Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK

QUOTE(renatuxre @ 2009 10 20, 12:41)
o galima dar kaskokia didesne pasalpa gauti  negu 20svaru?  rolleyes.gif

O vyras uzdirba daugiau nei min?
Papildyta:
Tiesa, jei dar noretumet kazkokiu pasalpu ir jas gauti kaip seima, tai ir jums tada reikia tureti NI, ne tik vyrui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(renateled @ 2009 10 20, 14:45)
O vyras uzdirba daugiau nei min?
Papildyta:
Tiesa, jei dar noretumet kazkokiu pasalpu ir jas gauti kaip seima, tai ir jums tada reikia tureti NI, ne tik vyrui ax.gif

o kiek skaitosi tas minimumas?
as visai zalia ant tu visu pasalpu.NI-cia kas?Insurance numer?gal g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renatuxre: 20 spalio 2009 - 14:00
QUOTE(renatuxre @ 2009 10 20, 12:56)
o kiek skaitosi tas minimumas?
as visai zalia ant tu visu pasalpu.NI-cia kas?Insurance numer?gal  g.gif

Jo, Insurance number drinks_cheers.gif
O min tai mazdaug 200sv per sav. Nes pasalpos ir priklauso nuo to,kiek uzdirbama,nes jeigu geras atlyginimas, tai pasalpos nepriklauso ax.gif O tas NI tai butinas, nes jus esat viena seima, 'gyvenanti UK', tai ir reikia abieju seimos nariu NI mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(renateled @ 2009 10 20, 15:03)
Jo, Insurance number drinks_cheers.gif
O min tai mazdaug 200sv per sav. Nes pasalpos ir priklauso nuo to,kiek uzdirbama,nes jeigu geras atlyginimas, tai pasalpos nepriklauso ax.gif O tas NI tai butinas, nes jus esat viena seima, 'gyvenanti UK', tai ir reikia abieju seimos nariu NI mirksiukas.gif

daugiau gauna nei 200svaru i savaite ax.gif jo zinau kad reikia ir man ta NI isimti,tai va reikia apsiskaiciuoti ar isvis apsimoka cia tvarkytis ta pasalpa g.gif tai ir noriu kokio rimto zmogau kas kas paaiskintu viska ir paskaiciuotu,nes vyras dirba 7 dienas per svaite,laiko neturi popieriu tvarkimui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(renatuxre @ 2009 10 20, 13:07)
daugiau gauna nei 200svaru i savaite  ax.gif  jo zinau kad reikia ir man ta NI isimti,tai va reikia apsiskaiciuoti ar isvis apsimoka cia tvarkytis ta pasalpa  g.gif  tai ir noriu kokio rimto zmogau kas kas paaiskintu viska ir paskaiciuotu,nes vyras dirba 7 dienas per svaite,laiko neturi popieriu tvarkimui  doh.gif

Tai gali buti,kad jumsnelabai kas ir priklausys,jei normaliai vyras uzdirba mirksiukas.gif Yra tos skaiciuokles,kur galima mazdaug pasiskaiciuoti,ar gausite ka nors,ar ne ax.gif
http://www.entitledto.co.uk/
Pabandykit cia pasiskaiciuoti smile.gif
Atsakyti
aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(renatuxre @ 2009 10 20, 10:43)
zodziu mes nusikalteliai jai gaunam pasalpa  doh.gif tai vyras legaliai dirba jau ne 2-3m.tai manau turim  gauti pasalpa.tai dauguma nelegaliai  sutvarko pasalpas  lotuliukas.gif

Na, man tai tiesiog nepriimtina. Mes kai gyvenom, tai susitvarke buvom tai kas priklauso, nes algos nebuvo labai dideles. Bet visada viska pranesdavom, kaip ir praso, apie pasikeitimus. O tai, kad vyras dirba, nieko nereiskia, pinigai mokami vaikui, gyventi UK. Tad jam ir nepriklauso. O kaip jus elgsites, tai jau jusu asmeninis reikalas mirksiukas.gif

