Įkraunama...
Įkraunama...

Jautrūs dantys

Sveiki, neseniai buvau pas stomotologę, ji pasakė, kad dantys yra sveiki. Bet aš visiškai negaliu valgyti kai kurių saldumynų, nes juos sukramčius tiek užgelia dantis verysad.gif ir kas svarbiausia ir abiejose pusėse. Jeigu dantys sveiki, tai kodėl jie taip "reaguoja" į saldumynus Čia gal koks įpatingas jautrumas ar laikas keisti dantų gydytoją?
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2005 11 09, 18:00)
Sveiki, neseniai buvau pas stomotologę, ji pasakė, kad dantys yra sveiki. Bet aš visiškai negaliu valgyti kai kurių saldumynų, nes juos sukramčius tiek užgelia dantis  verysad.gif ir kas svarbiausia ir abiejose pusėse. Jeigu dantys sveiki, tai kodėl jie taip "reaguoja" į saldumynus Čia gal koks įpatingas jautrumas ar laikas keisti dantų gydytoją?

Gali būti tarpdantyje skylutė, kurią ne taip lengva pastebėti g.gif O nėra jautrumo šalčiui ar karščiui?
Atsakyti
QUOTE(fukuotukaf @ 2005 11 10, 11:45)
Gali būti tarpdantyje skylutė, kurią ne taip lengva pastebėti g.gif O nėra jautrumo šalčiui ar karščiui?

Yra, ypač šalčiui.
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2005 11 10, 15:36)
Yra, ypač šalčiui.

Nebandei Sensodine panaudoti? Bent jau šiek tiek apmažėtų jautrumas. O šiaip aš visgi manau, kad bus skylutė tarpdantyje. Ar ji matosi padarius nuotrauką aš tikrai nežinau, bet šiaip apžiūrint turėtų sunkiai matytis, turbūt reiktų palaukti odontologės atsakymo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fukuotukaf @ 2005 11 10, 23:30)
turbūt reiktų palaukti odontologės atsakymo 4u.gif

Aš labai to atsakymo laukiu 4u.gif
Atsakyti
Man irgi panasiai buvo unsure.gif Dantiste sako, kad dantys sveiki, o man nuo saldumynu ir temperaturos pokyciu dantis gelia. Dantu higieniste irgi nieko nemate, tik rekomendavo pasikeisti viena plomba, gal cia ir buvo suo pakastas? unsure.gif Nes skausmas, kaip atsirades is niekur nieko, taip pamazu dingo ir dabar valgau ka noriu - dantys nebereaguoja. Man irgi labai smalsu, ka odontologe atsakys, ar gali jautrumas saldumynams atsirasti sveikiems dantims, ar ne?
Atsakyti
Man irgi nuo saldumo skauda vienas dantis. Jis yra uzplombuotas vos pries menesi. g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2005 11 09, 19:00)
Sveiki, neseniai buvau pas stomotologę, ji pasakė, kad dantys yra sveiki. Bet aš visiškai negaliu valgyti kai kurių saldumynų, nes juos sukramčius tiek užgelia dantis  verysad.gif ir kas svarbiausia ir abiejose pusėse. Jeigu dantys sveiki, tai kodėl jie taip "reaguoja" į saldumynus Čia gal koks įpatingas jautrumas ar laikas keisti dantų gydytoją?

Jeigu dantys jautrūs saldumui ar net šalčiui, tai jie tikrai nėra sveiki. Paprašyk savo odontologės, kad ji atidžiau apžiūrėtų Tavo dantukus. Gal tikrai yra problema kažkuriame dantuke, kuris plombuotas ir ypač jei plomba yra jau seniau dėta ir dar didelė. T.p. problema gali būti ir dėl dantų karieso, kuris yra kontaktiniame (tarpdaniniame) paviršiujem, kurį gana sunku pastebėti ir jis dažnai būna "slaptas".
Atsakyti
siuo metu laukiuosi smile.gif ir paskutiniu metu pasidare labai jautrus dantys.Atsigerus salto ar silto,pavalgius saldaus.Kazi kaip ta dantu pasta sensodine?O gal turit kokiu kitu pasiulymu,kurie padejo iveikti sia problema? g.gif
Atsakyti
Reikėtų naudoti minkštą dantų šepetėlį, neabrazyvią dantų pastą su fluoru. Sensodyne tinka. Reikia vengti balinančių pastų. Kažką rūgštaus ar saldaus suvalgius reikėtų tuoj pat išskalauti burną. Išgėrus rūgščių sulčių, pavyzdžiui, negalima iškart valyti dantų šepetuku. Tai gali padėti, jei nėra dantų kariesio, jei tik pradinis emalio pažeidimas.
Odontologas gali patepti jautrumą mažinančiomis priemonėmis.
Jei yra skylučių, tai nepadės, reikės plombuoti. Aišku, dabar ne pats tinkamiausias metas sudėtingoms procedūroms.
Dėl maisto papildų su mineralais reikėtų pasitarti su ginekologu ar šeimos gydytoju.
Atsakyti
Pabandyk Colgate Sensitive Pro Relief - nauja pasta. Man labai padejo nuo dantu jautrumo.
Atsakyti
Neblogas strapsnis apie dantų jautrumą http://www.dantupast...r-pasekmes.html
Atsakyti