Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK

QUOTE(Liberty_83 @ 2009 09 04, 20:49)
beveik esu tikra, kad 24 savaites reikia buti isdirbus ir tai nebutinai iki nestumo pradzios  4u.gif

o jei dirbu part time, ar gausim kazkokia pasalpele vaikiukui? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elgetuke @ 2009 09 04, 21:55)
o jei dirbu part time, ar gausim kazkokia pasalpele vaikiukui?  ax.gif

as nemanau, jog priklauso ar part time ar ne.viskas nuo uzdarbio priklauso 4u.gif
Atsakyti
Laba diena. Gal mamos praskaidrintumėt mano nežinojimą. Situacija tokia. Vyras ruošiasi važiuot dirbt į Angliją. Aš su sūnum( 2,5m.) liekam Lietuvoj ir niekur važiuot nesiruošiam. Vyras prisiklausė kalbų, kad būdamas ten jis gali išsirūpinti kažkokią vaiko pašalpą, tik prieš išvažiuojant reikia migracijoje padaryti vaiko užsienio pasą ir atsisakyti kažkokių pašalpų už vaiką čia, Lietuvoj. Aš taip suprantu, kad jis kalba apie vaiko pinigus (97lt.)? Kokia tikimybė gauti vaiko pašalpą, kai tas vaikas gyvena Lietuvoj? Negi niekas nesidomės yra tas vaikas su tėvu Anglijoj ar nėra?Ir apskritai kokios sąlygos yra gauti tą pašalpą ir kokio ji dydžio, gal neapsimoka čia kažką organizuot (daryt pasą, atsisakyt išmokų)? Na žodžiu, man neramu, kad neprisidaryt sau bėdos.
Atsakyti
QUOTE(elgetuke @ 2009 09 04, 20:55)
o jei dirbu part time, ar gausim kazkokia pasalpele vaikiukui?  ax.gif

Jokio skirtumu kaip tu dirbi,dekretines gausi arba is darbovietes(priklauso nuo kontrakto) jei is ju negausi,tai tada valstybe mokes po 450£ 9men.CHB priklauso visiems vaikams po 20£ i savaite,o CTC priklausys nuo jusu pajamu,kuo mazesnes pajamos uz praejusius metus tuoDIDESNE pasalpa.

QUOTE(ŽIEMOS RYTAS @ 2009 09 05, 17:39)
Laba diena. Gal mamos praskaidrintumėt mano nežinojimą. Situacija tokia. Vyras ruošiasi važiuot dirbt į Angliją. Aš su sūnum( 2,5m.) liekam Lietuvoj ir niekur važiuot nesiruošiam. Vyras prisiklausė kalbų, kad būdamas ten jis gali išsirūpinti kažkokią vaiko pašalpą, tik prieš išvažiuojant reikia migracijoje padaryti vaiko užsienio pasą ir atsisakyti kažkokių pašalpų už vaiką čia, Lietuvoj. Aš taip suprantu, kad jis kalba apie vaiko pinigus (97lt.)? Kokia tikimybė gauti vaiko pašalpą, kai tas vaikas gyvena Lietuvoj? Negi niekas nesidomės yra tas vaikas su tėvu Anglijoj ar nėra?Ir apskritai kokios sąlygos yra gauti tą pašalpą ir kokio ji dydžio, gal neapsimoka čia kažką organizuot (daryt pasą, atsisakyt išmokų)? Na žodžiu, man neramu, kad neprisidaryt sau bėdos.

Paso pasalpom nereik,uztenka liet.gimimo liudijimo.Bet pradzioj tegul jis atvaziuoja,pradeda dirbt,atsidaro saskaita banke,pasidaro NI,pasidaro HO,o tada svaigsta apie pasalpas.Iki pasalpu dar tolimas kelias,taip ,kad neskubek nieko atsisakyt.
Atsakyti
sveikos 4u.gif norejau suzinoti informacijos is mamyciu smile.gif


vyras jau pusmeti dirba gyvena anglijoj uz menesio ir mes su vaikeliu kelsimes pas ji o klausimas tame, kokios priklausys mum pasalpos uz vaika UK?bet as ir Lietuvoj esu vaiko prieziuros atostogose ir gaunu pasalpa uz vaikeli, girdejau kad as lietuvoj pasalpos savo galiu ir neatsisakyt tai man UK mokes tik skirtuma tarp lietuviskos ir angliskos pasalpos ar gali taip but?ir labai idomu butu suzinoti kiek apytiksliai man gali but paskaiciuota pasalpa UK?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandulia83: 16 rugsėjo 2009 - 21:13
QUOTE(Sandulia83 @ 2009 09 16, 20:12)
sveikos 4u.gif  norejau suzinoti informacijos is mamyciu smile.gif
vyras jau pusmeti dirba gyvena anglijoj uz menesio ir mes su vaikeliu kelsimes pas ji o klausimas tame, kokios priklausys mum pasalpos uz vaika UK?bet as ir Lietuvoj esu vaiko prieziuros atostogose ir gaunu pasalpa uz vaikeli, girdejau kad as lietuvoj pasalpos savo galiu ir neatsisakyt tai man UK mokes tik skirtuma tarp lietuviskos ir angliskos pasalpos ar gali taip but?ir labai idomu butu suzinoti kiek apytiksliai man gali but paskaiciuota pasalpa UK?

