Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: ***Krikštynų tortas***
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Šventės > Krikštynų metas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
GRAŽINA25
QUOTE(KasYra @ 2008 03 21, 09:02)
Stai nuoroda maximoje kepamo ir galimo uzsisakyti torto "krepsinio kamuolys" nuoroda mirksiukas.gif

http://www.maxima.lt/pirkeju-klubas/kondit...sinio-kamuolys/
*

KRIKSTYNOMS UZSISAKINEJAU TAI LABAI JAU NESKANUS PAKLIUVO, O TAP REKOMENDAVO, VOS NEVERKIAU KAD TOKS PAKLIUVO IR TIEK DAUG SUMOKEJAOMuser posted image
NIEKADA GYVENIME MAXIMOJE NEUZSAKINESIU
Beautiful Life
Vestuvems uzsakinejom Mazojoj ragainei, mums labai patiko (skanus ir gan nebrangus lyginant su kitom imonem) biggrin.gif , bet girdejau atsiliepimu, kad laiku nepadaro uzsakymo g.gif , del to geriau uzsakima atsiimt priespaskutine diena iki sventes, o ne paskutine mirksiukas.gif

http://www.mazojiragaine.lt/pro2.php
vilma*
Sveikos visos, si sestadieni mano maziuko krikstynos, tiesa mano maziukas ne toks jau mazas jau beveik 3 metu, tai galvoju nepirkt to balto lazkokio su leliuku ar su mazais tapkiukais krikstynu torto, o pirkt paprasta vaikiska.
Beda tokia, kad nenoriu to dabar labai populiaraus tasaus glajaus. O paziurejau kad kitokiu vaikisku beveik ir ner.
Gal kuri gali patart koki torta 3 metu vyrukui kaune g.gif
laurada
Uzsukau paziureti kokiu cia grozybiu yra prideta ir pamatem savo torta koki uzsisakem krikstynom biggrin.gif sakem jonavoje, tai net nezinojau, kad uzsisakem is bijolos torta blush2.gif tik musu bus zydras ir su vaiku vardais prasiau kad butu, musu 116 pav. ax.gif

http://www.bijola.lt/tortai_2.html

Gal zinot kuri mamyte ar skanus bijolos tortas "Mociutes" nes toki uzsisakem, sake pats populiariausias, daug kas ji sakosi rolleyes.gif
mergyte23
QUOTE(laurada @ 2008 07 04, 12:44)
Uzsukau paziureti kokiu cia grozybiu yra prideta ir pamatem savo torta koki uzsisakem krikstynom  biggrin.gif sakem jonavoje, tai net nezinojau, kad uzsisakem is bijolos torta  blush2.gif  tik musu bus zydras ir su vaiku vardais prasiau kad butu, musu 116 pav. ax.gif

http://www.bijola.lt/tortai_2.html

Gal zinot kuri mamyte ar skanus bijolos tortas "Mociutes" nes toki uzsisakem, sake pats populiariausias, daug kas ji sakosi  rolleyes.gif
*

ar skanus buvo krikstynu tortas??mes kaip tik ir ieskom,buvau grazu maciusi is maximos,bet cia mamyte viena sake kad vos neverke kad gailejosi uzsisakius,tai dabar abejoju as maxima unsure.gif reiks ziureti ka manot apie bijolos tortus
laurada
QUOTE(mergyte23 @ 2008 07 09, 22:38)
ar skanus buvo krikstynu tortas??mes kaip tik ir ieskom,buvau grazu maciusi is maximos,bet cia mamyte viena sake kad vos neverke kad gailejosi uzsisakius,tai dabar abejoju as maxima  unsure.gif  reiks ziureti ka manot apie bijolos tortus
*

