Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Viskas apie interjerą
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai > Statome namą nuo A iki Z
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Ihmantas
QUOTE(juraciusss @ 2009 12 10, 20:01)
siaip turim dizainere,bet jos nuomone butu tokia,kad detu naturalaus medzio langus ir grindis....Sako balinto medzio spalvos nelabai dera prie musu namo aplinkos ir pacio namo...Bet man atrodo,kad derinant baldus,laiptus ir t.t.,galima isgauti nebloga visuma,kuri deres prie fasado ir aplinkos  g.gif Aisku,jei pasirinksim sviesias spalvas,ji stengsis mums padet viska suderint,bet va,ta jos nuomone kazkaip man nebeleidzia apsisprest...Bijau ,kad paskui netektu gailetis.O viska atiduot i dizaineres rankas irgi nesinori...norisi kad butu paciai mielos spalvos,medziagos ir t.t...
*

o paskui gailesites ,o kodel nepadariau taip ir taip...
juraciusss
QUOTE(Ihmantas @ 2009 12 10, 20:06)
o paskui gailesites ,o kodel nepadariau taip ir taip...
*

doh.gif ne veltui dvynys esu doh.gif
digmaa
QUOTE(juraciusss @ 2009 12 10, 18:28)
Laba diena...ziuriu cia niekas jau seniai neraso...Bet vis tikiuosi,gal kas man atsakys.....Renkames langu spalva is vidines puses...Visada svajojau apie balinto medzio spalvas.Tad noreciau deti langus,grindis ir duris butent sios spalvos...Bet...daug kas sako,kad prie sitokiu spalu dera tik provanso arba klasikinis stilius...Tie stiliai manes nezavi  schmoll.gif  Nejaugi daugiau jokie stiliai nedera prie siu spalvu  g.gif  As galvojau pritaikyti kazkokius kontrastingesnius siai spalvai modernius baldus.... g.gif  Na neteke man niekada kurtis busto,tad gal as cia jau visai nusigrybauju?  blush2.gif  4u.gif
*

Na as pati toki varianta namie turiu:) ir studijoje taip pat - man labai grazu. Beje - studija ir namai visiskai kitokio stiliaus. Studijos foto rasite CIA, o namu dar nespejau "ispublikuoti", bet fragmentus galima pamatyti CIA, tik deja namuose langu remai nelabai aiskiai matosi... bet kontekstas manau aiskus bus mirksiukas.gif
juraciusss
QUOTE(digma.lt @ 2009 12 19, 19:09)
Na as pati toki varianta namie turiu:) ir studijoje taip pat - man labai grazu. Beje - studija ir namai visiskai kitokio stiliaus. Studijos foto rasite CIA, o namu dar nespejau "ispublikuoti", bet fragmentus galima pamatyti CIA, tik deja namuose langu remai nelabai aiskiai matosi... bet kontekstas manau aiskus bus  mirksiukas.gif
*

digma,aciu tau labai uz nuorodas 4u.gif Tai cia jusu namai,kur idetos foto i 'Mano Namai"naujausia nr? bigsmile.gif
Negaliu,kaip man grazu tas balintas medis wub.gif
digmaa
QUOTE(juraciusss @ 2009 12 19, 21:37)
digma,aciu tau labai uz nuorodas  4u.gif  Tai cia jusu namai,kur idetos foto i 'Mano Namai"naujausia nr?  bigsmile.gif
Negaliu,kaip man grazu tas balintas medis  wub.gif
*

ja ja, mano blush2.gif man ir patinka ax.gif
Kristaline
QUOTE(digma.lt @ 2009 12 20, 17:00)
ja ja, mano  blush2.gif  man ir patinka  ax.gif
*

Būtinai nusipirksiu tą žurnalą, labai suintrigavo kaip už tokią simbolinę sumą galima skoningai atnaujinti namus g.gif
Nors man šiuo metu aktualiau kaip įrengti namus be didelių investicijų ax.gif
janna
Laba, kadangi pati niekaip negaliu nuspresti kas tiktu, tai prasau patarimo. Reiktu isrinkti duris (pertvara) i drabuzine. Neismastau kas tiktu prie klasikinio interjero doh.gif

Plane kambarys atrodytu taip:
user posted image

Naturoje:
user posted image

Duris:
user posted image

Aciu.
digmaa
[quote=janna,2009 12 21, 16:57]
Laba, kadangi pati niekaip negaliu nuspresti kas tiktu, tai prasau patarimo. Reiktu isrinkti duris (pertvara) i drabuzine. Neismastau kas tiktu prie klasikinio interjero doh.gif

As Jusu vietoje rinkciausi ne stumdomas duris, o drapiruote mirksiukas.gif
gal gali atrodyti, kad tai senamadiska, kaip kad pas mociute kaime... bet paziurekite cia - lofto interjeras Amsterdame . Man tikrai labai grazu - medziagos suteikia kambariui minkstumo ir jaukumo - ir prie klasikinio stiliuko lipte limpa cool.gif
Na o jei visai dusia nelinksta prie medziagu - tuomet daryciau stumdoma pertva ra su kokio nors viduramziu paveikslu ar gobelenu per visa duru plota - galima pasigaminti toki foto tapeta ar uzsisakyti spauda ant drobes.
janna
[quote=digma.lt,2009 12 21, 17:11]
[quote=janna,2009 12 21, 16:57]

