Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie interjerą

QUOTE(Kristaline @ 2010 04 01, 17:32)

PLYTELIU KLOJIMAS IKI PUSES AR KITAIP PUSES ATSKYRIMAS TAI JAU NEA NEA
Atsakyti
Sveiki smile.gif
Atejau patarimo, sugalvojau persitvarkyt kambari. Pernai susidejau sviesias grindis grindys Va daugmaz tokios spalvos, taip pat pirkau sekcija panasios spalvos su raudonmedzio spalvos sonais, ir komoda tokia pati. Dabar niekaip nesugalvoju kokius tapetus pasirinkt. Kambarys realiai sviesus, saule diena jame visada buna. Tapetus galvoju gal viena siena det baltus su juodom gelem, o kitas kaip nezinau.. Nu vienu zodziu as pasimetus, o noriu jaukaus kambario. Siaip kambarys yra nedidelis, ir jis toks gan uzgrustas. Gal turit kokiu pasiulymu, nes as ieskau ieskau, nu bet niekaip nesugalvoju 4u.gif
Atsakyti
panasus plyteliu atsplaviai pas mane vonioje:

user posted image

tik ta sienos dalis, kuri dazyta, dekoruota tokiu "lietuciu" - ji nera lygi, o grubleta. pradzioje bandem dazyti sviesiai rusva spalva, bet vonia atrode labai niuri. tuomet vyras ismaste, kad reiktu kazkokio kontrasto.... tai jau kaip isrinko... tai isrinko.... ir zinoma nudaze doh.gif
as ismasciau, kad gal visai tiktu tokia sviesiai sviesiai samanine (jei i tas samanas lyg per ruka ziureti) g.gif

P.S kazkodel paveiksliuko nerodo. Travertino kolekcija:
http://www.keramika....a...o=1&pid=533
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 02 balandžio 2010 - 18:09
QUOTE(<Pienė> @ 2010 04 02, 19:16)
Sveiki smile.gif
Atejau patarimo, sugalvojau persitvarkyt kambari. Pernai susidejau sviesias grindis grindys Va daugmaz tokios spalvos, taip pat pirkau sekcija panasios spalvos su raudonmedzio spalvos sonais, ir komoda tokia pati. Dabar niekaip nesugalvoju kokius tapetus pasirinkt. Kambarys realiai sviesus, saule diena jame visada buna. Tapetus galvoju gal viena siena det baltus su juodom gelem, o kitas kaip nezinau.. Nu vienu zodziu as pasimetus, o noriu jaukaus kambario. Siaip kambarys yra nedidelis, ir jis toks gan uzgrustas. Gal turit kokiu pasiulymu, nes as ieskau ieskau, nu bet niekaip nesugalvoju  4u.gif

Sveika.mano manymu, tapetai balti su juodom gelem netiks,tuo labiau jei pergrustas kambarys ,tada geriau viena siena tamsesne pvz tokia kaip tie sonai sekcijos taip labiau isryskinsi svieisus baldus.siuo atveju tik ne rastai ir ne geles manau.
Papildyta:
QUOTE(Kulke @ 2010 03 28, 15:46)
Sveikos. Ziauriai naudinga si tema, o jau patarimu patarimu , o akim paganyti, tai isvis rojus.  4u.gif

Atejau cia su pagalbos prasymu. Ka galetumete patarti ir pasiulyti kambariams su zemomis lubomis, kaip dazyti/klijuoti sienas, grindis, lubas. Kokios spalvos optiskai padidintu patalpa ir paausktintu lubas..? Kokie baldai tiktu?
Man prie sirdies butu tamsios grindys, sviesios sienos,  wub.gif Gal kas kokiu interjero pavyzdziu turit kai lubos zemos?