Kad labai jau ispudingas butu nepasakyciau, bet skanus buvo smile.gif
Abai
Sunaus krikstynoms uzsakem kriausini torta (yra prekybos centruose - kepa Pasvalio Ausra), tik papuose pagal prasyma. Man pats skaniausias:
user posted image
Panasus buvo ir per dukros 5 metuku gimtadieni:
user posted image
liepos12
QUOTE(Beautiful Life @ 2008 05 02, 00:25)
Vestuvems uzsakinejom Mazojoj ragainei, mums labai patiko (skanus ir gan nebrangus lyginant su kitom imonem)  biggrin.gif , bet girdejau atsiliepimu, kad laiku nepadaro uzsakymo  g.gif , del to geriau uzsakima atsiimt priespaskutine diena iki sventes, o ne paskutine  mirksiukas.gif

http://www.mazojiragaine.lt/pro2.php
*

Mes krikstynoms uzsakinejom Mazojoj Ragainej, tai labai patiko - labai skanus, nesaldus, papuostas pagal prasyma. Ir uzsakymas buvo ivykdytas laiku. thumbup.gif
edarti
QUOTE(Coliukė121 @ 2008 10 15, 15:36)
Mes krikstynoms uzsakinejom Mazojoj Ragainej, tai labai patiko - labai skanus, nesaldus, papuostas pagal prasyma. Ir uzsakymas buvo ivykdytas laiku.  thumbup.gif
*

O as likau labai nepatenkinta Mazaja ragaine ir nors gyvenu prie pat ju firmines parduotuveles, daugiau ten neinu , neisiu ir kitiems nepatarsiu. Iki maziaus krikstynu ten pyragelius, pyragus ir visokias kitokias gerybes pirkdavau kas savaite, todel nekilo jokiu abejoniu, kad krikstynu torta uzsakysiu ten.
Issirinkau torta, papuosima is ju katalogu, tik papildomai paprasiau varda uzrasyti, kas manau nesudetinga visai, nors joms gal ir sudetinga - vaiko varda uzrasiau didelem spausdintinem raidem, kad nesuklystu, bet ji vos perskaite. Pardavejos net dvi mane aptarnavo ir abi buvo labai nepatenkintos, kad trukdau, nors jokios eiles nebuvo. Pasijutau kaip kokia kaimiete, nes dar paprasiau, kad duotu koki lapeli kad sumokejau 50 lt uzstata, nes pati torto neateisiu atsiimti, o ateis vyras.
Na ir ka gi, gavau soka kai ta torta pamaciau. Skanumo buvo tikrai skanus ir laiku pagamintas. Bet atrode klaikiai, kam idomu galesiu atsiusti nuotraukas mano torto ir pavyzdzio is ju katalogo palyginimui. Papuosimas kaip su vistos koja padarytas, vardo aisku ant torto nebuvo, nors as sutikau papildomai sumoketi. Ir be to, tortas buvo perpus suluzes... aisku, torta atsieme vyras, tai jis taktiskai nutylejo pardavejos "oi" ir sumokejo dar 70 lt. Zinoma, as pati nebuciau jo emusi jokiais budais, nes geda sveciam buvo parodyti toki grozi, tai ant stalo jo ir nedejau, pastaciau nuosaliau.Nors jis turejo puosti stala.
Tai va nepatariu ir nerekomenduoju.
Beautiful Life
QUOTE(regal @ 2009 02 12, 04:04)
Aš taip pat įdėsiu keletą nuotraukikių pirmajam gimtadieniui pačios darytų torčiukųsmile.gif

Dabar ieškau,ką gražaus iškepti antrajam gimtadieniui g.gif
*

Koks grozis bigsmile.gif , o as deja nemoku tortu kept blush2.gif
Per krikstynas vel gi uzsisakem Ragaineje (uzsakymus darome Zukausko g., labiausiai aptarnavimas ten patinka). Jokiu problemu ir nusiskundimu. Nors atejome 3 d. iki sventes, pardaveja nelabai norejo priimti uzsakyma, bet tfu, tfu, tfu viska suspejo ir graziai padare.
user posted image
*Svajone*
toliau dalinamės žiniomis kur užsakinėjote,ar žadate užsisakyti krikštynoms tortus
user posted image