As Jusu vietoje rinkciausi ne stumdomas duris, o drapiruote mirksiukas.gif
gal gali atrodyti, kad tai senamadiska, kaip kad pas mociute kaime... bet paziurekite cia - lofto interjeras Amsterdame . Man tikrai labai grazu - medziagos suteikia kambariui minkstumo ir jaukumo - ir prie klasikinio stiliuko lipte limpa cool.gif
Na o jei visai dusia nelinksta prie medziagu - tuomet daryciau stumdoma pertva ra su kokio nors viduramziu paveikslu ar gobelenu per visa duru plota - galima pasigaminti toki foto tapeta ar uzsisakyti spauda ant drobes.
*

[/quote]

svarsciau ir toki varianta. bet drabuzines sieneles nera labai ilgos. ir ta puse kuri nuo lango, kazkur apie 50 cm. jei ten pakabinciau kazka panasaus, kazin kaip susisauktu su uzuolaidomis, nes jos praktiskai salia gaunasi. ir karnyzas uzuolaidu yra aukstesnis nei nisos aukstis. tai vat sitas dalikas siek tiek gasdina.
kitaip, jei langas ir nisa butu viena pries kita, veikiausiai net nesvarstyciau ir pasirinkciau si varinata.
turejau dar minti apie slankiojancias uzuolaidas. g.gif
giedre.v
as rinkciausi slankiojancias duris, isfrezuotas kaip miegamojo baldai ar kaip kambario durys. tik nzn del spalytes... arba kaip baldu spalva, arba baltas, kad taip nekristu i akis. galima dar vienas is tu duru padaryti veidrodines, tai nebereiks papildomai statyti veidrodzio kambary...
janna
QUOTE(giedre.v @ 2009 12 21, 19:57)
as rinkciausi slankiojancias duris, isfrezuotas kaip miegamojo baldai ar kaip kambario durys. tik nzn del spalytes... arba kaip baldu spalva, arba baltas, kad taip nekristu i akis. galima dar vienas is tu duru padaryti veidrodines, tai nebereiks papildomai statyti veidrodzio kambary...
*

spalvu palete tokiu duru labai maza. gal kokios 4 ar 6. atrodo jos ispudingai. bet nei viena netinka. pasiule tokio tipo duris tik slankiojancios sistemos. duru kaina tokia pat kaip ir viso miegamojo komplekto doh.gif . o veidrodiniu nenoriu, nes tiesiai pries lova blush2.gif
giedre.v
arba tiesiog baltas, lygias, na sienu spalvos. tada isvis ju nesimatys smile.gif
Adelle
Prašau patarimo. Kokią sienų ir lubų spalvą rinktis vaiko kambaryje. Baldai oranžinės, gelsvos ir pilkos derinys, sofa - salotinė. Grindys - šviesus bambukas. Gal vieną sieną išklijuoti tapetais - pasteliniais dryžuotais. O dėl spalvų neapsiprendžiu. Patarkite. 4u.gif
digmaa
QUOTE(Marijai @ 2009 12 28, 18:07)
Prašau patarimo. Kokią sienų ir lubų spalvą rinktis vaiko kambaryje. Baldai oranžinės, gelsvos ir pilkos derinys, sofa - salotinė. Grindys - šviesus bambukas. Gal vieną sieną išklijuoti tapetais - pasteliniais dryžuotais. O dėl spalvų neapsiprendžiu. Patarkite.  4u.gif
*

Viena siena (pvz. kur stovi sofa) dazyciau sodria pilka spalva, likusias sienas sviesiai, jas galima dekoruoti ivairiais linksmais piesiniais ar sienu dekoravimo lipdukais. Pilkoji siena bus puiki ekspozicine plokstuma vaiko fotografijoms ir piesiniams. Lubos tiktu geltonos - suteiktu kambariui tarsi papildomos saules ir silumos mirksiukas.gifi
Adelle
QUOTE(digma.lt @ 2009 12 29, 18:22)
Viena siena  (pvz. kur stovi sofa) dazyciau sodria pilka spalva, likusias sienas sviesiai, jas galima dekoruoti ivairiais linksmais piesiniais ar sienu dekoravimo lipdukais. Pilkoji siena bus puiki ekspozicine plokstuma vaiko fotografijoms ir piesiniams. Lubos tiktu geltonos - suteiktu kambariui tarsi papildomos saules ir silumos  mirksiukas.gifi
*

