Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mamos būnančios namuose su 3 vaikais
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Gausi mūsų šeimynėlė...
Pages: 1, 2, 3
Adele
4u.gif Sveikos,

Atsiliepkite mamos auginančios, t. y. visą laiką būnančios namuose su 3 vaikais. Kaip tvarkotės?Ar yra tokių? Mano merginoms 2, ir 5 metai, berniukui - 2, 5 mėn.
vilke_ziema
Niu, as..o ka.. ax.gif tvarkomes po truputi..kartais uzknisa viskas, bet mano bernai jau nebemazi, tai pagrandukas uz juos visus atstoja.
raimalt07
na ir as namiseda, su visais vaikuciais,,,,,kaip vilke minejo, kartais buna labai sunku,,,,bet kartais tos mazos sypsenytes nuveja visus nuovargius ir stresus 4u.gif
vilke_ziema
daug sunkiau buvo, kai vienam buvo 11 men o kitas tik gimes, ir niekas nepadejo..tada tai nezinau, kaip neisprotejau.
Adele
4u.gif man tai nuo nuovargio kojas, rankas skauda, diena nakti bet gal veliau bus lengviau....
Padet nera kam....o kam ta aukle, neisivaizduoju, ka cia ji veiktu, jei ir butu. Negi sakysi - pakeisk pampersa, ipilk sriubos... ax.gif
raimalt07
QUOTE(Adele @ 2009 06 03, 09:52)
4u.gif man tai nuo nuovargio kojas, rankas skauda, diena nakti bet gal veliau bus lengviau....
Padet nera kam....o kam ta aukle, neisivaizduoju, ka cia ji veiktu, jei ir butu. Negi sakysi - pakeisk pampersa, ipilk sriubos... ax.gif
*

niu as nesupykciau uz aukle, bent retsykiais tongue.gif
vilke_ziema
Nu, aukle darys tai, uz ka jai pinigus mokesit..jei pasakysi, keiskpampersus, tai ir keis..jei yra galimybe samdyt, tai kodel gi ne, bent kart per savaite..man tai jos nereikia..
youste
Aš kol kas su dviem, rudenį būsiu jau su trim smile.gif Tik tiek, kad didžioji į darželį eis iki pietų, o paskui kažkaip reikės tvarkytis ax.gif Sunku ir su vienu būti namie mirksiukas.gif Man asmeniškai dvi auginti lengviau nei vieną - viena kitą užiminėja. O kaip bus su trim, matysim mirksiukas.gif
lslinuska

sveikutes ,

dar atrodo visai neseniai ,buvau namuose su visu sesetu ,bet trys vyresneliai
jau uzaugo,isskrido is namu kaip pauksteliai,liko mano dar trys pagrandukai ,o jauciuosi taip lyg tai butu mano pirmieji vaikai .Gal sakau nuo to vaiku gausumo jau nuprotejau ? gal stogas man ciuztelejo ?bet tai dar ne viskas ,kai sueina mano vyresneliai su mano anukais ........... :super ,nors jauciuosi dazniausiai :hm ,
bet savo vaikams stengiuosi parodyti savo fizionomija tooookia , :super
raimalt07
QUOTE(lslinuska @ 2009 06 10, 14:07)
sveikutes ,

dar atrodo visai neseniai ,buvau namuose su visu sesetu ,bet trys vyresneliai
jau uzaugo,isskrido is namu kaip pauksteliai,liko mano dar trys pagrandukai ,o jauciuosi taip  lyg tai butu mano pirmieji  vaikai .Gal sakau nuo to vaiku gausumo jau nuprotejau ? gal stogas man ciuztelejo ?bet tai dar ne viskas ,kai sueina mano vyresneliai su mano anukais ........... thumbup.gif ,nors jauciuosi dazniausiai  g.gif  ,
bet savo vaikams stengiuosi parodyti savo fizionomija tooookia , thumbup.gif
*

kasko mazokai vaiku anketoj uzrasius g.gif g.gif
Stratonikeja
QUOTE(Adele @ 2009 06 02, 08:56)
4u.gif Sveikos,
Atsiliepkite mamos auginančios, t. y. visą laiką būnančios namuose su 3 vaikais. Kaip tvarkotės?Ar yra tokių? Mano merginoms 2, ir 5 metai, berniukui - 2, 5 mėn.
*