Girdejau ir as sita kazkur, bet is tikruju mazai tikimybes taip kazka gauti, as klausiau firmoj, kuri tvarko visas pasalpas,tai jie taip nepraktikuoja schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal galetumetr paaiskinti kas gauna unemployment benefit ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EgluteN: 17 rugsėjo 2009 - 11:58
QUOTE(kiwine @ 2009 09 02, 14:12)
Buvau tos nuomones, kad cia kaip ir lt vienkartine ismoka visiem leliam priklauso, pasirodo nea, mes tu 500 negavom sad.gif( o problema tame kad aceit mol per daug uzdirbam pinigu  g.gif  pasiutau suzinojus,

Nera cia ko siusti ax.gif Sita pasalpa priklauso tik mazas pajamas gaunantiems, kuriems tikrai reikia pagalbos mirksiukas.gif Tai nera tiesiog vienkartine ismoka gimus vaikui, kaip kad LT

QUOTE(egi @ 2009 09 03, 12:04)
labutis mamukai as gal ir su keistu klausymu bet tikiu bus cia zinanciu...mano drauge ruosiasi gimdyti UK ji man aiskina, kad yra kazkokia vaikui pasalpa ir ja mokes kol vaikui sueis 16metu vien del to , kad jis gime UK ir nesvarbu kur jis gyvens t.y ar Uk ar LT vistiek mokes (tiksliai ir sumos neprisimenu g.gif ) bet as jai aiskinu, kad ji cia kalba apie vaiku pinigelius kuriuos moka valstybe (pvz. LT moka apie 50Lt vyresniam negu 3m vaikui) ir jei ji nebegyvens UK o dirbs LT jau tures gauti is LT pinigelius ir UK nieko nemokes, o gal as cia klystu ir istikruju yra pasalpa kokia ji sako...na tikiuosi supratot mane lauksiu atsakymo.
Isanksto dekoju 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Taip, cia yra vaiko pinigai. Yra dar ir pasalpos turint vaiku, bet cia ne tas atvejis. Jei vaikas negyvena UK daugiau nei 8 savaites, pinigai jam nepriklauso. Tu teisingai aiskini draugei 4u.gif

QUOTE(elgetuke @ 2009 09 04, 20:23)
Labas vakaras  4u.gif 
tik prisijungiau ir tiesiu taikymu susiradau jusu tema, tikiuosi man atsakysit i kamuojama klausima.  ax.gif 

O viskas yra taip, as jau 3men esu UK, dirbu part time. Su daugu galvojam apie vaikiuka, bet pristabdo tas, kad mano atlyginimas nera didelis ir darbo stazas mazas, kaip jus manot ar cia kaip ir LT reikia but isdirbus nemazai laiko, kad gautum pasalpa vaikiukui? As dar nesugaudau kaip viskas vyksta cia.  blush2.gif  is anksto dekoju

Kad dirbi part time nieko tokio. Svarbu, kad tas darbo laikas nebutu maziau nei 16 ar 16.5 (gerai neatsimenu) val per savaite. Del stazo - jei nesiruosi mesti darbo iki kol iseisi i dekreta, viskas gerai. Nes mano paskaiciavimu, tu gausi motinystes pasalpa net jei pries pastodama turesi vos keliu savaiciu staza. Zinoma, su salyga, kad tu ir dirbsi visa laika iki pat motinystes atostogu.

QUOTE(elgetuke @ 2009 09 04, 20:55)
o jei dirbu part time, ar gausim kazkokia pasalpele vaikiukui?  ax.gif

Gausit vaiko pinigus, kurie priklauso visiems vaikams. Taip pat, jei pajamos nedideles, galit gauti tax creditus ir/arba child tax creditus. Be to, galima prasyti housing benefit, counsil tax benefit ir tt. Yra tu pasalpu nemazai, geriausia panarsyti Inland Revenue puslapi, viskas labai aiskiai surasyta - kas, kaip, del ko, kada, uz ka, kiek mirksiukas.gif

