Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena VILTIS...

Sveikutės,
Visoms stiprybės 4u.gif .
aš tėti pirmadieni vežu į kauno klinikas guldyt chemoterapijai ,bet jis toks nusimines ir prislėgtas ,net baisu žiūrėt ,jokio tikėjimo pas ji nėra kad pasveiks doh.gif .čia tk mes su mama tikim ir bandom ji itikint kad viskas bus gerai. ir labai tikiuosi kad daugiau sužinosim apie tėčio diagnozę.
Atsakyti
rasu lanka, su gimtadieniu!!!!!!!!!!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Poema @ 2009 07 15, 22:09)
rasų lanka prisidedu ir as prie sveikinimu SVEIKATELES JUMS 4u.gif
user posted image

Ir mes prisidedam prie sveikinimu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shaiba @ 2009 07 16, 13:22)
Sėkmės visoms.Gal kas vyks Į tą koncertą,galėtume susitikti


o kur ir kada vyks tas koncertas Kaune g.gif ar cia tik Vilniuje unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babania: 16 liepos 2009 - 18:05
QUOTE(babania @ 2009 07 16, 18:04)
o kur ir kada vyks tas koncertas Kaune


Tarptautinės sarkomų savaitės atidarymas Kaune2009-07-17 | Kaunas


2009 liepos 17d. nuo 16 val. Amfiteatre prie Daugirdo viešbučio veiks aitvarų dirbtuvės, visi norintys galės išmokti pasigaminti aitvarą ir jį leisti į dangų. Aitvarus gaminti bei skraidinti padės aitvarų klubo meistrai.


Amfiteatre prie Daugirdo liepos 17 d. nuo 16 val. koncertuos Rondo, Angelas, Gilija su Monika, Antanas Čapas, Root`s Note, Roma Mačiulytė, Silva su dukra, Poliarizuoti Stiklai, Rolandas Petrikis, šokių kolektyvas „Šokių deivės“, RAGANAITĖ ir vaikų kolektyvas ARLEKINAS


A. Mackevičiaus g. 27, Kauno kolegijos J. Vienožinskio menų fakultete liepos 17d. 21:30 bus atidaryta fotomenininkės Eglės Mėlinauskienės paroda "Diagnozė". Kartu bus eksponuojami Kauno kolegijos J. Vienožinskio menų fakulteto studentų bei ROLLD nario, fotografo Egidijaus Kabošiaus darbai.
Atsakyti
o kur tas amfiteatras ir tas Daugirdas blush2.gif ot kauniete doh.gif einu ieskot googliuj doh.gif
Atsakyti
Labutis, Mergaitės, 4u.gif 4u.gif
Dar kartą visoms nuoširdžiausias ačių už sveikinimus. Šitiek sveikinimų vienoje vietoje nesu turėjusi. AČIŪ. bigsmile.gif

QUOTE(.GABIJA. @ 2009 07 16, 11:59)
Aš iki šiol buvau šampano ragautoja, o kai iš butelio taurę išgeria vyras , o visa kita man tai , tai jau rijimas.Sekmadienį į vonią karštą nelinau, su šildykle šildžiau pilvą.Žodžiu smėlis nusiplovė kaip Palangoje per štormą į kitą krantą , iki kito štormo.
Dozę vakar gavau, nes gerkė tik paraudusi, nosis bėga, dabar kosu.Bet ir tempti gumą jau nebuvo kur.Turiu česnako užpiltinę, dar visokius priedus  imuninei sistemai geriu.Turiu ištempti.

Gabija, kaip suprantu, šampanas padėjo. Bet ar nebijojote šildyti. Mano mamytei bet kur bet kokius šildymus yra uždraudę... Įdomu, ar nuo inkstų smėliuko taip pat šis būdas padeda? g.gif Mamytei per paskutinį echo rado. Tai sakė, kol nieko nesako, te būna jis ten. Laikykitės, Gabija. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2009 07 16, 11:59)
O dėl genetinio tyrimo , tai gal tikrai verta išsitirti.Pirma nevisai supratau situaciją.Jei vien dėl to 1,5 metų reikės gerti vaistus.Na ras tą genomą, bet kad jis gal pas kiekvieną yra , tik miegantis.Tikrai žinosi , kad reikia pasisaugoti, dažniau tirtis.Kad yra genas tai ne pasaulio pabaiga ir ne diagnozė.Čia tik tau spręsti ar pasirengusi priimti galimą neigiamą info.O gal kaip tik išgirsi geras naujienas.Na klausimas vertas Hamleto.

