Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena VILTIS...

lithuania.gif lithuania.gif lithuania.gif Sveikinu Visus ir visas su šventėmis - Valstybės diena.
*************************
QUOTE(Gruode33 @ 2009 07 06, 19:17)
Ir tinsta keistai po nakties, o kiai diena "padirbeju" su ja, man atslugsta, kartais manau, kad reikia priezasties kazkur kitur ieskoti. Tik va visur kur tik imanoma ieskojau, viskas funkcionuoja puikiai, nors tai

Visai nekeista. Biršone net mankštas iš 11 val. perkėlė į 8 ryto prieš pusryčius, nes daugumai tinsta būtent iš po nakties. Bandykit miegoti patogiai nors šiek tiek pakėlusi ranką.

****
Man ranką skauda per karščius, prieš lietų ir kai ligoninėje prilašina skysčių kokius 2-3 litrus. Buvo taip, kai gulėjau su febrilia neutropenija po šios 2, o gal 3 chemijos jai nepamenu? g.gif

Ant tos pusės kuo mažiau miegoti!!! (jau rašiau, nors manau ir pati tai puikiai žinot) smile.gif

p. s. aš žiūrėdama TV labai dažnai ją pakeliu, tiesiog sulenką per alkūnę užsimetu ant galvos. dra vengti karštos vonios, dušo ir per didžiuosisu karščius geriausia būti namie, išeiti įlauką anksti ryte arba pavakare (turiu galvoje daugiau nei 28 ° C.

Kadangi problema: įmesiu pratimukus. Dauguma žinomi bus, gal net visi.
Mnakštos limfedemos prevencijai.
dar apie limfdemą.
Limfedema ir jos gydymo principai

tai tik tiek galiu padėti. ax.gif

.GABIJA. paskaitykit antros nuorodos pačią pabaigą, gal pagelbės nors kiek ir Jums kas nors? smile.gif ir pasisiskaitinėkit apie Menovazinas N vaistą, tiksliau tirpalą. www.vaistai.lt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 06 liepos 2009 - 20:27
dar pratimų, su vaizdais.
Pratimai sumažinti esančiai limfedemai ir prevencijai.
Atsakyti
Adis, aciu. As turiu diskeli supratimai, gavau onkologiniam, tai darau pagal juos. Dar man buvo stipriai su pratimais pagelbejusi Rasu lanka(aciu ir jai, ji tikra saunuole). Labai dziugu, kad atsiliepete ir davet patarimu. Aciu. Manksteles darau, tai suni vedu pasivaikscioti, kol jis vaiksto, rankas mankstinu, tai laukiu, kol vakariene baigs virti, irgi paimu lazda padirbeju, tai prie TV, rankas pasukioju.
Dar norejau paklausti, kada pastebejot palengvejima po cyclo3forte? As geriau detralexa, tai po 3 men jokio rezultato, tada ir meciau gerti. Mano kraujagisles labai silnos, trukineja,vis melyne atsiranda ne is sio, nei is to, tai dabar stiprinu dar papildomai kraujagysles.
Atsakyti
Laba diena smile.gif

Siandien nuvaziavome pirkti biletus i cirka,internete ju puslapyje raso kad vaikams iki 3 metu ir 1s grupes invalidams nemokamai (aisku einam ne del to),sedi kasoje kazkoks dedas grubijanas,nuotaika sugadino ziauriai verysad.gif Klausiu,ar galiu nupirkti bileta viena "normalu",kita kaip invalidui? Einu su mazu vaikuciu,tai noriu arciau.Tai atsako-ka jus,pone,invalidus ileidziame ir sodiname tik ten,kur ir jeigu vietu lieka blink.gif As stoviu apsalusi,jis dar pradeda man aiskinti,kaip jems neapsimoka ir taip,o as cia dar ir vietos noriu isanksto,atskaite man vos ne morala (vyro ne buvo ,jis salia esancioje parduotuveje buvo).As jau sakau,tiek to,nenoriu as gyncitis,duokite man ta bileta uz 20 lt ir viskas,jis vis tiek burba ir burba doh.gif Pagaliau nupirkau biletus,bet jau asaros pradejo redeti.Galiu as nupirkti ta bileta ir uz pilna kaina (bet juk yra ir tokiu kas nelabai gali...),ne tame esme,bet kazkaip taip nemalonu buvo...Pasijutau kaip kazkoks antrarusis zmogus...Nesuprantu,kam tada isvis skelbti tokius dalykus,kad nemokamai? Toks ju ir gerumas iseina,to cirko...O gal as ir neteisi,gal perdaug jautriai sureagavau.
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2009 07 07, 17:59)
Laba diena smile.gif

