Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena VILTIS...

QUOTE(saulėlydis* @ 2009 06 19, 10:18)
Oi sujuokinote  hihihi.gif  lotuliukas.gif
Mes, žemaičiai, sakome - muoku unt puometes. Vertimas - moku mintinai.
Tai Deganti ir turi galvoje, kad pažysta, žino "iš atminties"
tongue.gif


Va kaip, maniau, pirštai susipainiojo biggrin.gif
Tuomet su Degančia tikrai mes unt puometes bigsmile.gif

QUOTE(adis @ 2009 06 19, 22:28)
O kodėl taip sunerimot dėl mou. Ar jai pablogėjimas? Gal tik tolimesnis planinis gydymas. ji šaunuolė, vieną etapą praėjo, praeis ir šitą.


Na, kiek pamenu, po transplantacijos, kai prigyja čiulpai pats sunkiausias laikas būna, gal tiesiog dabar tas etapas? Dar ir transplantas prieš šeimininką būna, bet jos donoras lyg giminingas - brolis?

Merginos, parašykit, jei kas žinot tiksliau kaip MOU einasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siracusa: 19 birželio 2009 - 23:19
QUOTE(adis @ 2009 06 19, 23:28)
skaitant rasų lankos nuorodą užkliuvo šitai. Gal kam nors tiks? babanei, mūsų liūdnajam asiliukui, kuris pametė uodegėlę. ir ieško, ieško, ras anksčiau ar vėliau.


zina pati ka asile esu verysad.gif bet perskaiciau viska rolleyes.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,
man jau surinko kaulų čiulpus, bet nutarė dar pirmadienį daugiau paimti jei kada prireiktų atsargai.
Paskui turbūt nuo antradienio paskutinis chemo kursas, o po jo seks greičiausiai operacija, o po jos stipri chemija ir kaulų čiulpų transplantacija.

o MOU perduoda jums visoms, kad viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugn*Ine: 20 birželio 2009 - 07:41
QUOTE(babania @ 2009 06 20, 07:37)
zina pati ka asile esu verysad.gif  bet perskaiciau viska rolleyes.gif aciu  4u.gif

babania, ne asilė, asiliukas. smile.gif bigsmile.gif rasi tą uodegytę, netoli kur nors pametei.. tongue.gif
nenorėk taip greit su savo problemomis susitvarkyti. Laiko reikia, pastangų ir noro. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugn*Ine @ 2009 06 20, 08:41)
Labas rytas,
man jau surinko kaulų čiulpus, bet nutarė dar pirmadienį daugiau paimti jei kada prireiktų atsargai.
Paskui turbūt nuo antradienio paskutinis chemo kursas, o po jo seks greičiausiai operacija, o po jos stipri chemija ir kaulų čiulpų transplantacija.

o MOU perduoda jums visoms, kad viskas bus gerai  4u.gif

ugni*nyte tokiais atvejais sakau: džiaukimės, kad gydo, kad yra galimybių ligą suvaldyti, o mes išbūsim, iššlauksim, ištversim. Palūžtu ir aš. Pavargau. Dabar gerai jaučiuosi ir, atrodo, nebuvo tos sunkios savaitės. Pirmadienį šito gydymo paskutinis kursas, gali būti, jog netrukus vėl gydymas. kartu turiu didelę viltį, kad baigus gydymą limfazgiai pradės nykti. Dabar ne tik, kad nenyksta, atsiranda vis naujų. Prisiliečiu kur nors ir jaučiu: nedidelius mazgelius, taip kad viltis, viltis ir dar kartą viltis. Vakar radau tokią citatą:
QUOTE
Daryk, ką gali, daryk tomis priemonėmis, kurias turi, ten, kur esi. Theodore Roosevelt


Mes taip ir elgiamės. DAROM. Stengiamės, stengiamės pasveikti. Jei nepasveiksim, tai kuo ilgiau, kuo ilgiau gyvensim.
DAROM VISKĄ, KĄ GALIM DARYTI..nors kartais būna labai labai sunku.
********
Malda visuomet gerai, ypač tavo mažosios. Prisimenu, būdama vaikas vis meldžiau, kad močiutė sulauktų 199 m. Didesnio skaičiaus nežinojau. doh.gif Mirė eidama 99 metus. tongue.gif