SENA TEMA ŠTAI ČIA
Medinis

SENA TEMA ŠTAI ČIA
*

[/quote]
aš telefone nelabai įžiūriu - nuotraukoje tortas??? O kryžiaus formos su nukryžiuotuoju nedarot?
*Svajone*
QUOTE(Medinis @ 2009 05 28, 20:42)
aš telefone nelabai įžiūriu - nuotraukoje tortas??? O kryžiaus formos su nukryžiuotuoju nedarot?

kas čia dabar per pasityčiojimas blink.gif fool.gif pasiieškok internete,gal rasi kas padarys pagal tavo poreikius hihihi.gif
Medinis
Tik parašykit - nuotraukoje rimtai tortas? Tą vaiką reikia pjauti ir valgyti?
Kristule2895
Tortas. Ten paguldyta plastmasine lele, jos nevalgys.
Medinis
QUOTE(Kristule2895 @ 2009 05 28, 21:22)
Tortas. Ten paguldyta plastmasine lele, jos nevalgys.
*

ačiū jums.. Kaži ar galima plastmasinę pakeisti biskvitine..
Kristule2895
QUOTE(Medinis @ 2009 05 28, 21:25)
ačiū jums.. Kaži ar galima plastmasinę pakeisti biskvitine..
*

Na, jei rimtai, tai pas mano sunu ant krikstynu torto irgi sedejo tokia mazuciuke lelyte. Ji dabar ilsisi iki jo vestuviu kartu su zvake bei kitais krykstynu atributais ax.gif
O siaip, butu kazkaip monstriska ta kudikeli valgyt gal biggrin.gif
mmergyte
http://www.youtube.com/watch?v=zFx2hSkuWk8 ir daro ir valgo blink.gif blink.gif blink.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Reginiukas
QUOTE(mmergyte @ 2009 05 30, 08:16)
http://www.youtube.com/watch?v=zFx2hSkuWk8 ir daro ir valgo blink.gif  blink.gif  blink.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif
*

blink.gif blink.gif , ne nu jau gal cia per daug blink.gif
vivaflame
o koks grozis, kaip tikroviska, nu bet valgyt - net neisivaizduoju kaip tai galima!!!
romaaa22
nu tikrai siaubas atsipjauti kokia ranka ir valgyti doh.gif
Migle79
Aš tai pati kepsiu ir puošiu tortą savo dukryčių krykštynoms. Dabar tai mano hobis. Kitaip užsakyčiau Elguvoj. Kiek užsakinėjome šioje firmoje, nė karto nepavėdė. Tortai buvo ir skanūs ir gražūs.
D.JURGITA
QUOTE(mmergyte @ 2009 05 30, 10:16)
http://www.youtube.com/watch?v=zFx2hSkuWk8 ir daro ir valgo blink.gif  blink.gif  blink.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif
*

blink.gif blink.gif blink.gif
siaip grazu,bet valgyt schmoll.gif
luli
QUOTE(Migle79 @ 2009 05 31, 16:43)
Aš tai pati kepsiu ir puošiu tortą savo dukryčių krykštynoms. Dabar tai mano hobis. Kitaip užsakyčiau Elguvoj. Kiek užsakinėjome šioje firmoje, nė karto nepavėdė. Tortai buvo ir skanūs ir gražūs.
*

gal galetumet elguvos kontaktus parasyt smile.gif
renatakuz1
Laba, idomu Bijoloj pagamintu torta is nuotraukos? g.gif nes man labai patiko Maximos tortas krikstynoms, bet kg. kaina net 37lt. na tikrai brangu blink.gif
Leta*
QUOTE(mmergyte @ 2009 05 30, 08:16)
*