Na sveikos daugiavaikes. Ir as prisijungiu. Turim tris (6,5; 3; 1,5), dar du vyro uzauginom, bet tiems jau virs 20. Taigi, dabar bunu su trimis namuose, kadangi vasara vyresneles i darza neleidziu. Galiu atsakingai pareiksti, kad i darba eiti butu lengviau, nes pas mane namie tikras beprotynas. Aukles nesamdau, faktiskai niekas nepadeda. Labai sunku ir namu uki ir vaikus apeit. Su kiekvienu savos problemos, teisybe pasakius, gyvenimo dziaugsmo ir pilnatves nelabai jauciu. Gal patars kas, ka nors protingo?
nelabai
Labos 4u.gif
Oij gera tema radau lotuliukas.gif . Kazkaip kitose temose visos toookios viskuom patenkintos, lygtai ju vaikai idealiai idealus, tai pradedu kartais galvoti, kad as negera mama. doh.gif
Mano vaikai nurodyti sone (5, 3, ir 11 men). Dabar dickiai darzelyje, tai maze mane kontroliuoja lotuliukas.gif . O savaitgaliais ar per ligas, kai buna visi trys, tai gyvename kovu lauke. Bet taip trunka kokia dienele.
Papasakosiu, kaip as tvarkausi. rolleyes.gif
Maziausiai, pagal aplinkybes, daznai keiciama dislokacijos vieta, jei ateina zirzaliukas, tai buna pamyluojama, tada kazkuom sudominama, o ir bernu atrakcijos jai visai idomios lotuliukas.gif
O vat bernai tai kartais, bet tikrai labai retai, dirziuko uzsidirba (koki karta per menesi). O Siaip, tai nereikia leisti konfliktams isivaziuoti. O jei matau, kad kazkas dusioj vaikui negerai (piktas, susierzines), tai uzsidarau su juo atskiroj patalpoj ir pakalbu apie bet ka, pamyluoju, ir vaikas apsiramina, Dar dickis buna nubaudziamas pabuvimu atskiroje patalpoje vienam (maziui to padaryt negaliu, nes paskui ilgai ta patalpa tektu tvarkyti lotuliukas.gif )jis toks tyrinetojas).
Aukle tiktu, jei liktu viena su vaikais. O jei priimti tik tamn, kad kartu butu su manimi, tai jau neeeeee. Bandziau, tikrai nesamone. Vistiek vaikai trinasi aplink mama, svetimas zmogus visus erzina
VIVULIA
o 2 vaikai + suo tinka blush2.gif man tas suo kaip 3 vaikas - ir zbitku prikrecia ir meiles bei prieziuros daug reikia - ir i lauka vest ir maista rink (velniukstis alergiskas). jauciuos kaip pilnateisius 3 vaikus auginciau, o jei dar vyra prideciau doh.gif lotuliukas.gif
o siaip noreciau dar ir trecios dukrytes wub.gif ech pavydziu jums truputuka - jus jau plana kaip ir ivykdet smile.gif
zilkonas
Aš irgi turiu tris. Dukrai 13, sūnui 8 o mažyliui rytoj bus tik 5 mėnesiai. Sukamės kaip voverės rate. Iš ryto anie du išeina į mokyklą, aš lieku su mažiuku ir iki pietų būna ramu o kai jau gržta iš mokyklos tai vakare neduok Dieve kiek pilna triukšmo.
@KIMIRK@
sveikos jungiosi ir as prie jusu.turiu dukra kuriai greit bus 13 metu,sunui 8 metai ir maziukei bus 2 men.na kol nebuvo mazes tai tie du pasipesdavo,o kai yra trecia mergaite tai vyresni suaugo,nera kada pestis nes reik tai sese pasupt ,tai p aglostyt,tai pabuciuot,tai pamyluot....
o siaip vyresnele padeda,nors kartais atrodo kaip sako 10 aukliu vaikas be gavos.kaip einam gatve,ji pas mane auksta,tai visi pasiziuri ir turbut galvoja kurios cia vaikas lotuliukas.gif
vakarine
Priimkit ir mane blush2.gif
As namie su keturiais, jeee
Man patinka blink.gif blink.gif blink.gif
Jei rimtai tai biskuti sunku, ale tvarkaus smile.gif
nelabai
Vakarine bigsmile.gif , su keturiais 4u.gif
Mano tai metu skirtumas labai mazas tarp vaiku, tai vyriasiam ne jo noru tenka buti dideliu ir protingu, nors jis dar tik 5 metu vaikas unsure.gif . O vidurinelis tai tooookias pretenzijas reikia blink.gif . Daznai uzeina noras but kudikiu, ar, pvz., uzsispiria ir nesirengia, nes as privalau aprengti (pats viska moka). Pareiskia-as mazas lotuliukas.gif
Na, bet blogiausia, kai bernai pradeda erzintis, gincytis, mustis verysad.gif . Ir vos ne be perstojo vyksta kova
acura_maniake
sveikos 4u.gif

