Įkraunama...
Įkraunama...

***Krikštynų tortas***

Sveiki.Mes taip pat uzsakinejom Bijoloj, niekam nepatiko skonis, isvaizda pusetina, bet as uzsisakiau su vienokiom gelytem, o padare su kitokiom!!! gaila , kad foto nemoku idet, jei kuri padetumet, imesciau paziuret.
Atsakyti
QUOTE(Dzesika @ 2009 08 28, 01:55)

Gal kas zino kur Klaipedoje galima uzsisakyti graziu tortu?

mes uzsisakem Kulinarijoj (riporte), tai nei pavyzdziu neturejo, bet skubiai reikejo, tikiuosi nenuvils rezultatas, butninai nufotkinsiu, ir po krikstynu parodysiu cia ax.gif
Atsakyti
Na mes darem krikstynas mazas 12 zmoniu tokius pietus,tai kriksto mama norejo uzsakyti torta bet as uzprotestavau smile.gif pati moka kepti medaus torta labai skanu,bet vos ikalbejau nes sako nemoku puosti-puosimas ne esme,skonis esme.Geriau skanus bet ne toks skanus-negu moketi 100 litu uz torto grozi o ne skoni schmoll.gif
Visi buvo suzaveti torto skoniu ir klausinejo recepto thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruutaa: 02 spalio 2009 - 08:47
musu tortukas

user posted image
Atsakyti
skubu uztarti BIJOLA - visai ir skanus ir grazus tortukai smile.gif . seniai ten perkam siaip ir proginius uzsakinejam. va ir krikstynoms gamino pagal mano sugalvojima , tik kad foto nemoku perkelt blush2.gif Taciau ten dirba dvi pardavejos, reikia zinot kuri ka ismano ir ka sugeba patart . cia as is savo ilgametes pirkejos patirties biggrin.gif .
Atsakyti
Pasirodau kokie buvo torcukai kai krikstinom seses mergyte
http://img8.imagesha...73/dsc0424k.jpg
http://img96.imagesh...52/dsc0191x.jpg
cia matosi ir kitas tik is toli
Atsakyti
Aš užsakinėjau Gulbinienėj senoliuką. Nors man buvo ne idealaus grožio, bet užtai neliko nė gabalėlio-labai jau skanus.
user posted image
Atsakyti
Tortą užsakinėjome Bijoloj. Labai skanus ir gražus gavosi. Įdėčiau nuotrauką, bet ji labai prastos kokybės blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamusiuka @ 2009 08 08, 13:33)
Būtinai nufotografuok ir mums parodyk mirksiukas.gif ir žinoma kaip skonis parašyk.
Mes pradedam tortų gamybos paieškas, norisi ir skanaus ir gražaus.
Pas Gulbinienę buvom kelis kart užsakę ir paskutinius du teko nusivilti schmoll.gif pinigai gana diiuliai, papuošimas klaikus o skonis...liko daugiau nei pusę torto nesuvalgyto doh.gif O valgančiųjų buvo daug ir saldaus mėgėlų doh.gif

tortas tai labai grazus buvo,bet jau skonis tai gryna sintetika verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(irmuciukas5 @ 2009 10 21, 11:59)
Pasirodau kokie buvo torcukai kai krikstinom seses mergyte

http://img96.imagesh...52/dsc0191x.jpg
cia matosi ir kitas tik is toli


Tas ruzavas idomus labai,gal is arciau yra foto???

QUOTE(nykshtuke @ 2009 10 22, 07:22)
Aš užsakinėjau Gulbinienėj senoliuką. Nors man buvo ne idealaus grožio, bet užtai neliko nė gabalėlio-labai jau skanus.
user posted image

Kad uztenka ir grozio sitam tortukui,gi tikrai skonis svarbu be galo,vaizdas tai greitai dingsta,jei tortas skanus lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes užsakinėjom Bella Toscana Kaune. Iš tikrųjų tai man ten super tortai thumbup.gif Tokie originalūs savo skoniu thumbup.gif
Atsakyti
as uzsakinejau Rimi, buvo skanus ir padare kaip as norejau, uzteko visiems 25 zmonems ax.gif
Atsakyti