1,5 metų dar reiktų gerti vaistukus. Mano diagnozė - lėtinis nespecifinis opinis kolitas. Taip , kad diagnozė yra, ir gydytoja sako, kad vien dėl to, kad nėra jokių paūmėjimų nutraukti vaistus bijo. Jokių paūmėjimų niekad ir nebuvo. Buvo vienas kartas - priepolis, kuris baigėsi ant operacinio stalo. Juos nutrauktų tik tokiu atveju, jei žinotų, kad aš opiniam kolitui geno neturiu. Kraują paimtų čia - Lietuvoje, bet siųstų į Vokietiją. Pas mus to tyrimo nedaro. Bet jau sutariau, kad taip ir darysim. Diagnostikas buvo minėjęs, kad mano atvejis išvis neaiškus, tai galėjo dėl imuninės sistemos būti, dėl peršvaraus organizmo(ir imuninė sistema, neturėdama su kuo kovoti pasirinko "doroti" mano storąją žarną), arba paveldima, bet nieks giminėje nei artimoje nei tolimoje nesirgo, (bet ko tik juk nepasitaiko). Kai patekau į ligoninę (kartu buvo ir peritonitas) , diagnozė iki tyrimų buvo - onko. Bet po operaciniai tyrimai parodė ką kitą, bet man vis tiek atrodo, kad tai ne tai... schmoll.gif Jei žinočiau, kad turiu tą nespecifinį, tai ramiai ir gerčiau toliau vaistukus, ir galvočiau, kad padeda... smile.gif O dabar kažkoks vidinis balselis kužda, kad aš juos be reikalo vartoju...
Papildyta:
QUOTE(.GABIJA. @ 2009 07 16, 11:59)
Mamą varyk varu iš daržo.Suorganizuok talką, kad darže blizgėtų ir neliktų ką jai veikti.Gal aš nukvakusi, bet nėra jėgų darže ir saulėkaitoje kapstytis, einu kai apsiniaukę, ar saulė nusileidusi, sėdžiu ant žemos kėdutės ir pasikapstau, ne daugiau val, o kitą kartą ir pusvalandžio pakanka.Juk neveltui tas invalidumas duodamas.
Buvau įdėjusi nuorodą, ten rašoma , kad tiesioginė saulė slopina imunitetą.

Visas sodas ir daržas blizgėte blizga. Tėtė keliais nuėjęs. Bet ji randa ką veikti. Kaip pasilenkusi taip pasilenkusi, ką nors rakinėja, žiūrinėja, gėlėms nužydėjusius žiedelius nuskabo - be kepurėlės, lazda su ranka ant nugaros , o kita ranka į žemę "pamerkta" . Sakau, kad tokia poza pati didžiausia apkrova stuburui ...ai...
irnesakyk.gif Kepurytę, kai išnešu - užsideda, bet pati - ne.

***

Shaiba 4u.gif , kaip gera, kad vėl su mumis. Gerai, kad ir žaizda sugijo. Gal tas gijimas toks komplikuotas buvo dėl orų, karščių. g.gif Sėkmės ir sveikatytės Jums. Stiprėkit, kaip tik begalit. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 16 liepos 2009 - 20:17
QUOTE(rasų lanka @ 2009 07 16, 21:13)
Visas sodas ir daržas blizgėte blizga. Tėtė keliais nuėjęs. Bet ji randa ką veikti. Kaip pasilenkusi taip pasilenkusi, ką nors rakinėja, žiūrinėja, gėlėms nužydėjusius žiedelius nuskabo - be kepurėlės, lazda su ranka ant nugaros , o kita ranka į žemę "pamerkta" . Sakau, kad tokia poza pati didžiausia apkrova stuburui ...ai...
irnesakyk.gif Kepurytę, kai išnešu - užsideda, bet pati - ne.



Gal čia irgi savęs įprasminimas, nes pagyvenę žmonės savo gyvenimo neįsivaizduoja be darbo, be veiklos , kuri būtų naudinga.
Sergantys - jie jaučiasi nurašyti, gal todėl eina ir kruta, susikuria nors kokios veiklos , naudingumo iliuziją.Ar tai į naudą , kas žino.
Atsakyti
Gabija norejau paklausti o nieko kad prie vaistu geret ta sampe g.gif as taip noreciau ir kokio gzo kad ir sidro tsigert bet biski bijau unsure.gif
Adis o kaip jus laikotes ax.gif
naktibalda doh.gif

ai o del to renginio tai gal visai fainai turetu buti gal reiks paziuret eit jei nebus labai karsta wacko.gif nes karstis tai peilis man schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babania: 17 liepos 2009 - 02:35
QUOTE(babania @ 2009 07 17, 03:33)
Gabija norejau paklausti o nieko kad prie vaistu geret ta sampe g.gif as taip noreciau ir kokio gzo kad ir sidro tsigert bet biski bijau  unsure.gif
Adis o kaip jus laikotes ax.gif
naktibalda doh.gif

ai o del to renginio tai gal visai fainai turetu buti gal reiks paziuret eit jei nebus labai karsta  wacko.gif nes karstis tai peilis man  schmoll.gif