ir as su trim bunu namie vsalaika biggrin.gif vyriausiamrugpjuti bus 4metai,dukrytei 2.6 metai,o maziausai 7menesiai biggrin.gif man irgi buna viskas atsibosta,kartais sunku,nes vyras dirba naktinej pamainoj nuo 7vakaro iki 7 ryto,5 dienas per savaite.tai as kaip ir viena su vaikais.....bet vistiek dar noriu vieno blush2.gif
ai dar turim suni ir auksines zuveles,kad butu linksmiau lotuliukas.gif
pievu_kamane
Aš irgi vis galvoju, ar būtų įmanoma be auklės susitvarkyti su trim pametiniais vaikais, kai vyras ištisas dienas darbe g.gif
acura_maniake
na pas mus skirtumas tarp vaiku yra ,tarp pirmo ir antros 1.4m,tarp antros ir trecios 1m11men.jeigu tokiu galia laikyt pametinukais,tai tikrai imanoma susitvarkyt be aukles.niekada tokios neturejau ir abejoju,kad kadanors turesiu biggrin.gif
istikruju tai sunkiausiai gal pirma menesi po trecios gimimo buvo,kl viskas isivaziavo i vezes.o dabar tai viskas ok.jei reikia nueinam i parduotuve,i parka,ps gydytoja.dar ir vyrui valgyt speji padaryt,namus kazkiek apsikuopt. biggrin.gif
Tyna4
Sveikutes,
Nu ir as auginu tris padauzeles namuose.Kartais sunku su jom susitvarkyti,bet va kai nera namuose tai taaaaaaip tuscia blush2.gif
Mes turim temuke bendraminciuose ,jei kas norit uzsukit mirksiukas.gif
Gutjera
Nu gi ir pas mane jau trijule. Kai buvo du vaikiukai tai sakiau: - kas gi cia per problemos auginti tris vaikus, o jei apie du tai ne kalbos negali buti, kad sunku, bet dabar suprantu, kad kaip ten bebutu faina ir linksma, bet... sunku. Vis gi pasijuto, kad ir daugiau darbo, ir judesio, ir maziau demesio vyresneliams. Na bet tikekimes, kad po kokiu metu vel visi tures mama po lygiai. GIMDYKIME IR DZIAUKIMES SAVO NEIKAINOJAMU TURTU thumbup.gif 4u.gif
Edlaur
Sveikos 4u.gif Ir as jau daugiau nei menuo su 3 vaikais bunu. Buvo vienas berniukas, o dabar visi 3 ir as tuo labai patenkinta smile.gif Visada norejau triju berniuku ir butinai dvynuku ir kas dabar pasakys, kad norai nesipildo thumbup.gif
Adomiene
Sveikos, mamos,

Kokios jus saunuoles smile.gif . Ir jusu patirtys idomios...
As turiu du sunus 6 ir 2,5, si menesi laukiam dukros... Va ir as jau uzuodziu sunkumo kvapa, bet man vyras sako, kaip bus faina, kada atsiras kudikis. Ir is ties faina...visa laika jauneji, kazka aktyviai veiki, neapkerpeji,ner kada tingeti, egoizmas mazeja...tikra gyvenimo mokykla.
Mane Dievas labai per antra sunu treniruoja. Sunus labai uzsispyres, kiek isradingumo reikia, kad su juo sutarciau. Tuo paciu per ji ismokau "atiduoti savo meile". bigsmile.gif wub.gif
raimalt07
QUOTE(vakarine @ 2009 06 21, 22:48)
Priimkit ir mane blush2.gif
As namie su keturiais, jeee
Man patinka blink.gif  blink.gif  blink.gif
Jei rimtai tai biskuti sunku, ale tvarkaus smile.gif
*