Ta siena, prie kurios stovės sofa, turės dvi nišas, vaikų piešinių eksponavimui. Kokia spalva dažyti nišų vidų? Visas sienas kaip suprantu dažyti šviesiai pilka spalva, ir vieną sieną sodria pilka? Lubose įmontuotos halogeninės lemputės. Lubas dažysiu švelnia gelsva spalva. O sienas kaip supratau visas pilkai? Vienos sienos netapetuoti? Mąsčiau horizontaliais dryžiais tapetuoti siaurąją sieną, prie kurios stovės aukšta kampinė spinta, komoda ir knygų lentyna. Kambarys siauras ir ilgas - 2,5 ir 5,7m. Kaip vizualiai paplatinti? Kambarys vakarinėje pusėje. Ar pilka spalva nebus niūri?
Labai ačiū už patarimus. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
vivaidejos
smile.gif Laba,
as vaiku kambaryje ivesciau sofutes spalvos-gal koki horizontaliais salotiniais dryziais tapeta einanti per visa siena ir ieinanti i tas nisas? jas vienas uzakcentuoti manau negausim super vaizdo-na o jei tai eitu per visa siena-gal suteiktu zaismingumo, ir eksponatai neuzgoztu viso dekoro?
Papildyta:
"Laba, kadangi pati niekaip negaliu nuspresti kas tiktu, tai prasau patarimo. Reiktu isrinkti duris (pertvara) i drabuzine. Neismastau kas tiktu prie klasikinio interjero "

man garderobines durys subtiliausiai atrodytu sienos spalvos-maziau skirtingu detaliu, nes kiek matosi nera labai gili klasika. na ir manau sviesi splava miegamajame subtiliai paryskins baldus, uzuolaidas. smile.gif
digmaa
QUOTE(Marijai @ 2009 12 29, 23:20)
Ta siena, prie kurios stovės sofa, turės dvi nišas, vaikų piešinių eksponavimui. Kokia spalva dažyti nišų vidų? Visas sienas kaip suprantu dažyti šviesiai pilka spalva, ir vieną sieną sodria pilka? Lubose įmontuotos halogeninės lemputės. Lubas dažysiu švelnia gelsva spalva. O sienas kaip supratau visas pilkai? Vienos sienos netapetuoti? Mąsčiau horizontaliais dryžiais tapetuoti siaurąją sieną, prie kurios stovės aukšta kampinė spinta, komoda ir knygų lentyna. Kambarys siauras ir ilgas - 2,5 ir 5,7m. Kaip vizualiai paplatinti? Kambarys vakarinėje pusėje. Ar pilka spalva nebus niūri?
Labai ačiū už patarimus.  4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

Siena viena pilkai (sodria pilka) dazyciau ir nisas taip pat, o likusias sienas dazykine ne sviesiai pilkai, o siltesnio atspalvio pasteliniais tonais, galite net ta pacia lubu spalva. Horizontalus trumpos sienos dekorai - gerai, bet jei prie jos atsiras nemaza spinta, tai praplatejimo efekto gali ir nesigauti schmoll.gif , nebent ira pacia spinta dekoruosite tokiu paciu dekoru - tuomet ji tarsi "pranyktu" dryzuotoje sienoje mirksiukas.gif
Del niurumo: pilka spalva su siltomis spalvomis, kaip geltona oranzine - labai puikiai dera, svarbu neperdozuoti tik:). beje, halogeninis apsvietimas yra saltos gamos, tad jei sviestuvai jau sumontuoti - rinkites gelsva sviesa skleidziancias lemputes, geriausiai su matintu stikliuku.
Adelle
Ačiū labai už patarimus 4u.gif
Kristaline
Aš irgi turiu galvosūkį dėl vonios kambario inerjero.
Ketinu dalį sienos klijuoti plytelėmis, viršuje dažyti. Plyteles išsirinkau marmuro spalvos. Virš plytelių bus klijuojama dekoratyvinė juostelė.
Tačiau grindis norėčiau klijuoti ne tos pačios serijos, bet panašais atspalvio sendintomis plytelėmis ir viduryje irgi dėti dekoratyvinę juostelę. Tačiau truputį baugu, kad nesigautų nesąmonė g.gif . Ir dar plytelių formatas irgi gerokai skiriasi: sieninės 25x30, o grindinės 40x40. Patalpa 18 kv. m.
Ir dar... dekoratyvinė juostelė ant vienos sienos bus žemiau, po to peršoks į kitą aukštį (prie kriauklės ir klozeto) ar tai neklius?
Ar iš šalies neatrodo, kad noriu suderinti nesuderinamą?

Lauksiu patarimų 4u.gif
giedre.v
QUOTE(Kristaline @ 2010 01 07, 06:31)
Ketinu dalį sienos klijuoti plytelėmis, viršuje dažyti. Plyteles išsirinkau marmuro spalvos. Virš plytelių bus klijuojama dekoratyvinė juostelė.
Tačiau grindis norėčiau klijuoti ne tos pačios serijos, bet panašais atspalvio sendintomis plytelėmis ir viduryje irgi dėti dekoratyvinę juostelę. Tačiau truputį baugu, kad nesigautų nesąmonė  g.gif . Ir dar plytelių formatas irgi gerokai skiriasi: sieninės 25x30, o grindinės 40x40. Patalpa 18 kv. m.
Ir dar... dekoratyvinė juostelė ant vienos sienos bus žemiau, po to peršoks į kitą aukštį (prie kriauklės ir klozeto) ar tai neklius?
Ar iš šalies neatrodo, kad noriu suderinti nesuderinamą?

