Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas

QUOTE(Victoria Beckham @ 2009 11 04, 22:24)
Man jau po truputi byra sasiukai, ir kur nubyrejo, matosi, kad oda beveik neprieme pigmento verysad.gif  vietomis is vis nieko. Gal kuriai taip buvo? Ar po korekcijos buna rezultatas?

tam ir yra korekcija kad pakoreguotu kas negerai, man ir taip buvo
tad bus viskas ok matysit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Victoria Beckham @ 2009 11 04, 22:24)
Man jau po truputi byra sasiukai, ir kur nubyrejo, matosi, kad oda beveik neprieme pigmento verysad.gif  vietomis is vis nieko. Gal kuriai taip buvo? Ar po korekcijos buna rezultatas?

Tai reikia korekcija daryt ,tam ir yra jos..Manau retai kam buna ,kad nereikia korekcijos..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inguti: 25 birželio 2010 - 22:49
QUOTE(ingkariuke @ 2009 11 07, 13:03)
Tai reikia korekcija daryt ,tam ir yra jos..Manau retai kam buna ,kad nereikia korekcijos..

Man atrode ,kad mano vokai gerai uzgijo ,bet vistiek reikalinga buvo korekcija..
O siaip esu ziauriai patenkinta..Dariaus pas Lisa , ir tikrai dziaugiuos.. 4u.gif  4u.gif Noriu dar antakiuku.. ax.gif

Tiesa ,Stella2007 ,buvote zadejus imest sawo antakiukus  ax.gif  ax.gif



Tai savaime suprantama korekcija! Juk zinau, kad jos reikalingos! bet galvojau, kad bent truputi spalvos matosi po pirmo karto, o pas mane is viso nieko. As supratau, kad organizmas atmete pigmenta, ir galvojau ar pades tos korekcijos, zinot jei kas kart atmetines tai irgi pravalas, del to ir klausiu...
Atsakyti
Tada kitaip paklausiu... ar buna, kad ir po korekciju atmeta pigmenta? O, kad reikalinga korekcija, tai zinojau jau pries darydama smile.gif Gal si kart aiskiau issireiskiau
Atsakyti
QUOTE(ingkariuke @ 2009 11 07, 14:03)


Tiesa ,Stella2007 ,buvote zadejus imest sawo antakiukus  ax.gif  ax.gif



Stelos antakiai 13 psl.
Papildyta:
QUOTE(Victoria Beckham @ 2009 11 07, 21:07)
Tai savaime suprantama korekcija! Juk zinau, kad jos reikalingos! bet galvojau, kad bent truputi spalvos matosi po pirmo karto, o pas mane is viso nieko. As supratau, kad organizmas atmete pigmenta, ir galvojau ar pades tos korekcijos, zinot jei kas kart atmetines tai irgi pravalas, del to ir klausiu...


Per korekcija darysime tamsesne spalva ir bus gerai. Visada stengiosiu geriau sviesesne, nei pertamsia. Nepanikuokit, ratai buna, kad pigmenta visiskai atmeta.
Atsakyti
QUOTE(ingkariuke @ 2009 11 07, 14:03)

Tiesa ,Stella2007 ,buvote zadejus imest sawo antakiukus  ax.gif  ax.gif

Pries:


user posted image
user posted image

Po permanentinio makiazo : uzgijo

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 08 lapkričio 2009 - 14:07
Prieš 4 m. dariausi antakius ir viršutinį voką...
Esu labai patenkinta...
Tiesa praėjus metams reikėjo daryti antakių korekciją...nes pasikeitė atspalvis. Buvo tamsiai ruda spalvytė-parausvėjo, pašviesėjo, padarė juodą...
Geriau taip negu visai be antakių.
Iki permanento daugiausia sugaišdavau tvarkydama antakius. Keli plaukeliai styro ir tie patys auga į apačią... Buvo didžiulė problema, o dabar visai nebevargstu... Jaučiu, kad gal po poros metų reikės korekcijos antakiams, bet dabar tikrai geriau negu prieš.... O akytes dariausi todėl, kad jos labai mažos, o vokai užkritę... thumbup.gif
Atsakyti
Klaipedoje dariausi antakiu permanenta grozio salone Mante (PC Kiras) pas kosmetologe Jurate. Esu labai patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(laimulia @ 2009 11 11, 23:35)
Klaipedoje dariausi antakiu permanenta grozio salone Mante (PC Kiras) pas kosmetologe Jurate. Esu labai patenkinta.


Gal galima placiau?
Atsakyti
QUOTE(Nesė @ 2009 11 13, 10:01)
gražūs antakiukai  thumbup.gif , o visa ši procedūra saviems antakiams kenkia?  g.gif

Ne, nekenkia. O kodel turetu?
Cia kaip tatuiruote. Pigmentas ivedamas i oda( tik na teip giliai , kaip tatoo) O plaukeliai, kaip augo, taip ir auga. Tik reikia piesioti tuos plaukelius, kurie ne antakio formoje.
Aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif . Labai malonu man, kaip neilgai dirbanciai meistrei. smile.gif
Atsakyti
Smagu kai viskas gražu ir gerai smile.gif Labai džiugu už patenkintas mergaites biggrin.gif
Atsukus laika atgal kažin ar daryčiau 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif ,o ar nesciosiom galima darytis toki makiaza,labai idomu?
Atsakyti