4u.gif

QUOTE(acura_maniake @ 2009 06 23, 12:36)
sveikos 4u.gif
ir as su trim bunu namie vsalaika biggrin.gif vyriausiamrugpjuti bus 4metai,dukrytei 2.6 metai,o maziausai 7menesiai biggrin.gif man  irgi buna viskas atsibosta,kartais sunku,nes vyras dirba naktinej pamainoj nuo 7vakaro iki 7 ryto,5 dienas per savaite.tai as kaip ir viena su vaikais.....bet vistiek dar noriu vieno blush2.gif
ai dar turim suni ir auksines zuveles,kad butu linksmiau lotuliukas.gif
*

na tavo naktinej dirba, o maniskis grysta tik penktadieniais, komandiruotes jam smile.gif tai as visa laika viena su visais kinderiukais blink.gif , bet visai nieko, kartais stoga nurauna, bet kaip minejau sypsenos ar apkabinimai viska atperka thumbup.gif
Gutjera
QUOTE(pievu_kamane @ 2009 06 23, 14:54)
Aš irgi vis galvoju, ar būtų įmanoma be auklės susitvarkyti su trim pametiniais vaikais, kai vyras ištisas dienas darbe  g.gif
*

Imanoma ir be aukles ir be vyro, nes jei vyras isvyksta dirbti i kita miesta, o grizta tik savaigaliais juk zinai, kad privalai suktis viena. thumbup.gif
raimuxe
4u.gif Sveikos,
*

Sveikos 4u.gif
Aš taip pat daugiavaikė mirksiukas.gif Auginu tris vaikiukus; 11 metų. 3,7 ir beveik 1 metukų.
Priimsit į savo būrį? 4u.gif
Brandi
10 metų prabuvau su trim vaikais namuose
kai gimė trečiasis, sūnui buvo 4, o dukrai 3 metai
vyras dirbo nuo 9 iki 7-8 vakaro
padėti nebuvo kam, nes tėvai ir uošviai gyvena kituose miestuose
vyriausią leidau į darželį tik prieš mokyklą pusei dienos
tai, kai prisimenu, tai pametinukus buvo sunkiau auginti, negu, kad
tada, kai atsirado trečias vaikelis
mano dukrelė labai sirgdavo, kai pradėjo nuo 2mėnesių, tai tik kokių
4-5 metų iš ligų išsikapstėm
dabar mažėliui jau 9 metai ir aš jau dirbu, bet visai nesigailiu, kad tiek ilgai buvau su savo vaikais namuose ir baigia visi sunkumai pasimiršti,
o lieka tik tai, kas gera thumbup.gif
ir iš viso, atrodo, kad nė nebuvo tiek daug naktų nemiegotų, prie vaikų lovų prasėdėta jiems galvas beglostant mirksiukas.gif

horos
Sveikutes, mamos.
Atleiskit del off topic.
Kvieciu apsilankyti ir palikti pedsaka mamyčių +/- 35, auginančių 2009 metų gimimo mažylius, skyrelyje 4u.gif
raimuxe
QUOTE(sitis @ 2009 08 04, 15:53)
10  metų prabuvau su trim vaikais namuose
kai gimė trečiasis, sūnui buvo 4, o dukrai  3 metai
aš  jau dirbu, bet visai nesigailiu, kad tiek ilgai buvau su savo vaikais namuose ir baigia visi sunkumai pasimiršti,
o lieka tik tai, kas gera    thumbup.gif
ir iš viso, atrodo, kad nė nebuvo tiek daug naktų nemiegotų, prie vaikų lovų prasėdėta jiems galvas beglostant  mirksiukas.gif
*

drinks_cheers.gif Praleistas laikas su savo vaikiukais viską atperka smile.gif
Deimira
Aš namie auginu tris vaikiukus...
Kai turėjau viena, buvo tiesiog kaip buvo, nei sunku nei lengva, nes dar neturėjau su kuo palygint...
Kai atsirado antras iš pračių buvo laaabai sunku, jauciausi pavargusi, paskui maziukui paugejus viskas susitojo i savo vėžias.
O dabar kai gimė mūsų mažylis.... viskas taip paprasta atrodo rolleyes.gif
Didesnieji laabai patenkinti maziuku, myli be galo...
evelinaite
Sveikutes smile.gif
taip pat noreciau prisijungti. Turiu tris mergaites smile.gif vyresnelei jau devyni, labai padeda. o uz tai vidurinele (3.5) tokia "ozka" darosi, jauciu pavydi... Mazoji (1m.) tik pradejo vaikscioti, tai reikia ziureti, kad kur neilystu, o vidurinioji, tiesiog neleidzia sad.gif Bet zinoma tureti tris dukrytes man atrodo super smile.gif
bichter
blush2.gif Labas, mamytes, jus SAUNUOLES thumbup.gif As turiu tik du sūnelius, bet gal galima i jusu kompanija? Nes sedziu su abiem namuose. O gal yra kokia temele Bendraminciuose ar kur kitur? Butent, kas augina vaikucius (2-3) ir neveda i darzeli?
O jei apie save, tai iki mažyliui suejo pusmetis, buvo tikrai nesunku, nes jis praktiskai miegojo.. Dabar jau sunkiau, ypac pietu laikas, kai abu kartu valgyti isinori, tai tik spek suktis.. Beto, mazylis jau gerai laksto su vaikstuke, tai isgriauna visus didziojo zaislus, jau matau kaip prasideda tarp ju konfliktai doh.gif doh.gif Gal jus is savo patirties, turite kokiu patarimu siuo klausimu?
Aplinkiniai stebisi, kodel didziojo nevedame i darzeli rolleyes.gif O kodel jus nevedate?
kristulee
Labas vakarėlis.

aš taip pat namisėda ax.gif . prie šono glaudžiu 3 atžalėles, į mokyklą rytais išlydžiu vyresnėlį. gal ir mane priimsit?
džiaugiuosi savo vaikučiais, nesijaučiu pervargusi, bet ir dėl jėgų pertekliaus sienom nevaikštau smile.gif . man atrodo kad augint pirmąjį buvo sunkiausia, o kaip visi kiti auga nė nepastebiu.
bichter
QUOTE(kristulee @ 2010 03 08, 23:16)
Labas vakarėlis.

aš taip pat namisėda ax.gif . prie šono glaudžiu 3 atžalėles, į mokyklą rytais išlydžiu vyresnėlį. gal ir mane priimsit?
džiaugiuosi savo vaikučiais, nesijaučiu  pervargusi, bet ir dėl jėgų pertekliaus sienom nevaikštau smile.gif . man atrodo kad augint pirmąjį buvo sunkiausia, o kaip visi kiti auga nė nepastebiu.
*

thumbup.gif prasom i namisedu bureli thumbup.gif
papasakok placiau, kaip sutaria, kaip bendrauja tavo mazieji? ar daznai buna konfliktu? Beja, labai idomus tavieji argumentai, kodel nevedi i darzeli?
kristulee
QUOTE(linosska @ 2010 03 09, 21:17)
thumbup.gif  prasom i namisedu bureli  thumbup.gif
papasakok placiau, kaip sutaria, kaip bendrauja tavo mazieji? ar daznai buna konfliktu? Beja, labai idomus tavieji argumentai, kodel nevedi i darzeli?
*

Labutis.

na dėl vaikinukų bendravimo tikriausiai nieko naujo nepasakysiu smile.gif . 10 min žaidžia, po to 5 min mušasi. o juokingiausia kad ir vyresnėlis randa ko su mažiais susipešt doh.gif . bet ir myli vienas kitą labai, užtaria ir gina vienas kitą. tik pačiai save reikėjo perprogramuot , kad mažiau į jų ginčus lįst. į darželį nežinau kada papulsim verysad.gif . gyvenam šiaulių rajone, o čia darželis tik vienas- vaikų begalybė. miestas priima tik su ta sąlyga, kad visą kainą pats susimokėsi. mums kol kas tai neįkandama. tokia ta mūsų kasdienybė smile.gif .
SaulesDovydoIrErnestoMama
4u.gif Sveikos,
*

