Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK

Aciukas mergytes dabar zinosiu,na man uzteks ir uz 3men blush2.gif nesitikiu labai ten ko daug dabar svarbiausia susirast nama ax.gif ir kad pinigelius i mano sask.pervedines tai ir puiku nes zinosiu kiek truksta ir kiek dadeti tikrai gerai rolleyes.gif drinks_cheers.gif

o vat su namuciais tai sunkoka vel siandien 3variantus apziurejom nieko gero verysad.gif
Papildyta:
kaip dziaugiuosi kad toks mamu klubas yra ir kad turiu JUS thumbup.gif , O tai nezinai zmogus is kur ir istraukt info. blush2.gif neturiu daug cia pazystamu kad vienu ar kitu klausimu padetu nes kaip sako kiekvienam savos bedos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katkuta @ 2009 06 08, 17:12)
tai pati gali pasirinkti kam perveda, nes jie dazniausiai pasiklausia kam moket.as tai prasiau, kad man pervestu, nes taip lengviau pridet kiek truksta iki nuomos ir sumoket savininkui  ax.gif man tai sumokejo nuo tos dienos, kai padaviau prasyma, jie ten ilgai nesvarsto, greit atsakymas ateina mokes ar ne ir kiek,nebent daug popieriu truksta, tai geriau iskart viska jiems sunest, kad jie atsisviestu, taip greiciau bus smile.gif
siaip pinigus perveda i banko saskaita, seniau cekius siusdavo i vokuose, kuriuos reikdavo issigrynint, dabar man rodos jau nebe, o jei neturi banko sask tai tada gal paste duoda g.gif maciau  zmones ir ten benefitus gauna g.gif


Tik isskirtiniais atvejais, housing benefita, gali moketi landlordui arba agenturai. Ir tai, jie pries apply'indami, turi nurodyti svaria priezasti: pvz. kad tu gauni, bet jiems vistiek nemoki ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laurencija100 @ 2009 06 08, 11:25)
Labutis.O KOKIE geri variantai ohmy.gif  thumbup.gif , bet matai as gi savo tame Harrow ieskau na kad man veliau nereiketu vaiko kelt is vienos mokyklos i kita,tai mano rajone vien nesamones schmoll.gif nezinau mes cia tame rajone jau gana senei gyvenam tai kazkaip nesinori kitur zinai 5zona ramu blush2.gif o musu post kodu tai pati paziurek nieko gero nematyti verysad.gif  HA1........ verysad.gif



matai, nezinau kokiam raj gyveni... schmoll.gif kazkada uzmaciau sia firma ir dar kas gerai, kad uzsiima su DSS smile.gif daugiau nepasitaike tokiu firmu. gal pati ka rasi dar?

o pinigelius, jeigu as dabar gerai pamenu, kai pildai HB forma, ten yra paskutiniam lape skiltis, kam HB pinigelius: paciam ar seimininkui. (niekas musu neklausinejo kur vesti pinigelius) mes uzpildeme savo banko duomenis ir patys pervedinejame smile.gif
jau du metus mes gauname Hb pinigelius i vyro saskaitele. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sigeita: 08 birželio 2009 - 18:27
Labukas mergytes.Na aciu uz patarimus dabar zinosiu apie tuos HB daug 4u.gif thumbup.gif ,na as gyvenu cia Harrow tas rajonas vadinasi 5 zona virsuje.As paziurejau tuos kitus raj.tai labai neblogu pasiulymu radau ir kaina normali,o pas mus cia tai nezinau kodel taip brangu g.gif juk ne centras g.gif ir nieko cia labai gero nera nebent Wemblio stadijonas kur kas savaitgaly girti fudbalo fanai musasi :Dbet as toliau truputi nuo to gyvenu biggrin.gif gal cia iprate esam tai ir nenorim kazkur kitur ieskot blush2.gif
Norejau dar paklausti Jusu del tu konsul tax.nes nuo namo dydzio kazkaip priklauso g.gif sakykim jei as su vaikais gyvensiu 3bed.name tai konsulas tuos vadinamus konsul tax.padengtu kazkoki procenta nepriklausomai nuo namo dydzio? g.gif ,tai tada jei as gyvensiu 1bed name tai visvien konsulas dengia tik ta pati procenta ar mazesni? g.gif blink.gif
sakykim 1000£metams tai konsulas dengia 300£
o jei 600£metams tai konsulas visvien dengia 300£ g.gif
na nelabai suprantu doh.gif jei galit paaiskinkit man 4u.gif blush2.gif nes nuo to priklauso manau ko galma tiketis rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(WildCat @ 2009 06 08, 14:38)
Sveikute smile.gif

nepergyvenk  4u.gif pildyk formą Child Benefit'ams. Viską tu gausi, tik ne nuo gimimo. Kadangi grąžinti pinigėlius už praėjusį laikotarpį galį, bet tik už tris mėnesius nuo padavimo datos. (nu va, kadangi tavo mažiukui jau penki mėnesiukai, tai sumokėtų už paskutinius tris mėnesius ir mokėtu toliau. Taigi gaunasi, kad negautum pinigėlių už pirmus du.)

