Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie interjerą

QUOTE(jitute @ 2010 04 14, 08:17)
labai uzsimaniaui tokiu baldu, sakykit kokios spalvos tiks sekcija, ir kokios turetu buti sienos,  mirksiukas.gif  tamsios negali buti, nesaip svetaine bus ne sviesi
user posted image

Mano neprofesionalia nuomone gražu būtų švelniai gelsvos dienos ir šokolado spalvos sekcija 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(she @ 2010 04 13, 16:17)
su kepurelem dazniausiai buna audinio, kuris dregmes, sviesos ir temperaturu svyravime su laiku pradeda keisti atspalvius, geria dulkes. As buciau uz pakabinamus "stikliukus"  smile.gif
langa dengciau permatoma ciut gelsva romanete

Labai labai ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristaline @ 2010 04 14, 10:12)
Mano neprofesionalia nuomone gražu būtų švelniai gelsvos dienos ir šokolado spalvos sekcija  4u.gif
Papildyta:



aciu labai butent apie tokia sekcija ir galvoju, nes kitos tiesiog neisivaizduoju rolleyes.gif gal dar nuomoniu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxaugustexxx @ 2010 04 13, 23:26)
nesuprantu kodel negalima laminato det ant sildomu grindu?
gal nuo laminato priklauso?
pas mus namuose bus sudeta geotermika ir visos net garazo grindis bus sildomos be jokiu radiatoriu pakabinamu ir tt.
tai gi visam  name nedesi pliteliu? blink.gif ikalbineju vyra net 2aukste i vone laminata det.reiks pasidomet toje imonejr kur uzsakinesime laminata jie garantija kazkur apie 20metu duoda jaigu gerai atsimenu bute kambari dejome.reiks ju paskambinti paklaust..
jaigu tokiu pinigelius paklot uz laminata ir jis bus sugadintas doh.gif


Labas 4u.gif
Mes statomes namuka,prasideda vidaus darbai.Sildymas taip pat geoterminis.Buvau nulekus i kelias spec laminatu,parketu pardes,tai kaip supratau,galima deti sildomoms grindims tiek laminata,tiek parketa,tik kad ne visi tinka,turi buti sildomom grindim skirtas...Bret siaip tokiu pasirinkimas nera mazas...Mes pasirinkom parketa,tik del spalvos neaisku dar.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jitute @ 2010 04 14, 00:40)
o koki laminata dedat, man aktualu irgi g.gif


zinok nepamenu dabar firmos parasyk man i AZ kaip surasiu faktura tai parasysiu pavadinima ta imone zirmunose randasi. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(juraciusss @ 2010 04 15, 10:15)
Labas  4u.gif
Mes statome namuka,prasideda vidaus darbai.Sildymas taip pat geoterminis.Buvau nulekus i kelias spec laminatu,parketu pardes,tai kaip supratau,galima deti sildomoms grindims tiek laminata,tiek parketa,tik kad ne visi tinka,turi buti sildomom grindim skirtas...Bret siaip tokiu pasirinkimas nera mazas...Mes pasirinkom parketa,tik del spalvos neaisku dar.... doh.gif
a
mes is pradziu galvojome irgi apie parketa bet pasidomėjome jo priežiūra reikalavimai dedant ir tt tai nusprendėm deti laminata radome geros firmos su gera garantija žinoma kaina visai nemaza.
dejomes mažam kambarį pas tevus tai kvadratas jaigug erai atsimenu kainavo 75lt plius darbas 12lt kv.
cia buvo ne brangiausias tongue.gif
man patiko po 125lt kaip medinis.
kokybe tikrai gera su kablais vaikščiojau, vandens buvo nuo vaiko kubeliu pritekeje visa nakti ir nieko net žymes nekur nera.
dėl parketo kaina panasi bet ten name turi but pastovi temperatūra man atrodo daugiausia +-5laipsnia, atitinkamas drėgnumas, LB SVARBU meistras kuris ta parketa sudes.kad butu juodos grindys isdziovintos idealiai. po kiekvienu 4m reikia ji slifot
po idejimo pora sav negalima vaikščioti nei baldu statyti.
istriniau buvau ta visa peticija atkopjavus bučiau imetusi.
tai dėl tokiu priežastiniu nepasirinkome parketo
radom ta laminta man rods 20 ar 30 metu garantija jam.
1plokste susigadina atvažiuoja meistras užkabina ištraukia ir pakeičia nereikia dales ardyti,

Atsakyti
QUOTE(jitute @ 2010 04 11, 20:49)
labas, gal kas galit padeti, musu svetaine nesujungta su virtuve, bet duru nebus, tas pats ir i valgomaji, pateksim is svetaines bet duru irgi nera, norim tik iejus i svetaine dar pradzioj grindis deti plytelem, tik dar nesugalvojom kaip tai padaryti, sakykit ar jei ta pradzia ir poto sonus deti plytelem o viduri svetaines parketu, idomu kaip atrodys ir dar kazin nesipjaus plyteles su parketu ties iejimu i valgomaji g.gif  jauciu neaiskiai aprasiau doh.gif



Šiais laikais madinga virtuvę paversti atvira dalimi su gyvenamosiomis patalpomis , kurias priimta vadinti visuomenine zona.Pašalinkite sienas tarp kambarių,sujunkite juos su koridoriumi ir virtuve ir gausite visiškai naują patalpą.Bet gali gautis taip,kad jums nepatiks joje gyventi,nes psichologiškai mums reikalinga keletas skirtingų vietų įvairiems užsiėmimams.Reikalinga,kad būtų atskiros,nors ir salyginai atskirtos zonos,kur mes galėtume ramiai atsisėsti ir papietauti nejausdami už nugaros tuščios erdvės,kad būtų jaukus kampelis,kur mes galėtume atsiskirti.Nesuskirstyta patalpa į pozonius greitai pradeda mus slopinti ir gniuždyti.Išeitis viena: derinant zonuoti.

Iš senų senovės virtuvė būdavo paslėpta nuo svetimų žvilgsnių.Nors šendien požiūris jau pasikeitęs,tačiau daugelis šeimininkių atviroje erdvėje darbinę zoną reikalauja išskirti.Daugelyje siūlomų projektų[http://www.b-a.lt/index.php?id=1283&link=Namu-projektai] virtuvė ir valgomasis yra vieningoje erdvėje.Ir nors zonavimas yra salyginis,sienų tarp zonų nebėra,tačiau virtuvė – tai vieta maisto gaminimui,o valgomasis apjungtoje erdvėje - tai vieta valgymui.Pirmoji zona aktyvumui,o antroji zona poilsiui.

Darbinės virtuvės zona paprastai reikalauja vietos prie sienos ir būna patalpos gilumoje,kur reikalingas dirbtinis apšvietimas,o valgomojo zona – turi būti arčiau natūralaus apšvietimo,t.y. prie lango.Valgomojo zona turėtų būti labiau ramioje ir atviroje vietoje.Be to zonuojant svarbu rasti tinkamas proporcijas,nepiskirti darbo zonai perdaug vietos valgomojo sąskaita.

Pats elementariausias virtuvės ir valgomojo zonavimo būdas – grindys.Perėjimas iš aktyvios zonos į poilsio turėtų atrodyti kaip natūralus dizaino tęsinys,tačiau ir praktiškas.Paprastai valgomojo zonoje grindys dengiamos parketu,o darbinėje zonoje – keraminėmis plytelėmis.Geriau,kad pereinamoji vieta būtų vieno aukščio{nereikėtų laipioti laipteliais}.

Vizualiai padalinti erdves galima su įvairaus lygio lubomis,arkos ar pakabinamo karnizo pagalba.Populiarus būdas atskirti erdves baro pagalba,skirto greitam pavalgymui.

Zonuojama taip pat ir apšvietimu.Darbinės zonos apšvietimas turi būti labiau praktiškas,funkcionalus.Valgomojo zona paprastai apšviečiama dekoratyviniais šviestuvais

Neblogas sprendimas – stumdomos pertvaros,kurios didžiąją laiko dalį būna atviros,o esant reikalui pilnai izoliuoja virtuvę.

Dažniausias zonavimo būdas – spalvų pagalba.Įprasta skaityti , kad patalpa atrodo stilingai ,jei sienų plokštumos yra vienos spalvos.Tačiau vieningai erdvei sukurti tai visai nebūtina.Pavyzdžiui,spalvinė gama vieninga , o atspalviai švelniai pereinantys.

Zonavimas baldų spalvų ar net viso interjero stiliaus pagalba{klasikinis,chaitek ir pan.}

Paprastai naudojami kartu keli zonavimo metodai.

Nelabai tiksliai suprantu kaip Jus planuojate daryti.Gal pades
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo genovaites: 16 balandžio 2010 - 13:59
Ech,susidurem su problema...niekaip nesugalvojam kaip apsviesti virtuve...Dvieju aukstu namas,virtuve ir holas erdveje,kuri siekia stogo lubas(pasirinkdami projekta apie tai,aisku,nepagalvojom.Grazu,tinka - imam!!!)...Pakabinamos lubos siuo atveju butu tiesiog "dulkiu rinkykla".Gal kas sprende panasu klausima ir nori pasidalinti,ka pasirinko???Nes as net nezinau is ko rinktis doh.gif doh.gif doh.gif ...Kai bus galimybe reiks imesti foto,gal nelabai eina isivaizduot,kaip atrodo sis reikalas...
Atsakyti
gal kas turi geru patarimu kaip padaryt nebrangiai fasada namo?
galvojome kad dalim klijosime klinkeri bet ziuriu kad netelpame i finanus.investavome doh.gif daugiau i langus.maciau vienoj laidoj kad kazkokius piesinius daro trafaretas bet ne dazais o kazkokia akmens mase. gal kas zinot apie tai?
gal kas gali patart kokiom mazdaug spalvom galima isdazyt sienas vyrtuves i svetaines kad nebutu staigaus padalinimo?
o gal atvirksciai paimt dvi visai skirtingas spalvas? kaip jusu nuomone?
kaip originaliai galima atskirt virtuve nuo svetaines ar tik ta vadinama"barna stike"? g.gif
labai domintu jusu nuomones
Aciukas
Atsakyti
kaip jusu nuomone apie tokia siena?
man paskutyniu momentu lb patinka.turiu neperetus dar pora nuotraukyciu imesiu paskui..
Papildyta:
per dydele nuotraukyte neisikelia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(<Pienė> @ 2010 04 02, 18:16)
Sveiki smile.gif
Atejau patarimo, sugalvojau persitvarkyt kambari. Pernai susidejau sviesias grindis grindys Va daugmaz tokios spalvos, taip pat pirkau sekcija panasios spalvos su raudonmedzio spalvos sonais, ir komoda tokia pati. Dabar niekaip nesugalvoju kokius tapetus pasirinkt. Kambarys realiai sviesus, saule diena jame visada buna. Tapetus galvoju gal viena siena det baltus su juodom gelem, o kitas kaip nezinau.. Nu vienu zodziu as pasimetus, o noriu jaukaus kambario. Siaip kambarys yra nedidelis, ir jis toks gan uzgrustas. Gal turit kokiu pasiulymu, nes as ieskau ieskau, nu bet niekaip nesugalvoju  4u.gif

