Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena VILTIS...

ai kvaisa esu..... verysad.gif
Atsakyti
Pinacea, aciu uz pataisyma! Pati pastebejau, kad nusisnekejau toj vietoj, bet jau velu buvo istaisyti blush2.gif Bet kokiu atveju mano mintis lieka ta pati.

Suprantu jusu poziuri. Kiekvienas turim teise rinktis. As tik norejau pasidziaugti, kad man yra gerai. Na, o jei kam nors reikia jogos tik kaip sporto, tokiu atveju geriausia lankyti sporto klube (mano patirtis). Cia, zinoma, nuo miesto priklauso. Esu lankiusi IMPULS'e. Ten tik sportas. Viena ex kolege lanke TAI CI uzsiemimus, tai ten irgi "kabino" kiek daugiau...

Linkiu visoms stiprybes, ramybes, meiles!!!

na, ir dingstu is cia.......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryke: 21 liepos 2009 - 09:42

Sveikutės vakar tėvuką paguldžiau pirmai chemijai .sakė duos per 5 dienas lik silpniausia,nes jis nusilipes pats labai. ir dar vakar perskaičiau ant kortelės limfoleukemija C 91,1. gal kas galėtu pasakyt ką tai reiškia tie skaičiai ir raidė?
Gabija nuo ko tas niežulis? nes tėčiui irgi labai niežti visą kuną?gal žinot kuom pagelbėt kad mažiau niežėtu?
Visom visom geros sveikatėlės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune27 @ 2009 07 21, 09:57)
ir dar vakar perskaičiau ant kortelės limfoleukemija  C 91,1. gal kas galėtu pasakyt ką tai reiškia tie skaičiai ir raidė?


Kiek supratau tas C91,1 yra TLK (tarptautinė ligų klasifikacija) kodas - lėtinė limfoleukemija.
Atsakyti
QUOTE(ramune27 @ 2009 07 21, 09:57)
Sveikutės vakar tėvuką paguldžiau pirmai chemijai .sakė duos per 5 dienas lik silpniausia,nes jis nusilipes pats labai. ir dar vakar perskaičiau ant kortelės limfoleukemija  C 91,1. gal kas galėtu pasakyt ką tai reiškia tie skaičiai ir raidė?
Gabija nuo ko tas niežulis? nes tėčiui irgi labai niežti visą kuną?gal žinot kuom pagelbėt kad mažiau niežėtu?
Visom visom geros sveikatėlės  4u.gif


kuna niezti jusu teciui nuo ligos tokia jau kraujo ligu simptomatika: niezulys, berimai, prakaitavimas, neauksta temperatura, svorio kritimas. Suleidus vaistus tas niezulys apmazes ir visai isnyks, nieko daryt nereikia. Liga letine, tad tikrai nenusiminkit, ji kontoliuojama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune27 @ 2009 07 21, 10:57)
Sveikutės vakar tėvuką paguldžiau pirmai chemijai .sakė duos per 5 dienas lik silpniausia,nes jis nusilipes pats labai. ir dar vakar perskaičiau ant kortelės limfoleukemija  C 91,1. gal kas galėtu pasakyt ką tai reiškia tie skaičiai ir raidė?
Gabija nuo ko tas niežulis? nes tėčiui irgi labai niežti visą kuną?gal žinot kuom pagelbėt kad mažiau niežėtu?
Visom visom geros sveikatėlės  4u.gif



Niežulys tai chemo kontraindikacija.Nuo vienos nuplinkama, nuo kitos pykina, trečia per savaitę neutrofilus numuša vos ne iki nulio ir sąnarius skauda iki verkimo.Man labiausiai niežti kojų vietą , kuri būtų uždengiama bateliu ir rankų nykščių apačią.Ir nugarą.Bet labiausiai pribaigia kojų niežulys.O dar laukia stomatitas ir visos burnos skausmas .Beldžiu į stalą 3 kartus.Dar neprasidėjo, gal išsisuksiu.Ačiū dievui dabar ne ruduo.Oda tampa plona, tik nusilupo, dabar vėl iš naujo prasideda..Per piką oda įgauna violetinį atspalvį.
Štai dabar ir yra kasimosi variantas.user posted image

Onkologė sakė teptis hidrokortizonu-nepadėjo blush2.gif .Tepiau Menovazino tepalu-padėjo trumpam, g.gif blush2.gif nes kažkiek šaldė.
Tabletės nuo alergijos -nepadėjo. blush2.gif
Vaistinė siūlė Psilo Balsam , nuo įkandimų niežulio -nepadėjo blush2.gif

Vakar išgėriau padidintą dozę mygdomųjų/mažiau kaip M.Džeksonas/ , bent užmigau, bet naktį nubudusi vis tiek pasikasiau.

