Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų virtuvės


QUOTE(Sara @ 2009 06 23, 11:03)
Sveikutės. Tikiuosi pataikiau į temą smile.gif

Kadangi man gana skubiai reikia užsisakyti virtuvę, o baldninkai pateikė tik vieną projektą, kuris man žiauriai nepatinka, klausiu jūsų (jau patyrusių virtuvių gamyboje) man rūpimų klausimų ir bandau jiems sakyti savo pastabas :
1. kokio aukščio kojelės daromos virtuviniuose komplektuose (kiek nuo žemės prasideda spintelės) - mes darom 15 cm
2. mum baldininkai suprojektavo 90 cm nuo žemės esantį stalviršį. man atrodo, bus per aukštai.  Kokiame aukštyje jūsų stalviršiai ? Mes su vyru esam nedidukai smile.gif 175 cm  - 91 cm pas mus
3. koks tarpas turi būti tarp apatinių ir viršutinių spintelių? Ar jis visada standartinis?  Vyras mane durnina, kad noriu didesnio tartp, nei  50 cm, kurį projekte mums nurodo baldininkai. - berods 63 cm 4. ar gali būti įmontuojamas gartraukis vienoje linijoje su pakabinamų spintelių apačia (kad nebūtų aukščiau?)-galbūt pas ką nors yra tas įmontuojamas gartraukis ir galit iš patirties patarti kažką. - tai aišku, kad gali  :mirksiukas:
5. virtuvė maža, todėl baldininkai siūlo dėti mikrobanginę tiesiog ant stalviršio (man atrodo gaidiškai-nenoriu taip). Jie tikina, kad montuoti mikrobangę neapsimoka, niekas nemontuoja sad.gif - kaipgi nemontuoja, viska montuoja. mes dėsim savo senąją mikrobangę pasleptoje spintelėje virs orkaites. Vis dar abejojam ar ji mums reikalinga. kai nuspręsim, kad ne, tai išmesim ir liks spintelė su pakeliamomis durelėmis Labai lauksiu jūsų žinių šiais klausimais

Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2009 06 25, 17:45)
Bet virtuveje dazniausiai naudojames kompu, o ir kavos aparatas ant stalvirsio stovi, tai sugalvojom dar desinen pusen pratesima padaryti (like apie 2 m)
Pabraize mums vienoje firmoje, bet kazko man nesiziuri, gal kas mesteltu ideja
man tai ta niša kavos aparatui visai nesižiūri ir nemanau kad bus patogu g.gif nei normaliai kavą įdėti ar vandenį įpilti... ar tą aparatą kiekvieną kartą naudojui išimti iš tos nišos g.gif
aš tai palikčiau tik tą "ale staliuką" kompui, bet be atsiverčiamos dalies. o ten kur kavos apratą norit dėti tai lai būna tiesiog stalviršis ir viskas, kam ta niša g.gif
Atsakyti
SoJa, man kazkaip tie pabraizyti eskizai nelabai derinasi su tavo virtuve... g.gif kazkaip tarsi iskrenta is konteksto... g.gif Noretusi desineje puseje arba tokios pat spinteliu "sienos" (kaip pas tave kairej pusej), arba kad butu kazkas panasaus i ta spnteliu eile, kur yra gartraukis... g.gif Jei man reiktu spresti, tai as irgi nedaryciau jokios nisos kavos aparatui schmoll.gif Man tikrai atrodytu daug graziau kai jis padetas tiesiog ant stalvirsio. Kompiuteri gal ir atskirciau (na, kad neapsitaskytu ir pan.) - tiesiog jam palikciau ta pacia nisa, bet galbut atitverciau sienele, tokio plocio kaip virsutiniu spinteliu,o ne apatiniu (man kazkaip per sunkiai atrodo). O TV kaip suprantu bus virs kompo? Nezinau koks butu tv, bet jam lentyneles irgi noretusi siauresnio gylio - irgi kaip virsutiniu spinteliu. Tiesa, bet jeigu ten bus tv, tai tada kam tiek tu lentyneliu - ar tas tv tilps? Arba as kazka ne taip supratau unsure.gif na, tik issakiau savo nuomone 4u.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 26 birželio 2009 - 14:21
Aciu uz komentarus 4u.gif
Man jau pirmoje nuotraukoje tas variantas toks optimalesnis, nes noretusi ta kompiuteri paslepti. O kavos virimo aparatas tai butu istraukiamas panasiu principu kaip kompiuterinio stalo dalis klaviaturai tai is principo pripiti vandens nebutu jokiu problemu. O daryti tokiu paciu principu kaip jau esamos spinteles neiseina, nes tada nebus man kur ikisti TV. O ta dalis kur ten su lentynelem tai man visai nepatinka, nes ten visuomet ir kompas butu atviras, ten lyg ir ikomponuota darbo vieta, bet mes darbo kambariui ir atskira kambari galetumem skirti, bet tiesiog kazkaip ipratom viska daryti virtuveje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2009 06 26, 18:16)
Aciu uz komentarus  4u.gif
Man jau pirmoje nuotraukoje tas variantas toks optimalesnis, nes noretusi ta kompiuteri paslepti. O kavos virimo aparatas tai butu istraukiamas panasiu principu kaip kompiuterinio stalo dalis klaviaturai tai is principo pripiti vandens nebutu jokiu problemu. O daryti tokiu paciu principu kaip jau esamos spinteles neiseina, nes tada nebus man kur ikisti TV. O ta dalis kur ten su lentynelem tai man visai nepatinka, nes ten visuomet ir kompas butu atviras, ten lyg ir ikomponuota darbo vieta, bet mes darbo kambariui ir atskira kambari galetumem skirti, bet tiesiog kazkaip ipratom viska daryti virtuveje  doh.gif


Tai gal tada reikėtų virtuvę pasididinti biggrin.gif

Jei rimtai, tai žiūrint į virtuvės projektėlį, darau išvadą, kad turite gražią virtuve smile.gif , deja jūsų planuojamas projektėlis tą virtuvę išdarkys...
Atsakyti
Labutis,

Gal galiu čia įsisterpti su prašymu 4u.gif

Ieškau Bosch dujienei kaitlentei suskystintų dujų purkštukų. Pirkom dujinę kaitlenet komplekte su orkaite. Dujinė kaitlentė PGE675K01. Pasimetė suskystintų dujų purkštukai doh.gif Negalim pilnai pajungti kaitlentės, o jau kaip ir ketinom persikraustyti. Gal tiktų ir kitų Bosch modeliukų suskystintų dujų purkštukai.
Gal kas turit? Ačiū.

