Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie interjerą

O kokiame aukštyje nuo grindų turėtų kabėti sieniniai šviestuvai laiptinėje ir kt. kambariuose pvz. koridoriuje ir valgomajame? Mano supratimu tai pats šviestuvas turėtų būti žmogui virš galvos? O laiptinėje gal kiek aukščiau?
Atsakyti
QUOTE(Kristaline @ 2009 07 20, 19:44)
O kokiame aukštyje nuo grindų turėtų kabėti sieniniai šviestuvai laiptinėje ir kt. kambariuose pvz. koridoriuje ir valgomajame? Mano supratimu tai pats šviestuvas turėtų būti žmogui virš galvos? O laiptinėje gal kiek aukščiau?

Standartiniuose butuose (kur lubos h=2.50-2.70m) sienini sviestuva (bra) reiktu tvirtinti minimum 50 cm zemiau lubu - tai apie 1.80-2.20 m aukscio diapazone. Cia toms vietoms kur vaikstoma, o prie stalo, skaitymo otomanes, kur sviesa reikalinga ne tik kaip akcentas, sviestuva reiketu tvirtinti, kad gaubto apatine briauna nebutu auksciau akiu lygio - taip isvengsite akinimo.
Butuose, kur lubos 3 ir daugiau metru aukscio - bra tvirtinimo taskas butu ties 3/4 - 4/5 sienos aukscio riba, bet reikia konkreciai ziureti pagal norima sviestuvo tipa.
Del laiptiniu - pasirinkus tvirtinimo taska 2-2.20 m austyje, manau, tikrai nesuklysit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(digma.lt @ 2009 07 22, 14:53)
Standartiniuose butuose (kur lubos h=2.50-2.70m) sienini sviestuva (bra) reiktu tvirtinti minimum 50 cm zemiau lubu - tai apie 1.80-2.20 m aukscio diapazone. Cia toms vietoms kur vaikstoma, o prie stalo, skaitymo otomanes, kur sviesa reikalinga ne tik kaip akcentas, sviestuva reiketu tvirtinti, kad gaubto apatine briauna nebutu auksciau akiu lygio - taip isvengsite akinimo.
Butuose, kur lubos 3 ir daugiau metru aukscio - bra tvirtinimo taskas butu ties 3/4 - 4/5 sienos aukscio riba, bet reikia konkreciai ziureti pagal norima sviestuvo tipa.
Del laiptiniu - pasirinkus tvirtinimo taska 2-2.20 m austyje, manau, tikrai nesuklysit  mirksiukas.gif


Labai ačiū už ataskymą 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, na ir aš noriu paklausti.
Renkamės langų rėmų spalvą. prie ko geriau derinti langus ir duris - prie sienų spalvos, stogo ar pastogių?
Atsakyti
Dėl durų spalvos man irgi aktualus klausimas ax.gif
Mūsų name sudėti balti plastikiniai langai (tokį nusipirkom).
Palanges, laiptų pakopas ir duris dėsim ąžuolines. Grindis irgi planuojam dėti ąžuolo spalvos. Bet durys man labai gražu balintos. Ar nesipjaus balintos ąžuolo durys su natūralia medienos spalva?
Ar reikia derinti grindų ir durų spalvą ar durų ir baldų geriau?
Atsakyti


Noriu labai pakalusti del lubu spalvu. Kaip Jus dazote lubas, baltai ar derinate prie sienu spalvos? As norejau visur baltu lubu, tik voniose spalvotu... Ka galit patart is savo patirties?
g.gif
Atsakyti
QUOTE(adatiene @ 2009 09 07, 10:49)
Sveiki, na ir aš noriu paklausti.
Renkamės langų rėmų spalvą. prie ko geriau derinti langus ir duris - prie sienų spalvos, stogo ar pastogių?

Kiek suprantu klausiate apie spalvas fasadineje puseje. visu pirma reiketu nuspresti, kokio galutinio rezultato tikites: jei norite kontrastingo derinio rinkites pvz. sviesias sienas ir tamsius (rudus, pilkus, bordo) langus arba atvirksciai - tamsias sienas ir sviesius remus. Duris tokiu atve ju galite derinti prie remu spalvos, o jei desite langines - duris rinkites langiniu spalvos. Svelnus (nekontrastingas) derinys bus jei prie pasteliniu sienu derinsite dar sviesesnio atspalvio remus ir duris. Beje nepamirskite lietuvisku sezonu kaitos ir gamtinio kolorito wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Kristaline @ 2009 09 07, 13:10)
Dėl durų spalvos man irgi aktualus klausimas ax.gif
Mūsų name sudėti balti plastikiniai langai (tokį nusipirkom).
Palanges, laiptų pakopas ir duris dėsim ąžuolines. Grindis irgi planuojam dėti ąžuolo spalvos. Bet durys man labai gražu balintos. Ar nesipjaus balintos ąžuolo durys su natūralia medienos spalva?
Ar reikia derinti grindų ir durų spalvą ar durų ir baldų geriau?

