Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos vyrams.. Darbai ir idėjos

Per kiekviena svente ta pati problema: Ka dovanoti?
Ka galime padovanoti tokio, ka pagamintume pacios? O gal jau kažką padovanojote? Pasidalinkime idejomis ir padarytų darbu nuotraukomis.
Tinka viskas.. nuo papuosalu, ivairiu smulkmenu iki...
Atsakyti
Kad drasiau kitom butu, pradzia padarysiu smile.gif

Vienam draugui puikiai tiko medelis.. ax.gif Margas, bet kadangi kiekvienas akmenukas su reiksme, o ne siaip sau.. tad...
user posted image

Vyras dabar uzsiprase pusu kvapo ranku darbo muilo.. teks motytis blush2.gif
Atsakyti
Esu numezgusi šiltą šiltą žieminį šaliką, kurį prisimena, tik per didžiausius speigus lotuliukas.gif
O paskutinę žiemą, atrodo,kad pametė jį blink.gif
Dabar prašo nertų vasarinių marškinių doh.gif
Atsakyti
pažįstamiems vyrams paprastai dovanoju savo garviruotas stiklines, su jų portretais ar šiaip kokiom nesąmonėm. Dar nepasitaikė, kam nepatiktų ax.gif

user posted image user posted image

porą kartų esu dovanojusi išpieštus kaklaraiščius (tiems, kas prie bajerio)

user posted image

ne kartą dovanojau kojines, irgi ką nors juokingo nupaišiusi, bet niekad jų nefotografavau doh.gif MB buvau tokias padariusi, tai turbūt visiems draugams aprodė, ir labai saugojo biggrin.gif

Tėčiui dabar darau magnetuką ant šaldytuvo, iš modelino, nes šaldytuvo dureles jis varsto gana dažnai tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kusachius: 10 birželio 2009 - 15:18
Feja,saunuole,atidarei tokia idomia tema.As vakar pamaciau,kad atidarei ir pradejau galvoti,ka esu dovanojusi savo vyrui,tevui ar kitam vyrui,savo rankomis
padarytu darbu.Galvojau,galvojau... na vyrui-mezgiau megztini,tevui-dekupazinau
laikrodi ir viskas.
Ir va dabar reiketu kokiam vyrui dovanoti savo darbeli-tai ko gero nelabai sugalvociau ka.Gerai butu,kad forumietes pasidalintu idejomis,nes visos tokios kuribingos bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kusachius @ 2009 06 10, 16:17)
pažįstamiems vyrams paprastai dovanoju savo garviruotas stiklines, su jų portretais ar šiaip kokiom nesąmonėm. Dar nepasitaikė, kam nepatiktų  ax.gif
ne kartą dovanojau kojines, irgi ką nors juokingo nupaišiusi, bet niekad jų nefotografavau  doh.gif  MB buvau tokias padariusi, tai turbūt visiems draugams aprodė, ir labai saugojo  biggrin.gif

Tėčiui dabar darau magnetuką ant šaldytuvo, iš modelino, nes šaldytuvo dureles jis varsto gana dažnai  tongue.gif

thumbup.gif wub.gif na tu tikra auksaranke wub.gif zaviuosi tavimi ir darbeliai kokie visi grazus ir originalus thumbup.gif 4u.gif O uzsakymus kartais gal priimi
Atsakyti
kusachius tikrai labai fainūs darbeliai thumbup.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Paul@ @ 2009 06 11, 09:39)
thumbup.gif  wub.gif na tu tikra auksaranke wub.gif zaviuosi tavimi ir darbeliai kokie visi grazus ir originalus thumbup.gif  4u.gif O uzsakymus kartais gal priimi


Ačiū 4u.gif Dabar dažniausiai dovanas darau pati. Ne paslaptis, kad ir pigiau gaunasi, bet svarbiausia -žmogus gavęs dovaną žino, kad tai tik jam, galvojant apie jį daryta, o ne paskubomis nupirkta prekybos centre.

užsakymus priimu smile.gif
Atsakyti
Super tema thumbup.gif
Gal kas ir matet jau ,bet gal kam pravers ,gal kokia ideja nusigriebsit blush2.gif
Cia "Vadovo knyga "
user posted image

Pakabos fragmentas
user posted image

Sepeciai -vienas vyriskas ,kitas moteriskas biggrin.gif
user posted image

Atsakyti

Sveikutes,
kokia gear temulė 4u.gif
Labai gražūs šepečiai, 88888888, thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif , gera mintis smile.gif

O aš išsisuku su tapytais kaklaraiščiais (jau beveik visi giminės vyriukai tur doh.gif lotuliukas.gif

Keletas pavyzdėlių:

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Muila! biggrin.gif

user posted image


Paskutini karta draugo draugui padariau dovana is ivairiu muilu, vonios burbulu, pridejau kriaukliu tikru , dziovintu geliu ir graziai supakavau- buvau isgirta labiausiai smile.gif .Tikrai visi prase parodyt- kas ten,kas ten? Dovana buvo isnarsyta ir po gabaleli isziureta ir isuostyta biggrin.gif Kazkaip dazniausiai moterims tokios dovanos dovanojamos, bet tikrai patiko vyrams- kas mane nustebino. Atsirado norinciu ir daugiau!

Atsakyti
Pagyrimai temos autorei- gera temele, nes dovana moteriskei sumeistrauti niekad nebuvo vargo- tai papuosaliuka ar koki miela niekuti, o vyrui- amzinas galvos skausmas.
Gerai, kad pastaruoju metu galiu issisukti su tuo , ka geriausiai moku.
Parodau pora veltiniu tapkyciu vyrui ir seimos draugui.
user posted image
user posted image
Atsakyti