Įkraunama...
Įkraunama...

Rankšluostis ar kitoks papuošimas su inicialais

as tai sakiau nueisiu pas floriste,kad ji man padarytu reides,nes jos rankas turi,manau kazka sugalvos orginalaus.vieni draugai daresi patys raides,tai super gavosi,ten jie visokiu perliuku priklijavo,gelyciu,nu labai jau grazu.o visokie balionai ar tie ranksluosciai tai fui blush2.gif nors aisku cia skonio reiklas smile.gif
Atsakyti
AS tai mastau,kad pas mus isviso nieko nebus virs galvu... jokiu ranksluosciu ar pan ax.gif NEs salej apie 70 proc langai, o ten kur ne langai - baras (o ten gi nesedesim) ... lotuliukas.gif
Bet jeigu galeciau kazka kabint, tikrai nekabinciau ranksluoscio su raidem...
Nebent kokia kompozicija su sirdelem ar koki kt meiles simboli!!!
Atsakyti
Gali kabinti viska,bet tik ne ranksluosti lotuliukas.gif Man labai jie nepatinka blush2.gif schmoll.gif
Atsakyti
O man patinka ranksluosciai ax.gif Be to man linini ranksluosti mano babyte nuaude, jau senai, kai tik gimiau, o dabar, kai buvom su MB aplankyti babytes, ji mums ta ranksluosti padovanojo. Rodziau MB savo draugiu vestuves, tai jam labai patiko tradiciskai lininis ranksluostis su is rutu nupintom raidem. wub.gif Taip ir darysim, jau net radau floriste, kuri mums raides nupins wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tasha @ 2007 07 03, 00:15)
O man patinka ranksluosciai ax.gif  Be to man linini ranksluosti mano babyte nuaude, jau senai, kai tik gimiau, o dabar, kai buvom su MB aplankyti babytes, ji mums ta ranksluosti padovanojo. Rodziau MB savo draugiu vestuves, tai jam labai patiko tradiciskai lininis ranksluostis su is rutu nupintom raidem. wub.gif  Taip ir darysim, jau net radau floriste, kuri mums raides nupins wub.gif


Bus labai gražu ir ne visur tokį gražų dalyką gali berasti. Mat daug kas atsisako lininių rankšluoščių. O tavo dar močiutė nuaudė, tai tikrai bus super thumbup.gif
Atsakyti
O as apie tuos inicialus virs jaunuju galvu tai buvau visai pamirsus blush2.gif , bet paskui pagalvojau, kad to ranksluoscio nenoreciau, nebent bandyt kazka siuolaikint g.gif , bet greiciausiai tai nieko nekabinsim ir taip visi zinos, kurie cia jaunieji tongue.gif ir net musu vardus ir taip visi zino,kurie dalyvaus bigsmile.gif ir dar kazkodel man rutos nepatinka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chaineezas: 06 liepos 2007 - 08:12
o pas mus buvo tokio tipo raidytės pakabintos, darė floristė, dar ir dabar turiu pasidėjus, įrėminsiu sakiau blush2.gif [attachmentid=103867]
Atsakyti
QUOTE(chaineezas @ 2007 07 06, 08:10)
O as apie tuos inicialus virs jaunuju galvu tai buvau visai pamirsus  blush2.gif , bet paskui pagalvojau, kad to ranksluoscio nenoreciau, nebent bandyt kazka siuolaikint  g.gif , bet greiciausiai tai nieko nekabinsim ir taip visi zinos, kurie cia jaunieji  tongue.gif  ir net musu vardus ir taip visi zino,kurie dalyvaus  bigsmile.gif ir dar kazkodel man rutos nepatinka  4u.gif


Esmė ne tame, kad visi žino Jūsų vardus.Tokia suiklosčiusi tradicija. Raides pina tie, kurie pasilieka, kai jaunieji išvažiuoja. Rūtomis išpintos raidės simbolizuoja jaunystę ir pasiryžimą eiti vienu gyvenimo keliu.Daug kas raides daro nebe iš rūtų, o iš kitokių gėlių.Svarbu, kad jos būtų biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(katanelis @ 2007 07 06, 13:17)
o pas mus buvo tokio tipo raidytės pakabintos, darė floristė, dar ir dabar turiu pasidėjus, įrėminsiu sakiau  blush2.gif [attachmentid=103867]



LABAI GRAŽU 4u.gif
Atsakyti
Buvo pas mus toks variantas blush2.gif
Atsakyti
Pas mus bus rankstosltis su iskabintomis is rutu musu vardu raidemsis smile.gif man labai graziai atrodo thumbup.gif o ypac tiks prie sodybos interjero thumbup.gif
Atsakyti
Man mociute lininiam ranksluosciui krastus graziai yra nurisus butent del mano vestuviu, tad as butinai ji pasikabinsiu su raidem is rutu- man tai labai dvasinga ir sirdziai miela.
Atsakyti
gal kas kokiu puslapiu zino ir galetu imesti, kad galetu akytes paganyti ir minciu paieskoti. 4u.gif
Atsakyti