jei durys nera planuojamos ikomponuoti, kaip kazkos isskirtinis interjero akcentas, jas patartina rinktis grindu, sienu ar siu pavirsiu apdailai artimu atspalviu. jei balinto medzio bus tik durys, tai gali siek tiek keistokai atrodyti. Pagalvokite, kur dar galetumete panaudoti panasia mediena - virtuves komplektas, valgomojo stalas, vonios spinteles ar kt.
Papildyta:
QUOTE(Rasosmama @ 2009 09 07, 13:16)
Noriu labai pakalusti del lubu spalvu. Kaip Jus dazote lubas, baltai ar derinate prie sienu spalvos? As norejau visur baltu lubu, tik voniose spalvotu... Ka galit patart is savo patirties?
g.gif


nera jokiu taisykliu, kad lubos turi buti baltos:), sviesesne lubu nei sienu spalva itesiog vizualiai siek tiek isplecia erdve. Tad jei patalpa erdvi, auksta - galima drasiai eksperimentuoti spalvomis ir rastais. ypac spalvotos lubos pasiteisina, kai patalpose slaitines lubos ir nuo vienos sienos iki kitos gaunasi gan didelis auksciu perkritimas.
daugiau info apie lubu apdaila rasite lubu dizainas.
Atsakyti
Nezinau ar labai cia i tema, kadangi ziuriu labiau apie duris kalba eina blush2.gif , bet buciau be galo dekinga jei kas zino ir galetu sia info pasidalint i az, kur galima butu rasti tokiu tapetu.. (darbininkas pridirbo kaimynams, tai tenka mums taisyt, o tapetu nerandam tokiu pirkt sad.gif ) jie kazkokie ala drobiniai skaitosi..

user posted image

user posted image
Atsakyti
Laba diena...ziuriu cia niekas jau seniai neraso...Bet vis tikiuosi,gal kas man atsakys.....Renkames langu spalva is vidines puses...Visada svajojau apie balinto medzio spalvas.Tad noreciau deti langus,grindis ir duris butent sios spalvos...Bet...daug kas sako,kad prie sitokiu spalu dera tik provanso arba klasikinis stilius...Tie stiliai manes nezavi schmoll.gif Nejaugi daugiau jokie stiliai nedera prie siu spalvu g.gif As galvojau pritaikyti kazkokius kontrastingesnius siai spalvai modernius baldus.... g.gif Na neteke man niekada kurtis busto,tad gal as cia jau visai nusigrybauju? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juraciusss @ 2009 12 10, 18:28)
Laba diena...ziuriu cia niekas jau seniai neraso...Bet vis tikiuosi,gal kas man atsakys.....Renkames langu spalva is vidines puses...Visada svajojau apie balinto medzio spalvas.Tad noreciau deti langus,grindis ir duris butent sios spalvos...Bet...daug kas sako,kad prie sitokiu spalu dera tik provanso arba klasikinis stilius...Tie stiliai manes nezavi  schmoll.gif  Nejaugi daugiau jokie stiliai nedera prie siu spalvu  g.gif  As galvojau pritaikyti kazkokius kontrastingesnius siai spalvai modernius baldus.... g.gif  Na neteke man niekada kurtis busto,tad gal as cia jau visai nusigrybauju?  blush2.gif  4u.gif


man gyvenant londone ,mados ir stiliu sostineje ,teko bendrauti su lietuviu siuveja kuri siuva drabuzius vienai londono dizaineriai ,tai sake stilius yra tai kas tau grazu ir priimtina o ne tai kas siuo metu madinga,as pritarciau siai nuomonei tai taikytina tiek drabuziam tiek interjerui,darykit kad jums jusu namai butu mieli
Atsakyti
QUOTE(Ihmantas @ 2009 12 10, 18:33)
man gyvenant londone ,mados ir stiliu sostineje ,teko bendrauti su lietuviu siuveja kuri siuva drabuzius vienai londono dizaineriai ,tai sake stilius yra tai kas tau grazu ir priimtina o ne tai kas siuo metu madinga,as pritarciau siai nuomonei tai taikytina tiek drabuziam tiek interjerui,darykit kad jums jusu namai butu mieli


labai aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juraciusss @ 2009 12 10, 15:28)
Laba diena...ziuriu cia niekas jau seniai neraso...Bet vis tikiuosi,gal kas man atsakys.....Renkames langu spalva is vidines puses...Visada svajojau apie balinto medzio spalvas.Tad noreciau deti langus,grindis ir duris butent sios spalvos...Bet...daug kas sako,kad prie sitokiu spalu dera tik provanso arba klasikinis stilius...Tie stiliai manes nezavi  schmoll.gif  Nejaugi daugiau jokie stiliai nedera prie siu spalvu  g.gif  As galvojau pritaikyti kazkokius kontrastingesnius siai spalvai modernius baldus.... g.gif  Na neteke man niekada kurtis busto,tad gal as cia jau visai nusigrybauju?  blush2.gif  4u.gif



bus grazu, drasiau bigsmile.gif
Atsakyti