Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie interjerą

Sveikutes 4u.gif Kaip sauniai ir graziai Jus cia bendraujate drinks_cheers.gif Smagu, kad yra norinciu patarti ir nuosirdziai besidalinanciu patarimais.
Va ir mes isigijom namuka... nelabai jis man, bet... Tai va, jau beveik 2men. ir niekaip nejudu is vietos... nesugalvoju nuo ko pradeti ir kaip ta nama isikurti.
Kad pamatytumet bendra vaizda gal imesiu foto, gal kokiu patarimu sulauksiu...

Man norisi sviesiu namu, labai patiktu toks skandinaviskas stilius, bet nei jis tinka prie namo, nei vyrui patinka. Vyras noretu kazko tokio modernesnio. Tai va... ir blaskausi. Vyras noretu interjero, kuri as vadinu "balta, juoda, raudona". O man sirdis linksta, kad jis butu labiau zemiskas, siltu zemes spalvu (kazkas sviesaus, gal kremas, sviesus rudumas, kokia dar gyvesne spalva inesti). Nors virtuve isivaizduoju balta kazkodel...

Dabar yra toks vaizdelis:

Sita virtuve keisim tai tikrai. Galvoju kazka panasaus, t.y. ta siena uzpildyti (kur aukstos spinteles), tik padaryti sienos imitacija, kad atrodyti jog visos spintutes tos aukstos kaip imontuotos. Ir aisku tvarkingiau ta isdestyma, nes dabar kazkoks negrazus bardakas is to virtuves komplekto. Galvoju apie balta blizgia virtuve arba kokia sviesia kremine. Is pradziu norejau maisyti virtuve su kokiu medziu. Na ten kur aukstos spintos daryti sviesia blizgia, o sala ir po langu tas spintutes is kokio medzio (tik ne sokolado, nes tas irgi jau atsibodes). Ir tada stalvirsi deti sviesu. Bet dabar galvoju gal jau atsibodusios tos virtuves kai primaisoma keliu spalvu?
Ir ar reiktu virtuves sienas kazkaip atskirti kita spalva, nebus per liudna jei viena spalva sienu us ir virtuveje ir svetaineje? Nes dabar tai atrodo tikrai nykiai ir blankiai...
user posted image

Ten prie to didelio lango galvoju statyti valgomaji stala su kedem, na noretusi didelio man stalo, ne kokio mazo "virtuvinio". Virs stalo labai noreciau grazios dideles (gal kokios puosnios) lempos. Bet ar nemaisys, kad nuleistas gartraukis ir netoli virs stalo nuleista lempa... Gal stala perkelti i svetaines gala... na is tolesniu foto bus aisku i kuri gala (kur TV planuojamas dabar). Nes virtuveje vistiek bus sala su keliom kedem, gal salia ir tas stalas nederes. O gal tada prie salos nestatyti kedziu... Salos su baru irgi nenoriu, arba isvien toks islindes stalas, arba toki per plokste stora pakelta stala iseinanti is salos isivaizduoju... Dar galvoju gal ant tos sienos kur baigiasi virtuves komplektas (jei deti ten valgomaji stala), gal kazka ant tos sienos reiktu pakabinti, kad nebutu ji tokia plika.
user posted image

Virtuve sujungta su svetaine... 4langai. Kazin ar kabinti ant ju uzuolaidas? Jos vistiek juk kazkoki siltuma namams suteikia, nors mano drauges patarinejo, kad uzuolaidu cia nereikia. Dvi vidurines durys (langai) darinejasi. Tai velgi jei kazka deti, tai reikia apmastyti ir tai, kad bus vaikstoma pro jas (vaiko i kiema).
user posted image

Va kokia didele patalpa turim... Ta siena su langais regis 12,5m. Dabar vaizdas man atrodo kaip sales... Sakau jau tiek laiko vartau ir vis nesugalvoju kaip cia tokia "sale" pagyvinti. Kol kas mintyse pries zidini deti kazka is minstu baldu. Ant galines sienos TV, kazkoks Tv staliukas. Kadangi ten tas TV gaunasi jau labai toli, tai galvojam koki dideli kabinti, kad galetu ir nuo valgomojo stalo matyti. O pries TV gal kokius foteliukus padeti. Bet jei didelis TV, tai ant tu foteliuku (gal kokius gulimus g.gif ) bus nepatogu ziureti i dideli TV. Nezinau... kazkas man ne taip atrodo, bet daugiau neikisu niekur to TV. Ir siaip net nezinau kaip uzpildyti ta patalpa. Nesugalvoju kaip sienas pagyvinti... Tas variantas kai patalpos kuri nors viena siena istapetuota rastais arba nudazyta kitaip man jau atsibodes. Galvoju gal ant kurios nors sienos tik koki ornamenta deti. Pvz. gal ten kur bus minksta dalis (na ta siena pries zidini), tai virs tos minkstos dalies deti koki tai plota kazkokiu tapetu ir tada ta pati ornamenta tapeto kazkur atkartot, na pvz. ant kokio svetaines baldo (ant kokios indaujos ar kokios spintutes)? Ar visgi kuria nors visa siena "gyvinti" kokiu tapetu?
user posted image

