Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas

QUOTE(Lina_Nikitina @ 2009 07 03, 18:46)
Saliut! Kas dar masto ar daryt permanentini makiaza, galiu patart. Dariausi pries pora savaiciu antakiu permanenta, Vilniui, Paradizei pas meistre Natalija. Padare per du apsilankimus, sasiukai pradejo krist jau po ketvirtos dienos, tai ilgai kaikintis neteko, aisku saziningai laikiausi visu priezuiros patarimu. Pati procedura irgi nebuvo tokia jau skausminga kaip isivaizdavau. Dar daug kas nuo meistres priklauso, mane taip uzkalbejo kad nepastebejau nei skausmo nei kaip laikas prabego. Aciu Natalijai! Dabar pradejau galvot apie lupu permanenta. Aisku darisios irgi Paradizei, labai jau gera ispudi padare ir gera meistra su patirtim toi sriti netaip jau lengva surast, tuo labiau kad ant savo veidelio eksperementot nenoreciau,jug cia ne vienam kartui, o kelems metams.

Oi kaip as anksciau nepagalvojau apie PARADIZE bigsmile.gif as gi ten ir tatuske pries 7 metus dariausi ir auskara i bamba veriau ir viska superiniai padare thumbup.gif . Vse kita savaite varau pas juos antakiu permanenta pasidaryt. Kai padarys papasakosiu kaip buvo smile.gif
Atsakyti
na as pasidalinsiu savo patirtim. pries kokius 2 metus ar gal jau net du su puse, nebeatsimenu nusprendziau darytis lupu permanentini. pas mane lupos labai plonytes ir siaurutes.. tai parinko ten sviesia spalvyte, kad atrodytu pakankamai naturaliai, .. o jau skaudejo blink.gif blink.gif kosmare o kosmare blink.gif
na per kelias dienas ar savaite ten uzgijo... rezultatas - likau pakraupus - pas patyrusia meistre dariausiai, bet ziauriai nukreivojo tiesiog baisiai kreivai ! tai ji tada man sako vistiek reikia antra karta daryti, tada viska ir pataisys... bla bla bla, susitarem uz menesio... bet taip niekada ir nebeejau.... taip ir likau apipaisytom lupom doh.gif zodziu, gerai tik tiek, kad laabai jau sviesi ta linija, tai BET KOKIU lupdaziu ar BLIZGESIU pasidazius nieko nesimato, o kadangi taip ir neuzbaigem, tai jau baigia isblukt, beveik nbieko ir nesimato.. [gal tik as ir maciau visada nes niekas niekada nebuvo pasakes, kad kazkas ne taip atrodo] o kai vyrui pasipasakojau tai pasirodo jis galvojo kad as cia su piestuku lotuliukas.gif [kai dariausi jis buvo komandiruotej]
na zodziu, visosms sekmes besidarancoms, bet pasirinkit laaaaabai patikima ir patyrusia meistre!
Atsakyti
QUOTE(Bluebell @ 2009 07 06, 17:46)
na as pasidalinsiu savo patirtim. pries kokius 2 metus ar gal jau net du su puse, nebeatsimenu nusprendziau darytis lupu permanentini. pas mane lupos labai plonytes ir siaurutes.. tai parinko ten sviesia spalvyte, kad atrodytu pakankamai naturaliai, .. o jau skaudejo  blink.gif  blink.gif  kosmare o kosmare  blink.gif
na per kelias dienas ar savaite ten uzgijo... rezultatas -  likau pakraupus -  pas patyrusia meistre dariausiai, bet ziauriai nukreivojo tiesiog baisiai kreivai ! tai ji tada man sako vistiek reikia antra karta daryti, tada viska ir pataisys... bla bla bla, susitarem uz menesio... bet taip niekada ir nebeejau.... taip ir likau apipaisytom lupom  doh.gif zodziu, gerai tik tiek, kad laabai jau sviesi ta linija, tai BET KOKIU lupdaziu ar BLIZGESIU pasidazius nieko nesimato, o kadangi taip ir neuzbaigem, tai jau baigia isblukt, beveik nbieko ir nesimato.. [gal tik as ir maciau visada nes niekas niekada nebuvo pasakes, kad kazkas ne taip atrodo] o kai vyrui pasipasakojau tai pasirodo jis galvojo kad as cia su piestuku lotuliukas.gif  [kai dariausi jis buvo komandiruotej]
na zodziu, visosms sekmes besidarancoms, bet pasirinkit laaaaabai patikima ir patyrusia meistre!

