Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų virtuvės

Aciu atsakiusiems smile.gif
Taip ir galvojau del tos kaitlentes doh.gif pritvirtinta jinai, tiksliau pusiau pritvirtinta, toks vaizdas kad ne iki galo ispausta... Na pirmadieni skambinsiu jiems ir viska pasakysiu mad.gif
Tadunai, su pirstu tikrai nenusivalo smile.gif , su pirstu pradejau valyti nezinau ka jie ten naudojo...
Džerimi, virtuves foto idesiu, bet biski veliau, kai viska iki galo sutvarkysiu, dabar dar nera to vaizdo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Desert @ 2009 06 06, 21:42)
Aciu atsakiusiems  smile.gif
Taip ir galvojau del tos kaitlentes  doh.gif  pritvirtinta jinai, tiksliau pusiau pritvirtinta, toks vaizdas kad ne iki galo ispausta...  Na pirmadieni skambinsiu jiems ir viska pasakysiu  mad.gif
Tadunai, su pirstu tikrai nenusivalo  smile.gif , su pirstu pradejau valyti nezinau ka jie ten naudojo...
Džerimi, virtuves foto idesiu, bet biski veliau, kai viska iki galo sutvarkysiu, dabar dar nera to vaizdo  4u.gif


Tada jau ir man idomu, kodel nenusivale, ka jie ten naudojo, uzsirasykit, nes tikrai smalsu ax.gif
Kaitlente nera ispaudziama ispjaunama truputi didesne skyle, is vidaus silikonu istepama, kad nuo dregmes stalvirsis neisbrinktu, tas pats ir su kriaukle daroma. Tiek viena tiek kita yra prisukama. Aplink kriaukle dar silikonu istepama, kad atspariau dregmiai butu. Na bent mes taip darome 4u.gif
Atsakyti
Jus teisus, as gal netaip parasiau, matyt skyle yra permaza, kazin ar iseis pataisyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Desert @ 2009 06 06, 22:21)
Jus teisus, as gal netaip parasiau, matyt skyle yra permaza, kazin ar iseis pataisyti  g.gif


Jaigu jie ja igrudo, svarbu isimant nesulankstytu, nes gatantija gali dingti. Gali but ir tinkamo dydzio skyle, tik patingeta ja normaliai pritvirtinti.
Skyle visada galima padidinti, mes ja pjauname taip, kad nuo ileidimo is sonu liktu bent po 5mm tada galima lygiai ja pastatyti, kad nebutu paistriza. smile.gif
Atsakyti
Dar klausimas del kaitlentes blush2.gif Ar tas stiklas (pats pavirsius) su stalviršiu vienam lygyje turi buti, ar biski auksciau?
Kaip sunku yra, kai nieko nesupranti siuo klausimu wacko.gif
Dabar galvoju, na kaip tas meistras mane itikinejo, kad taip ir turi buti su tuo porolonu doh.gif , galvojo kad taip ir patikesiu, nepasidomejus...
Atsakyti
QUOTE(Desert @ 2009 06 07, 19:59)
Dar klausimas del kaitlentes  blush2.gif  Ar tas stiklas (pats pavirsius) su stalviršiu vienam lygyje turi buti, ar biski auksciau?
Kaip sunku yra, kai nieko nesupranti siuo klausimu wacko.gif 
Dabar galvoju, na kaip tas meistras mane itikinejo, kad taip ir turi buti su tuo porolonu  doh.gif  , galvojo kad taip ir patikesiu, nepasidomejus...


Kiek teko susidurti, visos buvo auksciau stalvirsio g.gif
Atsakyti
Aš norėjau išgirsti nuomonę apie natūralaus medžio (ąžuolo) virtuvinių baldų fasadą. MB siūlo rinktis jį, aš kažkaip įsivaizdavau visai kitokį variantą..ar nebus tas nat. medis labai jau bobutiškas, nuobodus..gal ir nusikalbu..bet kažkaip buvau nusiteikusi visai kitokios medžiagos virtuvinį turėti, tai dabar esu pasimetimo stadijoje. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Desert @ 2009 06 07, 19:59)
Dar klausimas del kaitlentes  blush2.gif  Ar tas stiklas (pats pavirsius) su stalviršiu vienam lygyje turi buti, ar biski auksciau?
Kaip sunku yra, kai nieko nesupranti siuo klausimu wacko.gif 
Dabar galvoju, na kaip tas meistras mane itikinejo, kad taip ir turi buti su tuo porolonu  doh.gif  , galvojo kad taip ir patikesiu, nepasidomejus...


