Įkraunama...
Įkraunama...

***Krikštynų tortas***

QUOTE(Živilkinas @ 2010 08 20, 00:17)
Labas, mamytės, graži šventė praėjo, tai bepigu dalint atsiliepimus ir rekomendacijas, pamenu, kiek visur landžiojau internete, kol suradau ir apsisprendžiau dėl įvairių dalykų besiruošiant, taigi, prašom nuoroda (Kaune):  4u.gif

http://www.tortai.eu/

"Daukšiagirės dvaro konditerija"

Labai gražų tortą padarė.
Visiems buvo skanus, labai lengvas, šviežias, užsisakėm avietinį.

Davė paragaut įvairių skonių renkantis  thumbup.gif

Papuošimas nerealus (tiesa, ta balto glajaus masė saldoka, aš, asmeniškai, nevalgiau, bet ji visur tokio tipo būna saldi smarkokai), gaila buvo ir pjauti...  biggrin.gif

Pačios pažiūrėkit nuotraukas jų tinklapyje.
Sėkmės ir skanaus!

o saviskio nuotraukos neturit?
Atsakyti
QUOTE(Živilkinas @ 2010 08 20, 00:17)
Labas, mamytės, graži šventė praėjo, tai bepigu dalint atsiliepimus ir rekomendacijas, pamenu, kiek visur landžiojau internete, kol suradau ir apsisprendžiau dėl įvairių dalykų besiruošiant, taigi, prašom nuoroda (Kaune):  4u.gif

http://www.tortai.eu/

"Daukšiagirės dvaro konditerija"

Labai gražų tortą padarė.
Visiems buvo skanus, labai lengvas, šviežias, užsisakėm avietinį.

Davė paragaut įvairių skonių renkantis  thumbup.gif

Papuošimas nerealus (tiesa, ta balto glajaus masė saldoka, aš, asmeniškai, nevalgiau, bet ji visur tokio tipo būna saldi smarkokai), gaila buvo ir pjauti...  biggrin.gif

Pačios pažiūrėkit nuotraukas jų tinklapyje.
Sėkmės ir skanaus!


Labai nuostabus tortai nuotraukose. Gal turite torto foto? Keliu kg. jusu tortas buvo ir kiek kainavo?
Atsakyti
QUOTE(ingrid_979 @ 2010 08 20, 08:57)
Labai nuostabus tortai nuotraukose. Gal turite torto foto? Keliu kg. jusu tortas buvo ir kiek kainavo?


Nuotraukos dar neturiu, bet aš prašiau analogiško, kaip vestuvinis tortas Nr. 77 iš jų tinklalapio, tiksliau, kaip viršutinė dalis, tik, žinoma, jį darė didesnį, žodžiu, toks ir mano tortas buvo... biggrin.gif

Aš pati asmeniškai nenorėjau jokių leliukų-batukų ir baltos spalvos, bet mačiau pagamintų su mažytukais kūdikučiais ir angeliukais, labai mieli... 4u.gif
Glajus apteptas labai lygiai.
Žavingai atrodo ir tas perrištas atlasinis kaspinas.

1 kg - 50 Lt, tortą užsakinėjau 3-jų kg, tik kad mūsų 11-kai valgytojų tiek buvo aiškiai per daug, taip kad visiems paskui įdėjau po lauknešėlį.
O mano pačios krikšto dukra, žinoma, tuoj pat pareikalavo, kad jai būtų sudėtos papuošimo gėlytės: rožytės-anemonai...

Beje, labai rekomendavo šiuos tortus vaikų šventėms, kadangi gamina tik iš natūralių medžiagų, jokių ten konservantų ir pan., na, bent jau taip reklamavo biggrin.gif


Dar prisiminiau, kad labai skanius tortus gamina "Bella Toscana" www.bellatoscana.lt
Gamina taip pat iš natūralių medžiagų.
Tik man papuošimas iš jų nuotraukų katalogo pasirodė kiek paprastesnis, tad nugalėjo Daukšiagirės dvaro konditerija renkantis.
Dar rekomenduočiau plikytus pyragaičius iš Bellos Toscanos, jei kas norit dar ko nors prie saldaus stalo papildomai. Labai skanus su sąlyga, kad švieži, nes šiaip jie ten nestovi, nes nėra minėtų konservantų...

Ech, net seilė nutįso biggrin.gif


Atsakyti
Musu buvo toks:
user posted image
Darem bijoloj,siaip labai grazus,emem maskarponio vidu,galetu buti ir skanesnis)Antra kart neuzsakineciau,o be to ir kaina buvo nemaza..
Atsakyti
QUOTE(Liolika @ 2010 08 21, 12:49)
Musu buvo toks:
http://images19.fotk...cture673-vi.jpg
Darem bijoloj,siaip labai grazus,emem maskarponio vidu,galetu buti ir skanesnis)Antra kart neuzsakineciau,o be to ir kaina buvo nemaza..


Atrodo neblogai, tik ar jis maziukas ar nuotraukoj taip atrodo? 2 kg turetu buti?
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 08 21, 14:29)
Atrodo neblogai, tik ar jis maziukas ar nuotraukoj taip atrodo? 2 kg turetu buti?



QUOTE(murkse @ 2010 08 21, 17:22)
Gražus  drinks_cheers.gif , kiek kg? kiek kainavo?

Kaina 87 lt,apie 2 kg;)
Atsakyti
Mes pirkome Gulbinienės įmonėj medutį, tai buvo labai didelė klaida.. tokio neskanaus dar nesu valgius sad.gif aš paskutinę minutę dar prigriebiau maximoj tortą su ricotos sūriu, tai jis buvo nepalyginamai skanesnis.. gulbinienės, tai vaikai šakutėm tik pamaigė ir viskas sad.gif
Atsakyti
As uzsakiau musu krikstynu torta vienoje is Giraicio kepyklos parduotuviu smile.gif
Atsakyti
user posted image

Mes nebuvom itin originalus ir užsakėm tortą iš Mažosios ragainės. Labai džiaugėmes papuošimo kruopštumu. Svėrė 1.9 kg
Atsakyti
QUOTE(Živilkinas @ 2010 08 20, 19:37)
Nuotraukos dar neturiu, bet aš prašiau analogiško, kaip vestuvinis tortas Nr. 77 iš jų tinklalapio, tiksliau, kaip viršutinė dalis, tik, žinoma, jį darė didesnį, žodžiu, toks ir mano tortas buvo...  biggrin.gif

Aš pati asmeniškai nenorėjau jokių leliukų-batukų ir baltos spalvos, bet mačiau pagamintų su mažytukais kūdikučiais ir angeliukais, labai mieli...  4u.gif
Glajus apteptas labai lygiai.
Žavingai atrodo ir tas perrištas atlasinis kaspinas.


Papuosimai tai visu ziauriai grazus ten 4u.gif reiks pabandyti
Dazniausiai uzsakinedavome is "Bijolos", bet paskutini karta nusivylem... Uzsakem "avietele" dukrytes gimtadieniui, tai skonis buvo nekoks ir biskvitas sausas. Zodziu - nepatiko labai.
Atsakyti
user posted image

gavau foto smile.gif rodau musu tortuka wub.gif gal ir nusibodes bet man labai grazus wub.gif uzsakem pas gulbiniene 4u.gif vienas aukstas pauksciu pienas, kitas napaleonas buvo labai skanus thumbup.gif
Atsakyti
Musu tortas buvo uzsakytas Maisto fabrike, tikrai labai grazus, o ir skanus smile.gif
Svere 3 kg

user posted image
Atsakyti