dar data menesiu atgal uzrasyk, pastas, ypac antra klase kartais ilgai keliauja blush2.gif ar uzsimeta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laurencija100 @ 2009 06 09, 00:13)
Norejau dar paklausti Jusu del tu konsul tax.nes nuo namo dydzio kazkaip priklauso  g.gif sakykim jei as su vaikais gyvensiu 3bed.name tai konsulas tuos vadinamus konsul tax.padengtu kazkoki procenta nepriklausomai nuo namo dydzio? g.gif ,tai tada jei as gyvensiu 1bed name tai visvien konsulas dengia tik ta pati procenta ar mazesni? g.gif  blink.gif
sakykim 1000£metams tai konsulas dengia 300£
o jei 600£metams tai konsulas visvien dengia 300£ g.gif
na nelabai suprantu doh.gif jei galit paaiskinkit man 4u.gif  blush2.gif nes nuo to priklauso manau ko galma tiketis rolleyes.gif

Council tax'as priklauso nuo band'o. Pagal istatyma nuo 1991 visi UK gyvenamieji plotai buvo suskirstyti i band'us.
Band'ai - raidiniai A,B,C,D ir t.t. Pvz., A band'as -pats maziausiaus ir pigiausias, ta prasme mokamas maziausias council tax'as ir t.t.
Suzinoti band'a gali cia http://www.voa.gov.uk/cti/InitS.asp. O kiek moketi uz atitinkama band'a, klauks seimininko arba savo council puslapy pasiziurek.
Dengia skirtingai ir ne vien tik nuo namo dydzio.
Atsakyti
QUOTE(B-a-c-k-u-t-e @ 2009 06 09, 15:05)
Council tax'as priklauso nuo band'o. Pagal istatyma nuo 1991 visi UK gyvenamieji plotai buvo suskirstyti i band'us.
Band'ai - raidiniai A,B,C,D ir t.t. Pvz., A band'as -pats maziausiaus ir pigiausias, ta prasme mokamas maziausias council tax'as ir t.t.
Suzinoti band'a gali cia http://www.voa.gov.uk/cti/InitS.asp. O kiek moketi uz atitinkama band'a, klauks seimininko arba savo council puslapy pasiziurek.
Dengia skirtingai ir ne vien tik nuo namo dydzio.




Labutis.Aciu uz paiskinima, na tikrai dabar suprantu thumbup.gif o tai pies tai nezinojau kaip jie ten tuos tax.skaiciuoja g.gif dabar galiu mazdaug ziuretis tuos namus pagal galimybes drinks_cheers.gif ACIU 4u.gif
Atsakyti
ar kas nors zinote ar esate pilde Metine deklaracija (self-employer), ir CTC bei WTC metine?
Didelis aciu, kas galetu kelis aspektus paaiskinti. 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes 4u.gif
turiu dideli prasyma, padekit man issiaiskinti.nori is manes HMRC susigrazinti visus worc tax credit praeitais metais sumoketus.kai mokejo dekretiniu metu.man darbdavys nemokejo, tai gavau maternity allowance is Job centro.tai ar mqan priklause tas tax credit ar ne g.gif juk kai esi dekretinese, tai skaitaisi, kaip dirbanti?
Atsakyti
QUOTE(dita7 @ 2009 06 11, 15:36)
sveikos mamytes 4u.gif
turiu dideli prasyma, padekit man issiaiskinti.nori is manes HMRC susigrazinti visus worc tax credit praeitais metais sumoketus.kai mokejo dekretiniu metu.man darbdavys nemokejo, tai gavau maternity allowance is Job centro.tai ar mqan priklause tas tax credit ar ne g.gif juk kai esi dekretinese, tai skaitaisi, kaip dirbanti?

o tb nedirbo per anuo metus? kai dekretinese esi employ, tai tada tikrai skaitosi kad dirbi, o kai self, tai manrods nesiskaito g.gif
Atsakyti
aar kas nors patys pildete CTC ir WTC deklaracijas? ar kas nors pildetes patys sel-employer deklaracijas metines?
kas pildet, gal galite siek tiek padeti. Iskilo keli klausimukai del mokestiniu metu. ax.gif 4u.gif 4u.gif
aciu is anksto kas gales padeti 4u.gif
Atsakyti
sveikos,gal galit pasakyti man viena dalykeli. jei susigrazini tuos taxsus nekenkia pasalpoms kurias gaunam uz vaikus namu benefiktus ir visas kitas.nes as niekad ju nesusigrazinejau tai nezinau ka daryti.
Atsakyti