blink.gif doh.gif
Beiker
Musu krikstynu tortas buvo va toks:
user posted image
*Svajone*
QUOTE(renatakuz1 @ 2009 06 03, 18:16)
Laba, idomu Bijoloj pagamintu torta is nuotraukos? g.gif nes man labai patiko Maximos tortas krikstynoms, bet kg. kaina net 37lt. na tikrai brangu blink.gif
*

na,čia jau reiktų pačios Bijolos klausti,bet va radau Bijolos kataloge labai panašų į maksimos bigsmile.gif
user posted image

o mūsų buvo Maksiminis,gal ir brangus,bet užtat labai skanus thumbup.gif
mūsų toks wub.gif
user posted image
gretute703
ir kiek cia kg isejo tas maxsimos tortas?
*Svajone*
QUOTE(gretute703 @ 2009 06 04, 17:29)
ir kiek cia kg isejo tas maxsimos tortas?
*

mūsų buvo 3kg.700gr,bet tikėjomės,kad tikrai bus didesnis wink.gif nes kaip pažiūrėjom kataloge tai toks didelis atrodė,bet realiai nedickas gavosi biggrin.gif kaip užsakinėjom konditerė minėjo,kad šiuos tortus reikia daryti ne mažiau,kad būtų keturi kilai,kitaip sakė mažesnio svorio jį neišeitų padaryti unsure.gif kataloge pavaizduotas lygiai keturių kg tortas smile.gif norėjom,kad dar būtųvardas parašytas,bet jie nerašo, gamina tik pagal katalogą ax.gif
Vaidux
Musu tortas irgi buvo is BIJOLOS: melsvas ir puostas batukais. Tai atrode labai graziai, o del skonio... lyg tai "avietele" - nu nieko blatno, nieko mandro - tortas kaip tortas.
Jasper
Tram tararam.. Pavėluotai temą pastebėjau. Kažkur perskaičiau, kad Maximos tortai neskanūs, užsakiau Alkavoj.. Dabar nerimauju, kad kokio "muilo" netektų ragauti.. g.gif
ciurka
sunui uzsakinejome Bijoloje ir laaabai grazus buvo, grazesnis nei ju saito galerijoje isejo thumbup.gif
dabar krikstasuniui irgi ten galvoju uzsakyti bigsmile.gif nors Maximos irgi labai grazus wub.gif
Meletė
QUOTE(Vaidux @ 2009 06 05, 20:51)
Musu tortas irgi buvo is BIJOLOS: melsvas ir puostas batukais. Tai atrode labai graziai, o del skonio... lyg tai "avietele" - nu nieko blatno, nieko mandro - tortas kaip tortas.
*

Bijolos tortai pagedo. Gal jau geru konditeriu neliko. Visa laika, visoms progoms, tortus tik ten uzsakinejau. Mergaites gimtadieniui pernai uzsakiau jogurtini su bananais torta. Siemet ir toki pati, nes labai jau skanus buvo. Bet... ar jos biskvita per mazai sulaiste, ar isvis nieko nepyle, bet labai sausas buvo. Trupejo kaip bulka. Labai nusivyliau, apsinesiau geda pries svecius blush2.gif Reikia krikstynoms, bet jau bijau ten nosi kist. Gal kas zinot kas graziai, ir skaniai kepa? Isskyrus maxima, alkava, ir bijola.
vyšniux
QUOTE(visokio skonio pupelės @ 2009 06 05, 23:31)
Tram tararam.. Pavėluotai temą pastebėjau. Kažkur perskaičiau, kad Maximos tortai neskanūs, užsakiau Alkavoj.. Dabar nerimauju, kad kokio "muilo" netektų ragauti..  g.gif
*

