Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK

QUOTE(Pelyte_M @ 2009 11 17, 14:02)
sveiki,skaitinejau as si foruma, ir niekaip negaliu issiaiskinti, kas jums verte jusu vaikuciu gimimo liudijimus?
ar galima tiesiog paciam isversti savo vaiko gimimo liudijima ir pasirasyti salia,kad tu esi atsakingas uz vertima?
Ar reikejo kokiu anstpaudu tam vertimui?
Aciu!

Pati versti negali smile.gif LT ambasados puslapyje yra duotas registruotu verteju sarasas.Jie ir isvercia.
Atsakyti
QUOTE(Pelyte_M @ 2009 11 17, 15:02)
sveiki,skaitinejau as si foruma, ir niekaip negaliu issiaiskinti, kas jums verte jusu vaikuciu gimimo liudijimus?
ar galima tiesiog paciam isversti savo vaiko gimimo liudijima ir pasirasyti salia,kad tu esi atsakingas uz vertima?
Ar reikejo kokiu anstpaudu tam vertimui?
Aciu!

Apie kurio gimimo liudijima sneli?LT ar UK? Jei LT tai jo verst nereikia,del pasalpu siunciamas lietuviskas originalas. O jei UK liudijima daryt LT pasa tai verteju sarasas ambasados psl.
Atsakyti
QUOTE(Astulyte28 @ 2009 11 17, 00:33)
Taip nebuna,jei dirba legaliai vadinasi ir NIN mokamas,o jei dirba self ir nesusimoka NIN laukia dideles bedos.

taip, jis dirba self, o kokios bedos gali buti? negaus pensijos ir tiek, kiek as zinau g.gif

QUOTE(mazaaudrute @ 2009 11 17, 05:38)
gal jis dirba self ir tik ketvirciais ar gale financiniu metu tvarkosi tax, bet tada irgi automatiskai buhalteris sutvarko ir ni, nes kitaip gi taxu nesusitvarkytu, jei nemoketu ni g.gif

buhaltere sekmingai jau trecius metus taxus sutvarko be NI mokejimo unsure.gif

QUOTE(Astulyte28 @ 2009 11 17, 13:04)
Jokio skirtumo,kada jis tax tvarko,jei juos tvarko vadinasi ir NIN turi moket,zinau atveju,kai siunciami NIN bilai ir zmogus neapmoka ju metus,va tada buna baudos.

jau treti metai dirba ir nemoka NI, ir ner gaves jokiu baudu ar panasiai schmoll.gif Nu nezinau, bet man atrodo, kad gali nemoket to NI, tik va paprasciausiai negausi del to pensijos unsure.gif Mano tetis 6 metus dirbo UK kaip self, ir nesimokejo NI, ir nieko, jokiu baudu, jokiu nemalonumu... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Astulyte28 @ 2009 11 17, 17:05)
Apie kurio gimimo liudijima sneli?LT ar UK?  Jei LT tai jo verst nereikia,del pasalpu siunciamas lietuviskas originalas. O jei UK liudijima daryt LT pasa tai verteju sarasas ambasados psl.


As sneku apie Child Benefit Anglijoje turint lietuviska vaiko gimimo liudijima. Tai kaip suprantu, lietuvisko liudijimo versti nereikia?
Cai tai geros naujienos tuomet smile.gif
Atsakyti
Jeigu as prisiregistruociau job centre ar man moketu MA kai sueeis laikas?
Atsakyti
QUOTE(vaidoose @ 2009 11 17, 17:57)
taip, jis dirba self, o kokios bedos gali buti? negaus pensijos ir tiek, kiek as zinau g.gif
buhaltere sekmingai jau trecius metus taxus sutvarko be NI mokejimo unsure.gif
jau treti metai dirba ir nemoka NI, ir ner gaves jokiu baudu ar panasiai schmoll.gif  Nu nezinau, bet man atrodo, kad gali nemoket to NI, tik va paprasciausiai negausi del to pensijos unsure.gif  Mano tetis 6 metus dirbo UK kaip self, ir nesimokejo NI, ir nieko, jokiu baudu, jokiu nemalonumu... rolleyes.gif