QUOTE(ŽIEMOS RYTAS @ 2009 09 05, 17:39)
Laba diena. Gal mamos praskaidrintumėt mano nežinojimą. Situacija tokia. Vyras ruošiasi važiuot dirbt į Angliją. Aš su sūnum( 2,5m.) liekam Lietuvoj ir niekur važiuot nesiruošiam. Vyras prisiklausė kalbų, kad būdamas ten jis gali išsirūpinti kažkokią vaiko pašalpą, tik prieš išvažiuojant reikia migracijoje padaryti vaiko užsienio pasą ir atsisakyti kažkokių pašalpų už vaiką čia, Lietuvoj. Aš taip suprantu, kad jis kalba apie vaiko pinigus (97lt.)? Kokia tikimybė gauti vaiko pašalpą, kai tas vaikas gyvena Lietuvoj? Negi niekas nesidomės yra tas vaikas su tėvu Anglijoj ar nėra?Ir apskritai kokios sąlygos yra gauti tą pašalpą ir kokio ji dydžio, gal neapsimoka čia kažką organizuot (daryt pasą, atsisakyt išmokų)? Na žodžiu, man neramu, kad neprisidaryt sau bėdos.

Taip, tai vaiko pinigai. Sutvarkius dokumentus viskas imanoma. BET, mano nuomone, jei vaikas negyvena UK, o jus tvarkotes tik del pinigu, tai yra vagyste. Sorry, kad taip grubiai, bet taip yra. O jei viskas isaisketu, jus ne tik turetumet pinigus grazint, bet labai tiketina gautumet bauda, ir nemaza. Tada jei ir sugalvotumet i UK vaziuoti, pasalpas gauti butu labai sunku, net jei tikrai jau priklausytu, Lietuvoj irgi prasta reputacija ir tt ir pan. Tad tikrai nesiulau daryti fiktyviu dalyku mirksiukas.gif Net jei ir atsisakot lietuvisku vaiko pinigu, tai vistiek nusikaltimas gauti pinigus vaikui is tos salies, kurioje jis net nera buves ir tuo labiau negyvena 4u.gif
Atsakyti
labos, gal galetu kuri mamyte man parasyti i a.z., kuri gerai zino UK istatymus del pasalpu, labai noriu info blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ierika @ 2009 09 17, 19:48)
labos, gal galetu kuri mamyte man parasyti i a.z., kuri gerai zino UK istatymus del pasalpu, labai noriu info  blush2.gif


rasyk cia, gal ir kitoms pravers wink.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes....
Man vaizdelis toks - kuo daugiau cia skaitau, tuo maziau viska suprantu... lotuliukas.gif , dabar nelabai sudedu tasku...padekit...
1) vadinasi tuos pinigelius 500sv gali gauti tik tos mamytes, kurios gimde UK? (ar teisingai supratau - ten reik kazkokio gydytojos paraso?)
2) kaip geriau su tom pasalpom - kad abu (vyras ir zmona) dirbtu, ar geriau,kai tik vienas dirba??? Jei skaiciuoja abieju uzdarbi, tai tada mazesne pasalpa, bet gal kai abu dirbantys kokiu kitokiu privilegiju yra? gal greiciau pasalpas gauna? gal dar kas? (supratau,kad vaiko pinigai nuo pajamu nrpriklauso g.gif
Atsakyti
Labukas mamytes. smile.gif senei berasiau bet va vel iskylo man su tais house benefitais problema didele nezinau ka cia daryt tai kreipiuosi pagalbos i jus.Jau Birzelio menesi padaviau prasima del house benefitu ir iki siol nieko negaliu sulaukti doh.gif schmoll.gif ,nesamones kazkokias tas musu konsulas daro ir tiek g.gif doh.gif .Mazdaug po menesio po prasymo parase kad kazkas su mano dokumentais negerai -nuejau sutvarkiau -, nieko ten mebuvo tipo kazkur dingo mano pasu kopijos dar po menesio vel pati jau nuejau paklaust tais sako nezinom cia mes jusu banko duomenys netikslus -(pries tai gal tris kartus parasiau visur tuos banko duomenis )viskas ten ok. doh.gif bet jau va kai dar menuo praejo vel nuejau i ta konsula tai kai klausiu apie tuos hb. jie net neturi paaiskinimo man sako vis laukit laisko ir viskas tipo mes nieko nezinom blink.gif blink.gif bet jau 4 men.eina o jie net nepaaiskina kame reikalas .Tai va ir idomu butu suzinoti jusu nuomone apie tai, blush2.gif ax.gif ,nes as tai patikekit na visai nieko nebesuprantu tai jei neduoda tai neduoda jei duoda tuos hb. tai tegu na o dabar nieko nesako tik kazkam tempia guma doh.gif
Nebezinau ka man dabar su tuo hb.daryti???????????? verysad.gif verysad.gif doh.gif
Atsakyti