Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas

QUOTE(/ Lisa / @ 2010 09 30, 00:10)
Jeigu tokie karsciai kaip sia vasara, tai sunkiau gija. Nezinau, kaip bus sia ziema, kai labai didelis saltis manau iri negerai. Siap , didelio skirtumo nera, bet ruduo, pavasaris turbut geriausias laikotarpis.  4u.gif
Papildyta:

Daug  mesitriu yra  tikrai pasirinkimas nemazas. Turite rinktis pagal savo "skoni". biggrin.gif  Kiekvienos meistres  skirtingas stilius. Geriau givai pvz. pamatyti. Nejaugi nera nei vienos pazistamos pasidarius ilgalaiki makiaza?  g.gif
Kiek maciaui man patiko  Gabijos (Eslauda), Audrones ( Antakalnio poliklinika).  4u.gif

gaila,kad negaliu pamatyti,nes jau paciai neuzilgo reiks darytis
tiesa,lisa,pigmentas issieme visas,jau uzgije,rausva biski tik

QUOTE(spilgiukee @ 2010 10 01, 11:21)
siaip manyciau, kad gal saule neblogai gydo zaizdeles, bet su tatoo gali buti kitas reikalas g.gif ziema man atrodo tikrai turetu sunkiai gyti, nes saltas vejas tas zaizdeles dar labiau issausintu blink.gif
o su tom zaizdelem imanoma eiti i darba, ar nelabai estetiskai atrodo?  blush2.gif

gali zinoma,tik ryskoki antakiai ir tiek
Atsakyti
4u.gif sveikutes visos...oj kol jus radau,visai nesuprantu as cia nieko blush2.gif va mane taip pat domina tas ilgalaikis makiazas,stengiausi per keles dienas perskaityti visus lapukus bet labai akytes pavargo ir vis tiek neradau kas domina iki galo doh.gif pati noreciau pasidaryti Kaune "Ametistejoje"akropolyje gal kuri yra panele dariusi tenais?noreciau pasidaryti antakius ir lupytes bet niekaip nsuprantu kaipcia jie skiriasi vienur raso permanentinis makiazas kitur ilgalaikis makiazas,kitur konturinis makiazas,o ten kur as noriu darytis vadinasi MIKROPIGMENTACINIS MAKIAZAS ot velnias visai galvele ano susisuko g.gif tai kas tada tas mikropigmentacinis makiazas lotuliukas.gif kad ilgalaikis taijau irgi supratau is ten pasiskaiciusi blush2.gif noreciau smulkesnes informacijos siektiek kaip viskas prasideda...skaiciau ju ten tinklalapije kad herpio kazkokia pradeti reikia procedura,tai jus visos kazkokias tabletes pries taipirkti turejote ir gertipaskui testi tuosgerimus po 1tab.4 kartus dienoje ir dar tepaliuka pirktis kazkoki blink.gif arba as kazka visai jau nuo to domejimosi ne taip supratau doh.gif soriukas uzklaidas klavetura kompo parejusi verysad.gif buciau visoms labai dekynga aisku ir irgi labai nuotraukyciu noreciau,pati noriu apvedimu aplink lupytes rudos spalvos bet sviesios ne tamsios.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smalsute 2 @ 2010 10 07, 13:39)
4u.gif sveikutes visos...


Man atrodo nors ir pavadinimai skiriasi, bet tai vienas ir tas pats dalykas. As dariausi Kaune pas Egle "Pjese" pradzioje lupas, o dabar pries dvi dienas pasidariau akis thumbup.gif
Tris dienas pires ir tris dienas po geriau nuo herpes tabletes, pavadinimo neatsimenu ( ji rekomendavo) bet siaip as nelinkusi i herpesa tai nepergyvenau labai. Kai padare lupas tepiausi nuo herpeso kremuku tai jis labai paminkstindavo ir lupas kurios serpetojo..
O su akim isvis jokiu problemu bet pakolkas, net nelabai ir patine bigsmile.gif

