Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas

O kiek kainuoja antakiu permanentas Kaune smile.gif
Atsakyti
QUOTE(letta_n @ 2009 09 07, 22:51)
Hoču predložit posmotret foto PM gub dami v vozroste ( na ranee pokazanuju rabotu vi pravilno zametili,čto molodoj devuška imeet svoi krasivie gubi) pervoe sfoto gubi do raboti. Vtoroe foto gubi na 4 den posle raboti (prozedura odna).
http://public.fotki....2gi4/12121.html

thumbup.gif Krasivo 4u.gif

Noriu paklausti gal kas atsakys biggrin.gif Po kiek laiko pradeda siek tiek sviesieti (blukti) spalva?
Tik kelios dienos mano antakiu permanentiniui... Is namu niekur eiti nesinori...zvilgsniai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kicule: 14 rugsėjo 2009 - 08:22
QUOTE(kicule @ 2009 09 14, 10:22)
thumbup.gif  Krasivo  4u.gif

Noriu paklausti gal kas atsakys biggrin.gif  Po kiek laiko pradeda siek tiek sviesieti (blukti) spalva?
Tik kelios dienos mano antakiu permanentiniui... Is namu niekur eiti nesinori...zvilgsniai  doh.gif

poprobuju itvetit, esli pravilno perevela)))))))))))))
esli u vas svežij permanent, to čerez nedelju ( kogda sojdut koročki) budet značitelno svetlee cvet, a okončatelnij ton i cvet brovej budet čerez mesjac posle vipolnenija prozeduri. Brovi osvetljautsja v tečenii 4-6 let, eto zavisit ot pervonačalnogo tona pigmenta, vozrasta,obraza žizni, i nemnožko ot zdorovja.
Atsakyti
Labai ir aš noriu pasidaryt lupyčių permanentini man rekomendawo Ela gal girdejot ka apie jos darbelius? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_simute_ @ 2009 09 15, 11:26)
Labai ir aš noriu pasidaryt lupyčių permanentini man rekomendawo Ela gal girdejot ka apie jos darbelius? smile.gif

Man asmeniskai jos darbai nepatinka. Daug matau ir lupu jos darytu (kaip tik vakar maciau viena jos lupu darba) . Bet tai tik mano nuomone.
Atsakyti
Sveikos,

neseniai pradejau dometis permanentiniu makiazu, labai noreciau pasidaryti pravedima ant voku.

perskaiciau visa tema, bet nelabai supratau....

kaip suprantu yra du budai pasidaryti ilgalaiki makiaza, bet taip ir nesupratau koks tarp ju skirtumas, apart to, kad su long time liner kainos laaaaabai aukstos doh.gif

gal galetu kas man trumpai paaiskinti, kaip vadinasi abu budai, koks skirtumas ir kodel yra gana zymus kainu skirtumas blush2.gif buciau labai labai dekinga 4u.gif

zinau, kad sia tema kalbeti simta kartu, bet net ir noredama neturiu laiko skaityti visu temu blush2.gif
Atsakyti
Konturinis makiazas daromas tik su aparatu- Long-time-liner -vokeciu firmos. Dirbama tik su vienagale adata. ( vienasakne)
Meistres ji darancios -vadinamos-linergistes. Makiazas daromas su pigmentai sukurtais butent tam aparatui. Aparato adata juda siek tiek kitaip-lyg braizidama oda ir palaipsniu iveda pigmenta i apatini epidermio- virsutini odos sluoksni.Pasak linrgisciu maziau skausminga. Procedura yra brangesne, nei permanentinio makiazo. Pasak linergisciu naudojami organiniai pigmentai.


Permanentinis makiazas
aparatai gali buti daugybes gamintoju. Vokeciu, izraelio, olandu,italu,prancuzu, ispanu ir t.t. Gali buti naudojamos skirtingos adatos. Vienagales, dvigales, trigales, penkiagales, septingales. Pvz. tusuojant lupas galima naudoti penkiasake adata, arba trisake ir t.t. Taip lupos graiciau bus uzspavintos. Aparato adata juda-pirmin-atgal ir iskarto patenka i virsutini odos sluoksni. (Technika , pigmento ivedimo galima pasirinki kokia patogu.)Pigmentai, taip pat gali buti naudojami kokios patinka firmos ir gamintojo. vokeciu, izraelio, olandu, ispanu, prancuzu italu amerikieciu, kinu ir t.t. Pigmentai gali buti organiniai ir neorganiniai.

