Įkraunama...
Įkraunama...

***Krikštynų tortas***

QUOTE(Olaiva @ 2010 06 21, 19:25)
ne pati dariau smile.gif dare mama is sm,viduj morengai thumbup.gif grazu,skanu,nuostabu smile.gif

blink.gif kokiam mieste? kiek kg sverė toks wub.gif norėčiau tos mamos kontaktų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 21 birželio 2010 - 20:00
Na pasirikimas tortu Lietuvoje nemazas, bet....man dauguma atrodo kaip keverzones...aisku cia skonio reikalas... unsure.gif kai reikejo uzsakyti vaiko gimtadieniui...pradejau ieskoti grazaus, o ne bet kokio...tep lep su visokiomis keverzonemis...baisu doh.gif Kiek apvaziavau konditeriju...nieko yspudingo neradau...Ir mano dziaugsmui atradau Dauksiagires dvaro konditerija... thumbup.gif
Uzsakem maziaus gimimo dienai...buvo super skanus ir grazus...Dabar uzsakiau torciuka ten ir krikstynom... wub.gif
Jei ka domina www.tortai.eu
Si konditerija randasi Kaune... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mindiniete @ 2010 06 22, 23:35)
Na pasirikimas tortu Lietuvoje nemazas, bet....man dauguma atrodo kaip keverzones...aisku cia skonio reikalas... unsure.gif kai reikejo uzsakyti vaiko gimtadieniui...pradejau ieskoti grazaus, o ne bet kokio...tep lep su visokiomis keverzonemis...baisu doh.gif Kiek apvaziavau konditeriju...nieko yspudingo neradau...Ir mano dziaugsmui atradau Dauksiagires dvaro konditerija... thumbup.gif
Uzsakem maziaus gimimo dienai...buvo super skanus ir grazus...Dabar uzsakiau torciuka ten ir krikstynom... wub.gif
Jei ka domina www.tortai.eu
Si konditerija randasi Kaune... mirksiukas.gif

tortai tikrai grazhiai papuoshti, o kaip del ju skonio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2010 06 23, 08:48)
tortai tikrai grazhiai papuoshti, o kaip del ju skonio?  g.gif


Aš asmeniškai visiškai nusivyliau būtent šios firmos tortų skoniu, nes parekomendavo man konsultantė "patį skaniausią" - o nepatiko niekam doh.gif valgėm tik, kad reikėjo blush2.gif ir prie viso to netiksliai išpildė mūsų užsakymą... bet čia gal ne visad taip, gal tik mums taip nenuskilo... unsure.gif
Šiaip ar taip sakiau, gryšim pas Gulbinienę - ten nusivilt dar niekad neteko - nedarau reklamos, bet tik nuomonę išsakau tongue.gif

P.s: tortą dariau dukrelės 2-ąjam jubiliejui rolleyes.gif

Na, o krikštynos bus rugpjūtį wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasicka*: 23 birželio 2010 - 16:41
QUOTE(Rasicka* @ 2010 06 23, 18:23)
Aš asmeniškai visiškai nusivyliau būtent šios firmos  tortų skoniu, nes parekomendavo man konsultantė "patį skaniausią" - o nepatiko niekam  doh.gif  valgėm tik, kad reikėjo  blush2.gif ir prie viso to netiksliai išpildė mūsų užsakymą... bet čia gal ne visad taip, gal tik mums taip nenuskilo...  unsure.gif
Šiaip ar taip sakiau, gryšim pas Gulbinienę - ten nusivilt dar niekad neteko - nedarau reklamos, bet tik nuomonę išsakau  tongue.gif

verysad.gif Buna... pati krikštijau mergytę prieš porą metų... mama užsakė tortą doh.gif padarė ne tokį kokio norėjo, gerai kad skanus tik, bet grožio 0. Paėmė pinigų kaip už krikštynų tortą, o padarė elementarų parduotuvinį su gėlėm, tik pora angeliukų uždėjo, tokių kaip šokoladukai.. doh.gif Tortas baltas, gėlės galtos, angeliukai balti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasicka* @ 2010 06 23, 16:23)
Aš asmeniškai visiškai nusivyliau būtent šios firmos  tortų skoniu, nes parekomendavo man konsultantė "patį skaniausią" - o nepatiko niekam  doh.gif  valgėm tik, kad reikėjo  blush2.gif ir prie viso to netiksliai išpildė mūsų užsakymą... bet čia gal ne visad taip, gal tik mums taip nenuskilo...  unsure.gif
Šiaip ar taip sakiau, gryšim pas Gulbinienę - ten nusivilt dar niekad neteko - nedarau reklamos, bet tik nuomonę išsakau  tongue.gif

P.s: tortą dariau dukrelės 2-ąjam jubiliejui  rolleyes.gif

Na, o krikštynos bus rugpjūtį  wub.gif


Na mes likom patenkinti, bet matyt visko pasitaiko... unsure.gif
Atsakyti
musu krikshtynu tortas:

http://img97.imagesh...079/tortasp.jpg


 i 
Temose talpinamos nuotraukos turi atitikti reikalavimus (reikalavimas nuotraukai: prisegti galima sumažintą, ne didesnę nei  600x500 taškų).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 16 liepos 2010 - 13:00
X-iuke o kur tortuka daret ?
Atsakyti
Vilnietes mamos,...kur uzsakyti torta kristynu..skanu skanu bigsmile.gif
na einu skaityti nuo pradzios,...bet jei kuri naujai uzsakinejote ir turtie rekomendaciju...labai laukiu ats. drinks_cheers.gif
Atsakyti
cia paskaitinejau apie Gulbinienes tortus....o issirenki torto vidu...o papuosia jau krikstynom specialiai..ar jau koks yra krikstynu torto vidus toky reikia ir pirkti _... g.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2010 06 28, 13:03)
musu krikshtynu tortas:


Labai gražus thumbup.gif , įdomu kur darytas?
Atsakyti
tortuka darem pas Gulbiniene, internete radau patikusia ishore, ishirinkau pas juos vidu ir padaviau atspauzdinta norima torto ishvaizda smile.gif
dar spalvas pagal save pareguliavau ten viska jos susirashe ir padare kokio norejom wink.gif

wub.gif
Atsakyti