Bet, tada negali ir jokiu pasalpu prasyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2009 11 17, 20:10)
Bet, tada negali ir jokiu pasalpu prasyti  mirksiukas.gif

child benefit gali, pati gavau kol dar nebuvau ni susimokejus smile.gif
bet va pasalpu prasyciau AS, o ne partneris, o as NI moku g.gif ar butinai turi buti IR partneris susimokejes? g.gif
Atsakyti
vaidoose,

man praita savaite paciai atejo laiskas del NI, kad nemokejau jo uz praitus metus ir jie man sako, kad galiu moketi, bet galiu ir nemoketi, tai tikrai viskas del pensijos. Apie jokias baudas net neina sneka. As nemoku NI ir gaunu child tax credit, child benefit ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(B-a-c-k-u-t-e @ 2009 11 17, 20:37)
vaidoose,

man praita savaite paciai atejo laiskas del NI, kad nemokejau jo uz praitus metus ir jie man sako, kad galiu moketi, bet galiu ir nemoketi, tai tikrai viskas del pensijos. Apie jokias baudas net neina sneka. As nemoku NI ir gaunu child tax credit, child benefit ir t.t.

Sveika, nu va kur susitikom biggrin.gif ko pas uzsienietes mamytes nebeuzsuki mirksiukas.gif
Gauni creditus ir nemoki NI??? blink.gif bigsmile.gif Nu cia tai geras bigsmile.gif Busiu be reikalo savo NI susimokejus, nes mokejaus vien del creditu lotuliukas.gif

Papildyta:
BACKUTE, as vis tiek nesuvokiu, kaip tu gauni tax creditus nesusimokejus NI blink.gif biggrin.gif Tai gal tu ant SB vardo tvarkei? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidoose @ 2009 11 17, 17:57)
taip, jis dirba self, o kokios bedos gali buti? negaus pensijos ir tiek, kiek as zinau g.gif
buhaltere sekmingai jau trecius metus taxus sutvarko be NI mokejimo unsure.gif

tai bualtere ir sumoka, sutvarko viska, ir jei grazinates taxus tai nuo ju nuima, jei reikia susimoket taxus, tai prideda prie sumos

QUOTE(B-a-c-k-u-t-e @ 2009 11 17, 20:37)
vaidoose,

man praita savaite paciai atejo laiskas del NI, kad nemokejau jo uz praitus metus ir jie man sako, kad galiu moketi, bet galiu ir nemoketi, tai tikrai viskas del pensijos. Apie jokias baudas net neina sneka. As nemoku NI ir gaunu child tax credit, child benefit ir t.t.

tai gal tu nedirbi oficialiai? o jei uzsiregistravus self, tai arba tavo pajamos labai mazos, tiksliai nepamenu iki kiek ten gli but, arba mokaisi full time, dar nerikia moket kai sedi kalejime biggrin.gif
bet ir tai raso, jei nemoki ni kad ir del situ priezasciu, tai vistiek gali itakot tavo benefitus
Atsakyti
Jus jau cia visai suplaket viska.
Child tax gaut nereikia dirbt vadinasi ir NIN nereik moket,bet jeigayt WTC tai NIN moket nutina.
Kai astiuncia laiska su pasiulymu susimoket savanoriska NIN tai cia atsiuncia,kad islygint metus.Pvz dirbote pas darbdavi,paskui 5 men nedirbot,po 5 men isidarbinot self tai va tada jum pasiulo susimoket uz 5 men NIN,kad suslygint einamus metus.
Nezinau kaip jum buhaltere tvarko tax ir aplamai kam jus patikit savo duomenis,nezinau kokius ji duomenis pateikia tax ofisui,bet NIN nereik moket kai biznis buvo nuostolingas.Tai jei jus istiesu nemoket NIN pasidomekit kam savo dokumentus patikit.
http://search.taxbac...CFVtm4wodhjiGqw

Dar kazka norejau rasyt,tingiu skaityt atgal.
Atsakyti
QUOTE(B-a-c-k-u-t-e @ 2009 11 17, 18:37)
vaidoose,

man praita savaite paciai atejo laiskas del NI, kad nemokejau jo uz praitus metus ir jie man sako, kad galiu moketi, bet galiu ir nemoketi, tai tikrai viskas del pensijos. Apie jokias baudas net neina sneka. As nemoku NI ir gaunu child tax credit, child benefit ir t.t.

Vaidoose ir BACKUTE, o kiek rodote, kad per savaite uzdirbate budami kaip self-employed? Jei tai nera lb didele paslaptis. Aciu.
Papildyta:
As irgi dirbu kaip self-employed part time ir teuzdirbu nepilnus 100svaru i sav, bet kas 3 men (berods) turiu sumoketi NI virs 30svaru.
Atsakyti