Dabar išsitepiau Pflegende Hydrolotio mit Menthol und Glycerin.Šiandien pirkau , sumokėjau virš 30 Lt -200 ml -laukiu veiksmo ax.gif Bet atrodo veiksmas nevyksta , niekas nešaldo.
Papildyta:
QUOTE(babania @ 2009 07 21, 06:13)
ai kvaisa esu..... verysad.gif



Kas čia per baltosios eilės?

user posted image


O dabar spėkit iš trijų kartų kiek Klinikose kainuoja markerio pasidarymas.
Su kapeikom 55 Lt markerio padarymas ir 8 Lt su kažkiek kraujo paėmimas, užapvalinus -66 Lt.Taigi kaunietės važiuokite Sukilėlių 88A , tel 387979, ten tas pats tyrimas 35 Lt
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 21 liepos 2009 - 14:38
QUOTE(Pinacea @ 2009 07 20, 19:44)
As ne Adis, betgi...  tokio isakymo Dievo tarp 10 kaip ir neradau  rolleyes.gif Cia gal daugiau shiaip, krikscioniska tiesa, ne istatymas.


taip, Jėzaus žodžiai iš Luko evangelijos (LK 6:37), bet tikrai ne iš istatymų wink.gif

--
Dėl jogos - suprantu Adis. Visgi esam ne tik kūniški. Žmogaus kūnas - siela - dvasia žvelgiant plačiau yra nedaloma visuma, o ne atskiros dalys. Ir kas veikia kūną, veikia ir paliečia visą žmogų. Nors ta suskaidyto žmogaus samprata įsigalėjus daugelyje sričių, ypatingai lytiškume. Protu mastant gal ir gali galvot, kad pvz. pratimus darau tik kūnu, o į smegeninę ničnieko nepriimu - jokių ten idealogijų su kitos religijos spalvomis biggrin.gif Deja, žmoguje tokio protą atjungiančio mygtuko nėra ir viskas žmoguje nusėda. O kažkada ir išlenda įvairiais pavidalais. Joga yra tampriai susijusi su rytų religija, o ir pratimų kombinacijų daug kilę iš ritualų. Tėtis daug metų darė "tik pratimus dėl nugaros", po kelerių metų nepastebimai ir reinkarnacijos teorijas skleist pradėjęs buvo hihihi.gif

QUOTE(ramune27 @ 2009 07 21, 09:57)
perskaičiau ant kortelės limfoleukemija  C 91,1. gal kas galėtu pasakyt ką tai reiškia tie skaičiai ir raidė?


Ligos kodas.

QUOTE(.GABIJA. @ 2009 07 21, 14:13)
8 Lt su kažkiek  kraujo paėmimas.


Paprastas kraujo tyrimas tiek kainuoja? Bendras kraujo vaizdas?
Man jaučiu tada labiau apsimoka mokamą pasidaryt kartą į mėn KMU, nei po poliklinikas blūdint dry.gif
Atsakyti
Ne paprastas bendras kraujo tyrimas, o vėžio žymens tyrimas, kuris iki šiol buvo nemokamas. Tai Kauno Universitetinių Klinikų kaina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 21 liepos 2009 - 18:16
Visoms visoms laba diena 4u.gif 4u.gif

Reikia pagalbos: Kol "atostogavau" pabėgo mano ginekologė. Patarkite, pas kurią KMUK ginekologę būtų galima kreiptis (ar pas ką nesikreipti). Suprantu, kad vienos geriau prižiūri gimdyves, kitos geriau mato kitus ginekologinius dalykus. Man reikia būtent pastarojo - kad matytų kas dedasi su mano cista kiaušidėje ir pan. Nenoriu pražiopsoti dar vieno pikto žvėries.

Lauksiu jūsų AZ.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta: 21 liepos 2009 - 19:32
Labai ačiū visoms už atsakymus.
šiandien gavo pirmą dozę ,tai kol kas neblogai jaučias.
o stadija tai išsiaiškinau - trečia .verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2009 07 21, 16:13)
Man labiausiai niežti kojų vietą , kuri būtų uždengiama bateliu ir rankų nykščių apačią.Ir nugarą.Bet labiausiai pribaigia kojų niežulys.O dar laukia stomatitas ir visos burnos skausmas .Beldžiu į stalą 3 kartus.Dar neprasidėjo, gal išsisuksiu.

Gabija 4u.gif , gal mažiau niežtėtų kojas, jei pamerktumėt į vonelę, į vėsų vandenį. Bent kuriam laikui... g.gif Su nugara sudėtingiau... O nuo stomatito gal ir išsisuksit - to labai linkiu...
Mano mamytei paskutinė chemija kai buvo, kaskart po kiekvieno lašinimo, vis kitokie pojūčiai, net nežinodavom, ko laukti. Aišku, kai kas kartodavosi. Tai gali kokį kartelį ir stomatitas leisti Jums atsipūsti. rolleyes.gif
Taip - žymenų tyrimų kainos kandžiojasi. Šiauliuose senai mokamės pačios po 60 litų. Ligelės pradžioje buvo 45 litai. ax.gif

***
Visoms Mergaitėms ramaus miegučio. wub.gif Ir Jums , Gabija - gal kaip nors pavyks. wub.gif

Ramune 27, 4u.gif Ir Jūsų tėveliui sveikatėlės, kad sustiprėtų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 21 liepos 2009 - 21:57
QUOTE(.GABIJA. @ 2009 07 21, 19:14)
Ne paprastas bendras kraujo tyrimas, o vėžio žymens tyrimas, kuris iki šiol buvo nemokamas. Tai Kauno Universitetinių Klinikų kaina.



Man kai daro kas savaite "bendra vaizda" tai vakutaimeri liepe nusipirkt doh.gif nu pirma syki taip blink.gif
Atsakyti