Kainu skirtumas: pasak linergisciu tai yra naujas budas, geriasnis, saugesnis, maziau skausmingas ir labai brangus pigmentai.

Zmoniu nuomoniu yra skirtingu. Kas patenkintas vienu, kas kitu. Nusivilusiu moteru yra ir po permanentinio ir po konturinio. Po konturinio makiazo pigmentas daug greiciau bluksta. Ligiaai tip pat gali pakeisti spalva. Po permanentinio ( jeigu negerai parinktas pigmentas, arba neaiskios kokybes gali metams begant numelynuoti. Buna priezastis ir kliento organizmo savybes ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 15 rugsėjo 2009 - 10:46
Sveikutes 4u.gif atsiprasau,jeigu ka praleidau,jeigu ko nedaskaiciau blush2.gif wub.gif noriu pasidaryti konturiuka lupom,kad patobulintu formyte ir tiek,ryskiai nenoriu,kad uzsitepus blyzgesiuka,atrodytu dailiai ir naturaliai smile.gif Ar mergaites galit pasakyti,kaip jis bluksta ar vienodai,ar ne?Bijau,kad neliktu po kokiu metu ar keliu menesiu punktyriuku blush2.gif Gal kuri gailisi pasidariusi? 4u.gif cia moteriskas smalsumas wub.gif Labai uzsidegusi esu pasidaryti,bet kazkodel vis dar bijau doh.gif bigsmile.gif Dekui wub.gif
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2009 08 22, 00:16)
Mano lupos pries kokius 2 metus..
user posted image

Kadangi kazkiek pabluko , atsirado svesesniu demeliu, tai ejau atinaujinti pas ta pacia meistre. 
Mano lupos tik ka po  atnaujinimo proceduros...

user posted image

Spalva turetu buti persikine. 4u.gif

Va kas gavosi.. Man yra pertamsu.. ax.gif Buvo graziau..Lauksiu , kol truputi pagluks.

user posted image

Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2009 09 19, 02:30)
Va kas gavosi.. Man yra pertamsu.. ax.gif Buvo graziau..Lauksiu , kol truputi pagluks.

g.gif Man gal tik atrodo, bet lyg ir pirmasis jūsų permanentas tolygesnis buvo... Bent jau taip atrodo, spalva vientisesnė, o dabar vietom ryškiau, vietom blankiau. Nors pats atspalvis tai dabartinis gražesnis.
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2009 09 19, 13:51)
g.gif  Man gal tik atrodo, bet lyg ir pirmasis jūsų permanentas tolygesnis buvo... Bent jau taip atrodo, spalva vientisesnė, o dabar vietom ryškiau, vietom blankiau. Nors pats atspalvis tai dabartinis gražesnis.

starij makijaž bil značitelno kačestvennej po ispolneniju. Na 1 foto uveličenie verhnej gubi sdelano rovno, pigment ne otličaetsja po cvetu na zastupe i na samoj gube. Ne brosaetsja v glaza relef gubi. Na 3 foto - uveličenie otličaetsja po cvetu, i idet kak širokij kontur, čto podčerkivaet samo uveličenie. Prosmatrivaujtsja patna, ili bolee plotno položen pigment v etih mestah, ili bolee gluboko rabotala mašina. Možet bit eto sinjački..... no po izobraženiju na foto složno skazat pravilno. Lili temnie patniški, eto sinjački ili temnee kraska???? Cvet tože kakto ne očen.... sori
Kak ja srazu i predpologala , persikovij cvet ne višel.
Atsakyti
Mano antakiai jau pasvesejo...dabar bet idomu kiek dar svieses... Kazin ar dabar tamsinti per korekcija neprasysiu biggrin.gif
QUOTE(letta_n @ 2009 08 22, 22:50)

Ocenj krasivo 4u.gif

QUOTE(letta_n @ 2009 08 31, 22:35)
Dorogie dami, kakoi cvet permanentnogo makiaža vi bi predpocli na svoih gubah ?

Kada nors noreciau ir as, bet noreciau lengvo konturo...o jei spalvinti, tai tik siek tiek paryskinti... kad atrodytu naturaliai 4u.gif
Atsakyti