Sveikos,
pas mane panasiaus amziaus vaikuciai: vyresnioji Saule beveik 5m, toliau Dovydas 2,5 m ir Ernestas (maziausias pagrandukas) 4,5 men.
Saulyte auginau ir kartu studijavau, Dovydukas ir panasiai buvo, o Ernestukas visa laika salia, nes maitinu pati.
Labai man buvo sunku ir studijuot ir vaikus augint ir namais rupintis, bet kazkaip tos dieneles bego o vaikiukai mano vis augo ir augo. Taciau teko samdytis auklyte jau nuo mazu dienu, nes pati nesusitvarkiau, vyras dirbo ir studijavo savaitgaliais - siaip ne taip susitvarkem.
Dabar kai jau Ernestukas yra - kazkaip viskas lengviau, mokslus jau pasibaigus, nors ir dirbu jau (2 kartus i savaite po puses dienos), nera taip sunku. Taciau tenka vis su auklyte vaikiukams pabuti. O auklyte nuostabi, tikrai daug padeda, jei ne ji nezinau ar susitvarkyciau taip. O mano teveliai ir uosviai visai kitoje Lietuvos puseje ir dirbantys, tad ir mazai ka gali padeti.
Vyresnieji buna zaidzia taip kad stogas sokineja, o maziukas toks geras - pavalgo, paguguoja, pazaidzia savo zaisliukais ir miega. Vyresnieji jau i darzeli vaiksto, vis lengviau
Nors buna tikrai sunkiu dienu, bet nieko nekeisciau, visus labai mylim.
DiJuKe*
Pas mane tas pats, turiu 6, beveik 2 metu ir 7 men, dukra eina i darzeli, bet neretai buna ir namie, ka galiu pasakyti, namai nuolat kaip po karo smile.gif, nera kur kojos ikelti, o as visa diena tvarkau, vakare bunu kaip lapas sad.gif . Mane labiausiai nervina tiek nuolat nesutvarkomi namai.
Ir vis laukiu kada ateis siluma, kad bent i lauka juos isvesti, o dar labiau laukiu , kada jie taps savarankiskesni.

O siaip pritariu, i darba eiti butu lengviau
3Gmama
Na as irgi jungiuosi prie jusu biggrin.gif Turiu dukrytes pametinukes ir suniuka pagramduka, merginas isleidau i mokykla, tai kad butu daugiau veiklos suneli pasigimdziau lotuliukas.gif
mamka35
4u.gif jungiuosi ir as,pas mane 3 vaikuciai,panelei 15m,berniukams 6m ir 1,5m ax.gif paprastom dienom,kai vienas mokykloj,kitas darzelyje,tai su mazuoju bunam biggrin.gif ,bet jau vakarais ir savaitgaliais-triuksmas,klegesys doh.gif ,jau syki kaimyne baladojo i radiatoriu g.gif ,tetis pries pora men. i londona isvyko dirbt,tai per dienas pati viena,ir sunku,ir linksma ax.gif tragedija buvo,kai siemet visi 3 gripu susirgo,mazajam 41 temp.o ir pati susirgau verysad.gif ,tai tada maniau stogas nuvaziuos,artimuju cia nera,pati viena,su temperatura apie vaikucius tupinejau verysad.gif ,bet dabar visi sveiki aciu dievui,tik va namai kai po karo doh.gif ,renku renku ismetytus zaislus,kol galu gale paspiriu su koja tongue.gif o siaip svajonese dar mergytes noreciau ax.gif
DiJuKe*
Jo kai serga, tai vargas visai, va tris savaites mano chebra prasirgo, nors reikejo patyti, kaip vyresne vakar i sokius visi vezem (tiksliau as su visais vaikais) ir dar paskui valanda laukem schmoll.gif

