Įkraunama...
Įkraunama...

Rankšluostis ar kitoks papuošimas su inicialais

sveiki,
kiek buvau vestuvių visada buvo lininis rankšluostis su inicialais, pakabintas ant sienos už jaunųjų. Tačiau jis ne visada kabėjo už būtent jaunųjų nugarų (vienose atrodė, tartum jaunikio vietoj buvo piršlys)
ar Jūs kabinsite/kabinote rankšluostį? ar ką kita su inicialais? gal visai jo atsisakėte?
pasidalinkite mintimis ir nuomonėmis...
Atsakyti
Labutis, aš savo vestuvės dariau ant plokštės du baltus balandžius, aukso žiedus ir raides. Atrodė labai gražiai.
Paprastą ploną medinę plokštę nudažiau, tada iš balto lipnaus popieriaus išsikirpau balandžius ir užklijavau ant tos plokštės, iš aukso spalvos lipnaus popieriaus išsikirpau aukso žiedus ir taip pat užklijavau ant plokštės, o iš sidabrinio-raides ir taip pat ant plokštės, vestuvių rytą užkabinom kelias šakeles rūtų, nu atrodė klasiškai. Galėsiu rytoj gal įkelti nuotrauką. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milnera @ 2005 09 13, 07:58)
Labutis, aš savo vestuvės dariau ant plokštės du baltus balandžius, aukso žiedus ir raides. Atrodė labai gražiai.
Paprastą ploną medinę plokštę nudažiau, tada iš balto lipnaus popieriaus išsikirpau balandžius ir užklijavau ant tos plokštės, iš aukso spalvos lipnaus popieriaus išsikirpau aukso žiedus ir taip pat užklijavau ant plokštės, o iš sidabrinio-raides ir taip pat ant plokštės, vestuvių rytą užkabinom kelias šakeles rūtų, nu atrodė klasiškai. Galėsiu rytoj gal įkelti nuotrauką.  4u.gif

labai norėčiau pamatyti, nes daugelis išvis atsisako to... o tą tradicinį galima būtų pamodifikuoti...
Atsakyti
Man tai ranksluosciai nemaptinka, labai jau kaimiestiskai atrodo. Man isvis sale noris puosti gelemis, zvakemis. O kam ten is vis virs galvu ka tai kabinti. Juk jaunieji ir taip puosmena.
Atsakyti
Pas mus tai buvo pakabintos dvi dideles sirdys. Viena jaunoji, o kita jaunikis. Graziai atrode. Mums patiko.
Atsakyti
pas mus buvo tas ranksluostis ir tikrai mums uz nugaros, ne pirsliui, o inicialia buvo ir rutu apipintos musu raides
Atsakyti
QUOTE(toja @ 2005 09 21, 11:07)
pas mus buvo tas ranksluostis ir tikrai mums uz nugaros, ne pirsliui, o inicialia buvo ir rutu apipintos musu raides

o rutos nenuvyto?
nzn jei darysiu tai galvoju kad reikes imti kitokias geles...
Atsakyti
zinai o as kazkip nepastebejau, gal apvyto, nu bet ne taip kad baisiai, berods normaliai, kazkodel tas nezustrigo galvoj
Atsakyti
Jokio ranksluoscio su rutomis nenorejau, tai buvo padaryta didele sirdis is plauso raudono, o joje is ramuniu ziedu inicialai
Atsakyti
mano pirmoji pamergyte rupinosi visu tuo, jokiu rankslosciu nenorejome, tai ji uzsake helio balionus baltus ir bronzinius, per pati viduri buvo helio balionai su sirdimis ir pavaizduoti ziedai, ir viskas ant sienos padaryta kaip arka, atrode labai graziai thumbup.gif Ji buvo uzsakiusi kaune, hyper maximoj berods g.gif Viskas kainavo apie 50 lt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2005 09 12, 19:48)
sveiki,
kiek buvau vestuvių visada buvo lininis rankšluostis su inicialais, pakabintas ant sienos už jaunųjų. Tačiau jis ne visada kabėjo už būtent jaunųjų nugarų (vienose atrodė, tartum jaunikio vietoj buvo piršlys)
ar Jūs kabinsite/kabinote rankšluostį? ar ką kita su inicialais? gal visai jo atsisakėte?
pasidalinkite mintimis ir nuomonėmis...

Pas mus tai irgi šiek tiek prasislinko tas "pakaruoklis", kad virš manęs su piršliu kabėjo biggrin.gif. Tik ten ne rankšluostis buvo, o šiaip kaip kompoziciją iš tiulio su gėlėm padarė. Ir be jokių inicialų - taigi ir taip visi žino, kas yra jaunieji ir kur jie sėdi. Ten labiau kaip salės puošmena buvo, tai nieko tokio, kad ne tiesiai virš abiejų jaunųjų kabėjo ax.gif

QUOTE(katyteee @ 2005 09 20, 17:54)
Man tai ranksluosciai nemaptinka, labai jau kaimiestiskai atrodo. Man isvis sale noris puosti gelemis, zvakemis. O kam ten is vis virs galvu ka tai kabinti. Juk jaunieji ir taip puosmena.

Mano lygiai tokia pat nuomonė. Man tie rankšluosčiai iš vis ne į temą, nepatinka labai. O maniškis tai labai norėjo. Tik gavosi taip, kad rūtų niekas nepriskynė, o ir rankšluostis namie liko biggrin.gif, nes specialiai jo nesivežiau. Tai tik šiaip ant sienos padarė kompoziciją ir viskas (nes kitaip salės ir nepuošėm, tik stalą gėlėm ir žvakėm papuošėme)
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2005 09 21, 17:46)
o rutos nenuvyto?
nzn jei darysiu tai galvoju kad reikes imti kitokias geles...


Jie ką nors darot iš rūtų, tai patariu jas iš vakaro pamirkyti vandenyje per naktį, mums nenuvyto kelias dienas thumbup.gif
Atsakyti