Įkraunama...
Įkraunama...

***Krikštynų tortas***

QUOTE(akilezna @ 2010 08 07, 21:47)
Gaila, kad Klaipedoje o ne Vulniuje, kazkaip Vilniuje nieko neismeta sad.gif kad kas gamintu naminius tortus.



Man tai baisu butu be rekomendaciju uzsakyti namini unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(evutukas @ 2010 08 04, 12:08)
musu buvo va toks, gal jau siuo metu pabodes, bet man labai grazus wub.gif

http://hotimg23.fotk...IMGP9454-vi.jpg

labai grazus man sitas torciukas,sunelio irgi toks buvo,tik melsvas.
labai graziai stalas papuostas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(evutukas @ 2010 08 04, 13:08)
musu buvo va toks, gal jau siuo metu pabodes, bet man labai grazus wub.gif

http://hotimg23.fotk...IMGP9454-vi.jpg

Musu melynas buvo thumbup.gif
Atsakyti
MUsu tortas buvo užsakytas pas Gulbiniene rolleyes.gif simtalapis

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 11 rugpjūčio 2010 - 13:40


lullu, nereali ideja su simtalapiais thumbup.gif Labai graziai papuosta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 11 rugpjūčio 2010 - 13:41
QUOTE(zyzna @ 2010 08 03, 09:29)
aha  biggrin.gif 46 pinigai už kilogramą  biggrin.gif
kai pamačiau tą tortuką prieš kokius pusę metų, kai tik pradėjom galvot apie krikštą, sakiau šitas tortas super, bus ant mano vaiko krikštynų stalo  lotuliukas.gif bet kai pradėjau daugiau domėtis, tai tas tortas ant kiekvieno krikštynų stalo...net su draugėm foto neįdomu žiūrėt, visur tas pats tortukas  doh.gif  lotuliukas.gif tai išsirinkau kitą, man netgi dar gražesnį  blush2.gif

va kur auksiniai žodžiai drinks_cheers.gif aš vis bandau draugus ir pažįstamus įtikinti, kad krikštynos yra vaiko individuali šventė, įsivaizduojam vaizdą po kelių metų, susirenka draugų vaikai su krikštynų fotkėmis ir ant visų stalo tie batai su pėdutėmis doh.gif tiek yra gražių, originalių idėjų forumuose, galų gale tame pačiame google, kad tik rinktis ir gamintis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 08 11, 08:51)
va kur auksiniai žodžiai  drinks_cheers.gif  aš vis bandau draugus ir pažįstamus įtikinti, kad krikštynos yra vaiko individuali šventė, įsivaizduojam vaizdą po kelių metų, susirenka  draugų vaikai su krikštynų fotkėmis ir ant visų stalo tie batai su pėdutėmis doh.gif tiek yra gražių, originalių idėjų forumuose, galų gale tame pačiame google, kad tik rinktis ir gamintis wub.gif


Na man tai Jus per daug sureiksminat ta torta ax.gif Juk krikstynose tilo grazu ne tortas pagrindine esme 4u.gif
Atsakyti
Zinot, galit tiket, galit ne. As tai neatsimenu ar buvo pas mane per vestuves tortas g.gif . Ir per pirmo vaiko krikstynas jauciu, kad nebuvo torto. O stalo tai mes ir nefotkinom, ka ten fotkint
Atsakyti
mes jau po krikšto, užsakinėjom tortą pas Gulbinienę, skonis toks 'pusiau' buvo, vyšniukas ir konkorežis, nors konkorežis patiko daugumai. Papuošime man trūko kruopštumo doh.gif taip kažkaip tep lep padaryta buvo. Kainavo virš 200lt doh.gif daugiau iš Gulbinienės nebe užsakinėsiu tortų schmoll.gif biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2010 08 13, 10:52)


Pirmas įspūdis tikrai geras thumbup.gif geriau įsižiūrėjus matomi trūkumai blush2.gif bet šiaip labai gražus thumbup.gif
Atsakyti
mes tai uzsisakeme is maximos.
Atsakyti
QUOTE(korisda @ 2010 08 13, 13:25)
mes tai uzsisakeme is maximos.

mums tikrai buvo skanus tas su batukais good.gif
Atsakyti