sienos ir lubos turetu buti vienos sviesios spalvos,o tik viena siena panasau grindų atspalvio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo heracija: 02 balandžio 2010 - 19:05
Naudingu patarimu pasiskaitinejau smile.gif
O dabar su klausimu noreciau kreiptis.. gal daugiau nuomoniu, pades man pagaliau apsispresti.
Klausimas kyla vonios kambaryje, jis yra labai minimalus, 1m plotis, 2m ilgis. Viskas mazais atstumais vienas nuo kito. Dusas bus be kabinos, ta prasme be pirktines kabinos, pasidarem tik is plyteliu.(kambe vonios, abu sonai uzdari) Ir dabar nezinau ka daryti su durim g.gif Vos ne priimtiniausias variantas butu uzuolaida.. Kokia jusu nuomone apie uzuolaidas vonioje?
Norejau stiklo, bet nieko gero negali pasiulyti uz priimtina kaina.. nebent toki varianta kurio nenoriu user posted image
Atsakyti
QUOTE(maidala @ 2010 04 02, 16:40)
sveikos dizaineres ir ne tik 4u.gif noreciau patarimo, pasipaisiau savo virtuve, tik spalva man per tamsi, nelabai zinau kokia pasirinkti, gal patartumet. Programele mano ne baldam skirta projektuoti, tai kokybes mazai, bet vaizdas mazdaug turetu buti toks. Grindu spalva tokia ir bus, sienu labiau i salotine rinksim. Kokios spalvos baldai turetu buti? g.gif
http://picasaweb.goo...a.1981/Virtuve#



QUOTE(maidala @ 2010 04 02, 22:30)
rasiau virtuves baldu temoje, bet gal apie spalvas cia patarimu gausiu ax.gif beda ta, kad virtuve sujungta su svetaine, o joje grindys gelsvos. tai sienos manau turetu buti svelniai gelsvos arba zalsvos, ir prie sito reikia priderint virtuves spalvas. Gal galit pamesti ideju? 4u.gif

jau trecia tema sturmuoju savo klausimais. man kilo mintis idet vario spalva, na tokia i raudonuma, ar tiktu?
Atsakyti
QUOTE(Mangale @ 2010 04 03, 13:32)
Naudingu patarimu pasiskaitinejau smile.gif
O dabar su klausimu noreciau kreiptis.. gal daugiau nuomoniu, pades man pagaliau apsispresti.
Klausimas kyla vonios kambaryje, jis yra labai minimalus, 1m plotis, 2m ilgis. Viskas mazais atstumais vienas nuo kito. Dusas bus be kabinos, ta prasme be pirktines kabinos, pasidarem tik is plyteliu.(kambe vonios, abu sonai uzdari) Ir dabar nezinau ka daryti su durim  g.gif Vos ne priimtiniausias variantas butu uzuolaida.. Kokia jusu nuomone apie uzuolaidas vonioje?
Norejau stiklo, bet nieko gero negali pasiulyti uz priimtina kaina.. nebent toki varianta kurio nenoriu user posted image

tada daryk uzuolaidas .visai jos ne seniena,o yra daug kur ir kataloguose
Atsakyti
Greicausiai ir as kabinciau uzuolaidas. Pasirinkimas ju nemenkas. Kaip kainos taip ir "medziagos" atzvilgiu. Nuo 16 lt iki 180 lt ir daugiau, nuo plonos klijuotes iki spec. tekstiles.
Atsakyti
deja nesulaukiu patarimu del mano virtuves, na ka darysi, primasciau jau pati si bei ta ax.gif
gal kas zinot kas sioje foto ant sienos padaryta? cia tapetas ar kazkas kito, gal zinot kur toki dalyka uzsisakyt galima? rolleyes.gif aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maidala @ 2010 04 05, 18:37)
deja nesulaukiu patarimu del mano virtuves, na ka darysi, primasciau jau pati si bei ta ax.gif
gal kas zinot kas sioje foto ant sienos padaryta? cia tapetas ar kazkas kito, gal zinot kur toki dalyka uzsisakyt galima? rolleyes.gif aciu uz atsakymus 4u.gif


Kazkodel man atrodo kad cia bus foto tapetas smile.gif

Atsakyti
QUOTE(maidala @ 2010 04 05, 18:37)
gal kas zinot kas sioje foto ant sienos padaryta? cia tapetas ar kazkas kito, gal zinot kur toki dalyka uzsisakyt galima? rolleyes.gif aciu uz atsakymus 4u.gif