O siaip tai kaip ir sakiau, namai nuolat kaip po karo, tik va man retai linksma buna
samantaaa2
sveikutes.. as taip pat sukuosi su 3 savo leliukais.... vyriausiajai beveik 5, viduriniajai 2 subiski,maziausiam beveik 8 men... ir ka galiu pasakyti... is pat pradziu buvo labai sunku,bet isivaziavau ir dabar jau turim kiekvienas savo dienotvarke... kol mazasai miega as apsoku panas,o tada visas demesys lieka pagrandukui... paneles uzsiima savais darbais-piesia,soka,zaidzia,lipdo.. retsykiais aisku pribega,kad pamyluociau,bet siaip jos labai savarankiskos ir didzioji ismoko visko mazaja. dabar kai jau kavalieriui 8 men-tai jau pastebiu,kad jis taip pat megsta dazniau pabuti sesiu draugijoje... todel as galiu tuo laiku susitvarkyti,pasigabinti valgyti ar galu gale pailseti.. o nuejus mazajam poguliuko-ir as prigulu... todel nera jau taip viskas blogai :lotuliukas:daugiau nervu ir kantrybes reikia tada.kai apsergam.
jurge3
Ir aš turiu trijulę thumbup.gif
nepasakyčiau,kad taip jau sunku,man smagu su jais biggrin.gif aišku būna ir nuovargio akimirkų irnesakyk.gif ,bet,jei sveiki,tai greit praeina.Bet ,jei suserga,tada doh.gif
Mamytėms , kurių vaikučių skirtumas apie du-tris metus,turėtu būti labai sunku su trim pipirais,bet kai pirmieji didesni,tai tas trečiasis tik džiaugsmas,nes vyresni jau kažkiek padeda ir užsiima su mažiuku bigsmile.gif
Wild Pearl
Sveikutes smile.gif

As irgi turiu tris vaikiukus,bet nedidelis visu skirtumas tai sakyciau tikrai nera lengva doh.gif rolleyes.gif
Nezinau, manau gal kol pati pradzia tai todel , veliau viskas pasikeis, bet kaip visiems skirti pakankamai laiko?Maziausiam 3men.vydurinelei 1.6men.o vyresnelei 5m.tai atrodo mamos reikia visiem ir taip sunku kartais persiplesti doh.gif
DiJuKe*
As paskutiniu metu vos kojas pavelku, jauciu, kad net fiziskai negaliu pajudeti. Maziausias pradejo sliauzioti, tai viska pasiekia, vidurinis visko gaili, tai amzinos isterijos namie, na o vyresnioji darze dazniausiai, susidejo dar ir tai, kad maziausias visai nemiega, kartais atrodo, uzmigsiu stovedama, o labiausiai bijau, kad neuzmigciau prie vairo
Zaviuosi tomis mamomis, kurioms lengva ir smagu, as to smagumo vis laukiu ir nesulaukiu doh.gif
bichter
QUOTE(Egle75 @ 2010 03 30, 11:11)
As paskutiniu metu vos kojas pavelku, jauciu, kad net fiziskai negaliu pajudeti. Maziausias pradejo sliauzioti, tai viska pasiekia, vidurinis visko gaili, tai amzinos isterijos namie, na o vyresnioji darze dazniausiai, susidejo dar ir tai, kad maziausias visai nemiega, kartais atrodo, uzmigsiu stovedama, o labiausiai bijau, kad neuzmigciau prie vairo
Zaviuosi tomis mamomis, kurioms lengva ir smagu, as to smagumo vis laukiu ir nesulaukiu  doh.gif
*

4u.gif Kantrybes, mamyte 4u.gif
Pas mane irgi tas pats, mazasis stojasi, ciumpa vyresnelio zaislus, nors nesakau, kartais labai graziai didysis pasidalina, bet buna, kad ir jam kantrybe truksta.. BUdavo pastumia broliuka, dabar ismokiau, kad sauktu mane, kad "gelbeciau", tai beveik nebestumdo, bet as visada lekiu jiems i pagalba doh.gif Isivaizduoju, kaip ir tau tenka atstoveti tarp ju dveiju unsure.gif Bet as viliuosi, kad kai jau ismoks vaikscioti, ras mazasis kitu uzsiemimu, o dar kiek paaugus prades kartu zaisti wub.gif
O tavo mazasis ir nakti nemiega?
Wild Pearl
Vaje,o as jau maniau kad kai mazasis prades sliauzioti bus lengviau doh.gif Zodziu visas smagumas dar laukia manes bigsmile.gif doh.gif
O mano vudurinele labai aktyvi,tai manau liudna namuose nebus schmoll.gif
Mano vyresnele su vidurinele jau sugeba pestis o kas bus kai visis trys prades dalintis ir nepasidalinti zaislais blink.gif doh.gif

