Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų virtuvės

QUOTE(***Perlita*** @ 2009 07 01, 17:42)
Stilinga labai wub.gif


aij, jau 6 metai tam remontui ax.gif bet aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lillita @ 2009 07 01, 20:01)
aij, jau 6 metai tam remontui  ax.gif  bet aciu  4u.gif

Oho net nepasakyčiau blink.gif Labai viskas super,kaip iš katalogo thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lillita @ 2009 07 01, 17:32)
as cia tik dureliu atidarymo tipa norejau parodyti, ta staleli istraukiama ten taip pat galima butu padaryti viduje.. kaina ivairi, reikia ziureti, kokio dydzio durys bus, meistrai gali paskaiciuoti (jei didele spinta, gal reiks 4 dureliu, ne 2), kainos yra cia:
http://www.furnitana.../pdf/pocket.pdf

arba galima dar pamastyti kazka kita, na as namie dariau aisku ne prie virtuves, bet gal kazka galima panaudoti?:
user posted image


Kaip fainai sugalvota thumbup.gif
o pas mane 2 metru ilgio laisva siena, tai cia daug ar nelabai ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2009 07 01, 20:27)
Kaip fainai sugalvota  thumbup.gif
o pas mane 2 metru ilgio laisva siena, tai cia daug ar nelabai ?  g.gif

O kur ta siena g.gif
Atsakyti
QUOTE(***Perlita*** @ 2009 07 01, 19:30)
O kur ta siena g.gif

Virtuveje lotuliukas.gif
Siaip tai pries pora puslapiu jau idejau kokia yra mano virtuve dabar ir, kad kazkaip gerai butu ja pratesti.
Atsakyti
QUOTE(Kashaya @ 2009 06 30, 15:31)
Kad ten beveik visos SM'o forumiečių virtuvės doh.gif
westa, gal jau parašei jiems?


siaube wacko.gif jus merginos netylėkit, jei mano virtuvė ten būtų įdėta skandalą sukelčiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2009 07 01, 22:18)
Virtuveje  lotuliukas.gif
Siaip tai pries pora puslapiu jau idejau kokia yra mano virtuve dabar ir, kad kazkaip gerai butu ja pratesti.

Einu apžiūrėsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2009 06 30, 20:23)
Laba,
dar paklausiu Jusu nuomone, o jeigu man to pratesimo indauja patrumpinti?

hm hm. o dabar taip realiai ir ramiai pagalvojus:
i) ar jūs normaliai jausitės sėdėdama prie kompo, kai virš galvos televizorius? na, man tai būtų kažkaip nejauku.
ii) gal rimtai jūs nebesiriškite prie virtuvės, o už metro dar dviejų, na, kiek ten vietos yra, tada pasidarote tik svetainės baldą, tik tokiu pačiu fasadu, kaip virtuvė?

QUOTE(Lillita @ 2009 06 30, 22:14)
beje, dar problema baisiausia isitaisiau - net nepagalvojau, kad salta debesuota diena galiu taip nusvilti sauleje - uzpuole baisi alergija, visas veidas istino, oda suragejo  doh.gif  gydytoja juokauja - iki vestuviu sugis, o as sakau: tikrai be galo tikiuosi, nes tos vestuves uz menesio  doh.gif , net nebezinau ir ka daryt.. verysad.gif

oi, linkiu pasveikti, ypač tokiai šventei 4u.gif tikiuosi viskas bus gerai, na, iš tiesų tai ir bus viskas gerai 4u.gif wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žanė: 01 liepos 2009 - 21:34
QUOTE(Emerencija @ 2009 07 01, 22:56)
siaube wacko.gif jus merginos netylėkit, jei mano virtuvė ten būtų įdėta skandalą sukelčiau  unsure.gif

Manau apie tai reikėtų parašyti moderatoriams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(***Perlita*** @ 2009 07 01, 22:42)
Manau apie tai reikėtų parašyti moderatoriams 4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(agbol @ 2009 07 02, 00:15)
Teisingai sakot smile.gif patys katik isitikinom kad su mazais galima susitarti ir ju aptarnavimas daug geresnis ir malonesnis smile.gif mums draugai parekomendavo viena maza imonele is Siauliu, Meduna, ju vadybininkas dave istikruju geru patarimu kaip isplanuoti virtuve, kaip ja padaryti patogia ir t.t. zinoma kai pristate pastebejom kelis smulkius neatitikimus, bet jie labai geranoriskai ir greitai viska istaise  thumbup.gif  dar pas juos uzsisakem labai idomia spinta, su ilaminuotom nuotraukom. esam labai jais patenkinti ir tikrai juos rekomenduojam. kokybe gera, zmones malonus, o ir kaina tikrai normali  smile.gif


Pasirodo sitai firmai neblogai sekasi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dejavoo: 02 liepos 2009 - 09:29
klausykit, o gal žinot kokių programėlių internete kur galima pačiam pasiprojektuot virtuvę? turiu jau kelis projektus ir visus noriu koreguot, tai sakau gal iš visų vieną padryčiau bigsmile.gif
Atsakyti