Babanyt, laikausi kažkaip. Laukiu dukrytės, už 5 dienų grįš. Važiuosim į Rygą pasiimti. Planuoju anksčiau nuvažiuoti, kad Rygoj o gal Jūrmaloj pavaikštinėti, atskris tik 17 val. Pasiilgau labai, susirašau žinutėmis kiekvieną dieną. Sąskaitą, kai gausiu, tai man bus...
Niekiap nepreina akių ašarojimas, tai nei daug paskaitysi, nei daug ką pažiūrėsi. Planavom su drauge savaitgaliui į Palangą pavažiuoti (netoli nuo mūsų), bet tokie karščiai prasidėjo, aš jų ir nemėgstu. Jos dar mašina tamsi, kondicionierius sugedęs, tai mano rankoms būtų nekas. Iškart jaučiu, limfa susilaiko.

O tu nemiegi gi...nemiegančioji gražuolė (atvirkčias variantas miegančiajai). Gal dieną pamiegi?

Jei vartoji raminamuosius, alkoholio, ypač su burbuliukais reikėtų vengti. Burbuliukai kepenims negerai, atrodo, nieko tokio. Net nežinau, iš kur aš taip žinau. Žinau ir tiek... Kai gydymas visokių burbuliukų privengiu. Net boržomio mineralinį geriu tik nugazuotą, kai atidarytas pastovi. Šampanas, sidras tikrai negerai.

Gal kokio raudono sauso arba pusiau sauso vyno 50-100 ml. Naudos bus kažkiek...Jei mėgsti saldesnius, tai gruziniški yra pusiau saldūs.

Į koncertą gal pavakare nueik, jei visą dieną tęsis. Vis pažmonys, išėjimas iš namų.
************

Babanyt, gal galėtum iki Vilniaus 22 d. pavažiuoti. Pasikviesk dar shaibą. tongue.gif Manau, kad tau tikrai būtų įdomu ir naudinga pasiklausyti.
QUOTE
LIGONIU DIENA
2009 LIEPOS 22 d. “ARKOS” GALERIJA
(Aušros Vartų g. 7 Vilnius)
Ši diena yra tarptautinio projekto etapas, organizuojama siekiant supažindinti ligonius su sielovados ir psichoterapijos formomis Lietuvoje ir skatinti vėžio ligonių draugijų bendradarbiavimą.

PROGRAMA
I dalis

11:00- 12:00 Kunigas Ričardas Doveika „Sielovada“
12:00- 13:00 Rytis Juozapavičius Franklin Covey konsultantas “Prasmingas gyvenimas – gyvenimo prasmė“

13:00 – 14:00 Laima Skurdelienė (Patyrimo ratas) - Fraktalų piešimas

14:00- 14:30 PERTRAUKA

II dalis

14:30- 15:30 Ramunė Truncė (Patyrimo Ratas) - Šokio ir judesio terapija
15:30- 16:30 Aldona Dapkutė (Lietuvos dailės terapijos taikymo asociacija) - Dailės terapija
16:30 - 17:30 Stepas Šafranauskas – (STEP tobulėjimo sprendimai) - Juoko joga


PRANESKIT, PRASOM, JEI NORETUMETE DALYVAUTI ARKOS GALERIJOJE PSICHOTERAPINIU BUDU PRISTATYME. NORIME PRIES RENGINI ZINOTI TIKSLU DALYVIUS SKAICIU
Organizuoja ROOLDD. Kontaktai iš www.roold.lt
S. Žukausko g. 18-66, LT-08234 Vilnius, Lietuva
Mob. tel. 370 686 11782
El. paštas rolldraugija@gmail.com
arba a.s rooold niku mūsų SM dalyvei.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 17 liepos 2009 - 08:07
QUOTE(babania @ 2009 07 17, 03:33)
Gabija norejau paklausti o nieko kad prie vaistu geret ta sampe g.gif as taip noreciau ir kokio gzo kad ir sidro tsigert bet biski bijau  unsure.gif
Adis o kaip jus laikotes ax.gif
naktibalda doh.gif

ai o del to renginio tai gal visai fainai turetu buti gal reiks paziuret eit jei nebus labai karsta  wacko.gif nes karstis tai peilis man  schmoll.gif



Aš tuo metu jokių vaistų negėriau apart Nošpos, chemo atostogos jau buvo pasibaigusios.Ir gėriau tą šampaną tik 2 dienas , ne iš gero gyvenimo , nes priepuolis tęsėsi tai stipriau , tai silpniau nuo trečiadienio iki sekmadienio vakaro.O chemo leistis tai reikėjo.Rasų Lanka klausė ar nebijojau šildyti, bet šildžiau valandą ir ne su verdančia pūsle.
Jei retkarčiais išgersi pusę taurės šampano , gal nieko.Žiūrint kokie vaistai.Aplamai gazuotų gėrimų kepenys nemyli.
Atsakyti