Mes Alkavoj ir buvom uzsake savaji torta.Vienas aukstas buvo 'paryziete',kitas 'napaleonas'.Paryziete buvo dievisko skonio,o nalapeonas siaip sau,gulbinienes tikrai skanesnis.
Uz papuosima ir laabai brangiai mokejom,reziume Alkavos tortai skanus tik brangus,tai ojjjj.... cool.gif
Meletė
QUOTE(vyšniux @ 2009 06 06, 10:25)
Mes Alkavoj ir buvom uzsake savaji torta.Vienas aukstas buvo 'paryziete',kitas 'napaleonas'.Paryziete buvo dievisko skonio,o nalapeonas siaip sau,gulbinienes tikrai skanesnis.
Uz papuosima ir laabai brangiai mokejom,reziume Alkavos tortai skanus tik brangus,tai ojjjj.... cool.gif
*

pati neuzsakinejus Alkavoje, tik sveciuose ragavus. Paskutinis ragautas visiskai beskonis schmoll.gif
LeoBella
Sveikos,
mes torta, kaip ir visom savo šventėm, uzsakem www.maistofabrikas.lt Ten kg kaina nuo 28Lt, gal kam ir brangu, bet gi ne kasdien tokius valgom. Tortai tiesiog tirpsta burnoj, o jau skoniai kaip idomiai priderinti. Uzsakom is dvieju puseliu-viena vienos rusies, kita kitos (jei kam idomu bus, parasysiu pavadinimus konkreciai). Kepykla ir kavine yra Geležinio vilko g 6, Vilniuje, Ergo pastate.
Nicca
QUOTE(bus_ka @ 2009 06 06, 16:36)
Sveikos,
mes torta, kaip ir visom savo šventėm, uzsakem www.maistofabrikas.lt Ten kg kaina nuo 28Lt, gal kam ir brangu, bet gi ne kasdien tokius valgom. Tortai tiesiog tirpsta burnoj, o jau skoniai kaip idomiai priderinti. Uzsakom is dvieju puseliu-viena vienos rusies, kita kitos (jei kam idomu bus, parasysiu pavadinimus konkreciai). Kepykla ir kavine yra Geležinio vilko g 6, Vilniuje, Ergo pastate.
*

Butu idomu g.gif
LeoBella
QUOTE(Nicca @ 2009 06 06, 20:25)
Butu idomu g.gif
*

Ok, stai rusiu aprasymai ir kainos:
http://www.maistofabrikas.lt/index.php?opt...=6&Itemid=8
Mes krikstynoms uzsakinejom:
JOGURTINIS SU ABRIKOSŲ IR MELISŲ KREMU
(biskvitas, perteptas aromatingu jogurtiniu abrikosų ir melisų kremu)
BALTOJI KARALIENĖ
(migdolinis biskvitas, perteptas grietinėlės ir laimo, riešutiniu ir pieninio šokolado kremais, paskanintas migdoliniais traškučiais)

O siaip ten tikrai yra is ko pasirinkti, net skaitant seile tysta lotuliukas.gif
Jasper
Tai ir mes pagal kažkurios mamytės "rekomendacijas" Alkavoje vaisinį tortą užsakėm. Labai labai tikiuosi, kad toji mamytė tikrai tortą ragavo, o ne Alkavoje dirba ir savo produkciją reklamuoja.. doh.gif
LeoBella
QUOTE(visokio skonio pupelės @ 2009 06 07, 01:26)
Tai ir mes pagal kažkurios mamytės "rekomendacijas" Alkavoje vaisinį tortą užsakėm. Labai labai tikiuosi, kad toji mamytė tikrai tortą ragavo, o ne Alkavoje dirba ir savo produkciją reklamuoja..  doh.gif
*

Tai tada ir mano zinute galima traktuoti kaip reklamine, ir kiekviena, kur bus parasyta, kad tos ar anos firmos tortas buvo skanus. smile.gif Betgi cia tema tokia-skirta pasidalinti patirtimi, ka tada joje rasyti? blush2.gif
Meletė
del skonio nesigincyjama. Skonis individualus dalykas. Bet kad Alkava jau visai nusivaziavo, tai jau labai daug kas isitikino.
As vistik Bijoloje uzsakinesiu. Tik reikes nuvaziavus mandagiai velniu duot. Kad nepaliktu torto darymo tai dienai, kai ji atsiimt reikia ax.gif
Vaidux
QUOTE(Vaidux @ 2009 06 05, 20:51)
*