Virs stalvirsio, paralonas prisispaudzia ir lieka nuapvalejimas i stalvirsi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Desert @ 2009 06 07, 19:59)
Dar klausimas del kaitlentes  blush2.gif  Ar tas stiklas (pats pavirsius) su stalviršiu vienam lygyje turi buti, ar biski auksciau?

dažniausiai būna taip, kad atrodo, lyg kaitlentės stiklas tarsi uždėtas ant stalviršio. bet po juo nebūna jokio tarpelio.
būna, kad kaitlentę įleidžia į granitą, ir atrodo viskas vientisai. bet abejoju, ar jūsiškiai taip čia darė.

PARAŠYKITE, KAS JUMS GAMINO, NES MAN JAU NET NEGERA SKAITYTI.

QUOTE(dije @ 2009 06 07, 21:42)
Aš norėjau išgirsti nuomonę apie natūralaus medžio (ąžuolo) virtuvinių baldų fasadą. MB siūlo rinktis jį, aš kažkaip įsivaizdavau visai kitokį variantą..ar nebus tas nat. medis labai jau bobutiškas, nuobodus..gal ir nusikalbu..bet kažkaip buvau nusiteikusi visai kitokios medžiagos virtuvinį turėti, tai dabar esu pasimetimo stadijoje.  g.gif

na, natūralaus medžio (masyvo) fasadas yra pats prabangiausias dalykas. o jau kaip jis atrodo, čia dizaino ir skonio klausimas, yra pilna ir senovinių variantų, yra ir moderno per akis. man masyvas pats kručiausias dalykas biggrin.gif tik va brangus rupūžė biggrin.gif
be medžio masyvo, yra ir faneruotės (lukšto) variantas, dažnai tokie fasadai būna tikrai modernūs.
tačiau žinoma, stiklas ir metalas visada bus ženkliai modernesni.
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 06 07, 21:42)
Aš norėjau išgirsti nuomonę apie natūralaus medžio (ąžuolo) virtuvinių baldų fasadą. MB siūlo rinktis jį, aš kažkaip įsivaizdavau visai kitokį variantą..ar nebus tas nat. medis labai jau bobutiškas, nuobodus..gal ir nusikalbu..bet kažkaip buvau nusiteikusi visai kitokios medžiagos virtuvinį turėti, tai dabar esu pasimetimo stadijoje.  g.gif


O koki masyvo dureliu stiliu norite pasirinkti? Klasikini, kur su arka virsuje, ar staciakampio formos filinga? Siaip medzio masyvas nera toks praktiskas kaip LMDP ir jo kaina didesne, ta turbut suprantate. Mano kaimynas pasigailejo, kai uzsisake medzio masyvo virtuve. Po dvieju metu pasikeite i LMDP.
Papildyta:
QUOTE(Desert @ 2009 06 07, 19:59)
Dar klausimas del kaitlentes  blush2.gif  Ar tas stiklas (pats pavirsius) su stalviršiu vienam lygyje turi buti, ar biski auksciau?
Kaip sunku yra, kai nieko nesupranti siuo klausimu wacko.gif 
Dabar galvoju, na kaip tas meistras mane itikinejo, kad taip ir turi buti su tuo porolonu  doh.gif  , galvojo kad taip ir patikesiu, nepasidomejus...


O kokio storio ta juostele po vyrykle (neprispaudus) ?
Atsakyti
kad pagyvėtų įmetu šiek tiek foto tema medžio fasadai:

modernaus dizaino:
user posted image

user posted image

čia rašo, kad faneruotė, nors man išvaizda panaši į mdf...
user posted image

user posted image

čia sakyčiau tarpinis:
user posted image user posted image

yra ir senovinio dizaino, taip vadinamo klasikinio:
user posted image user posted image user posted image user posted image

na, man ir iš tų senovinių yra kai kurių tokių tooookiųųų wub.gif

Atsakyti
kaip man čia gražuuuu... wub.gif wub.gif wub.gif noooriu tokios virtuvės... doh.gif lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti