Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK

QUOTE(bema21 @ 2009 11 24, 15:02)
sveikutes smile.gif  as cia su tokiu prasymu smile.gif  gal yra mamyciu is siaurines airijos kartais?
gal zinot kas kur kokia nors lietuviu firma siaurinej airijoj kuri padetu susitvarkyti pasalpas? nes su tom pasalpom tamsus miskas man verysad.gif  pradejom dabar tvarkytis child benefit,as nedirbu vyras dirba bet pradziai gauna minimuma (kartis daugiau) tai sake dar yr galimybe susitvarkyti child tax credit,ar cia patiem reiki kokia forma susirasti ar ka blush2.gif  gal kuri daugiau zinot? sakau jei butu kokia firma nuejai sutvarkei ir ramu smile.gif

nesuprantu kam kist pinigus kazkokiai firmai, kad tau ant keliu lapu suzymetu varneles ir uzrasytu kelis skaiciukus g.gif
o siaip sistema gi ta pati, tai paskambint reikia uzsisakyt forma:
Tax Credit Helpline - 0845 300 3900 or textphone 0845 300 3909.
uzpildyti issiusti ir laukti smile.gif tik turit palaukt kol child benefitu numeri atsius.
Atsakyti
o tas textphone? ka su juo daryti parasykit man vistai 4u.gif kaip per ji uzsisakyti forma? smile.gif
gal dar kuri zinot kur gauti kaip uzsisakyti home offiso sapus norint susitvarkyti? 4u.gif na as zalia situos reikaluos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bema21 @ 2009 11 25, 15:07)
o tas textphone? ka su juo daryti parasykit man vistai 4u.gif kaip per ji uzsisakyti forma? smile.gif
gal dar kuri zinot kur gauti kaip uzsisakyti home offiso sapus norint susitvarkyti? 4u.gif  na as zalia situos reikaluos 4u.gif

paziurek pirmam puslapyje, gal ten rasi informacijos wink.gif
Atsakyti
QUOTE(bema21 @ 2009 11 25, 18:07)
o tas textphone? ka su juo daryti parasykit man vistai 4u.gif kaip per ji uzsisakyti forma? smile.gif
gal dar kuri zinot kur gauti kaip uzsisakyti home offiso sapus norint susitvarkyti? 4u.gif  na as zalia situos reikaluos 4u.gif


Textphone yra kurtiems zmonems.
Jus paprastu telefonu naudokites 4u.gif
Atsakyti
Sveikos anglijos mamytes, man be galo reikia jusu pagalbos, tikrai jau praradau vilti ka nors isiaiskinti, kai prisiminiau jus... nezinau buvau panasi tema ar ne, bandziau ieskot nieko neradau, jau savaite internete vien ir sedziu ieskau info bet nieko nerandu....
O situacija tokia. esu vis dar employed, kovo pabaigoj tik turiu gristi i darba, bet va nuo gruodzio jau nebemokes man dekretiniu atostogu, ir nesenai tik paskambinusi suzinojau kad praejus 39 sav nuo vaiko gimimo nustos man moketi working tax credit, kadangi po 39sav as turiu gristi i darba jei ne tada mane padaro unemployed ir nustoja juos moket. tai buvo mano pagrindinis pajamu saltinis neskaitant dekretiniu. bet va nuo kito men negausiu i s darbo, negausiu ir working tax, tai kaip man gyvent? Esu vienisa mama! as bandziau aiskinti kad as grisiu i darba kova, jiem nesvarbu, sako mes mokam tik 39 sav. o kai grisiu i darba vel prades moket... tai ka man iki tol daryti? savo mergytes dar tikrai nenoriu atiduoti i darzeli...ir tai grisiu dirbt tik part time. dabar mano pajamos bus child benefit ir tax credit kur yra 60 svaru i sav. dar kazkiek moka uz buta bet nedaug. kaip man reikes gyvent? kazka girdejau kad reikia uzsiregistruot self employer ir tada bus ok. gal kas zinote daugiau apie tai? kaip tai padaryt? inesinet reikes pinigus paskui ar kaip cia viskas? beja ar gal galeciau gaut jobseekers allowance? kazka skaiciau internete bet taip ir nesupratau....
prasau padekite, manau kad kas nors turi but susidure su tokia situacija. PAPASAKOKIT DAUGIAU APIE UZSIREGISTRAVIMA SELF-EMPLOYER. Labai tikiuosi padesit jus mano paksutine viltis....... verysad.gif
Atsakyti
sveika Renateled , noreciau truputi is taves informacijos apie tas pasalpas ar gali parasyti i a.z. nenoriu viesai rasyti labai lauksiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandulia83: 26 lapkričio 2009 - 15:00
QUOTE(Sandulia83 @ 2009 11 26, 12:57)
sveika Renateled , noreciau truputi is taves informacijos apie tas pasalpas ar gali parasyti i a.z. nenoriu viesai rasyti labai lauksiu  4u.gif

parasyk jai AZ, bus greiciau wink.gif
Atsakyti
Sveikute 4u.gif Visu pirma reikia tau nusiraminti ir neliudeti, mes geroj saly gyvenam, cia visada paramos gali gauti is valstybes.

Tikrai gali gauti Jobseekers allowance, Income Support, Council Tax Benefit, Housing Benefit ir t.t.

Geriausia kreiptis pagalbos i Citizens advice bureau, jie tikrai atsizvelge i tavo situacija pasakys, ka ir kaip gali gauti.