*****
Mou pasakyk, mes galvojam taip kaip ji. Bus gerai. Ji juk mūsų įžūli optimistė. tongue.gif Kaip kitaip?

******
Kaip tavo koja? Gal nebeskauda taip?
Atsakyti
laba diena,
norėjau paklausti gal kas susidūrusius, nebežinau kur dar kreiptis ir kieno klausti...
mano mamai krūties vėžys praėjom du chemoterapijos kursus dabar norėjo duoti trečią, bet pradėjo atsakyti kepenys, sukilo bilirubinas, ir kaupias vandenys, gal patartumėt kaip juos bandyt pašalinti, kad nereiktų traukti, arbatos sunkiai padeda, labai lauksiu atsakymų...
Atsakyti
QUOTE(linksmuoliukas @ 2009 06 20, 14:16)
laba diena,
norėjau paklausti gal kas susidūrusius, nebežinau kur dar kreiptis ir kieno klausti...
mano mamai krūties vėžys praėjom du chemoterapijos kursus dabar norėjo duoti trečią, bet pradėjo atsakyti kepenys, sukilo bilirubinas, ir kaupias vandenys, gal patartumėt kaip juos bandyt pašalinti, kad nereiktų traukti, arbatos sunkiai padeda, labai lauksiu atsakymų...

Sveika, 4u.gif Mano mamytė taip pat turėjo problemų su kepenimis, tai vienu metu visa geltona buvo tapusi - dar pačioje chemijų pradžioje. Tai gydytoja patarė gerti Hepatyl. Turėjome 14 chemijų ir beveik visą laiką ji gėrė tuos vaistukus. Negerdavo tik paskutinę savaitę prieš naują lašinimą. Daugiau, kiek darėmės tyrimų - buvo beveik normoj. Bet tai gal jau gydytojo reiktų paklausti. Mums taip pat krūties. unsure.gif Bet vandenų nesikaupė . Laikykitės.


***

Adis 4u.gif - Jūsų žodžiai good.gif

Ugn*Ine wub.gif - te Dievulis Tau kantrybės suteikia naujam etapui ir sveikatos , sveikatos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 20 birželio 2009 - 12:32
QUOTE(rasų lanka @ 2009 06 20, 14:25)
Sveika,  4u.gif  Mano mamytė taip pat turėjo problemų su kepenimis, tai vienu metu visa geltona buvo tapusi - dar pačioje chemijų pradžioje. Tai gydytoja patarė gerti Hepatyl. Turėjome 14 chemijų ir beveik visą laiką ji gėrė tuos vaistukus. Negerdavo tik paskutinę savaitę prieš naują lašinimą. Daugiau, kiek darėmės tyrimų - buvo beveik normoj. Bet tai gal jau gydytojo reiktų paklausti. Mums taip pat krūties.  unsure.gif  Bet vandenų nesikaupė .  Laikykitės.
***

dėkui bandysim dar ir šituos...jai yra metastazės kepenyse ir nuo to kaupiasi, jau daktarai kaip ir nieko nebedaro, pasakė viso gero.... tai bandom viską ką tik sugalvojam...griebiamės šiaudo.....dabar dar pasiskaičiau apie pilvaplėvės uždegimą, kad čia jau kompilkacijos ir reikia chirurginio būdo, bet daktarai jau nenori imtis..
Atsakyti
QUOTE(linksmuoliukas @ 2009 06 20, 13:16)
mano mamai krūties vėžys praėjom du chemoterapijos kursus dabar norėjo duoti trečią, bet pradėjo atsakyti kepenys, sukilo bilirubinas, ir kaupias vandenys, gal patartumėt kaip juos bandyt pašalinti, kad nereiktų traukti, arbatos sunkiai padeda, labai lauksiu atsakymų...

dėl vandens nežinau, man skyrė hepamerz, vieno lapelio kaina ~ 6 Lt. Pradžioje du kart per dieną prieš valgį, vėliau vieną kartą. Labai pagelbėjo, buvo virš normos kelis kart, per dvi savaites iki chemijos susinormalizavo.
hepa merz
bet buvo kiti fermentai pakitę Aspartataminotransferazė ir Alanin
aminotransferazė. O ką gydytojas pataria, negi nieko?
Vadenys prie plaučių, tai traukiami būna.