QUOTE(renateled @ 2009 10 20, 10:55)
Siaip is tikruju, niekas kaip ir netikrina, ar vaikas UK ar LT, bet kaip ir kitos mamos sako,kad tai nelegalu doh.gif Gal tada geriau tyliai tai darykit,jei jau jus taip norit rizikuot ir forumuose neklausinekit mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuzele @ 2009 10 20, 12:24)
Istikruju,daug yra tokiu seimu taip pasidariusiu,ir jau ne vienus metus gauna pinigelius,tikrai pati pazystu ne viena seima,tai ir valio thumbup.gif ,nera cia ko pavydeti,jai tik zmones moka suktis,tai saunuoliai,o jai kiti nori teisybes tai ir turi teisybe,ir gyvena palei istatymus.Siais laikais tai manau tik ir reikia imti jai duoda.Nors pati viska tvarkausi kaip priklauso,be aferu jokiu,bet ir gaunu tiek kiek galiu gauti daugiausiai,ir nematau prasmes meluoti.

Nuo kada vagys tapo saunuoliais ohmy.gif ohmy.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2009 10 20, 14:45)
Nuo kada vagys tapo saunuoliais ohmy.gif ohmy.gif ?

Na o ar labai daug yra jau tokiu sventu,kad gauna viska kas priklauso,kiek tokiu prisidariusiu yra,nu ir tegul gauna,man tai kas,geriau maziau pavydo..ir viskas bus tada ok.
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2009 10 20, 17:45)
Nuo kada vagys tapo saunuoliais ohmy.gif ohmy.gif ?

na kur jau nevagys lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(agnuzele @ 2009 10 20, 17:49)
Na o ar labai daug yra jau tokiu sventu,kad gauna viska kas priklauso,kiek tokiu prisidariusiu yra,nu ir tegul gauna,man tai kas,geriau maziau pavydo..ir viskas bus tada ok.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos, man iskilo klausymas ir nzn kaip pasielgti g.gif . Zodziu 2003-2006m gyvenau UK, buvau susitvarkius pasalapas( child benefit, Child tax credit, Working tax credit), jas gaudavau kol negrizau i LT. Dabar planuoju gryst atgal i UK su savo mazaja. Klausymas toks: ar man reikia pildyti pasalpu formas isnaujo ar kaip? Beje pries tai gyvanau skotijoj, o dabar keliausiu i Londona. kazkur girdejau kad Londone truputeli kitokia sistema del pasalpu. Gal kam panasi situacija buvo. Iskart dekoju uz atsakymus smile.gif
Papildyta:
Siek tiek apsimelavau blush2.gif gyvenau UK 2003-2007. pasalpas susitvarkiau 2006m doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuzele @ 2009 10 20, 14:24)
Istikruju,daug yra tokiu seimu taip pasidariusiu,ir jau ne vienus metus gauna pinigelius,tikrai pati pazystu ne viena seima,tai ir valio thumbup.gif ,nera cia ko pavydeti,jai tik zmones moka suktis,tai saunuoliai,o jai kiti nori teisybes tai ir turi teisybe,ir gyvena palei istatymus.Siais laikais tai manau tik ir reikia imti jai duoda.Nors pati viska tvarkausi kaip priklauso,be aferu jokiu,bet ir gaunu tiek kiek galiu gauti daugiausiai,ir nematau prasmes meluoti.



QUOTE(agnuzele @ 2009 10 20, 17:49)
Na o ar labai daug yra jau tokiu sventu,kad gauna viska kas priklauso,kiek tokiu prisidariusiu yra,nu ir tegul gauna,man tai kas,geriau maziau pavydo..ir viskas bus tada ok.


Žinoma, kad daug. Nesigėdija, net viešai girtis.

Beeet... paskaitykit šiuo metu temą, apie council hous'o gavimą UK. Atkreipkit dėmesį, kad kelioms mamytėms REALI padėtis yra sunki, ir priklausytų pagalba iš valstybės. Bet, jos negauna. Kaip manot, kodėl???

Aš, manau, kad būtent todėl ir negauna, kad tautybė mūsų garsėja, kaip nesąžiningi žmonės. cool.gif Kuo daugiau tokių, tuo sunkiau yra gyventi tiems, kas sąžiningai dirba, moka mokesčius.

Ir, kuom tai susiję su pavydu??? g.gif Nereikia baigti aukštų mokslų, kad mokėtum ką nors apgauti mirksiukas.gif A, vot suprasti, kodėl toks dalykas yra nelegalus, jau priklauso nuo pačio žmogaus sąžines cool.gif
Atsakyti