g.gif Niu ir kaip pasirinkti? Juk pati irgi rašėt, kad pas patyrusią darėtės...
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2009 07 06, 22:18)
g.gif Niu ir kaip pasirinkti? Juk pati irgi rašėt, kad pas patyrusią darėtės...

manau kad tik pagal rekomendacijas smile.gif tuo tema šita ir gera, kad visos galim parašyti kas kur darėm,ir ar patiko ar ne.O vat kai ateina naujokės,tik ta diena prisiregitravusios ir iškart su pagyrimais ten ir ten darėsi, asmeniškai man, tikrai itartinai atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(undine @ 2009 07 07, 10:14)
manau kad tik pagal rekomendacijas smile.gif tuo tema šita ir gera, kad visos galim parašyti kas kur darėm,ir ar patiko ar ne.O vat kai ateina naujokės,tik ta diena prisiregitravusios ir iškart su pagyrimais ten ir ten darėsi, asmeniškai man, tikrai itartinai atrodo  ax.gif

Tas ir yra, kad čia toks laimės dalykas doh.gif Kiek žinau atvejų kai ir labai giriamos, ilgai dirbančios ir išmanančios savo darbą pridirba doh.gif Vienos giria kitos keikia tą pačią meistrę. Labai giriama meistrė mano draugę taip papuošė, kad pas ją bijočiau jau eiti. Vat ir rekomendacijos ir pagyrimai verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes,
gal kuri daretes pasmeistre Andra?Ji seniau dirbo Kaune "Undineje",o dabar kalnieciuose. Ji daro tatoo, auskarus veria ir permanentini makiaza. Abiejom dukrytem pas ja ausytes durem,tai liuks thumbup.gif O va del permanentinio nieko nezinau g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

mano dukra (20m.) uzsispyre pasidaryti lupu permanentini makiaza. Tai buciau Jums labai dekinga, kad mane siek tiek apsviestumet ax.gif . Atkalbeti as jos neatkalbesiu doh.gif , tik noreciau, kad Jus parekomenduotumet pas ka kreiptis. Gyvenam Vilniuje.

Aciu Jums aciuks.gif
Atsakyti
as dariausi Vilniuje pas Audrone,ji dirbo Visunitoj cia reval hotel patalpose,tai tik patys geriausi atsiliepimai,spalva gera,laiko l gerai,mano visas pulkas draugiu irgi daresi tik pas ja visos atrodo super,drasiai rekomenduoju
Atsakyti
As irgi lupas dariausi pas Audrene, tikrai superine meistre. Rugpjuti vel einu atnaujinimui. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

as dariausi pas Ramute is Sugiharos virsutinius vokus.. pravodke..
nu zinokit esu nerealiai patenkinta! thumbup.gif thumbup.gif vienu metu vos neuzmigau.. daro akuratnei.. svelniai.. pataria.. nu vien zo.. viskas super.. o ir pats siltas zmogus.. tai pamacius ja, supratau, kad nera ko bijoti, ir kad viskas bus liuks.. ir neklydau.. thumbup.gif bigsmile.gif jau rekomendavau savo draugems..
Atsakyti
QUOTE(tatanka @ 2009 07 21, 14:54)
Sveikos,

as dariausi pas Ramute is Sugiharos virsutinius vokus.. pravodke..
nu zinokit esu nerealiai patenkinta!  thumbup.gif  thumbup.gif  vienu metu vos neuzmigau.. daro akuratnei.. svelniai.. pataria.. nu vien zo.. viskas super.. o ir pats siltas zmogus.. tai pamacius ja, supratau, kad nera ko bijoti, ir kad viskas bus liuks.. ir neklydau..  thumbup.gif  bigsmile.gif  jau rekomendavau savo draugems..

as dariausi pas Ramute is Sugiharos virsutinius vokus.. pravodke..
Nebutu sitos eilutes ,galvociau ,kad apie /Lisa/ kalbate ax.gif . Viska ta pati galiu pasakyti apie sia meistre ,labai labai ji.. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingkariuke: 21 liepos 2009 - 14:35
ir as jau pradedu galvoti apie permanentini makiaza, nes galvoju kai susilauksiu leliuko - baisiai nebus laiko jau prie to veidrodzio stoveti;
klausimas: kaip suprantu po vienos proceduros reikia daryti korekcija, ar uz korekcija kainos tokios pacios kaip uz pirma procedura?
Atsakyti