Pasijutau kaip kazkoks antrarusis zmogus...Nesuprantu,kam tada isvis skelbti tokius dalykus,kad nemokamai? Toks ju ir gerumas iseina,to cirko...O gal as ir neteisi,gal perdaug jautriai sureagavau.


Paprasčiausiai pataikei bendrauti su chamu, kuris dar nesirgo ir galvoja , kad visada bus amžinas.Nesinervuok, paleisk tuos neigiamus įspūdžius , iškvėpdama orą ir išpūsdama didelį balioną , kuris nuskris toli, mažės ir visai išnyks.Atleisk tam žmogui už jo bukumą, jis yra didesnis invalidas , tik deja dvasios.
Aukštyn nosį 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 07 liepos 2009 - 18:49
QUOTE(Gruode33 @ 2009 07 07, 18:55)
Adis, aciu. As turiu diskeli supratimai, gavau onkologiniam, tai darau pagal juos. Dar man buvo stipriai su pratimais pagelbejusi Rasu lanka(aciu ir jai, ji tikra saunuole). Labai dziugu, kad atsiliepete ir davet patarimu. Aciu. Manksteles darau, tai suni vedu pasivaikscioti, kol jis vaiksto, rankas mankstinu, tai laukiu, kol vakariene baigs virti, irgi paimu lazda padirbeju, tai prie TV, rankas pasukioju.
Dar norejau paklausti, kada pastebejot palengvejima po cyclo3forte? As geriau detralexa, tai po 3 men jokio rezultato, tada ir meciau gerti. Mano kraujagisles labai silnos, trukineja,vis melyne atsiranda ne is sio, nei is to, tai dabar stiprinu dar papildomai kraujagysles.

Sveikute, Gruode, 4u.gif Mamytė Cyclo3forte gėrė 9 mėn. Nei blogiau, nei geriau. Bet gydytoja patarė vis tiek gerti. Dabar tik truputi darome pertrauką. Nežinau, ar sutapimas, bet paskutiniu metu rankelė "susileidžia" šiek tiek rečiau. Ar neteks vėl greitu laiku sugrįžti prie jų. Na, palauksim dar , kol pilnatis baigsis. Šie vaistukai pradeda veikti tik po 3 mėn. Tas pats ir su Detralexu. Gal per trumpai dar vartojot. g.gif Nesuprasi, nuo ko daugiau tinsta. Mamytė sunkių darbelių irgi nedirba, saugosi, bet kadangi vaikšto su lazdele, kai ilgiau ja pasinaudoja (pvz. kai išvykstam į miestą ar dar kur ) tai iškart patinsta nuo pat pirštų narelių iki pat pažasties. unsure.gif Grįžus truputi pailsina. Ji mėgsta prigulti ant sofos , o rankelę uždeda ant atlošo - žiūrėk, po kiek laiko ir atsileidžia - vėl pasimato nariukai...
O dėl padėjimo su pratimukais - tai čia visur mūsų Adis pagelbėja. Kažkada ji man, po to aš Jums. smile.gif Mūsų Adis neišsenkantis žinių bagažas ir paieškų tarnyba. thumbup.gif
Dėl mėlynių gal reiktų pasitikrinti trombocitus, ar šiaip bendrą kraujuką? Laikykitės. Pasipasakokit retkarčiais apie save - kaip einasi... wub.gif


QUOTE(SVETA K. @ 2009 07 07, 18:59)
Laba diena smile.gif

Pasijutau kaip kazkoks antrarusis zmogus...Nesuprantu,kam tada isvis skelbti tokius dalykus,kad nemokamai? Toks ju ir gerumas iseina,to cirko...O gal as ir neteisi,gal perdaug jautriai sureagavau.


console.gif SVETA, Na, tikrai širdį užgaunanti situacija. Reikia ją kuo greičiau užmiršti. Tai to žmogelio problema, ir kaip yra pasakyta - "...jis nežino, ką daro (sako)..." Jūs sureagavot taip, kaip daugelis būtų sureagavę, todėl jau dėl šito tikrai nesigraužkit. Visada stenkitės atsiriboti nuo tokių situacijų joms įvykus. Tiesiog PALIKDAMA SUKELTĄ TO ŽMOGAUS PROBLEMĄ JAM. TEGUL JIS TEN IŠ JOS IR KAPSTOSI. Jūs jo neprašėte, kad papostringautų. O Jums - Jūsų gyvenimas.
Aukščiau nosytę ir varykit toliau laimingų ir meilingų dienų su šeima leisti... mirksiukas.gif


***

Gabija - Ačiū už Mocartą. Šaunuoliai , kad himną giedojot su radijuku... wub.gif

Vakar tiek prirašiau, tiek turėjau įspūdžių iš šventinės dienos - ir dingo internetas trumpam, o su juo mano džiaugsminga litanija. Nebesugebėjau visko atkartoti. irnesakyk.gif Išgaravo kūrybinė gyslelė... Tik dar prisiminsiu, kad tiek buvo dainų išdainuota, kur turėjo V.Kernagis dainuoti. Taip ir atrodė, kad tuoj tuoj jis išstos...Deja... Bet vis tiek jo visur buvo pilna... ax.gif

***

Mergaitės geriančios Tamoksifeną ir pan. vaistukus po gydymo - Ar Jums neskauda kojų kauliukų, raumenų. Mamytei skauda ramybės būsenoje (ne tiek, kad negalėtų iškęsti, bet zyzia...) gulint, sėdint. Pakeičia padėtį - kuriam laikui praeina. Kartais pradeda skaudėti kulšį, eina link kelio sąnario, paskui lyg į blauzdos raumenis. Kai vaikšto , nieko nejaučia.
Jei skauda kulšį, būtų galima manyti, kad gal tasai kauliukais žemyn žygiuoja, bet esu skaičiusi, kad į ilguosius kaulus neina, bet kas čia žino. g.gif Gydytoja sakė, kad šalutinis Letrozolio (vietoj Tamoksifeno) poveikis. Iki vizito dar tolokai...
Ar geriat , jei skauda kokius nuo skausmo vaistukus?

Visoms gero vakaro, ramios nakties, šviesaus ryto ir puikios savijautos. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 07 07, 21:37)
. Mamytei skauda ramybės būsenoje (ne tiek, kad negalėtų iškęsti, bet zyzia...) gulint, sėdint. Pakeičia padėtį -  kuriam laikui praeina. Kartais pradeda skaudėti kulšį, eina link kelio sąnario, paskui lyg į blauzdos raumenis. Kai vaikšto , nieko nejaučia.
r geriat , jei skauda kokius nuo skausmo vaistukus?

Visoms gero vakaro, ramios nakties, šviesaus ryto ir puikios savijautos. wub.gif


Po trečios chemo labai skaudėjo kaulus.Linksmybės prasidėdavo atsigulus.Naktį keldavausi ir mindavau treniruoklį-dviratį.Nuo judėjimo aprimdavo.O dar nakčiai gerdavau nuo skausmo ir migdomųjų, bet vis tiek tekdavo įsijungus televizorių 2-ą nakties į "trasą" išminti su dviratuku.
user posted image
Nelabai nuskausminami padėdavo.

Ryt važiuoju penktos dozės.Oi kasysiuosi vėl.user posted image
Dar nuo praeito karto kulnai tamsiai vyšniavi.Žmonės gali pagalvoti, kad kojos neplautos.Hidrokartizonas nepadeda.Tai irgi naktinėsiu, žaisiu kompiuterinius žaidimus , nes kai užsimiršti ne taip niežti.Dar tepu rūgščia grietine, nes oda sausa ir plona kaip pergamentas.
ir dabar nesimiega .Dar ta pilnatis.
Iki
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 07 liepos 2009 - 23:07

Labas
Aš namuose.Eilinis smėlio iš tulžies pūslės birėjimo priepuoliukas ir pilvo skausmas.Telefonu susiderinau vizitą penktadieniui.Tiek uogų valgau, o kraujo rodikliai nelabai blizgantys.Bet gal leisiuosi penktadienį.Dar ir pas kirpėją penktadieniui užsirašiau.Vakar su vyro pagalba nusidažiau plaukus.Jie netgi auga / turėtų netgi kristi, gal chemo blogai veikia?/ Stebūklų laukas. Jau nebelabai ryža.
Atsakyti
nezinau, ar jau skaitet... ziema paleistas nauja svetaine - kaip tik mums.
www.iveikliga.lt
kai pirma karta ziurejau - skurdokai atrode, dabar gerokai papilnejusi. miela skaityt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2009 07 08, 16:32)
nezinau, ar jau skaitet... ziema paleistas nauja svetaine - kaip tik mums.
www.iveikliga.lt
kai pirma karta ziurejau - skurdokai atrode, dabar gerokai papilnejusi. miela skaityt smile.gif



Informaciniu požiūriu jau tikrai neblogai, tik ten aisku dalyviai nepažįstami ir nėra tokios atmosferos kaip pas mus.Mes bendraujame beveik kaip prie kavos puodelio.
user posted image

O juk toks artumo jausmas -tai jėga.

http://music.tonnel....music&alb=26519, o čia Mocarto kūriniai vaikams, bet tiks ir suaugusiems.Tikras relaksas.Jau susirinkau visą diską Mocarto kūrinių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 08 liepos 2009 - 17:27
QUOTE(rasų lanka @ 2009 07 07, 21:37)
Mergaitės geriančios Tamoksifeną ir pan. vaistukus po gydymo - Ar Jums neskauda kojų kauliukų, raumenų.

Laba,
kojų kaulus ir raumenis skaudėjo gerą pusmetį po chemijų. Vėliau praėjo. Tamoksifeną geriu jau 1,5 metų.

Keistai "mušdavo" per kojų pirštus po KT tyrimo. Įtariu, kad sumaišiau rankas kontrastui leisti - pakišau operuotos pusės ranką. Prisiminiau tik tada, kai prasidėjo skausmai. Bet dabar jau praėjo.

Gal jūsų mamytei pagelbėtų koks magnis ar kompleksas mineralų?

Gerų dienelių (nors ir su lietumi) 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras! 4u.gif Vel man nesimiega unsure.gif Kazkaip taip prastai su tuo miegu doh.gif Dar siandien liudna zinia verysad.gif suzinuojau kad seneliui labai blogai verysad.gif Jis gyvena Kaliningrado srityje,tevai rytoj po pietu vaziuos,tik taip greiciausiai galima,nes vizos.Verkiau visa diena,jeigu iseis vaziuosiu veliau.Jam jau 85 metai,gyvena ten vienas.Gal dar spesiu pamatyti.

Mane irgi pilnatis neigiamai veikia unsure.gif Gabija 4u.gif Ir aciu uz Mocarta wub.gif Man labai jo muzika patinka wub.gif

Saulelydis ,gal zinai kaip mou? Babania ligonineje.sveikatytes jai daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 08 liepos 2009 - 22:53