Ir nueiti i Jobcentre Plus, ten ir patars ir galesi is karto formas uzpildyt del benefitu.

Cia yra nemazai informacijos:

http://www.direct.go...ncome/index.htm

Tikiuosi padejau neprarast vilties smile.gif Sekmes tau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flibustjeros: 26 lapkričio 2009 - 18:45
o kaip del Income Support pasalpos. .. man sake, kad lietuviai jos negauna. tik nesupratau kodel.
Atsakyti
sveika, siaip tai turbut nera labai kuom taves ir nudziuginti, nes tavo situacijoj, jei nesiruosi gryzt i darba, tai gausi tik CHB ir CHTC, housing benefit irgi nuims, jei nedirbsi, o MA mokejimas pasibaigs..tokie istatymai,ir jie taikomi visiems, ne tik tau. o del tos idejos, kad uzsiregistruot, kad gaut job seeker allowance, tai jei tu ruosiesi gryzt i darba, tai kaip tu gali eiti i darbo birza?tipo busi 3 men bedarbe, o poto grysi i sena darboviete?nzn, ar tai imanoma, ir ar esi pakankamai isdirbus UK, kad gauti sita pasalpa g.gif
del self employed pabandyk pasiskaityt tema apie pasalpas uk, ten buvo kalbeta apie tai, gal ka rasi
sekmes 4u.gif


QUOTE(Aistutia21 @ 2009 11 26, 15:41)
Sveikos anglijos mamytes, man be galo reikia jusu pagalbos, tikrai jau praradau vilti ka nors isiaiskinti, kai prisiminiau jus... nezinau buvau panasi tema ar ne, bandziau ieskot nieko neradau, jau savaite internete vien ir sedziu ieskau info bet nieko nerandu....
O situacija tokia. esu vis dar employed, kovo pabaigoj tik turiu gristi i darba, bet va nuo gruodzio jau nebemokes man dekretiniu atostogu, ir nesenai tik paskambinusi suzinojau kad praejus 39 sav nuo vaiko gimimo nustos man moketi working tax credit, kadangi po 39sav as turiu gristi i darba jei ne tada mane padaro unemployed ir nustoja juos moket. tai buvo mano pagrindinis pajamu saltinis neskaitant dekretiniu. bet va nuo kito men negausiu i s darbo, negausiu ir working tax, tai kaip man gyvent? Esu vienisa mama! as bandziau aiskinti kad as grisiu i darba kova, jiem nesvarbu, sako mes mokam tik 39 sav. o kai grisiu i darba vel prades moket... tai ka man iki tol daryti? savo mergytes dar tikrai nenoriu atiduoti i darzeli...ir tai grisiu dirbt tik part time.  dabar mano pajamos bus child benefit ir tax credit kur yra 60 svaru i sav. dar kazkiek moka uz buta bet nedaug. kaip man reikes gyvent? kazka girdejau kad reikia uzsiregistruot self employer ir tada bus ok. gal kas zinote daugiau apie tai? kaip tai padaryt? inesinet reikes pinigus paskui ar kaip cia viskas? beja ar gal galeciau gaut jobseekers allowance? kazka skaiciau internete bet taip ir nesupratau....
prasau padekite, manau kad kas nors turi but susidure su tokia situacija. PAPASAKOKIT DAUGIAU APIE UZSIREGISTRAVIMA SELF-EMPLOYER. Labai tikiuosi padesit jus mano paksutine viltis....... verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(Draidra @ 2009 11 27, 08:43)
o kaip del Income Support pasalpos. .. man sake, kad lietuviai jos negauna. tik nesupratau kodel.

jei neklystu, reikia buti isgyvenus kazkiek metu UK
Atsakyti
QUOTE(Grazia @ 2009 11 27, 15:15)
sveika, siaip tai turbut nera labai kuom taves ir nudziuginti, nes tavo situacijoj, jei nesiruosi gryzt i darba, tai gausi tik CHB ir CHTC, housing benefit irgi nuims, jei nedirbsi, o MA mokejimas pasibaigs..tokie istatymai,ir jie taikomi visiems, ne tik tau. o del tos idejos, kad uzsiregistruot, kad gaut job seeker allowance, tai jei tu ruosiesi gryzt i darba, tai kaip tu gali eiti i darbo birza?tipo busi 3 men bedarbe, o poto grysi i sena darboviete?nzn, ar tai imanoma, ir ar esi pakankamai isdirbus UK, kad gauti sita pasalpa g.gif
del self employed pabandyk pasiskaityt tema apie pasalpas uk, ten buvo kalbeta apie tai, gal ka rasi
sekmes 4u.gif




Oho, nezinojau net as, o pvz. jai as gyvenu su draugu, ir as nezinau ar galesiu gristi i darba, nes mano darboviete po nauju metu mazins etatus..tai kaip, mum irgi taip bus, nepaisant to, kad draugas dirba ? tai tada gal jis gali prasyt Working tax credit? ar kaip cia, man siuo metu sis klausimas taip pat labai aktualus, o kaip gali nuimti HB? Juk zmogus ir tip neturi pajamu, o jam - fist, ir dar nuima HB, pilna nuoma vel moketi... doh.gif
arba, galiu prasyti bedarbio pasalpos ? g.gif + dar kazkokios priklauso..gal.. nesigaudau as cia, nieko nesuprantu ;/ tuose ju istatymuose ;]
Atsakyti