Įkraunama...
Įkraunama...

***Krikštynų tortas***

QUOTE(zyzna @ 2010 07 31, 15:21)
tai gal pasiruosimas tik, dedant torta ant tortines nufotkina  g.gif  nemanau, kad des su kartonais ant stalo kai bus sveciai  schmoll.gif  g.gif  g.gif

na tikrai sioj temoj buvo foto su tortu ir ne lekstej.tiesiog gal kai kam atrodo visai grazu biggrin.gif
Atsakyti
Mažosios krikštynų tortas ax.gif Pirkom Ievos Skanėstuose (Gargždai). Ėmėm karamelinį ir jogurtinį skonius. Na... Man asmeniškai skoniai neypatingi, bet kitiems patiko ax.gif
Šiaip, puikiai atlaikė transportavimą (apie 100km). O buvo be proto karšta thumbup.gif
Mums jis kainavo 85lt.

Kad išvengt nesusipratimų, dedu nuorodą, o ne pačią foto 4u.gif
Eglutės tortas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikuliukas: 01 rugpjūčio 2010 - 09:55
QUOTE(vikuliukas @ 2010 08 01, 10:43)
Mažosios krikštynų tortas  ax.gif Pirkom Ievos Skanėstuose (Gargždai). Ėmėm karamelinį ir jogurtinį skonius. Na... Man asmeniškai skoniai neypatingi, bet kitiems patiko  ax.gif
Šiaip, puikiai atlaikė transportavimą (apie 100km). O buvo be proto karšta thumbup.gif
Mums jis kainavo 85lt.

Labai jau gražus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vikuliukas @ 2010 08 01, 10:43)
Mažosios krikštynų tortas  ax.gif Pirkom Ievos Skanėstuose (Gargždai). Ėmėm karamelinį ir jogurtinį skonius. Na... Man asmeniškai skoniai neypatingi, bet kitiems patiko  ax.gif
Šiaip, puikiai atlaikė transportavimą (apie 100km). O buvo be proto karšta thumbup.gif
Mums jis kainavo 85lt.

user posted image

man tas juodas apvadas ne i tema,o siaip grazus
kur uzsakinejot? ir kiek kg svere?
Atsakyti
QUOTE(k.lapelyte @ 2010 08 01, 10:47)
man tas juodas apvadas ne i tema,o siaip grazus
kur uzsakinejot? ir kiek kg svere?

Viską esu surašius aukščiau mirksiukas.gif
Šitas svėrė apie 2,5kg. 4u.gif
Šiaip, kilogramo kaina 35lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikuliukas: 01 rugpjūčio 2010 - 09:56
O gal kuri zinote ar Bijoloje galima uzsisakyti internetu? g.gif arba telefonu, ar butina vaziuoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2010 08 01, 12:34)
O gal kuri zinote ar Bijoloje galima uzsisakyti internetu?  g.gif  arba telefonu, ar butina vaziuoti?  g.gif

http://bijola.lt/order.php
manau, kad galima g.gif
Atsakyti
na musu krikstynos vyko Telsiuose, nors patys esame vilnieciai, tai ir tortuka ten uzsakinejome..... kainavo 40 lt ( vos ne 2 kg buvo ) na dar leliukas 10 lt biggrin.gif
labai skanus tortukas buvo, net dabar seile tysta biggrin.gif


user posted image
Atsakyti
linella, labai grazus tortas ir kaip pigiai kainavo bigsmile.gif
Atsakyti
ir as stebejausi, kad taip pigiai isejo. Ir tikrai skanus buvo.... jogurtinis su biskvitu thumbup.gif
gerai, kad leliukas nevalgomas, tai atminciai pasidejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 07 31, 15:02)
cia ne i tema,bet jus taip ir dedat ant sventinio stalo su kartonine deze? g.gif  doh.gif ne tik cia,ir anksciau maciau tokiu foto ikeltu,kur nueme dangti ir padejo,nors krikstynoms ruosesi,stengesi...is smulkmenu ir susideda visas sventes grozis mirksiukas.gif bet smulkmenos ir pagadina...

pas mus buvo visa svente lauke ir nebuvo kada ten perdedineti kai lauke tada buvo 34karscio ir jis lydesi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga99 @ 2010 08 01, 15:41)
pas mus buvo visa svente lauke ir nebuvo kada ten perdedineti kai lauke tada buvo 34karscio ir jis lydesi  doh.gif

koks skirtumas,ar lauke +34,ar -10...
Atsakyti