Rašykite į až arba aledaiva@gmail.com, 8 614 80615
Atsakyti
QUOTE(aledaiva @ 2009 06 27, 00:38)
Labutis,

Gal galiu čia įsisterpti su prašymu  4u.gif

Ieškau Bosch dujienei kaitlentei suskystintų dujų purkštukų. Pirkom dujinę kaitlenet komplekte su orkaite. Dujinė kaitlentė PGE675K01. Pasimetė suskystintų dujų purkštukai  doh.gif Negalim pilnai pajungti kaitlentės, o jau kaip ir ketinom persikraustyti. Gal tiktų ir kitų Bosch modeliukų suskystintų dujų purkštukai.
Gal kas turit? Ačiū.

Rašykite į až arba aledaiva@gmail.com, 8 614 80615

Tai kad purkštukai neturi įtakos modeliui/gamintojui g.gif Kaitlentės instrukcijoje turėtų būti parašyti, kokio dydžio purkštukai kiekvienai kaitinimo vietai. Ten skaičiukai būna (purkštuko skylutės dydį nurodo), nuvažiuojat į dujų ūkį ar pan. ir nusiperkat.
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2009 06 26, 18:16)
Aciu uz komentarus  4u.gif
Man jau pirmoje nuotraukoje tas variantas toks optimalesnis, nes noretusi ta kompiuteri paslepti. O kavos virimo aparatas tai butu istraukiamas panasiu principu kaip kompiuterinio stalo dalis klaviaturai tai is principo pripiti vandens nebutu jokiu problemu. O daryti tokiu paciu principu kaip jau esamos spinteles neiseina, nes tada nebus man kur ikisti TV. O ta dalis kur ten su lentynelem tai man visai nepatinka, nes ten visuomet ir kompas butu atviras, ten lyg ir ikomponuota darbo vieta, bet mes darbo kambariui ir atskira kambari galetumem skirti, bet tiesiog kazkaip ipratom viska daryti virtuveje  doh.gif


Na tada as vistiek daryciau kazka panasaus i ta kaireje puseje esancia "spintu siena" smile.gif T.y. nebemaisyciau tu dideliu spintu su siauresnio plocio virsutinemis spintelemis (darbastalio juk jau vistiek paciame virtuviniame pakanka). Kompiuteri galbut slepciau nisoje, kuri atsidarytu kaip baras, o kavos aparatas tada tegu buna nisoje, kaip jus sakote, isvaziuojantis kaip kompiuterio klaviatura g.gif O ten kur butu tv, tiesiog palikciau anga virs kompiuterio ir jau virs tv nebedaryciau jokiu lentyneliu. Kazkaip noretusi vientisesnio vaizdo su pacia virtuve... g.gif
Tiesa, o jums sita eskiza braize tas pats zmogus, kuris braize ir eskiza virtuvei? g.gif
Atsakyti
paantireklaminsiu smile.gif šian užrodė man , kad viena firma pasinaudojo mano virtuvės nuotraukomis ( greičiausiai kai senai buvau įdėjusi į SM) .. mačiau ne vienos forumietės virtuvės foto tame psl.. leidimo jokio, o ir ne jų gaminta virtuvė doh.gif fe kaip neskanu smile.gif

UAB ,,Medunga" http://www.meduga.lt...php?view.2.1.12 mano virtuvės foto 9 ir 12 psl priešpaskutinėse eilėse
Atsakyti
QUOTE(westa @ 2009 06 30, 15:22)
paantireklaminsiu  smile.gif šian užrodė man , kad viena firma pasinaudojo mano virtuvės nuotraukomis ( greičiausiai kai senai buvau įdėjusi į SM) .. mačiau ne vienos forumietės virtuvės foto tame psl.. leidimo jokio, o ir ne jų gaminta virtuvė  doh.gif fe kaip neskanu  smile.gif

UAB ,,Medunga" http://www.meduga.lt...php?view.2.1.12 mano virtuvės foto 9 ir 12 psl priešpaskutinėse eilėse

bet tai lygis blink.gif doh.gif

ei, aš ten matau ir dar vienos forumietės virtuvę, puslapyje kur nurodėt, paskutinės dvi. tikrai... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žanė: 30 birželio 2009 - 14:30
QUOTE(westa @ 2009 06 30, 15:22)
paantireklaminsiu  smile.gif šian užrodė man , kad viena firma pasinaudojo mano virtuvės nuotraukomis ( greičiausiai kai senai buvau įdėjusi į SM) .. mačiau ne vienos forumietės virtuvės foto tame psl.. leidimo jokio, o ir ne jų gaminta virtuvė  doh.gif fe kaip neskanu  smile.gif

UAB ,,Medunga" http://www.meduga.lt...php?view.2.1.12 mano virtuvės foto 9 ir 12 psl priešpaskutinėse eilėse

Kad ten beveik visos SM'o forumiečių virtuvės doh.gif
westa, gal jau parašei jiems?
Atsakyti