Lauksiu patarimų  4u.gif
*

dabar daug kas taip daro, t.y. nebeklijuoja plyteliu ant visu sienu. as galvociau, kad viskas turetu buti grazu. tik va as (patikslinu, cia tik mano nuomone) dabar alpstu kaip tik prie atvirkstinio varianto: dideles plyteles sienoms, o mazos grindims bigsmile.gif jei idetum plyteliu foto, butu paprasciau pakomentuoti smile.gif
Kristaline
Dėkui už patarimą 4u.gif
Man tai plytelių dydis nelabai aktualu, tik kad visumoj derėtų. Svarbiau spalvos, dekoras ir pan.
Nuotraukų įkelti nemoku, bet čia yra nuoroda į sienų pleteles, kurias išsirinkau:

http://www.ceramika-domino.pl/index.php/ma...e/20_travertino

O čia grindų:

http://www.paradyz.com.pl/Collection/living-room/antiquer

Sienų plyteles (šviesesnes) ketinu klijuoti iki trečdalio sienos, maždaug 1,20m. aukščio, toliau dažyti. Dėl spalvos irgi dar neapsisprendžiau.
Patalpa stačiakampio formos, yra langas.
giedre.v
oi kokios grazios plyteles bigsmile.gif jei nepaslaptis kiek kainuoja tos pirmosios? as svajoju apie travertino plyteles...
janna
Mergaites, su kokiu interjeru ar veikiau kokiame interjere matote jus sias sofkutes?

user posted image

user posted image

user posted image

kas prie ju deretu? g.gif ax.gif
vilnera
QUOTE(janna @ 2010 01 08, 21:29)
Mergaites, su kokiu interjeru ar veikiau kokiame interjere matote jus sias sofkutes?

*

Mano galva-labai stiprus ir reikalaujantys dideles erdves, sunkiu,turtingu uzuolaidu, masyvo grindu, baldai.. Derinciau su kokiais masyviais antvariniais baldais.. Matyciau juos dvaro aplinkoj smile.gif
Ihmantas
QUOTE(vilnera @ 2010 01 08, 21:49)
Mano galva-labai stiprus ir reikalaujantys dideles erdves, sunkiu,turtingu uzuolaidu, masyvo grindu, baldai.. Derinciau su kokiais masyviais antvariniais baldais.. Matyciau juos dvaro aplinkoj smile.gif
*

prie liepsnojancio zidinio ir azuolines senos spintos
giedre.v
man kazkaip indiska aplinka pries akis biggrin.gif
Ihmantas
QUOTE(giedre.v @ 2010 01 08, 22:31)
man kazkaip indiska aplinka pries akis  biggrin.gif
*

indiska aplinka grazi tik per filmus,uzejus pas juos i namus mirazai issisklaido biggrin.gif
EljaRo*
prie klasikinio interjero neblogai ziuretusi,dideli paveikslai, ,,sunkios uzuolaidos,,kavos staliukai is sonu su stalinemis lempomis rolleyes.gif
masajugi
QUOTE(elitarai @ 2010 01 08, 12:45)
prie klasikinio interjero neblogai ziuretusi,dideli paveikslai, ,,sunkios uzuolaidos,,kavos staliukai is sonu su stalinemis lempomis rolleyes.gif
*

sutinku 100% drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Janna, kur nugriebei tokias fainas sofkikes g.gif kiek kaina mirksiukas.gif

http://www.gallery803.com/Images/4016med.jpg

gal tiks kazka prisitaikyti. pasiziurejau si puslapi ir man kazkaip labiau prie sirdies sunkus baldai su lengvom uzuolaidom g.gif

http://www.gallery803.com/ProductDetail.aspx?ProductID=2207
Iriska
Grazus baldai smile.gif O kur juos atradai?
janna
QUOTE(masajugi @ 2010 01 09, 05:38)
sutinku 100%  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Janna, kur nugriebei tokias fainas sofkikes g.gif kiek kaina mirksiukas.gif
*

QUOTE(Iriska @ 2010 01 09, 08:41)
Grazus baldai smile.gif  O kur juos atradai?
*

naturoje jie zenkliai grazesni nei nuotraukoje, ir tikrai ne del to kad isigijau. labai patogus, minksti... ta prasme, kad jau kaip igriuni i juos tai atsistoti nesinori. pagalveliu ir nugareliu (minksta nugareliu dalis didesnem pagalvem) uzvalkaliukai su uztrauktukais. kaina ne ypatingai didele. gal del to, kad jie is malaizijos g.gif ziuresim kaip devesis. toje parduotuveje yra ir daugiau is ten atveztu baldu. ir jie visi mano akimis ir nebrangus (saligynai), ir idomus ir grazus. daugeli is ju maciau naturoje, jie dailesni nei nuotraukuose.
musiskiai kainavo kartu su staliuku (staliukas paprastesnis, nors buvo labai grazus su stiklu ir metalu, bet susilaikiau, nes pas mane dar mazi vaikai) - nepilni 5t. lt.

turejo buti stai toks:

user posted image

o cia ju tinklapis: http://www.migdolas.lt/Gobeleniniai.html ir paskutiniai 5 modeliukai su zenklu New

tiesa ne i tema, bet dailus ir megamieji. ziureti reiktu komplektukus su mediniais fasadais, arba medzio luksto.

ten pat isigijau ir virtuvini dideli valgomaji stala. tokio neteko dar niekur matyti (bet cia jau pasigirsiu tikriausiai blush2.gif , bet tik del to, kad ten galima rasti idomiu dalyku). o stalas apvalus apie 1.6 m skersmens, medis dazytas pilka spalva. jo viduje idetas besisukantis violetines spalvos stiklas. kedes polkos, ir dalis nugareliu ir sedymoji dalis dengta tokios pat spalvos tekstile, kaip ir stiklas.