Cia iejimo durys ir dar WC bei katilines durys. Tos durys man irgi nelabai... Bet jau ir taip vyra vos ikalbinau daryti remontus is naujo, tai jau grindis, langus ir duris prase palikti ramybeje (nors kaip nekenciu plastikiniu langu). Labai jau man tie "namai" primena sale, nera kazkaip man juose gyvybes. Lubu nenoriu jokiu gipsiniu su visokiais uzsleptais apsvietimais, jau bute turim priraitytas doh.gif O kas tik ieina iskart sako, kad noretusi kazka su lubomis daryti...
user posted image

Zodziu sunku man kazko... Gal todel, kad nuo buto isirenginejimo tik 2m. praejo dar minciu nauju neatsirado. O ir siaip, sunku, nes truputi linkstu i toki ne itin modernu stiliu... bet vyras labai nori modernaus. O kadangi turiu mintyse svajone, po kokiu 5m. kur atokiau nuo miesto surmulio statytis namuka toki skandinaviska labiau, tai mastau, kad siam galiu siek tiek labiau pasiderinti prie vyro noro tureti " ale modernu" interjera.

Tai jei kils kam kokiu minciu, labai lauksiu ideju ir patarimu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dija24: 25 gegužės 2010 - 22:43
QUOTE(mamagabi @ 2010 05 24, 19:07)
Cia pamineti trys dalykai: lubos, siena-lubos ir sienele, o nuotraukoje matosi tik siena-lubos ir sienele. Todel manau butu svarbu zinoti kur (kokiam aukstyje) ir kokios tos lubos apskritai, ir ar kambarys simetriskas, ar jo tik viena puse su tokia siena? Kurioje vietoje langas - ar jis priesais ta siena? Kur planuojate statyti lova: ar glausite prie tos sienos ar kur kitur?


Įkeliu savo miegamojo nuotraukas. Kambarys beveik kvadratinis, aukštis standartinis 2,6 m. Baldus įkėlau parodyti jų vietą, o sienų spalvą planuoju vos keliais tonais tamsesnę už baltą.

1 nuotrauka
user posted image

2 nuotrauka
user posted image

3 nuotrauka
user posted image

4 nuotrauka
user posted image

5 nuotrauka
user posted image

6 nuotrauka
user posted image

7 nuotrauka
user posted image

8 nuotrauka
user posted image

9 nuotrauka
user posted image

10 nuotrauka
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dija24 @ 2010 05 25, 20:12)
Man norisi sviesiu namu, labai patiktu toks skandinaviskas stilius, bet nei jis tinka prie namo, nei vyrui patinka. Vyras noretu kazko tokio modernesnio. Tai va... ir blaskausi. Vyras noretu interjero, kuri as vadinu "balta, juoda, raudona". O man sirdis linksta, kad jis butu labiau zemiskas, siltu zemes spalvu (kazkas sviesaus, gal kremas, sviesus rudumas, kokia dar gyvesne spalva inesti). Nors virtuve isivaizduoju balta kazkodel...



sveika, visu pirma laabai grazi pas jus erdve wub.gif virtuve gal truputi ir nevisai kokia, bet man tai tikrai nebutu pirmo butinumo remontas mirksiukas.gif aisku, as nesu profe interjeru, bet tik issakysiu savo mintis, jei nesupyksi smile.gif
rinkciausi sviesias spalvas, kaip kad tu pati nori. nieko luboms tikrai nedaryciau, tiesiog valgomajam pakabinciau didziuli sviestuva virs stalo, poto gal dar viena svetaines zonoj. o daugiau kur norisi apsvietimo rinkciausi pastatomus.
valgomaji daryciau ten kur ir pati paminejai. poto priesais zidinuka pastatyciau pora kokiu isskirtiniu foteliuku, ten butu tokia relax zona paskaityti knygai, parelaksuoti pries zidinuka. o svetaines zona liktu ten, kur planuoji Tv. nzn ar labai butina, kad is valgomojo matytumet tv, taigi del to tikrai nesinervuociau ir nekabinciau gremezdo, kad poto negaletum normaliai ziureti televizoriaus bunant svetainej ant sofkutes smile.gif tai va tokios mano mintys. as svajoju apie tokia stadija, kada galesiu isirengineti namuka... sekmes isikuriant 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(aulina @ 2010 05 26, 07:11)
Įkeliu savo miegamojo nuotraukas. Kambarys beveik kvadratinis, aukštis standartinis 2,6 m. Baldus įkėlau parodyti jų vietą, o sienų spalvą planuoju vos keliais tonais tamsesnę už baltą.



jau pasisakiau apie tavo nuostabiai sviesu ir erdvu miegamaji musu temoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aulina @ 2010 05 26, 09:11)
Įkeliu savo miegamojo nuotraukas.
10 nuotrauka
user posted image


