Įkraunama...
Įkraunama...

Breketų dėjimas Londone

Laba diena, apskambinejau gal kokias 6 lietuviu ortodonrologu klinikas ir niekas nededa brektu. Gal kas nors esate susidure su sia tema?

Noreciau susideti breketus Lietuvoje, taciau kas 2 men reiktu skraidyti i Lietuva perverzimams, galvoju, gal Londone ka nors galeciau rasti g.gif
Atsakyti
As asmeniskai skraidau i Lt kol yra galimybes ir su darbu nera problemu mirksiukas.gif o paskui bus matyt mirksiukas.gif
Atsakyti

aš ir skraidau į Lietuvą smile.gif patarčiau į anglų klinikas skambint, jei poreikis dėtis būtent čia, kainos taip pat angliškos biggrin.gif man pigiau gaunasi parskrist nei čia lankytis vietoje plius dar namiškius aplankau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dykumos_pūga @ 2009 06 08, 22:03)
aš ir skraidau į Lietuvą  smile.gif  patarčiau į anglų klinikas skambint, jei poreikis dėtis būtent čia, kainos taip pat angliškos  biggrin.gif  man pigiau gaunasi parskrist nei čia lankytis vietoje plius dar namiškius aplankau  smile.gif


Dekui uz atsakymus g.gif

Galvosiu ka daryti, nes spali deduosi LT ir galvoju kaip cia su vazinejimais bus.
Atsakyti
smile.gif+2009 06 09, 10:43-->
QUOTE(suilele smile.gif @ 2009 06 09, 10:43)

Galvosiu ka daryti, nes spali deduosi LT ir galvoju kaip cia su vazinejimais bus.


As spali susidejau, kol kas skraidau kiekvienam paverzimui, beje turi beligaturinius breketus, tai su jais reikia siek tiek reciau lankytis, negu su paprastais. O kazkada skambinau i viena klinika Londone, klausiau kiek kainotu paverzimas, tai sake apie £150, bet gal kitur pigiau, daugiau taip ir nesidomejau, nes kol kas tinka skraidimas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 06 09, 10:56)
As spali susidejau, kol kas skraidau kiekvienam paverzimui, beje turi beligaturinius breketus, tai su jais reikia siek tiek reciau lankytis, negu su paprastais. O kazkada skambinau i viena klinika Londone, klausiau kiek kainotu paverzimas, tai sake apie £150, bet gal kitur pigiau, daugiau taip ir nesidomejau, nes kol kas tinka skraidimas  mirksiukas.gif


Dekui, kas cia per beligaturiniai??? as desiuosi permatomus. Gal gali atsiminti kur skambinai del paverzimu?
Papildyta:
QUOTE(kabesita @ 2009 06 09, 10:56)
As spali susidejau, kol kas skraidau kiekvienam paverzimui, beje turi beligaturinius breketus, tai su jais reikia siek tiek reciau lankytis, negu su paprastais. O kazkada skambinau i viena klinika Londone, klausiau kiek kainotu paverzimas, tai sake apie £150, bet gal kitur pigiau, daugiau taip ir nesidomejau, nes kol kas tinka skraidimas  mirksiukas.gif


o cia kaina butu uz viena priveszima ar uz visa sesija?
Atsakyti
smile.gif+2009 06 09, 14:18-->
QUOTE(suilele smile.gif @ 2009 06 09, 14:18)
Dekui, kas cia per beligaturiniai??? as desiuosi permatomus. Gal gali atsiminti kur skambinai del paverzimu?