grizant prie mano svetaines, tai ji apie 30kv., bet jiems reiktu gal siek tiek didesnes. ju sunkuma bandziau palengvinti sviestuvu su daug daug stikliuku. kadangi siai deinai cekiskas kristolas perbrangu, tai tam kartu pakabinau turkiska stikla...ir padvelke rytais.... bet plius lietuviskas zidinys ir gavosi kazkoks balaganas doh.gif . o dar reikia kazkaip ipaisyt televizoriu su minimaliu spinteliu kiekiu ar lentyneliu.... - abra kadabra doh.gif g.gif doh.gif

Iriska
Patiko tik jusu komplektas ir dar "bartas" ir "dita" nieko, o visi kiti unsure.gif schmoll.gif

Vaikiski baldai visai nieko thumbup.gif
janna
QUOTE(Iriska @ 2010 01 09, 10:34)
Patiko tik jusu komplektas ir dar "bartas" ir "dita" nieko, o visi kiti  unsure.gif  schmoll.gif
*

Taigi nebutinai turi ptikti mirksiukas.gif 4u.gif
Kai kam ir manasis pasirinktas pasirodys pobaisis bigsmile.gif ir pagalvos "na ka ji jame tokio atrado blink.gif "

O man labai patiko 505 ir paskutinis... 9..., bet permazi savo gabaritais i mano erdves, kaip ir manasis netilptu i buta biggrin.gif man jie tokie labai dailus biggrin.gif as kai i ta parduotuve nuvaziuoju, tai vis ratus suku aplink juos blush2.gif
Betce
reikia patarimo. Nors mano vyras sako,kad neziurek i kitus,nes kuri savo namus ir daryk kaip tau grazu,bet vistiek noriu isgirsti nuomone is salies ax.gif
Musu miegamasis labai sviesus,plintusus ir palanges isbalinom,medis dar persisviecia,bet stipriai pasviesejo,o durys dabar pado akis savo naturalia medzio spalva kuri apsoliuciai prie nieko nedera,o is kolidoriaus puses visos durys bus naturalios medzio spalvos. Tai va galvoju ar butu labai kvaila isbalinti duris is miegamojo puses,o is kolidoriaus palikti kokios yra ax.gif ?
EljaRo*
reduxe,ir as apie tai galvoju 4u.gif
miegamas-provanseja,o holas jau senovinis,antikvarinis,viena iseitis balinti duris is vidaus.jus darykite pirmiau,o as paziuresiu kaip jums seksis blush2.gif ,manau susveisti reikia pavirsiu ir nupurksti. g.gif
janna
Merginos, na dar turiu viena klausymeli.... pasakykit protingieji kurmiai, kaip pagyvinti ir isryskinti toki spalvu derini kai ruda-pilka-sviesiai (kaip per ruka) violetine - cia virtuve tokia.

Spinteliu apatiniu fasadas - dominuojanti ruda. Ji tokiais horizontaliais dryziais, kuriuose galima isvelgti ir pilkos ir visokios kitokios spalvos. Gamtoje tokios spalvos nera. Spinteliu sonai - sviesiai pilki. Rankeneles - matinis metalas, kaip ir dureliu virsutiniu apkaustai. O viduje plastikas.Stalvirsis - pilkas. Stalas - pilkas medis, kurio viduje stiklas sviesiai violetines spalvos. Kedes pilkos su aptraukta sedimaja ir nugareliu dalimi tokia pat spalva kaip ir stiklas.

Pas mane vis kaip ne pas zmones. Pradzioje erdve uzgriozdinu baldais, o paskui jau bandau "interjera" isgaut g.gif
neinzy
QUOTE(reduxe @ 2010 01 11, 15:20)
reikia patarimo. Nors mano vyras sako,kad neziurek i kitus,nes kuri savo namus ir daryk kaip tau grazu,bet vistiek noriu isgirsti nuomone is salies ax.gif
Musu miegamasis labai sviesus,plintusus ir palanges isbalinom,medis dar persisviecia,bet stipriai pasviesejo,o durys dabar pado akis savo naturalia medzio spalva kuri apsoliuciai prie nieko nedera,o is kolidoriaus puses visos durys bus naturalios medzio spalvos. Tai va galvoju ar butu labai kvaila isbalinti duris is miegamojo puses,o is kolidoriaus palikti kokios yra ax.gif ?
*

Labai daznai laukines durys name buna is lauko vienos spalvos, is vidaus kitos, kaip ir langai,ir niekam tai neuzkliuna bigsmile.gif ir as taip buciau dariusi, jei "langistas" nebutu isaiskines, kodel laukines durys turi buti vienos spalvos- tokios kokios ir isoreje, nes jos darinejamos. Tai manau, jei jusu miegamajam visa laika bus uzdarytos durys, tai yra prasmes vidine duru puse balinti, o jei jos bus atidarytos,tai vistiek pagrinde matysit ta naturalu medi... na buna tokiu atveju,kai durys atsidaro ne i kambari, o i koridoriu ar hola (pas mane bute dabar taip)- tai tada visai tragiskas vaizdelis- koridoriuje ar hole "atsiranda" tos balintos durys... Na gal suprasit ka norejau parasyti.. blush2.gif doh.gif
elva
QUOTE(janna @ 2010 01 11, 15:23)
Merginos, na dar turiu viena klausymeli.... pasakykit protingieji kurmiai, kaip  pagyvinti ir isryskinti toki spalvu derini kai ruda-pilka-sviesiai (kaip per ruka) violetine  - cia virtuve tokia.

