Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie interjerą

QUOTE(digma.lt @ 2010 03 09, 18:01)
Derinciau tokio paties audinio dekoratyvines lovos pagalves arba toki motyva panaudociau lovatieseje - kokia panasaus plocio, kaip kad kreslas juosta, tik ne visa lovatiese  mirksiukas.gif. dar vienas var. motyva tokio rasto panaudoti uzuolaidose, bet tuomet ir kombinuociau tik kazkokia juosta ar dvi, o likusi audinio spalva turetu but sviesesne lygi.


aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(digma.lt @ 2010 03 09, 18:13)
biggrin.gif na , su salyga, kad pas save visas grindis beveik baltai issidaziau - tai man siviesios grindys labai prie sirdies  wub.gif - erdve toks sprendimas aisku islpecia ir patalpos sviesesnes atrodo. o monotonijos pavyks isvengti, nes toks bendras koloritas labai tinka visokieks ryskesniems baldama, paveikslams, uzuolaidoms ir t.t.  thumbup.gif



Ačiū 4u.gif
O kokias spalvas turit galvoj ryškias? Raudona, žalia? g.gif Tamiai rudi baldai ne?
Atsakyti
labuka mielosios, tikiuosi pagauti kokia senbuve, na ar naujoke kuri tures ka patarti smile.gif


pamenu isirenginejimo stadijoje ne viena rodete tapetuotu sienu fotkes, kai kurie tuose paciuose dubingiuose pirkti. akyse stovi kazkurios miegamasis lotuliukas.gif

o reikalas toks: papasakokite apie tapetavimo ant glaistytu GK sienu. glaistem igis kreidiniu lyg. ar reikia sienas kuo spec tepti? koki klijai pasiteisino? pirkom truputi su atsarga, bet baisiai bijau sugadinti....
dar pamenu nuo lubu daret tarpeli, kiek cm palikinejot? as kazkur apie 5 cm galvoju.

reiks istapetuoti tik dvi sienas, o vyras spyriojasi, kad bijo sugadint.... o man atrodo kad puikiai susitvarkysim. ne tokiu darbu padarem smile.gif

tai va, lauksiu ziniu
Atsakyti
Merginos prasau jusu patarimo, gal kam kiltu kokiu originaliu minciu mirksiukas.gif g.gif

Istateme vonioje i nisa kabina. Ir matosi tarpas. Kuo galima butu ji uzpildyti? Kadangi remontai jau visi baigti, tai reiktu kazkaip apsieiti be "statybines apdailines" intervencijos.

Stai vaizdas:
user posted image

tarpas nuo sienos - apie 20-25 cm.

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Janna, tai stumkit ja prie pat sienos, o jei negalima tai ir taip normaliai atrodo galesi pavalyti is visu pusiu ir dulkes issiurbti is tarpo.
Atsakyti
Pastumti gyliau dar galima. Bet tada labai matosi gofruotas ventiliacinis vamzdis einantis is kabinos i ventiliacijos anga. Vaizdas dar tragiskesnis doh.gif Kiba tame tarpe reiks pakabinti koki ilga ilga chalata, kad bent vizualiai ta plysi is dalies uzpildytu g.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2010 03 14, 16:43)
Merginos prasau jusu patarimo, gal kam kiltu kokiu originaliu minciu  mirksiukas.gif  g.gif
Istateme vonioje i nisa kabina. Ir matosi tarpas. Kuo galima butu ji uzpildyti? Kadangi remontai jau visi baigti, tai reiktu kazkaip apsieiti be "statybines apdailines" intervencijos.
tarpas nuo sienos - apie 20-25 cm.
Aciu  4u.gif

Mano galvoj yra vienas galimas variantas, tai įdėti tokias alia "žaliuzines-dureles" ant bėgelių, dabar nepamenu kaip tiksliai jas baldininkai vadina, aš padaryčiau nuo viršaus žemyn ir nuo apačios aukštyn, uždarymo susitikimo vietos atskaitos tašką galima paimti kokią nors horizontalią kabinos liniją, viduj galima, kad ir grindų plovimo šepetį padėt... blush2.gif

Spalvytę imčiau tokią pačią, kaip ir kabina, nu čia įmetu "tipo" tokio stiliaus, jei padaryt ne horizontaliai, o vertikaliai uždaromą biggrin.gif


user posted image

Atsakyti
QUOTE(janna @ 2010 03 14, 16:43)
Merginos prasau jusu patarimo, gal kam kiltu kokiu originaliu minciu  mirksiukas.gif  g.gif

Istateme vonioje i nisa kabina. Ir matosi tarpas. Kuo galima butu ji uzpildyti? Kadangi remontai jau visi baigti, tai reiktu kazkaip apsieiti be "statybines apdailines" intervencijos.

tarpas nuo sienos - apie 20-25 cm.

Aciu  4u.gif


Aš turbūt jūsų vietoj nieko nedaryčiau. Ką jūs matot tame tarpe, tai dar nereiškia, kad kiti mato 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2010 03 13, 20:53)
dar pamenu nuo lubu daret tarpeli, kiek cm palikinejot? as kazkur apie 5 cm galvoju.



5cm gal per daug... na nebent jusu kambario aukstis virs 3m. Siaip apie 2cm reiktu palikti

Papildyta:
QUOTE(Emajja @ 2010 03 09, 11:08)
Gaudrė randasi Birželio 23-osios g. Šiaip pats salonas man nepatiko. Konsultantai nemalonūs, jei klausi, tai turi kalta jaustis. Bet šviestuvų yra neblogų. Tik mano akimis žiūrint, kainos kosminės.

Ir dar turiu vieną klausimėlį - ar dėtumėt bendroje koridoriaus, virtuvės ir svetainės patalpoje grindų plyteles ar geriau medines grindis? Kaip jums atrodo?

Virtuves zonoj deciau plyteles. Hole mix lentos su plytelem, o svetainej - lentas. Jei parasytumete savo pasta, imesciau kelias pvz nuotraukytes, cia nemoku blush2.gif

O su sviestuvais bent jau man buvo pati didziausia problema. Tokiu kokius as isivaizdavau nebuvo niekur verysad.gif Na arba uz desimtis tukstanciu verysad.gif Paskui aciu D problema issisprende tongue.gif Jei labai nesupyksit (na tipo uz reklama) bet noreciau parekomenduot savo drauges pardavinejamus sviestuvus. Cia jos nuoroda, kiek zinau parduotuve dar tik rengiama atidarymui tai pakolkas viskas nuotraukose.
http://public.fotki....9444.html#media
Atsakyti
QUOTE(Emajja @ 2010 03 16, 06:38)
Aš turbūt jūsų vietoj nieko nedaryčiau. Ką jūs matot tame tarpe, tai dar nereiškia, kad kiti mato 4u.gif  smile.gif


drinks_cheers.gif
as ziurejau ziurejau ir nesupratau koki tarpa norima uzdengti...
Atsakyti
O jeigu tame tarpe sieninį apšvietimą įmontuot? Maudytis būtų šviesiau ir vizualiai (bent jau vakarais) tas plyšys nelįstų į akis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre.v @ 2010 03 16, 01:35)
drinks_cheers.gif
as ziurejau ziurejau ir nesupratau koki tarpa norima uzdengti...


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti