Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena VILTIS...

QUOTE(rasų lanka @ 2009 06 30, 19:41)
Dar, Mergaitės, noriu paklausti, ar kas nors vartojat Alkymer (ryklių kremzles) taukus? Taip pat sužinojau, kad kaimynės mamytei rekomendavo gydyojas.



Manyčiau eilinis maisto papildas, gėriau per pirmą remisiją Alkimer ir dar Angio Cels.Kaip matot stebūklas neįvyko.
ALKYMER esantys alkilgliceroliai gaunami iš išvalyto ir patikrinto Grenlandinių ryklių kepenų aliejaus. Alkilgliceroliai moksliškai tyrinėjami daugiau nei 50 metų. Įrodyta, kad jie stiprina organizmo imunitetą, skatindami baltųjų kraujo kūnelių ir antikūnių gamybą, gerina žaizdų gijimą, apsaugo nuo infekcijų ir neigiamo radiacijos poveikio.
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2009 06 30, 21:41)
Manyčiau eilinis maisto papildas, gėriau per pirmą remisiją Alkimer ir dar Angio Cels.Kaip matot stebūklas neįvyko.
ALKYMER esantys alkilgliceroliai gaunami iš išvalyto ir patikrinto Grenlandinių ryklių kepenų aliejaus. Alkilgliceroliai moksliškai tyrinėjami daugiau nei 50 metų. Įrodyta, kad jie stiprina organizmo imunitetą, skatindami baltųjų kraujo kūnelių ir antikūnių gamybą, gerina žaizdų gijimą, apsaugo nuo infekcijų ir neigiamo radiacijos poveikio.

Ačiū. 4u.gif Man dar įdomu, ar galima vartoti, jei yra dar vėžinių ląstelių. Ar gali Alkymer dar labiau stimuliuoti jų atsiradimą? g.gif

Dar straipsnelis Apie depresiją
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 06 30, 19:41)
Gotish, matau, kad užsukote - kaip laikotės?  4u.gif

Labas, nemaniau, kas mane kas nors prisimintų šioje temoje, bet labai malonu bigsmile.gif

Dažnai užsuku paskaityti čia, tikiuosi neprieštaraujate rolleyes.gif Gal nepatikėsit - pati pasisemiu stiprybės čia ir labai žaviuosi tiek "kovojančiomis" su liga, tiek besirūpinančiomis artimaisiais smile.gif
Reikia pripažinti, nors praėjo laiko, man vis dar sunku patikėti, kas įvyko, galbūt, kad pati savo šeimos neturiu ar dar neturiu, nors amžiaus solidoko esu - 28, bet vis tiek, kaip vaikas, kuriam tėčio trūksta. Na, ką padarysi, tikiuosi Jam ten gera wub.gif Nugyveno, manau, kur kas ilgesnį gyvenimą, nei šios temos ligoniukai, manau, ir prasmingą gyvenimą.

Linkiu visoms tokiomis stiprybe švytinčiomis išlikti, kaip dabar wub.gif Nuoširdžių sveikatos palinkėjimų tikriausiai nebus taip pat per daug 4u.gif Pasimelsiu už jus visas - ką kartais ir šiaip nepamirštu padaryti - aš šalininkė minties ir tikėjimo galia, todėl tikiuosi, kad į ausį Tam, kam reikia ir Tuo adresu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 06 30, 18:20)

Saulėlydi, kaip suprantu vyras namučiuose ir jaučiasi neblogai?  mirksiukas.gif

Ir visoms Mergaitėms - labas.  hi.gif Šitokie karščiai užpuolė.  karsta.gif


Laba, tikrai taip. Vakar gavo nedarbingumą. Darbingas 40 proc. Ilgai tempėm su biuleteniu. Tikriausiai žinot ir matot, kad vaikus vežioja į praktiką mirksiukas.gif Man labai patogu ax.gif Vaikai tinginėliai, ypač sūnus. Labai nenori vaikščioti. Gyvenam šiek tiek už miesto. Stebiuosi, kad nuo dailės mokyklos į paišymo vietą nužingsniuoja ir dar kai taip karšta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 06 30, 19:41)
Dar, Mergaitės, noriu paklausti, ar kas nors vartojat Alkymer (ryklių kremzles) taukus? Taip pat sužinojau, kad kaimynės mamytei rekomendavo gydyojas. Tai ,kaip suprantu , imunostimuliatorius. Gal gali vartoti, kam ligelė pristabdyta, o ar gali vartoti, kuriems dar gydymas tęsiasi ir pan?

as pati nevartoju, bet kartu su manimi chemoterapijai gulejusios moteriskes - vartojo, ir ne viena. man sita preparata minejo ir chemoterapeute, kaip ji issireiske "pacientes sako, kad joms padeda" smile.gif
moterys rykliu taukus vartojo ir chemoterapijos metu. beje, maciau ir gerianciu "kordicepso" tipo preparatus, dideles vitaminu dozes (ypac B grupes). ir visa tai vyko ligonineje - greta tuo metu lasancios chemijos, gydytojai ne vienas nepriestaravo.
as pati tuo metu irgi vartojau papildus - gera kruvele vitaminu, mineralu ir ivairiu naturaliu imunostimuliatoriu (keliu rusiu zuvu tauku, augaliniu alieju ir tt). del situ papildu konsultavausi su dietologe.
Atsakyti
Labas, visoms visoms 4u.gif 4u.gif

Užsukau pasakyti, kad neatlaikė mano nervai laukti 3 mėnesius ir pasidariau KT, kad patikslintų - cista ar ne toj mano kiaušidėj. Ir... Nieko pikto nemato. Nemato net ir cistos !!! O kadangi skausmai liovėsi (kokią savaitę prieš KT), tai tuo ir tikiu.

Ačiū visoms, mane "paprotinusioms". Dabar galėsiu ramiai vasaroti.

Sveta, visai jūsų šeimai - 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Teta @ 2009 07 01, 19:03)
Labas, visoms visoms  4u.gif  4u.gif

Užsukau pasakyti, kad neatlaikė mano nervai laukti 3 mėnesius ir pasidariau KT, kad patikslintų - cista ar ne toj mano kiaušidėj. Ir... Nieko pikto nemato. Nemato net ir cistos !!! O kadangi skausmai liovėsi (kokią savaitę prieš KT), tai tuo ir tikiu.

Ačiū visoms, mane "paprotinusioms". Dabar galėsiu ramiai vasaroti.

Sveta, visai jūsų šeimai -  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Džiaugiuosi ir linkiu geros vasaros 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Teta @ 2009 07 01, 18:03)
Labas, visoms visoms  4u.gif  4u.gif

Užsukau pasakyti, kad neatlaikė mano nervai laukti 3 mėnesius ir pasidariau KT, kad patikslintų - cista ar ne toj mano kiaušidėj. Ir... Nieko pikto nemato. Nemato net ir cistos !!! O kadangi skausmai liovėsi (kokią savaitę prieš KT), tai tuo ir tikiu.

Ačiū visoms, mane "paprotinusioms". Dabar galėsiu ramiai vasaroti.


NUOSTABU 4u.gif

Ar privaciai daret KT? Jei taip, tai kiek kainavo ax.gif (i AZ). Nesiteiravot ar yra galimybe uz savo pinigus atlikti MR Kaune? (neatsimenu tik Kauno onkologiniam ar klinikose).

Del Alkymer; as vartoju kursais. Poveikio leukocitams nematau schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo romantikė: 01 liepos 2009 - 20:30
Taip nuostabiai niežti pėdas, kad įsijungiau pusę pirmos nakties kompiuterį, gal užsimirš.Visa koncentracija būtų kojinėlių -pėdučių lygyje.Oda pasidarė vyšniava, laimė, kad vasara , tai vaikštau su kailinėm šliurėm, kad tik kur odos neužgraužtų.Niekas nepadeda, kiek geriau rūgšti riebi grietinė, gal pravers kam , šis receptas.Dar nesibaigė malonumai, o 8-o vėl penkta chemo.
Ryt miegosiu iki 11-os pasinaktinėjusi.

user posted image

Gražių sapnų ir laimingo žvaigždžių lietaus.
Atsakyti
QUOTE(Gotish @ 2009 07 01, 01:32)
Labas, nemaniau, kas mane kas nors prisimintų šioje temoje, bet labai malonu  bigsmile.gif

Dažnai užsuku paskaityti čia, tikiuosi neprieštaraujate  rolleyes.gif

Prisimenu beveik visas Mergaites, kurios pas mus užsuka ir ilgėliau pabendrauja. Jokių prieštaravimų, Gotish, kad pas mus užsuktumėt. Priešingai - Jūs juk irgi turit savo patirties. Todėl galite su mumis ja pasidalinti, jei iškyla koks klausimas... 4u.gif Sėkmės Jums.


QUOTE(saulėlydis* @ 2009 07 01, 10:18)
Laba, tikrai taip. Vakar gavo nedarbingumą. Darbingas 40 proc. Ilgai tempėm su biuleteniu. Tikriausiai žinot ir matot, kad vaikus vežioja į praktiką  mirksiukas.gif Man labai patogu  ax.gif Vaikai tinginėliai, ypač sūnus. Labai nenori vaikščioti. Gyvenam šiek tiek už miesto. Stebiuosi, kad nuo dailės mokyklos į paišymo vietą nužingsniuoja ir dar kai taip karšta  doh.gif

Bet vyras juk vis tiek eis dirbti? Ar dar biuletenyje yra? rolleyes.gif
O apie vaikučius galiu pasakyti, kad tėveliai juos iš vienos pusės mato, o mes iš kitos... Tai neatsiskleidę žiedeliai dar... mirksiukas.gif

QUOTE(Teta @ 2009 07 01, 20:03)
Labas, visoms visoms  4u.gif  4u.gif

Užsukau pasakyti, kad neatlaikė mano nervai laukti 3 mėnesius ir pasidariau KT, kad patikslintų - cista ar ne toj mano kiaušidėj. Ir... Nieko pikto nemato. Nemato net ir cistos !!! O kadangi skausmai liovėsi (kokią savaitę prieš KT), tai tuo ir tikiu.


Teta, 4u.gif 4u.gif Sveikinu, sveikinu... Turiningos ir turtingos ir ramios vasaros. 4u.gif


QUOTE(romantikė @ 2009 07 01, 22:29)
Del Alkymer; as vartoju kursais. Poveikio leukocitams nematau  schmoll.gif

Ar Jūs dėl leukocitų juos vartojot? Kiek laiko tas kursas tęsiasi ir kokią pertrauką tarp jų darote? Ir kiek laiko išvis jį vartojate? Ar pradėjote po gydymo? ax.gif

***

Mergaitės - sveikutės visos. 4u.gif Gal kas turite žinių apie Ugn*Inę, Mou ?


Adis 4u.gif - ir Jūsų trūksta. g.gif Tikiuosi, kad laikotės gerai. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 02 liepos 2009 - 18:47
QUOTE(rasų lanka @ 2009 07 02, 19:45)
Bet vyras juk vis tiek eis dirbti? Ar dar biuletenyje yra?  rolleyes.gif

***

Mergaitės - sveikutės visos.  4u.gif  Gal kas turite žinių apie Ugn*Inę, Mou ?



Labas rytas, dabar dirbs 0,25 etato po kelias valandas. Gerai, kad darbdavys tokias sąlygas sudaro 4u.gif Nuo 13dienos vėl į Santariškes, tada ir biueletnį ims.

O Mou, girdėjau, namie. Bet jaučiasi nekaip. Bandysiu šiandien pabendrauti.

Geros dienelės ir gražaus ilgojo savaitgalio 4u.gif
Atsakyti
MOU nepraraskim VILTIES.....ka user posted image
Atsakyti