Man atrodo, kad čia nunerta ir aptraukta ant plokštės, kažkas panašaus į didžiulį paveikslą pastatytą galvūgalyje.
Papildyta:
QUOTE(heracija @ 2010 04 01, 18:48)
PLYTELIU KLOJIMAS IKI PUSES AR KITAIP PUSES ATSKYRIMAS TAI JAU NEA NEA

Ne visai pusė, bet daugiau nei trečdalis 4u.gif .
Papildyta:
QUOTE(Mangale @ 2010 04 03, 11:32)
Naudingu patarimu pasiskaitinejau smile.gif
O dabar su klausimu noreciau kreiptis.. gal daugiau nuomoniu, pades man pagaliau apsispresti.
Klausimas kyla vonios kambaryje, jis yra labai minimalus, 1m plotis, 2m ilgis. Viskas mazais atstumais vienas nuo kito. Dusas bus be kabinos, ta prasme be pirktines kabinos, pasidarem tik is plyteliu.(kambe vonios, abu sonai uzdari) Ir dabar nezinau ka daryti su durim  g.gif Vos ne priimtiniausias variantas butu uzuolaida.. Kokia jusu nuomone apie uzuolaidas vonioje?
Norejau stiklo, bet nieko gero negali pasiulyti uz priimtina kaina.. nebent toki varianta kurio nenoriu

Pas mane lygiai ta pati situacija. Man užuolaidos netgi gražiau ir jaukiau atrodo nei stiklinės durys, ir jų įvairovė tikrai didelė, bet MB už duris, tai dabar vedam derybas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(janna @ 2010 04 02, 18:03)
panasus plyteliu atsplaviai pas mane vonioje:

user posted image

tik ta sienos dalis, kuri dazyta, dekoruota tokiu "lietuciu" - ji nera lygi, o grubleta. pradzioje bandem dazyti sviesiai rusva spalva, bet vonia atrode labai niuri. tuomet vyras ismaste, kad reiktu kazkokio kontrasto.... tai jau kaip isrinko... tai isrinko.... ir zinoma nudaze  doh.gif
as ismasciau, kad gal visai tiktu tokia sviesiai sviesiai samanine (jei i tas samanas lyg per ruka ziureti)  g.gif

P.S kazkodel paveiksliuko nerodo. Travertino kolekcija:
http://www.keramika....a...o=1&pid=533

O gal galėtum savo sienos foto įdėt, nelabai įsivaizduoju to "lietučio" ax.gif . Apie samaninę nepagalvojau, bet tik sienos sau bus tada, o plytelėm klijuota dalis sau, atsidalins dvi atskiros erdvės, man taip rodos g.gif .
Atsakyti
g.gif Skiriasi mano ir MB nuomones. Ka manot jus?

Sia savaite uzsakom medinius langus. Is isores bus tamsiai ruda, vidus medzio rusvumo, nedurstytas.
Pats namas is isores dramblio kaulo/pauksciu pieno spalvos t.y sviesus su rudu stogu. Vidus- analogiskas: visi balintos kavos atspalviai, grindys rusvos-medzio sviesumo.

Kilo mintis bevartant isnterjeru nuotraukas, kad ir vidiniai langai butu rudi (tada pakaktu durstyto medzio, susitaupo kazkas) Bet esme tame: kad manyciau, jog rudi langai sviesiame interjere labai idomi detale, juolab, kad ir baldai buti sviesus. Gali suzaist su tamsiom uzuolaidom, kilimu, vazom, spuntelem del susigrojimo.

Tai va: vyro atvejis- sviesiame interjere naturalios medzio spalvos langai, mano atveju- jie butu rudi.
As galvoju, kad tada langai issrysketu, juolab, kad jie dideli+vitrininiai. O vyro atveju viskas susilietu i visuma...

Ka dizainere musu galvoja??

P.S. cia siame psl. ikelta miegamojo nuotraukyte su gototapetu- musu namu vizija galvoje kol kas. Man tai taip grazu wub.gif wub.gif
Atsakyti