, tiesa mano maziukas ne toks jau mazas jau beveik 3 metu, tai galvoju nepirkt to balto lazkokio su leliuku ar su mazais tapkiukais krikstynu torto, o pirkt paprasta vaikiska.
Beda tokia, kad nenoriu to dabar labai populiaraus tasaus glajaus. O paziurejau kad kitokiu vaikisku beveik ir ner.
Gal kuri gali patart koki torta 3 metu vyrukui kaune g.gif
Atsakyti
Uzsukau paziureti kokiu cia grozybiu yra prideta ir pamatem savo torta koki uzsisakem krikstynom biggrin.gif sakem jonavoje, tai net nezinojau, kad uzsisakem is bijolos torta blush2.gif tik musu bus zydras ir su vaiku vardais prasiau kad butu, musu 116 pav. ax.gif

http://www.bijola.lt/tortai_2.html

Gal zinot kuri mamyte ar skanus bijolos tortas "Mociutes" nes toki uzsisakem, sake pats populiariausias, daug kas ji sakosi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(laurada @ 2008 07 04, 12:44)
Uzsukau paziureti kokiu cia grozybiu yra prideta ir pamatem savo torta koki uzsisakem krikstynom  biggrin.gif sakem jonavoje, tai net nezinojau, kad uzsisakem is bijolos torta  blush2.gif  tik musu bus zydras ir su vaiku vardais prasiau kad butu, musu 116 pav. ax.gif

http://www.bijola.lt/tortai_2.html

Gal zinot kuri mamyte ar skanus bijolos tortas "Mociutes" nes toki uzsisakem, sake pats populiariausias, daug kas ji sakosi  rolleyes.gif



ar skanus buvo krikstynu tortas??mes kaip tik ir ieskom,buvau grazu maciusi is maximos,bet cia mamyte viena sake kad vos neverke kad gailejosi uzsisakius,tai dabar abejoju as maxima unsure.gif reiks ziureti ka manot apie bijolos tortus
Atsakyti
QUOTE(mergyte23 @ 2008 07 09, 22:38)
ar skanus buvo krikstynu tortas??mes kaip tik ir ieskom,buvau grazu maciusi is maximos,bet cia mamyte viena sake kad vos neverke kad gailejosi uzsisakius,tai dabar abejoju as maxima  unsure.gif  reiks ziureti ka manot apie bijolos tortus



Kad labai jau ispudingas butu nepasakyciau, bet skanus buvo smile.gif
Atsakyti
Sunaus krikstynoms uzsakem kriausini torta (yra prekybos centruose - kepa Pasvalio Ausra), tik papuose pagal prasyma. Man pats skaniausias:
user posted image
Panasus buvo ir per dukros 5 metuku gimtadieni:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2008 05 02, 00:25)
Vestuvems uzsakinejom Mazojoj ragainei, mums labai patiko (skanus ir gan nebrangus lyginant su kitom imonem)  biggrin.gif , bet girdejau atsiliepimu, kad laiku nepadaro uzsakymo  g.gif , del to geriau uzsakima atsiimt priespaskutine diena iki sventes, o ne paskutine  mirksiukas.gif

http://www.mazojiragaine.lt/pro2.php


Mes krikstynoms uzsakinejom Mazojoj Ragainej, tai labai patiko - labai skanus, nesaldus, papuostas pagal prasyma. Ir uzsakymas buvo ivykdytas laiku. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Coliukė121 @ 2008 10 15, 15:36)
Mes krikstynoms uzsakinejom Mazojoj Ragainej, tai labai patiko - labai skanus, nesaldus, papuostas pagal prasyma. Ir uzsakymas buvo ivykdytas laiku.  thumbup.gif


O as likau labai nepatenkinta Mazaja ragaine ir nors gyvenu prie pat ju firmines parduotuveles, daugiau ten neinu , neisiu ir kitiems nepatarsiu. Iki maziaus krikstynu ten pyragelius, pyragus ir visokias kitokias gerybes pirkdavau kas savaite, todel nekilo jokiu abejoniu, kad krikstynu torta uzsakysiu ten.
Issirinkau torta, papuosima is ju katalogu, tik papildomai paprasiau varda uzrasyti, kas manau nesudetinga visai, nors joms gal ir sudetinga - vaiko varda uzrasiau didelem spausdintinem raidem, kad nesuklystu, bet ji vos perskaite. Pardavejos net dvi mane aptarnavo ir abi buvo labai nepatenkintos, kad trukdau, nors jokios eiles nebuvo. Pasijutau kaip kokia kaimiete, nes dar paprasiau, kad duotu koki lapeli kad sumokejau 50 lt uzstata, nes pati torto neateisiu atsiimti, o ateis vyras.
Na ir ka gi, gavau soka kai ta torta pamaciau. Skanumo buvo tikrai skanus ir laiku pagamintas. Bet atrode klaikiai, kam idomu galesiu atsiusti nuotraukas mano torto ir pavyzdzio is ju katalogo palyginimui. Papuosimas kaip su vistos koja padarytas, vardo aisku ant torto nebuvo, nors as sutikau papildomai sumoketi. Ir be to, tortas buvo perpus suluzes... aisku, torta atsieme vyras, tai jis taktiskai nutylejo pardavejos "oi" ir sumokejo dar 70 lt. Zinoma, as pati nebuciau jo emusi jokiais budais, nes geda sveciam buvo parodyti toki grozi, tai ant stalo jo ir nedejau, pastaciau nuosaliau.Nors jis turejo puosti stala.
Tai va nepatariu ir nerekomenduoju.
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2009 02 12, 04:04)
Aš taip pat įdėsiu keletą nuotraukikių pirmajam gimtadieniui pačios darytų torčiukųsmile.gif

Dabar ieškau,ką gražaus iškepti antrajam gimtadieniui g.gif

Koks grozis bigsmile.gif , o as deja nemoku tortu kept blush2.gif
Per krikstynas vel gi uzsisakem Ragaineje (uzsakymus darome Zukausko g., labiausiai aptarnavimas ten patinka). Jokiu problemu ir nusiskundimu. Nors atejome 3 d. iki sventes, pardaveja nelabai norejo priimti uzsakyma, bet tfu, tfu, tfu viska suspejo ir graziai padare.
user posted image
Atsakyti
toliau dalinamės žiniomis kur užsakinėjote,ar žadate užsisakyti krikštynoms tortus
user posted image

SENA TEMA ŠTAI ČIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina444: 28 gegužės 2009 - 16:50

SENA TEMA ŠTAI ČIA
[/quote]
aš telefone nelabai įžiūriu - nuotraukoje tortas??? O kryžiaus formos su nukryžiuotuoju nedarot?
Atsakyti