Linkiu mamytems DIDZIAUSIOS kantrybes ax.gif Sunku,bet tuo paciu ir neliudna mum namuose mirksiukas.gif Esam visos saunuoles ,nors ir pavargusios kartais bunam rolleyes.gif 4u.gif bigsmile.gif
DiJuKe*
QUOTE(linosska @ 2010 03 30, 12:04)
4u.gif  Kantrybes, mamyte  4u.gif
Pas mane irgi tas pats, mazasis stojasi, ciumpa vyresnelio zaislus, nors nesakau, kartais labai graziai didysis pasidalina, bet buna, kad ir jam kantrybe truksta.. BUdavo pastumia broliuka, dabar ismokiau, kad sauktu mane, kad "gelbeciau", tai beveik nebestumdo, bet as visada lekiu jiems i pagalba  doh.gif Isivaizduoju, kaip ir tau tenka atstoveti tarp ju dveiju  unsure.gif  Bet as viliuosi, kad kai jau ismoks vaikscioti, ras mazasis kitu uzsiemimu, o dar kiek paaugus prades kartu zaisti  wub.gif
O tavo mazasis ir nakti nemiega?
*

Nemiega ir siaubingai doh.gif
Beje mano visi vaikai miegais nepasizymejo, dukra nemiegojo iki 4 metu, antras iki metu ir 9 men (cia jau geresnis variantas), dabar keliasi karta i nakti, o maziausias tai atrodo, kad visai nemiega, gal dantys, o gal siaip kas ne taip, ai net nezinau. Bet kartais atrodo, kad jau nepaeisiu. Matyt nesu patvari mama
bichter
QUOTE(Egle75 @ 2010 03 31, 09:31)
Nemiega ir siaubingai  doh.gif
Beje mano visi vaikai miegais nepasizymejo, dukra nemiegojo iki 4 metu, antras iki metu ir 9 men (cia jau geresnis variantas), dabar keliasi karta i nakti, o maziausias tai atrodo, kad visai nemiega, gal dantys, o gal siaip kas ne taip,  ai net nezinau. Bet kartais atrodo, kad jau nepaeisiu.  Matyt nesu patvari mama
*

4u.gif Ir dar kaip PATVARI thumbup.gif triju vaikuciu Mama thumbup.gif As jau dabar du augindama treciam taip greitai tikrai nesirysciau, nebent po 10 metu wub.gif O tu va su trimis sukiesi thumbup.gif Miego trukumas unsure.gif negerai, gal bent diena pabandyk kartu pamiegoti, bent pusvalandi 4u.gif
Kodel neleidi viduriniojo i darzeli? Niekaip nenusprendziame ka mums daryti, vesti rudeni ar ne? g.gif
DiJuKe*
QUOTE(linosska @ 2010 03 31, 12:53)
4u.gif  Ir dar kaip PATVARI  thumbup.gif triju vaikuciu Mama  thumbup.gif  As jau dabar du augindama treciam taip greitai tikrai nesirysciau, nebent po 10 metu  wub.gif  O tu va su trimis sukiesi  thumbup.gif Miego trukumas  unsure.gif  negerai, gal bent diena pabandyk kartu pamiegoti, bent pusvalandi  4u.gif 
Kodel neleidi viduriniojo i darzeli? Niekaip nenusprendziame ka mums daryti, vesti rudeni ar ne? g.gif
*

Mano viduriniajam suejo du metai tik va praeita savaite, be to jis yra su sirdies yda ir darzelio nerekomenduoja, tai ir nevedu kol kas, kai reiks eiti i darba, tada jau ziuresiu ka dayti. Ieskau kazkokio specializuoto darzelio, kur butu didesne prieziura.
O del trecio, as apskritai niekada tam nebuciau pasiryzusi, kazkas pasiryzo uz mane smile.gif , nors visada sakiau, "na jau man nebus netyciuku", bet niekada nesakyk niekada rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.