Rytoj darys lupu korekcija, nes jau menuo praejo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(smalsute 2 @ 2010 10 07, 14:39)
4u.gif sveikutes visos...oj kol jus radau,visai nesuprantu as  cia nieko blush2.gif va mane taip  pat domina tas ilgalaikis makiazas,stengiausi per keles dienas perskaityti visus lapukus bet labai akytes pavargo ir vis tiek neradau kas domina iki galo doh.gif pati noreciau pasidaryti Kaune "Ametistejoje"akropolyje gal kuri yra panele dariusi tenais?noreciau pasidaryti antakius ir lupytes bet niekaip nsuprantu kaipcia jie skiriasi vienur raso permanentinis makiazas kitur ilgalaikis makiazas,kitur konturinis makiazas,o ten kur as noriu darytis vadinasi MIKROPIGMENTACINIS MAKIAZAS ot velnias visai galvele ano susisuko g.gif tai kas tada tas mikropigmentacinis makiazas lotuliukas.gif kad ilgalaikis taijau irgi supratau is ten pasiskaiciusi blush2.gif  noreciau smulkesnes informacijos siektiek kaip viskas prasideda...skaiciau ju ten tinklalapije kad herpio kazkokia pradeti reikia procedura,tai jus visos kazkokias tabletes pries taipirkti turejote ir gertipaskui testi tuosgerimus po 1tab.4 kartus dienoje ir dar tepaliuka pirktis kazkoki blink.gif  arba as kazka visai jau nuo to domejimosi ne taip supratau doh.gif soriukas uzklaidas klavetura kompo parejusi verysad.gif buciau visoms labai dekynga aisku ir irgi labai nuotraukyciu noreciau,pati noriu apvedimu aplink lupytes rudos spalvos bet sviesios ne tamsios.... smile.gif

Mikropigmentacija- tai -ivedimas pigmento( dazo) i oda.
Kiti visi pavadinimai vienas ir tas pats.
konturinis ( nuo zodzio konturas), permanent make-up-tas pats lietuviskai -ilgalaikis makiazas. 4u.gif


2 dienas prieš lūpų mikropigmentaciją rekomenduojama pradeti vartoti priešvirusinius vaistus Acic tab.400mg po 1tab. 2 k. dienoje. Viso kursas 7 dienos. (tabletės parduodamos tik su receptu)

Yra analogai ACIC-aciclovir ir kiti, todel dozes gali skirtis. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 07 spalio 2010 - 21:54
Praeitą žiemą per pačius šalčius dariausi akių kontūrus,sugijo puikiai, nemanau kad yra skirtumas kada darytis. O dėl estetinio vaizdo, tai nzn,aš 10 dienų vaikščiojau su "fanarais" ant viršutinio voko, nors pačios žaizdelės sugijo puikiai ir šašas jau po 5 dienų nusilupo. Bet čia turbūt individualiai labai.
P.S dariausi pas Andrą Kaune thumbup.gif Skaudėjo aišku pasakiškai, bet rezultatas vertas, tikrai eisiu korekcijai po kelerių metų smile.gif
Atsakyti
aciu labai... 4u.gif tai tas tabletes galgali israsyti ta kuri daryti turetu ta ilgalaiki makiaza kita savaitele jau zadu eiti uzsirasyti truputi jaudinuosi bijau siek tiek bet tikiuosi viskas bus gerai noreciau ir as virsutinius vokus plonai pasidaryti bet pinigeliu siuo metu tiek susitaupiusi neturiu tai kol kas teks dziaugtis tik lupytemis ir antakiukais smile.gif papasakosiu kaip man sekesi kaip tik busiu pagrazinta ax.gif tai kiek supratau 3 dieneles nekaip atrodys lupytes o poto jau viskas bus grazu...o kiek tas kremukas kainuoja ir ar jam receptuko reikia,ir kur isigyti jo galima butu? dar karteli labai aciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(smalsute 2 @ 2010 10 08, 20:23)
aciu labai... 4u.gif tai tas tabletes galgali israsyti ta kuri daryti turetu ta ilgalaiki makiaza kita savaitele jau zadu eiti uzsirasyti truputi jaudinuosi bijau siek tiek bet tikiuosi viskas  bus gerai noreciau ir as virsutinius vokus plonai pasidaryti bet pinigeliu siuo metu tiek susitaupiusi neturiu tai kol kas teks dziaugtis tik lupytemis ir antakiukais smile.gif papasakosiu kaip man sekesi kaip tik busiu pagrazinta ax.gif  tai kiek supratau 3 dieneles nekaip atrodys lupytes o poto jau viskas bus grazu...o kiek tas kremukas kainuoja ir ar jam receptuko reikia,ir kur isigyti jo galima butu? dar karteli labai aciu blush2.gif

Recepta, arba duos meistre ( jeigu turi teise israsyti ), arba turite pati gauti. Pvz. pas terapeute, odontologe savo graziai paparasyti. smile.gif

Kai lupu sasiukas nusilups atrods labai jau blankiai, net pagalvosite, kad nieko nedaryta ( nebent labai riskia spalva darysit ) . 2 sav. begyje spalva prades riskti.