Keliu nuotraukyte saviskio tortuko smile.gif
user posted image
Onelė
QUOTE(Meletė @ 2009 06 06, 10:18)
Bijolos tortai pagedo. Gal jau geru konditeriu neliko. Visa laika, visoms progoms, tortus tik ten uzsakinejau. Mergaites gimtadieniui pernai uzsakiau jogurtini su bananais torta. Siemet ir toki pati, nes labai jau skanus buvo. Bet... ar jos biskvita per mazai sulaiste, ar isvis nieko nepyle, bet labai sausas buvo. Trupejo kaip bulka. Labai nusivyliau, apsinesiau geda pries svecius blush2.gif Reikia krikstynoms, bet jau bijau ten nosi kist. Gal kas zinot kas graziai, ir skaniai kepa? Isskyrus maxima, alkava, ir bijola.
*

g.gif O aš kaip tik buvau nusprendusi "persimesti" į "Bijolą". Vis užsisakydavau Jūratės Gulbinienės firmoje: ir skanūs, ir gražūs tortai. Bet kažkur perskaičiau, kad ten užsakytas vestuvių tortas sukrito. Tai baisiai išsigandau, kad taip ir mums neatitiktų. Bet dabar galvoju: ko gyvenime nepasitaiko? Gali ir kitos firmos tortas sukristi (tfu tfu tfu...). O Gulbinienės kaip buvo skanūs, taip ir liko (vakar šventėme vyro gimtadienį, tai ten irgi pirkome). Dabar jau galvoju, ar ne geriau bus, jeigu Gulbinienės firmoje užsisakysime? Juk kiek metų užsakinėjome, ir viskas buvo thumbup.gif
luli
o as negaliu apsisprest kur uzsakinet torta,musu krikstynos bus dvieju vaikuciu,mano ir vyro sesers,nusprendem,kad torta isrinksiu ir uzsakysiu as,tai nesinori apsijuokt,ir zmoniu bus apie 22,vis dar galvoju,ar bijoloj,ar maisto fabrike g.gif
renatakuz1
reikes ir mums i BIJOLA keliaut smile.gif
natab
Sveikos
as ir pasisakysiu siuo klausimu, laukia ir musu krikstynos, tai labai skanius tortukus gamina mazoji ragaine.
Laabeille
Mes visada tik J.Gulbinienes tortus perkam (jau gal 5 metai is eiles),
tai krikstynom ten uzsisakem, tik sikart su sventiniu puosimu.
Man tik ten tortai skanus (nes nepersaldus ir neriebus), niekada
dar nenuvyle, visada sviezuteliai thumbup.gif
radvileee
QUOTE(Laabeille @ 2009 06 14, 16:12)
Mes visada tik J.Gulbinienes tortus perkam (jau gal  5 metai is eiles),
tai krikstynom ten uzsisakem, tik sikart su sventiniu puosimu.
Man tik ten tortai skanus (nes nepersaldus ir neriebus), niekada
dar nenuvyle, visada sviezuteliai  thumbup.gif
*

Koks J. Gulbinienės tortukas skaniausias? 4u.gif
Laabeille
QUOTE(radvileee @ 2009 06 14, 19:13)
Koks J. Gulbinienės tortukas skaniausias?  4u.gif
*

Man tai Vysniukas, Braskiukas ir Misko uoga thumbup.gif
Tokie gaivus (didzioji dalis sudeties - rudas biskvitas + uogos, uogiene),
kaip naminiai!
Nors krikstynoms surio torta uzsisakem, nes jis sviesus,
t.y. ir vidus sviesus (virsu visiems sviesu gali padaryt) tai sventiskiau atrodys smile.gif

Papildyta:
Beje, J.Gulbinienes tortus uzsisakyt galima ir internetu,
tik atsiimti ju prekybos vietose.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.