O jus ta lova jau turite?Nes jei neturite, patarciau nepirkti,nes visas kojas apsidauzysite. As neiskenciau ir isveziau ja i kaima doh.gif
Atsakyti
laba diena, dar tik planuojame kurtis nuostabioje vietoje prie ežero, yra keli pastatai. Dar nežinom ką daryti su esamais pastatais, bet pasižiūrėjau jūsų temelėje idėjų. Labai patiko kashaja nuotraukų albumas ir mamagabi idėjos. Kažką tokio įsivaizduoju savo namuose, bet nežinau kaip įgyvendinti. Va, kad ateitų į pagalbą kashaja su mamagabi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2010 05 25, 20:07)
gal jus ka patartumete del baldu plokstes spalvu, nes niekaip neapsisprendziu  g.gif



gal vaikai patys turi kokiu nors noru? ziurint ka jos megsta, kuom uzsiima, tai ir bandyciau kurti kazka ta linkme. internete begales graziu baldu vaikams. galima manau nukopijuoti kazka pigiau, nei parduodama:
http://www.childreni....php/pageid/483
http://www.lauraashl...icat/childrooms
http://www.kidsfacto...nderkamers.html
o cia isvis galima apsiseilet beziurint biggrin.gif
http://www.poshtots.com/

as tikriasiai vistik rinkciausi mergaitem baltus ar balintus baldelius ir daaaaug ryskalu: pagalveliu, paveiksliuku, remeliu, kilimas, pufas, lempa, lovos uztiesalas ir tt... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KristiTal @ 2010 05 26, 13:07)
O jus ta lova jau turite?Nes jei neturite, patarciau nepirkti,nes visas kojas apsidauzysite. As neiskenciau ir isveziau ja i kaima  doh.gif


oj, tokia lova man nepatinka, įdėjau tik parodyti lovos vietą smile.gif Noriu lovos minkšta atkalte iš medžiagos, o randu tik odines minkštas doh.gif Gal žinote kas gamina arba prekiauja minkštomis medžiaginėmis?
Atsakyti
QUOTE(aulina @ 2010 05 26, 13:15)
oj, tokia lova man nepatinka, įdėjau tik parodyti lovos vietą  smile.gif Noriu lovos minkšta atkalte iš medžiagos, o randu tik odines minkštas  doh.gif Gal žinote kas gamina arba prekiauja minkštomis medžiaginėmis?

aulina, o koks stilius jums patinka? Įmeskit Jums gražių miegamojo fotkių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kashaya @ 2010 05 26, 13:29)
aulina, o koks stilius jums patinka? Įmeskit Jums gražių miegamojo fotkių 4u.gif


stiliaus nežinau, panašus į amerikietišką. Čia mano svajonių lova. Tokioje lovoje norėčiau miegoti bigsmile.gif wub.gif Tik spėju dėl minkštos atgaltės ir aukštos lovos, taip ir liks svajonių lova verysad.gif Minkštos - visur tik odinės doh.gif

user posted image
Papildyta:
Prie tokio miegamojo labai tiktų trumpo plauko kiliminė danga, ar būna praktiškų kiliminių dangų? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aulina: 26 gegužės 2010 - 12:49
QUOTE(giedre.v @ 2010 05 26, 13:14)
...as tikriasiai vistik rinkciausi mergaitem baltus ar balintus baldelius ir daaaaug ryskalu: pagalveliu, paveiksliuku, remeliu, kilimas, pufas, lempa, lovos uztiesalas ir tt...  smile.gif


aciu uz nuoruodas.
vaiku norai, kaip sviesos greitis.... lotuliukas.gif keiciasi kas sekunde doh.gif kita vertus jie zenkliai prasilenkia su tevu galimybemis biggrin.gif

bet, gal tikrai reiktu apsistosti ties sviesia vienspalve plokste, o visus ryskumus palikti detalems g.gif ir neisradineti dviracio. dabar kaip pagalvoju, reikejo apskritai viska dazyti viena spalva. o detalemis akcentuoti patalpu funkcijas. bet, aiiiii...

gal zinot kokia nesudetinga programele pastumdyti baldus patalpoje?

aulina, o neziurejai cia
berots 5 psl. lova Hilton (audini galima pasirinkti), tik kainu nzn schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 26 gegužės 2010 - 13:03
QUOTE(aulina @ 2010 05 26, 10:47)
Čia mano svajonių lova.


nerealiai grazi bigsmile.gif
tai va ir daryk pagal toki pvz savo miegamaji, rinkis tokias ramias spalvas ir bus viskas suderinta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2010 05 26, 14:00)
aulina, o  neziurejai cia
berots 5 psl. lova Hilton (audini galima pasirinkti), tik kainu nzn  schmoll.gif


ačiū, ne Šiauliuose, bet vis šis tas ax.gif
Atsakyti