Spinteliu apatiniu fasadas - dominuojanti ruda. Ji tokiais horizontaliais dryziais, kuriuose galima isvelgti ir pilkos ir visokios kitokios spalvos. Gamtoje tokios spalvos nera. Spinteliu sonai - sviesiai pilki. Rankeneles - matinis metalas, kaip ir dureliu virsutiniu apkaustai. O viduje plastikas.Stalvirsis - pilkas.  Stalas - pilkas medis, kurio viduje stiklas sviesiai violetines spalvos. Kedes pilkos su aptraukta sedimaja ir nugareliu dalimi tokia pat spalva kaip ir stiklas.

Pas mane vis kaip ne pas zmones. Pradzioje erdve uzgriozdinu baldais, o paskui jau bandau "interjera" isgaut  g.gif
*

Janna, o tai kas pas tave virtuvej violetines spalvos? 4u.gif Galbut kokia foto ikelk - manau lengviau bus patart mirksiukas.gif

O siaip tai neaisku visgi koks tas violetines atspalvis - daugiau i melsvuma ar i rausvuma...
Siaip galima tos pacios violetines ryskesniu atspalviu ivesti, taip pat rozine spalva tiktu:
user posted image
galima geltona, gelsva, oranzine:
user posted image
user posted image
O taip pat violetine spalva galima isryskinti kazkur imetus zalios spalvos (nebutinai ta zalia turi buti ryski - gali buti ir chaki, garstyciu ir t.t.- ziurint koks tas violetines spalvos atspalvis) -dabar taip staigiai nerandu tinkamo pavyzdzio g.gif
Na ir violetine - ruda - raudona (cia velgi raudona gali buti tiek ryskesne, tiek blankesne)
giedre.v
QUOTE(reduxe @ 2010 01 11, 12:20)
Tai va galvoju ar butu labai kvaila isbalinti duris is miegamojo puses,o is kolidoriaus palikti kokios yra ax.gif ?
*

as balinciau.
Papildyta:
QUOTE(janna @ 2010 01 11, 13:23)
Merginos, na dar turiu viena klausymeli.... pasakykit protingieji kurmiai, kaip  pagyvinti ir isryskinti toki spalvu derini kai ruda-pilka-sviesiai (kaip per ruka) violetine  - cia virtuve tokia.

ziurint kiek pasiruosus investuot i ta "ryskinima" biggrin.gif galima uzsisakyti paveiksla didziuli, galima ant langu kabinti tam tikru spalvu uzuolaidas ar ka ten kabinsi, galima virs valgomojo stalo pakabinti sviestuva issiskirianti, galima pirkti buitinius prietaisus ryskiu spalvu (AidKitchen firma turi tokiu grazuoliuku http://www.kitchenaid.com/flash.cmd?/#/page/home ), zvakides, zvakes, indu servizas ryskus... na daug variantu mano galva smile.gif
Betce
aciu visosms uz padrasinimus 4u.gif dabar tai tikrai balinsiu duris ir poto parodysiu kas gavosi.
salkda
Prašyčiau patarti dėl dizainerių.
Nei man, nei vyrui fantazija neneša. kaip turėtų atrodyti mūsų naujai statomo namo vidaus interjeras.
buvome susikontaktavę su keletu dizainerių, kurie :
Pirmas - pasiūlė kompiuterinį namo vaizdą ( man netiko, nes kur ir kokį baldą statysiu nuspręsiu apsilankius baldų salone, o sienos atrodo labai netikroviškai). Tokios paslaugos atsisakiau.
Antroji pasiūlė viską iki užuolaidėlių. Atsisakiau, nes, kai užbaigsim namą bus striuka su pinigais ir neaišku po kike metų aš turėsiu pinigų toms jos įsivaizduojamoms užuolaidoms nupirkti.
Trečioji pasiūlė individualiai gaminamų baldų projektus, kurie tiktų pagal mūsų namo išplanavimą. Aišku, paslaugos atsisakiau, nes jau jeigu nežinau kada užuolaidėles pirksiu, tai masyvo baldų pagal individualų užsakymą tikrai neturėsiu už- ką užsakyti. O individualūs gamintojai iš plokštės ir patys siūlo savo dizaino variantus ir nemokamai.