Kremuka po proceduras , arba duoda meistre, arba nusipirkite vaistineje meistres rekomenduojama. 4u.gif ( nezinau koki rekomenduos)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 08 spalio 2010 - 19:44
Na va kaip jus man aiskiai paaiskinote ir suprantamai..isties labai labai aciu 4u.gif skambinausi i Ametisteja uzsirasiau i pirma konsultacija pas kosmetologe ateinanciam pirmadieniui 14 valandai...sakepirmakonsultacija yra nemokama ir truks 30 minuciu smile.gif reikes uzsirasyti ant lapelio,kad nepamirsciau ko paklausti blush2.gif na spalvytes tai noriu rudos bet nenoriu labai ryskios,siaip apsivedu visada svelnei ruda spalvyte pietuku lupytes ir uzsitepu permatomo pries saule siek tiek labai svelnei ruzavo atspalvio blizgesio gal ir nelabai grazei visada atrodau bet drauges sake kad grazu ir man tinka blush2.gif nenoriu labai ryskiu nei antakiu nes pacios gan ryskus daugiau gal kad formyte butu normalesne ir grazesne nes vienas sugadintas visa laika buna trumpesnis ir tiesesnis,kad akytes gal siek tiek isryskintu ( kazkur skaiciau,kad padaro ivaizdi kad siek tiek padidintu akis,gal ir klystu cia) mirksiukas.gif o lupos sake irgi dauk kas kad grazios lygios,bet vis randi prie kazko prisikabinti ziurint i veidrodi lotuliukas.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti, ar gali būti taip, kad po mikropigmentacijos antakiams nukrenta antakių plaukeliai? Pas mane antakiai gana tankoki, tamsūs, bet labai trumpi ir per žemi, norėčiau didesnio lanko, tai kosmetologė sakė, kad darys mokripigmentacinį per visą antakį. Nenoriu netekti savo plaukelių. Liza, ar būna taip?
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2010 10 12, 12:07)
Norėjau paklausti, ar gali būti taip, kad po mikropigmentacijos antakiams nukrenta antakių plaukeliai? Pas mane antakiai gana tankoki, tamsūs, bet labai trumpi ir per žemi, norėčiau didesnio lanko, tai kosmetologė sakė, kad darys mokripigmentacinį per visą antakį. Nenoriu netekti savo plaukelių. Liza, ar būna taip?

Ne, plaukeliams tikrai nepakenks.
Turejau kelias klientes, kurios visai neturi antakiu plaukeliu, tai po permanentinio pasirode nauju plaujkeliu , nors retoku, bet atsirado. Buvo be galo laimingos thumbup.gif . Manau procedura kazkaip suaktivino oda, svoguneli ir plaukeliai pradejo augti.
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2010 10 12, 22:57)
Ne, plaukeliams tikrai nepakenks.
Turejau kelias klientes, kurios visai neturi antakiu plaukeliu, tai  po permanentinio pasirode nauju plaujkeliu , nors retoku, bet atsirado. Buvo be galo laimingos thumbup.gif . Manau procedura kazkaip suaktivino oda, svoguneli ir plaukeliai pradejo augti.



Tai kaip supratau mano "turtas" neturetu iskristi? Soriukas, kad tokia nenuovoki smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2010 10 12, 23:08)
Tai kaip supratau mano "turtas" neturetu iskristi? Soriukas, kad tokia nenuovoki smile.gif

Viskas bus gerai ir Jusu plaukeliai liks vietoje.

Dar toks dalykas: kartais klientes sako, kad po voku permanentinio pradejo kristi balsktienos. Taip nera. Blaktienos krenta kasdiena, tik nelabai i tai kreipete demesio. Po voku permanentinio susidaro sasiukas, kuris laikosi 5-7 dienas ir per tas dienas senos blakstienos iskrito, bet lakosi , nes sulaiko sasiukas. Kartu su su sasiuku krenta ir blakstienos, kurios turejop nukristi per visas praejuses dienas, todel taip ir atrodo, kad bira blakstienos. Gali buti tas pats ir su antakias. smile.gif neisigaskite, priklausomai kokio sotrio bus sasiukas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 12 spalio 2010 - 21:22