Įkraunama...
Įkraunama...

Mamos būnančios namuose su 3 vaikais

QUOTE(Adele @ 2009 06 02, 08:56)
4u.gif Sveikos,
Atsiliepkite mamos auginančios, t. y. visą laiką būnančios namuose su 3 vaikais. Kaip tvarkotės?Ar yra tokių? Mano merginoms 2, ir 5 metai, berniukui - 2, 5 mėn.



Sveikos,
pas mane panasiaus amziaus vaikuciai: vyresnioji Saule beveik 5m, toliau Dovydas 2,5 m ir Ernestas (maziausias pagrandukas) 4,5 men.
Saulyte auginau ir kartu studijavau, Dovydukas ir panasiai buvo, o Ernestukas visa laika salia, nes maitinu pati.
Labai man buvo sunku ir studijuot ir vaikus augint ir namais rupintis, bet kazkaip tos dieneles bego o vaikiukai mano vis augo ir augo. Taciau teko samdytis auklyte jau nuo mazu dienu, nes pati nesusitvarkiau, vyras dirbo ir studijavo savaitgaliais - siaip ne taip susitvarkem.
Dabar kai jau Ernestukas yra - kazkaip viskas lengviau, mokslus jau pasibaigus, nors ir dirbu jau (2 kartus i savaite po puses dienos), nera taip sunku. Taciau tenka vis su auklyte vaikiukams pabuti. O auklyte nuostabi, tikrai daug padeda, jei ne ji nezinau ar susitvarkyciau taip. O mano teveliai ir uosviai visai kitoje Lietuvos puseje ir dirbantys, tad ir mazai ka gali padeti.
Vyresnieji buna zaidzia taip kad stogas sokineja, o maziukas toks geras - pavalgo, paguguoja, pazaidzia savo zaisliukais ir miega. Vyresnieji jau i darzeli vaiksto, vis lengviau
Nors buna tikrai sunkiu dienu, bet nieko nekeisciau, visus labai mylim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SaulesDovydoIrErnestoMama: 11 kovo 2010 - 16:46
Pas mane tas pats, turiu 6, beveik 2 metu ir 7 men, dukra eina i darzeli, bet neretai buna ir namie, ka galiu pasakyti, namai nuolat kaip po karo smile.gif, nera kur kojos ikelti, o as visa diena tvarkau, vakare bunu kaip lapas sad.gif . Mane labiausiai nervina tiek nuolat nesutvarkomi namai.
Ir vis laukiu kada ateis siluma, kad bent i lauka juos isvesti, o dar labiau laukiu , kada jie taps savarankiskesni.

O siaip pritariu, i darba eiti butu lengviau
Atsakyti
Na as irgi jungiuosi prie jusu biggrin.gif Turiu dukrytes pametinukes ir suniuka pagramduka, merginas isleidau i mokykla, tai kad butu daugiau veiklos suneli pasigimdziau lotuliukas.gif
Atsakyti
4u.gif jungiuosi ir as,pas mane 3 vaikuciai,panelei 15m,berniukams 6m ir 1,5m ax.gif paprastom dienom,kai vienas mokykloj,kitas darzelyje,tai su mazuoju bunam biggrin.gif ,bet jau vakarais ir savaitgaliais-triuksmas,klegesys doh.gif ,jau syki kaimyne baladojo i radiatoriu g.gif ,tetis pries pora men. i londona isvyko dirbt,tai per dienas pati viena,ir sunku,ir linksma ax.gif tragedija buvo,kai siemet visi 3 gripu susirgo,mazajam 41 temp.o ir pati susirgau verysad.gif ,tai tada maniau stogas nuvaziuos,artimuju cia nera,pati viena,su temperatura apie vaikucius tupinejau verysad.gif ,bet dabar visi sveiki aciu dievui,tik va namai kai po karo doh.gif ,renku renku ismetytus zaislus,kol galu gale paspiriu su koja tongue.gif o siaip svajonese dar mergytes noreciau ax.gif
Atsakyti
Jo kai serga, tai vargas visai, va tris savaites mano chebra prasirgo, nors reikejo patyti, kaip vyresne vakar i sokius visi vezem (tiksliau as su visais vaikais) ir dar paskui valanda laukem schmoll.gif

O siaip tai kaip ir sakiau, namai nuolat kaip po karo, tik va man retai linksma buna
Atsakyti
sveikutes.. as taip pat sukuosi su 3 savo leliukais.... vyriausiajai beveik 5, viduriniajai 2 subiski,maziausiam beveik 8 men... ir ka galiu pasakyti... is pat pradziu buvo labai sunku,bet isivaziavau ir dabar jau turim kiekvienas savo dienotvarke... kol mazasai miega as apsoku panas,o tada visas demesys lieka pagrandukui... paneles uzsiima savais darbais-piesia,soka,zaidzia,lipdo.. retsykiais aisku pribega,kad pamyluociau,bet siaip jos labai savarankiskos ir didzioji ismoko visko mazaja. dabar kai jau kavalieriui 8 men-tai jau pastebiu,kad jis taip pat megsta dazniau pabuti sesiu draugijoje... todel as galiu tuo laiku susitvarkyti,pasigabinti valgyti ar galu gale pailseti.. o nuejus mazajam poguliuko-ir as prigulu... todel nera jau taip viskas blogai :lotuliukas:daugiau nervu ir kantrybes reikia tada.kai apsergam.
Atsakyti
Ir aš turiu trijulę thumbup.gif
nepasakyčiau,kad taip jau sunku,man smagu su jais biggrin.gif aišku būna ir nuovargio akimirkų irnesakyk.gif ,bet,jei sveiki,tai greit praeina.Bet ,jei suserga,tada doh.gif
Mamytėms , kurių vaikučių skirtumas apie du-tris metus,turėtu būti labai sunku su trim pipirais,bet kai pirmieji didesni,tai tas trečiasis tik džiaugsmas,nes vyresni jau kažkiek padeda ir užsiima su mažiuku bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