man atrodo, kad mano lūkesčiai iš dizainerių nebuvo dideli :
norejau, kad pasakytų, kur ir koks apšvietimas turėtų būti 9atitinkamai pagal tai, kaip suskirstytos namo erdvės, kur turėtų būti stalas, kur lova ir t.t.
be to norėjau sužinoti, kokią sieną ar grindis kokia spalva ir kokiomis medžiagomis bei faktūromis padengti ( kur tapetai ,kur dažai, kur plytelės , m,ur kokios tai spalvos kilimai ir t.t.). man tereikia, kad pasakytų, kad pvz virtuvėje reikia kombinuoti pvz. rudas ir smėlines plyteles (langeliais , dryzeliais, ar kokias nors ornamentais ir t.t., nurodant kur ir kuo reikia padengti, ir kur reikia pakabinti ar pastatyti lempa. Viskas.
O kur aš pirksiu plyteles ir po kiek - tai jau mano rūpestis. Nes ieskosiu visur, kur pigiau, ir nežinau, po kiek metų susipirksiu visus baldus.
jau nezinau, ka daryti, ar paciai galvoti vartant žurnalus, ar dar ieskoti dizainerio, kuris galėtų man suteikti tik tokias minimalias paslaugas.
Patarkit, kas galit
giedre.v
gal tau pakaktu ir konsultacijos ar keliu su dizaineriu ir viskas. padetu jums labiau isivaizduoti, o jau toliau viska patys...
Kristaline
Man atrodo, kad taip ir reikėjo dizaineriui pasakyti ko iš jo norima. Sunku žmogui mintis skaityti smile.gif
Ir pvz. dėl kokių plytelių pasirinkimo tai labai gerai ir parduotuvėse pakonsultuoja, ten dažniausiai dirba savo amatą išmanantys žmonės (išskyrus didžiuosius prekybos centrus tongue.gif )
o šiaip tai manau, kad kiekvienas mes sau esame geriausi dizaineriai smile.gif ax.gif .
Papildyta:
QUOTE(giedre.v @ 2010 01 07, 18:12)
oi kokios grazios plyteles  bigsmile.gif jei nepaslaptis kiek kainuoja tos pirmosios? as svajoju apie travertino plyteles...
*

Vėl pamiršau kainas pažiūrėti doh.gif . Namie užsirašius, o internetu tik darbe naudojuos smile.gif .
Sieninės maždaug 31 lt/m2, o dekorai pamenu tik, kad visi 3 kartus sudėjus (cigaras, plati juostelė ir užbaigimas) apie 17 Lt. gaunasi.
giedre.v
QUOTE(Kristaline @ 2010 01 12, 07:44)
Vėl pamiršau kainas pažiūrėti  doh.gif . Namie užsirašius, o internetu tik darbe naudojuos  smile.gif  .
Sieninės maždaug 31 lt/m2, o dekorai pamenu tik, kad visi 3 kartus sudėjus (cigaras, plati juostelė ir užbaigimas) apie 17 Lt. gaunasi.
*

tiek to, aciu ir uz tai mirksiukas.gif dar negreit reiks, tai siaip medzioju info smile.gif
digmaa
QUOTE(Kristaline @ 2010 01 07, 09:31)
Tačiau grindis norėčiau klijuoti ne tos pačios serijos, bet panašais atspalvio sendintomis plytelėmis ir viduryje irgi dėti dekoratyvinę juostelę. Tačiau truputį baugu, kad nesigautų nesąmonė  g.gif . Ir dar plytelių formatas irgi gerokai skiriasi: sieninės 25x30, o grindinės 40x40.

Lauksiu patarimų  4u.gif
*

Siulyciau atsisakyti grindines juosteles dekoro, geriau palikite tuos nedidukus kvadratinius inkliuzus - jie tikrai "nesipjaus" su sienu dekoro elementais. O kad sienu ir grindu formatai skiriasi, tai tikrai ne beda mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(reduxe @ 2010 01 11, 15:20)
galvoju ar butu labai kvaila isbalinti duris is miegamojo puses,o is kolidoriaus palikti kokios yra ax.gif ?
*

Manau nieko cia kvailo - mano miegamojo durys is vidaus baltos, o is isores juodos bigsmile.gif
Rimvyde1
QUOTE(salkda @ 2010 01 11, 23:08)
Prašyčiau patarti dėl dizainerių.
Nei man, nei vyrui fantazija neneša. kaip turėtų atrodyti mūsų naujai statomo namo vidaus interjeras.
buvome susikontaktavę su keletu dizainerių, kurie :
Pirmas - pasiūlė kompiuterinį namo vaizdą ( man netiko, nes kur ir kokį baldą statysiu nuspręsiu apsilankius baldų salone, o sienos atrodo labai netikroviškai). Tokios paslaugos atsisakiau.
Antroji pasiūlė viską iki užuolaidėlių. Atsisakiau, nes, kai užbaigsim namą bus striuka su pinigais ir neaišku po kike metų aš turėsiu pinigų toms jos įsivaizduojamoms užuolaidoms nupirkti.
Trečioji pasiūlė individualiai  gaminamų baldų projektus, kurie tiktų pagal mūsų namo išplanavimą. Aišku, paslaugos atsisakiau, nes jau jeigu nežinau kada užuolaidėles pirksiu, tai masyvo baldų pagal individualų užsakymą tikrai neturėsiu už- ką užsakyti. O individualūs gamintojai iš plokštės ir patys siūlo savo dizaino variantus ir nemokamai.

