Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų virtuvės

QUOTE(Daisy @ 2009 06 03, 17:05)
kiek reikia virti, kad neisimoketi uz elektra g.gif
o kur duju kainos garantija, kad taip bus pigiau  cool.gif
Juolab turinitem elektrines tarifai mazesni

Nedryciau taip schmoll.gif

mane visos papildomos kalbos, kurias as sulaukiu rinkdamasi technika tik balamutina doh.gif
jau nebezinau kaip ir atsilaikyt
uzsikimsiu ausis ir darysiu kaip esu sumascius cool.gif
bet aisku pamastymai idomus smile.gif
aciu jums 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edituke: 03 birželio 2009 - 16:09
Sveikos, as irgi neuzilgo isijungsiu i jusu gretas, kai pradesim virtuve daryti cool.gif
Bet paskaitineju jusu patarimu jau senai rolleyes.gif
Sakykit, ar yra kokia programike, su kuria galeciau pati pasipaisyti schemute?
Imeciau ir as savo pamastymus apie virtuvini rolleyes.gif
QUOTE(edituke @ 2009 06 03, 15:00)
nu as vel cia  doh.gif
ziurekit pradejau galvot, jei baisiai brangs elektra, ar nevertetu man pastatyt tokios kombinuotos kaitlentes, kad butu kokie 2 dujiniai ir 2 elektriniai degikliai (name kol kas dujos neatvestos, nu bet Mb sako pastatytu man tipo baliona i garaza, tada slangute nuvestu (tipo graziai pasleptai) iki kaitlendes ir verdu arba dujom arba elektra  g.gif
paprotinkit kas nors mane  doh.gif

As ta pati masciau, bet pas mus dujos atvestos netoli, kad atvestu i musu gatve, reikia parasus rinkti bla bla bla - tai masciau irgi apie tokia kombinuota ir laikinai duju baliona laikyti sklepe, bet MB pasake griezta ne, nes man aiskino, kad duju balionas negali buti apatineje patalpoje, del rizikos neuzuosti duju nuoteku ir neduok dieve, namo supleskejimui doh.gif
Pripaisciau, gal suprasit apie ka blush2.gif

Tai galvojau tada apie maza balioniuka spinteleje, bet as taip nenoriu jos uzgriozdinti + dujas pildyti daznai tektu doh.gif O vien elektrines nenoriu, o fdurg elektros nera ir sakes, nei kavos nieko nebeisiverdi doh.gif nes virduliai taip pat ant elektros biggrin.gif
Tai va, esu pasimetes.
Atsakyti
QUOTE(oksankaa @ 2009 06 03, 17:17)
Tai va, esu pasimetes.

ir as doh.gif
progara cia http://www.ikea.com/...load/index.html
Atsakyti
Mes svarstom dujų balioną ateityje pasistatyti lauko pavėsinėj ax.gif Name svarsčiau variantą (dėl kinietiškų patiekalų), bet nusprendžiau, kad neverta terliotis...
Atsakyti
QUOTE(Lillita @ 2009 06 03, 16:40)
aha, butu gerai nuotraukyte smile.gif dar klausimas - kaip tada spinteles stalvirsio atzvilgio sumontuotos, ta prasme, ar jos standartiskai yra siek tiek igilintos, ar ju fasadai yra lygiai su stalvirsio briauna? nes stalvirsis juk is kitos puses tai popierius, o igilinus spinteles ir (ypac) plintusa taigi tas popierius turi matytis?  g.gif  ir dar - nupjovus stalvirsio uzapvalinima juk stalvirsio gylis sumazeja? ar pjovete is platesnio stalvirsio? ir ta sujungimo briauna, su silikonu paprastai uztepet, ar nesimato siules? klausineju, nes kai kazkada maciau taip padaryta, tai tokia "chaltura",  doh.gif o jei negalima padaryti tikrai kokybiskai, tai geriau ieskot kito sprendimo smile.gif


Nuotraukyčių neturiu. Gal kada nors prisiruošiu smile.gif
Spintelės įgilintos, ten kur durelės, popieriaus nesimato, nes kraštas iš apačios dar stalviršio medžiagos, o ten kur plintusas taip, matosi, bet man iki šiol akių nebadė, gal kad giminingos spalvos.
Įdomu, kaip būtų atrodę, jei iš apačios būtume klijavę HPL g.gif
Kampas tai tikrai gražiai sujungtas, nesimato broko.
Stalviršio užapvalinimą nupjovėm tik stalui, jis stovi prie kitos sienos. Stalas gana siauras, bet vietos pas mus mažokai , tai tiko.
Atsakyti
QUOTE(edituke @ 2009 06 03, 15:26)