O tai nuskausminami arba kitokia paliatyvi pagalba? Egzistuoja tokių ligonių slauga, ar aš naivi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 20 birželio 2009 - 12:55
QUOTE(adis @ 2009 06 20, 14:48)
dėl vandens nežinau, man skyrė hepamerz, vieno lapelio kaina ~ 6 Lt. Pradžioje du kart per dieną prieš valgį, vėliau vieną kartą. Labai pagelbėjo, buvo virš normos kelis kart, per dvi savaites iki chemijos susinormalizavo.


šituos mes gėrėm, nepadėjo...jeigu būtų išsiplėtęs bilijardinis medis tai dar kištų pro latakus nuleisti kažkaip geltos tuos skysčius, bet latakai neprasiplėtę, gelta stiprėja ir matyt nuo to kaupiasi skysčiai, nežinau, Kaune, tai jau sakė niekuo padėt negalime... verysad.gif na, kaip ir nurašomas žmogus, nes yra sunkus onkologinis ligonis...skaudu ir baisu, kai daktarai šitaip...pirmadienį dar lėksim į Klaipėdą radom daktariuką, kuris gal kažką padės... gal ką laimėsim...
tikiu, kad dar ne pabaiga, bent jau norisi tuo tikėti....nors jau vilties tik spindulėlis
Atsakyti
QUOTE(linksmuoliukas @ 2009 06 20, 15:28)
tikiu, kad dar ne pabaiga, bent jau norisi tuo tikėti....nors jau vilties tik spindulėlis

Butinai tikekite.Apsiverkiau perskaicius jusu zinute,bandykite viska 4u.gif Gal tas daktaras is Klaipedos skirs gydyma,sekmes jums,butinai parasykite,kaip sekasi mamytei 4u.gif

Ir jums visoms mergaites daug daug sveikatos 4u.gif Ir ypac mou dabar 4u.gif
Atsakyti
Mou ir Ugnine negaliu atsistebėti judviejų stiprybe.Tikėkite , kad dievas už tai atlygins . Juk turi gyvenimas ir atlyginti už iškęstą skausmą.
user posted image

O Adis gal nelaikyk manęs galiūne.Būna labai visko.Bandau ir prieštaringai įvertintą Reiki ir antidepresantus.Negaliu būti vaikštanti ašarų pakalnė ,juk kartu ir kiti gyvena.Jau vyrui širdis užkala.Pagalvoju, kad jis jau beveik 4-is metus viską kartu išgyvena.Kai pasakau apie eilinę operaciją, vakare ir jam raminančius girdau.

Mano chirurgas - onkologas sakė, kad esu dramblys , kuris įsigudrina pro adatos skylutę pralįsti.Reiškia negaliu nepriaugti svorio, kad neįstrigčiau mirksiukas.gif .Geriausia mano pusseserės draugė ,gydytoja žinanti mano istoriją nustebo , kad aš dar gyva.Geras ženklas, kaip sakė Markas Tvenas "Gandai apie mano mirtį stipriai perdėti" blush2.gif

Labai noriu pirmadieninio susitikimo, bet antrą savaitę po leidimo mano chemo pradeda ožius rodyti.Be bėrimo , dar pradeda burnos gleivinę skaudėti.Šį kartą užbėgau su tepalais už akių stomatitui.Bet skauda svarbiausią moters organą - liežuvį .Praeitą kartą vos kalbėjau, dabar dar ne taip skaudus. schmoll.gif .O kaip be jo susitikime? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 20 birželio 2009 - 15:07