man atrodo, kad mano lūkesčiai iš dizainerių nebuvo dideli :
norejau, kad pasakytų, kur ir koks apšvietimas turėtų būti 9atitinkamai pagal tai, kaip suskirstytos namo erdvės, kur turėtų būti stalas, kur lova ir t.t.
be to norėjau sužinoti, kokią sieną  ar grindis kokia spalva ir kokiomis medžiagomis bei faktūromis padengti  ( kur tapetai ,kur dažai, kur plytelės , m,ur kokios tai spalvos kilimai ir  t.t.). man tereikia, kad pasakytų, kad pvz  virtuvėje reikia kombinuoti  pvz. rudas ir smėlines plyteles (langeliais , dryzeliais, ar kokias nors ornamentais ir t.t., nurodant kur ir kuo reikia padengti, ir kur reikia pakabinti ar pastatyti lempa. Viskas.
O kur aš pirksiu plyteles ir po kiek - tai jau mano rūpestis. Nes ieskosiu visur, kur pigiau, ir nežinau, po kiek metų susipirksiu visus baldus.
jau nezinau, ka daryti, ar paciai galvoti vartant žurnalus, ar dar ieskoti dizainerio, kuris galėtų man suteikti tik tokias minimalias paslaugas.
Patarkit, kas galit
*

Nemanau, kad jus norite minimaliu paslaugu. Sudejus visus anksciau jusu isvardintus norus, gaunasi beveik pilnas namo interjero projekta s: pirmiausia dizaineris suskirsto namo erdves, isdesto patalpose baldus, paraleliai ruosiamas santechnikos isdestymo planas, parenkama san. keramika, tuomet ruosiams tikslus apsvietimo, bei elektros projektas, pradedama rinktis sienu bei grindu dangas, ruosiamos isklotines.
Tiesiog dabar jau patapo madinga kiekviena projekta ivardinti tiesiog konsultacija. Kitas zodis, o paslaugos verte daug kartu mazesne, nors dizaineris ir tas pacias zinias, bei praktika panaudos, ir laiko tiek pat sugais. Jei nenorite samdyti specialisto tai, nusprende kokio tipo interjera jus kursite, ieskokite nuotrauku pilnai irengtu kambariu internete, zurnaluose ir kazkokiu budu stenkites visa tai suristi i bendra visuma. Medziagos apstu. O dizaineriai nera ekstasensai, pabandrave su jumis pusvalandi issamiai, nuodugniai, vaizdingai nenupasakos, nepakonsultuos koks turi buti butent jusu svajoniu namas.
EljaRo*
QUOTE(digma.lt @ 2010 01 12, 17:37)
Manau nieko cia kvailo - mano miegamojo durys is vidaus baltos, o is isores juodos  bigsmile.gif
*

bigsmile.gif smalsauju,ydomu butu matyti.
masajugi
QUOTE(Kristaline @ 2010 01 07, 04:51)
Dėkui už patarimą  4u.gif
Man tai plytelių dydis nelabai  aktualu, tik kad visumoj derėtų. Svarbiau spalvos, dekoras ir pan.
Nuotraukų įkelti nemoku, bet čia yra nuoroda į sienų pleteles, kurias išsirinkau:

http://www.ceramika-domino.pl/index.php/ma...e/20_travertino

O čia grindų:

http://www.paradyz.com.pl/Collection/living-room/antiquer

Sienų plyteles (šviesesnes) ketinu klijuoti iki trečdalio sienos, maždaug 1,20m. aukščio, toliau dažyti. Dėl spalvos irgi dar neapsisprendžiau.
Patalpa stačiakampio formos, yra langas.
*

Jei gali parasyk tiksliai kainas grindu ir sienu, ir kur pirksit? gal is lenku vesites? ar cia lietuvoj jos? dekoju
janna
Bandziau fotografuoti virtuve, bet nieko nesigauna. Pilnas vaizdas netelpa i objektyva, o spalvos kazkodel issikraipo. nes naturoje jos skiriasi nuo guto vaizdo.

Bet va viena mergina ikele virtuviu temoje paleciu pav. Tai juose isszvelgiau kaz ka panasaus.

QUOTE(Interdiz @ 2010 01 13, 10:08)

12

user posted image

14.

user posted image
*

kaip tik siame proteste isszvelgiu savo "depresines" virtuves spalvu derinius bigsmile.gif

pietu stalas (medis+stiklas) ir kedes (medis+tekstile) - (12 palete 2pav. is desines + 14 palete, paskutinis sp. pav) ir ( 12 palete 2pav. + 14 pal. 2 nuo galo pav.)

ir

QUOTE(Interdiz @ 2010 01 13, 10:06)
10.
user posted image
*

pats komplektas - 10 paletes 1 sp stalvirsis ir paskutine (ruda) tik su tekstura (ne lygus pavirsius) fasadines dureles.

Kristaline
QUOTE(masajugi @ 2010 01 13, 04:27)
Jei gali parasyk tiksliai kainas grindu ir sienu, ir kur pirksit? gal is lenku vesites? ar cia lietuvoj jos? dekoju
*

Travertino plyteles mačiau tik Iris parduotuvėj, o Paradyz (grindų) tai man regis kiekvienam prekybos cente galima rasti. Kainas pažiūrėsiu grįžus namo, tikiuos prisiminsiu doh.gif Į Lenkiją nevažiuojam, nors manau, kad ten tikrai pigiau galima nusipirkt, tik vis to laiko trūksta...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.