Beligaturiniai yra Damon system breketai, jie metaliniai, bet ju mechnizmas skiriasi, negu paprastu metaliniu ir permatomu, nes permatomi irgi skaitos kaip paprasti.
O tie Damon, tai minusas tas kad matos, bet pliusai, kad sutrumpina gydymo laika, reciau lankytis reikia paverzimams, ir gali apsieiti be dantu rovimo mirksiukas.gif

Einu paieskosiu kur skambinaus, bet pas tave kaip bus permatomi, tai gali but ir pigiau ir daugiau kliniku gali rast, nes tuos kur as turiu ne visos klinikos dirba su jais blush2.gif
Papildyta:
O skambinaus, tai va i sita klinika:
http://www.ellevenorthodontics.com

ta prasme ne pas lietuvius, o £150 berods vienas paverzimas blush2.gif
Atsakyti
mano abi pusseseres dejosi cia uk.,
viena norejo , detis lt, bet sako, nepriskraiysiu, ir apsisprende detis cia , uz priverzima zinau kad moka 250 lyg
kita mokejo pigiau lyg
150 lyg,
nors ten pat dejosi. ai dejosi pas anglus odontologus. lyg.
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 06 09, 16:27)
Beligaturiniai yra Damon system breketai, jie metaliniai, bet ju mechnizmas skiriasi, negu paprastu metaliniu ir permatomu, nes permatomi irgi skaitos kaip paprasti.
O tie Damon, tai minusas tas kad matos, bet pliusai, kad sutrumpina gydymo laika, reciau lankytis reikia paverzimams, ir gali apsieiti be dantu rovimo  mirksiukas.gif

Einu paieskosiu kur skambinaus, bet pas tave kaip bus permatomi, tai gali but ir pigiau ir daugiau kliniku gali rast, nes tuos kur as turiu ne visos klinikos dirba su jais  blush2.gif
Papildyta:
O skambinaus, tai va i sita klinika:
http://www.ellevenorthodontics.com

ta prasme ne pas lietuvius, o £150 berods vienas paverzimas  blush2.gif


Siaubas tikrai pigiau skraidyti gaunasi g.gif

Papildyta:
QUOTE(kabesita @ 2009 06 09, 16:27)
Beligaturiniai yra Damon system breketai, jie metaliniai, bet ju mechnizmas skiriasi, negu paprastu metaliniu ir permatomu, nes permatomi irgi skaitos kaip paprasti.
O tie Damon, tai minusas tas kad matos, bet pliusai, kad sutrumpina gydymo laika, reciau lankytis reikia paverzimams, ir gali apsieiti be dantu rovimo  mirksiukas.gif

Einu paieskosiu kur skambinaus, bet pas tave kaip bus permatomi, tai gali but ir pigiau ir daugiau kliniku gali rast, nes tuos kur as turiu ne visos klinikos dirba su jais  blush2.gif
Papildyta:
O skambinaus, tai va i sita klinika:
http://www.ellevenorthodontics.com

ta prasme ne pas lietuvius, o £150 berods vienas paverzimas  blush2.gif


Nu man regis tikrai pigiau skraidyti gaunasi g.gif , mano kolege dejosi sitoje klinijoje tai sumokejo £5 600 su viskuo cia....... siaubas... kaip brangu blink.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(0kristut0 @ 2009 06 10, 15:45)
mano abi pusseseres dejosi cia uk.,
viena norejo , detis lt, bet sako, nepriskraiysiu, ir apsisprende detis cia , uz priverzima zinau kad moka 250 lyg
kita mokejo pigiau lyg
150 lyg,
nors ten pat dejosi. ai dejosi pas anglus odontologus. lyg.



Mano ziniomis NHS deda nemokamai. Mano dukra yra registruota pas NHS dantiste, ta dantiste nukreipe ja i ortodontijos klinika Dulwich'e ir ten, ja dabar rupinasi. Moketi rektetu tik uz 'nematomus' breketus.
Atsakyti
QUOTE(Egle22 @ 2009 06 11, 11:15)
Mano ziniomis NHS deda nemokamai. Mano dukra yra registruota pas NHS dantiste, ta dantiste nukreipe ja i ortodontijos klinika Dulwich'e ir ten, ja dabar rupinasi. Moketi rektetu tik uz 'nematomus' breketus.

Nemokami yra iki 18 metų, deja man jau kur kas ne 18 blush2.gif
Atsakyti
As irgi galvoju LT susideti,bet dar nieko kasiklausinejau,tik planuoju,gal galetumete apsviesti mane kokios kainos LT>Aciu> 4u.gif
Atsakyti