Dekoruojant nedideles patalpas svarbu suvokti baldu masteli ir gabaritus. Visada ivertinkite, kad kuo didesnis kontrastas tarp baldo ir sienos (prie kurios jis stovi), tuo baldas atrodys gremezdiskesnis. Siuo atveju pagrindine sienu spalva galetu buti artima grindu ir baldu fasadu spalvai. Dekoras ant sienu zinoma pagyvins bendra vaizda, bet as rinkciausi nestipraus kontrasto rastu tapetus arba vienas siena tapetuociau dazomais tapetais su fakturiniu rastu, o likusias dazyciau .
Papildyta:
QUOTE(visai kitokia @ 2010 04 06, 11:18)
g.gif Skiriasi mano ir MB nuomones. Ka manot jus?

Sia savaite uzsakom medinius langus. Is isores bus tamsiai ruda, vidus medzio rusvumo, nedurstytas.
Pats namas is isores dramblio kaulo/pauksciu pieno spalvos t.y sviesus su rudu stogu. Vidus- analogiskas: visi balintos kavos atspalviai, grindys rusvos-medzio sviesumo.

Kilo mintis bevartant isnterjeru nuotraukas, kad ir vidiniai langai butu rudi (tada pakaktu durstyto medzio, susitaupo kazkas) Bet esme tame: kad manyciau, jog rudi langai sviesiame interjere labai idomi detale, juolab, kad ir baldai buti sviesus. Gali suzaist su tamsiom uzuolaidom, kilimu, vazom, spuntelem del susigrojimo.

Tai va: vyro atvejis- sviesiame interjere naturalios medzio spalvos langai, mano atveju- jie butu rudi.
As galvoju, kad tada langai issrysketu, juolab, kad jie dideli+vitrininiai. O vyro atveju viskas susilietu i visuma...

Ka dizainere musu galvoja??

P.S. cia siame psl. ikelta miegamojo nuotraukyte su gototapetu- musu namu vizija galvoje kol kas. Man tai taip grazu wub.gif  wub.gif

g.gif as viduje isivaizduoju naturalaus medzio langus dar pabeicuotus skaidriu dramblio kaulo beicu rolleyes.gif . Toks romantiskas variantas gautusi. Tas beicas dengiasi kaip akvarelinis dazas - t.y. duoda lengva sviesinanti tona, bet matosi ir medzio faktura. beje galima tada ir dygiuotus daryti, nes "susvelninama" dygio linija.
Atsakyti
QUOTE(Rasa_zyk @ 2010 02 04, 00:39)
Vienareikšmiškai daryčiau vonią, gi vaikams  koks malonumas pliuškentis,  o vaikutis jūsų tai dar labai mažas, kaip iki aštuonių metų tu jį maudisi , dušo kabinoj  schmoll.gif  blink.gif ?

Sveikos, norėčiau šiuo klausimu pasisakyt biggrin.gif Kol gyvenom pas uošvius maniškiai abu (8 ir 4m.) kuo puikiausiai tilpo į tokią paaukštintą dušo kabiną ir nebuvo jokių problemų mirksiukas.gif Dabar savo namuose turim vonią, bet tik todėl, kas AŠ buvau pasiilgus pagulėjimų vonioje biggrin.gif
Atsakyti
Miela, Digma smile.gif
Norejau Jusu paklausti del sieniniu dazu, kuriais nudazius siena, galima butu ir su kreida rasyti ir magnetukus lipdyti... Toks yra mano dukters paaugles noras smile.gif Ar isties yra tokiu dazu "du viename"? Nes dazu parduotuvese nurodo, kad arba dazai, kuriais nudazius gaunasi kaip lenta ir ant sienos tik rasyti, arba tokie dazai, kuriais nudazius siena tampa grubleta( dazuose yra metalo gabaleliu) ir tada limpa magnetukai.
Aciu is anksto smile.gif
Atsakyti