Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų virtuvės

QUOTE(Anistėja @ 2009 07 10, 21:50)
Taip, ortakis ateina nuo šaldytuvo pusės. Tektų viską ardyti, perdarinėti lubas, ko labai nesinorėtų, nes viską daromės patys.
O šaldytuvas lango dešinėje? Nežinau, nežinau... g.gif


Jei kriaukles neliesite, tai ir saldytuvas geriau jau stovi ten kur dabar smile.gif O ko taip velai patarimo prasot? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dejavoo: 10 liepos 2009 - 20:56
Iš tikrųjų tai tikėjaus, kad viskas bus daug paprasčiau... kol nesusidėliojo tikrieji matmenys doh.gif
Čia kaip sakoma - norėjau, kaip geriau, o išėjo... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anafora @ 2009 07 10, 19:02)
Nu va,apsižiūrėjau stiklitoje šnd, tai tokios naujienos-atseit ilgiausias stiklas 2m  blink.gif Man mažoka, mum reikia 3m, teks jungti,o nesinori kaip... kainos tokios: kv metras 53lt negrūdintas, grūdintas 123ltplius jungtukų, jungiklių išgręžimas, išmatavimas, montavimas ir pan. Plius aišku jeigu tonuoti,groblėtas ir t.t. Pvz.pasižiūrėjau tokioje baldinėsfurnitūros parduotuvėje tilžės g. devynaukštyje, tikriausiaižinai,pavadinimo netsimenu  ax.gif ten kokių  12 pvz. įvairiausių ir gana neblogų, o užsakinėti reikia stiklitoje. Tai va.

Ai dar dėl to grūdinto kalbėjau-sako-o, kam grūdinti,sako, klijuokite plėvelę kitoje pusėje, sako, net jeigu duš toks stiklas, tai jis kris ne ant galvų, ne ant kojų, o ant spintelių, o jeigu plėvelė - pakibs, tik suskils  g.gif Nežinau, kiek čia tiesos, kiek čia bobulencijos "išmintis"  unsure.gif

Gal grūdintas tvirčiau vistiek nei paprastas  g.gif


Bobulencija labai teisingai sako mirksiukas.gif Tikrai neverta kišti pinigus į grudintą, geriau apklijuoti plėvele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2009 07 10, 23:21)
Bobulencija labai teisingai sako  mirksiukas.gif Tikrai neverta kišti pinigus į grudintą, geriau apklijuoti plėvele  smile.gif


Visiskai sutinku su bobulencija drinks_cheers.gif , plevele geriau, nei grudintas stiklas.
Grudintas duzio atveju skyla i mazycius gabalelius, o plevele ji prilaiko, O dar ir kainu skirtumas gan nemazas.. Galima ne tik paprata plevele deti, bet ir su azurais ar paveikslais ar nuotraukomis. Mes stikline pertvara planuojame deti is tamburo i hola, tai galvojau ta su ornamentais (azurais) daryti smeliuota, bet jau kai kaina paskaiciavo doh.gif Kvadratas kazkur apie 250lt... O graveroje pati konsultante pasiule, dekit geriau plevele, tada ir pigiau ir jei atsibodo- nuplesei ir viskas, klijuoji kita.
Atsakyti
merginos, gal galetumet, patart ar rekomenduoti, kur galeciau pasiskaiciuoti virtuve Kaune? projekteli sioki toki turiu, bet nezinau kur eiti su juom?
Atsakyti
Sveikos! 4u.gif
Gal zinote kur yra tu pleveliu?
Atsakyti
Nu nusipirkau as siandien "Mano Namai" zurnala, tai radau tai, ko noriu sau hole- stiklines durys su plevele. Cia aisku, virtuviu tema, bet jei kas nori paziureti viena is pavyzdziu stiklo su plevele, tai nueikit i PC ir pavartykit ta zurnala, ten 14 ir 18 puslapy matos tos durys.
Atsakyti
Kas per plėvelė,gal galit parodyt??Ar dar niekas jos nedėjot???? g.gif O dėl stiklo tai mane patikino,kad jis nedūžta,nes yra storas gan mirksiukas.gif Ir atrodo jis gražiai,kaip ir nesenai įdėtas,nes pas mano meistrą yra jau septyni metai.Tada atrodė dar keistai tas stik;las,o dabar jau daug kuir deda.
Atsakyti
Na neįsivaizduoju, kaip reiktų šeimininkauti, kad sudaužytum stiklą, pritvirtintą prie sienos g.gif Lėkštes mėtyti į sieną biggrin.gif

Bet esu girdėjus, kad grūdintas stiklas atsparesnis subraižymams, todėl valant paprastą stiklą reikia vengti šiurkščių medžiagų

Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2009 07 11, 11:28)
ir pigiau ir jei atsibodo- nuplesei ir viskas, klijuoji kita.



Gal tikrai g.gif O plėvelė, tai ta tokia lipni tinka, kur prie tapetų būna? Bent jau jupojoje mačiau prie tapetų kokius penkis pavyzdžius. Reiks visgi dar syk paklausti stiklitoje, gal jie patys užklijuoja tą plėvelę, va šito nepaklausiau doh.gif


Atsakyti
QUOTE(Anafora @ 2009 07 13, 13:47)
Gal tikrai  g.gif O plėvelė, tai ta tokia lipni tinka, kur prie tapetų būna? Bent jau jupojoje mačiau prie tapetų kokius penkis pavyzdžius. Reiks visgi dar syk paklausti stiklitoje, gal jie patys užklijuoja tą plėvelę, va šito nepaklausiau  doh.gif


Ne 100%, bet man atrodo neklijuoja jie patys,jie tik siulo ta smeliavima ar graviravima g.gif
Atsakyti
Aš paveiksliuką klijuočiau tik po stiklu,nes plėvelė tikrai nusibraižys ir atrodys negražiai mirksiukas.gif
Atsakyti