dekuj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(edituke @ 2009 06 03, 17:00)
nu as vel cia  doh.gif
ziurekit pradejau galvot, jei baisiai brangs elektra, ar nevertetu man pastatyt tokios kombinuotos kaitlentes, kad butu kokie 2 dujiniai ir 2 elektriniai degikliai (name kol kas dujos neatvestos, nu bet Mb sako pastatytu man tipo baliona i garaza, tada slangute nuvestu (tipo graziai pasleptai) iki kaitlendes ir verdu arba dujom arba elektra  g.gif
paprotinkit kas nors mane  doh.gif

oi ne. be to, tie dujų balionai teršia namų aplinką, kam nuodytis be reikalo?
manau čia kažink kiek nepritaupysi, juoba, kaip čia rašė, tarifas kitas.

QUOTE(oksankaa @ 2009 06 03, 17:17)
O vien elektrines nenoriu, o fdurg elektros nera ir sakes, nei kavos nieko nebeisiverdi  doh.gif  nes virduliai taip pat ant elektros  biggrin.gif 
Tai va, esu pasimetes.

na kiek tų vdrug dingstančių elektrų būna? rolleyes.gif tik planinis taisymas. o štai dujos dingsta dažniau, kad ir šalčio atveju... nu žodžiu, čia tokie keisti ir reti atvejai, kad dėl jų pasidaryti dvi tokias, dvi tokias skyles, nu man kažkaip be ryšio.

pagalvokit, jei ruošiate didesnius pietus: verdat sriubą, kepat mėsytę ir norit padažiuką padaryt - tai ką? dvi ant elektrinės, vienas - ant dujinės? nu mistika...
Atsakyti
Iškilo klausimas: Prie ko derinti virtuvinių spintelių rankenėles? Prie kėdžių rėmų ? O gal visai jų neakcentuoti ir spintelių spalvos daryti ? Patarkit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gule: 04 birželio 2009 - 09:24
QUOTE(Žanė @ 2009 06 03, 21:44)
oi ne. be to, tie dujų balionai teršia namų aplinką, kam nuodytis be reikalo?
manau čia kažink kiek nepritaupysi, juoba, kaip čia rašė, tarifas kitas.
na kiek tų vdrug dingstančių elektrų būna? 


sutinku drinks_cheers.gif jei jau dingtu elektra, galima tureti tokiam reikalui turistine dujine viryklele mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Muli@ @ 2009 06 03, 16:53)
Nuotraukyčių neturiu. Gal kada nors prisiruošiu  smile.gif
Spintelės įgilintos, ten kur durelės, popieriaus nesimato, nes kraštas iš apačios dar stalviršio medžiagos, o ten kur plintusas taip, matosi, bet man iki šiol akių nebadė, gal kad giminingos spalvos.
Įdomu, kaip būtų atrodę, jei iš apačios būtume klijavę HPL  g.gif 
Kampas tai tikrai gražiai sujungtas, nesimato broko. 
Stalviršio užapvalinimą nupjovėm tik stalui, jis stovi prie kitos sienos. Stalas gana siauras, bet vietos pas mus mažokai , tai tiko.


na dekui uz toki issamu atsakyma, as taip ir galvojau, taciau vyliausi, gal kazkoks budas naujas yra, kurio nezinojau biggrin.gif
Atsakyti
Nezinaukaip didziuosiuose miestuose, bet pas mus pajuryje elektra dingsta pakankamai daznai (kalbu ne tik apie savo namus, bet apie visa gyvenviete)... doh.gif Tai ziurek didesnis vejas, tai siaip kas nors atsitinka...tai praktiskai vien del to (ne del kainu skirtumo) galvojam apie dujine virykle... g.gif jau kaip mus nervina tas daznas elektros dingimas... doh.gif
Atsakyti
O kokio stiliaus virtuvės baldai? Klasikiniai, modernūs?
Atsakyti
gal kas turit tokia dujine kaitlente isimontaves su grudinto stiklo pagrindu ir ketaus laikiliais? http://tausa.lt/good...60455-K---.html
noriu suzinoti kaip valosi tas grudintas stiklas, kai yra dujos, o ne elektra?



Ir dar, ar tiesa,kad tik didieji gamintojai Lt gali pasiulyt virtuves baldus su lenktu kampu, o ne kertuotu? Mane sumarazmino, vieni sako: ok, MDF'a isliet eina kokio reikia.. kiti aiskina, kad tik pvz Dalios baldai tokius dalykus siulo.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prunskiene: 04 birželio 2009 - 16:51