As irgi turiu tris vaikiukus,bet nedidelis visu skirtumas tai sakyciau tikrai nera lengva doh.gif rolleyes.gif
Nezinau, manau gal kol pati pradzia tai todel , veliau viskas pasikeis, bet kaip visiems skirti pakankamai laiko?Maziausiam 3men.vydurinelei 1.6men.o vyresnelei 5m.tai atrodo mamos reikia visiem ir taip sunku kartais persiplesti doh.gif
Atsakyti
As paskutiniu metu vos kojas pavelku, jauciu, kad net fiziskai negaliu pajudeti. Maziausias pradejo sliauzioti, tai viska pasiekia, vidurinis visko gaili, tai amzinos isterijos namie, na o vyresnioji darze dazniausiai, susidejo dar ir tai, kad maziausias visai nemiega, kartais atrodo, uzmigsiu stovedama, o labiausiai bijau, kad neuzmigciau prie vairo
Zaviuosi tomis mamomis, kurioms lengva ir smagu, as to smagumo vis laukiu ir nesulaukiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle75 @ 2010 03 30, 11:11)
As paskutiniu metu vos kojas pavelku, jauciu, kad net fiziskai negaliu pajudeti. Maziausias pradejo sliauzioti, tai viska pasiekia, vidurinis visko gaili, tai amzinos isterijos namie, na o vyresnioji darze dazniausiai, susidejo dar ir tai, kad maziausias visai nemiega, kartais atrodo, uzmigsiu stovedama, o labiausiai bijau, kad neuzmigciau prie vairo
Zaviuosi tomis mamomis, kurioms lengva ir smagu, as to smagumo vis laukiu ir nesulaukiu  doh.gif

4u.gif Kantrybes, mamyte 4u.gif
Pas mane irgi tas pats, mazasis stojasi, ciumpa vyresnelio zaislus, nors nesakau, kartais labai graziai didysis pasidalina, bet buna, kad ir jam kantrybe truksta.. BUdavo pastumia broliuka, dabar ismokiau, kad sauktu mane, kad "gelbeciau", tai beveik nebestumdo, bet as visada lekiu jiems i pagalba doh.gif Isivaizduoju, kaip ir tau tenka atstoveti tarp ju dveiju unsure.gif Bet as viliuosi, kad kai jau ismoks vaikscioti, ras mazasis kitu uzsiemimu, o dar kiek paaugus prades kartu zaisti wub.gif
O tavo mazasis ir nakti nemiega?
Atsakyti
Vaje,o as jau maniau kad kai mazasis prades sliauzioti bus lengviau doh.gif Zodziu visas smagumas dar laukia manes bigsmile.gif doh.gif
O mano vudurinele labai aktyvi,tai manau liudna namuose nebus schmoll.gif
Mano vyresnele su vidurinele jau sugeba pestis o kas bus kai visis trys prades dalintis ir nepasidalinti zaislais blink.gif doh.gif

Linkiu mamytems DIDZIAUSIOS kantrybes ax.gif Sunku,bet tuo paciu ir neliudna mum namuose mirksiukas.gif Esam visos saunuoles ,nors ir pavargusios kartais bunam rolleyes.gif 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(linosska @ 2010 03 30, 12:04)
4u.gif  Kantrybes, mamyte  4u.gif
Pas mane irgi tas pats, mazasis stojasi, ciumpa vyresnelio zaislus, nors nesakau, kartais labai graziai didysis pasidalina, bet buna, kad ir jam kantrybe truksta.. BUdavo pastumia broliuka, dabar ismokiau, kad sauktu mane, kad "gelbeciau", tai beveik nebestumdo, bet as visada lekiu jiems i pagalba  doh.gif Isivaizduoju, kaip ir tau tenka atstoveti tarp ju dveiju  unsure.gif  Bet as viliuosi, kad kai jau ismoks vaikscioti, ras mazasis kitu uzsiemimu, o dar kiek paaugus prades kartu zaisti  wub.gif
O tavo mazasis ir nakti nemiega?


Nemiega ir siaubingai doh.gif
Beje mano visi vaikai miegais nepasizymejo, dukra nemiegojo iki 4 metu, antras iki metu ir 9 men (cia jau geresnis variantas), dabar keliasi karta i nakti, o maziausias tai atrodo, kad visai nemiega, gal dantys, o gal siaip kas ne taip, ai net nezinau. Bet kartais atrodo, kad jau nepaeisiu. Matyt nesu patvari mama
Atsakyti