Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Čia gyvena VILTIS...
Supermamų klubas > Tarp mūsų, mergaičių... > Kertelė sielai > Čia gyvena viltis
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
AusraR
Sveikos, radau jusu temele, neturiu kada visos perskaityt....tia trumpai pristatysiu situacija - mano dedei plauciu vezys, IV stadija. Noriu paklausti, nes jus vistiek daugiau domejotes - kokia viltis? gal yra kokie netradiciniai gydymo budai, gal kas isbandet ka ar ka girdejot....gal yra kokiu savipagalbos grupiu ar pan. Zodziu praverstu bet kokia info...aciu labai !
saulėlydis*
MOU....Mou....
Mūsų įžūlioji optimistė, mūsų šaunioji kovotoja...
MOU skrenda baltu angelu....
rasų lanka
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 07 28, 12:55)
MOU....Mou....
Mūsų įžūlioji optimistė, mūsų šaunioji kovotoja...
MOU skrenda  baltu angelu....
*


verysad.gif... net negaliu rašyti... user posted image
TIKESIU
nebturiu drauges...
cray.gif cray.gif cray.gif
ir kur tie stebuklai??????? kodel tokia neteisybe........
adis
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 07 28, 11:55)
MOU....Mou....
Mūsų įžūlioji optimistė, mūsų šaunioji kovotoja...
MOU skrenda  baltu angelu....
*


O VIEŠPATIE, palaimink, jos sielą ir priimk ją į rojų...Liūdna netikėta žinia.

MIELOJI MOU-MODESTA, tu viską padarei, kad gyventum...Ach, tas nepermaldomas likimas...

Merkiasi žodžiai.
Stoja tyla.

***********
Uždekim žvakeles už mūsų nepakartojamą optimistę ir pagerbkim malda...user posted image
rasų lanka
user posted image

Ačiū Tau, Mou , kad pažinau Tave, už Tavo stiprybę, tikėjimą, optimizmą, gražiausius viltingus žodžius. Tu būsi VISADA.
SVETA K.
Nezinau,ka rasyti...verkiu...uzuojauta mou seimai...
Siracusa
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 07 28, 10:55)
MOU....Mou....
Mūsų įžūlioji optimistė, mūsų šaunioji kovotoja...
MOU skrenda  baltu angelu....
*
..mano visi žodžiai taip pat kažkur pradingo..

Meldžiausi už ją ir melsiuosi.. Ilsėkis ramybėje, Modesta..

verysad.gif
arune
Sudie, Modesta...
.GABIJA.
user posted image

Mou
Amžiną atilsį duok Tau Dieve
Ir Amžinoji Šviesa Tau tešviečia per amžius
Amen
Barbutė
Ilsėkis ramybėje...
Stiprybės šeimai
Nėra teisybės ant šio svieto.......
TIKESIU
.....ziauriai liudna.....net zodziu nera ka ir pasakyti....labai gaila mergaiciu....visu gaila cray.gif cray.gif nenoriu jos matyt "ten" gulincios....tad ko geros neisdrysiu vaziuoti.....
Liutukeee
Kaip gaila verysad.gif
Ugn*Ine
Aš nesuprantu, kodėl viskas vyksta taip greitai....
TIKESIU
niekas nenustato kiek LIKO....
jei zinotumem tai ir gyventumem kitaip....bet niekas nenustato datos,kaip ir pasirinkti negali jos..
visas gyvenima greit bega...o ypac malonios akimirkos jos praskrieja.....
bet...ai... cray.gif
linartina
Gyvenimas – kaip kelionė traukiniu: vieni įlipa, kiti –išlipa, kartais įvyksta nelaimingi atsitikimai, kai kuriose stotelėse mūsų laukia siurprizai, kitose tik gilus liūdesys. Vos gimę, mes lipame į traukinį, kur surandame mums brangius žmones ir tikime, kad jie liks visada drauge visos kelionės metu: tai mūsų Tėvai. Bet tiesa yra visai kitokia. Jie išlipa vienoje stotelėje, palikdami mūs vienus be savo šilumos, draugystės, meilės. Bet yra ir kiti, kurie įlipa į traukinį ir kurie mums irgi labai svarbūs. Tai mūsų seserys ir broliai, mūsų draugai ir mums brangūs žmonės, kuriuos mes mylime. Kai kam ši kelionė atrodo, kaip trumpas pasivaikščiojimas. Vieni kelionės metu suranda vien tik liūdesį, kiti Laime . Dar kiti visada pasiruošę padėti, jei kam reikia pagalbos. Vieni išlipę , visam laikui palieka ilgesį… Kiti įlipa ir vos tik spėjus su jais prasilenkti, greitai išlipa… Mes stebimės jei žmogus, kurį mes mylime, sėdasi kitame vagone, o mus tuo metu palieka vienus. Aišku, niekas mums negali sutrukdyti jų ieškoti po visą traukinį. Bet kartais mes nebegalime atsisėsti greta jų, nes vieta šalia yra užimta. Nieko baisaus… Tai tokia yra kelionė; pilna nusivylimų ir svajonių, vilčių ir praradimų… Kelionė be bilieto atgal… Pasistenkime suprasti savo kelionės draugus ir kiekvienas ieškokime tarp jų paties geriausio. Gali būti, kad kelionėje kuris nors gali susvyruoti, jam gali prireikti mūsų supratimo. Susvyruoti, suklupti galime ir mes patys… Bet visada kas nors atsiras ir bus šalia, ir mus supras. Didžiausia šios kelionės paslaptis yra ta, kad niekas nežino, kada jis išlips iš traukinio. Mes nežinome, kada išsilaipins ir mūsų bendrakeleivis, net ir tas, kuris sėdi visai šalia… Aš galvoju, kad man bus labai liūdna palikti šį traukinį… Esu tuo tikras. Išsiskyrimas su draugais, kuriuos sutikau šiame traukinyje bus skausmingas. Palikti savo artimus bus labai liūdna. Bet tikiu, kad vieną dieną jie atvyks į centrinę stotį ir aš juos išvysiu su jų bagažais, kurių jie neturėjo prieš įlipant į traukinį. Ir aš būsiu labai laimingas, kad galėjau prisidėti prie jų bagažų didinimo ir turtinimo. Padarykime viską, kad mūsų kelionė būtų sėkminga ir liktų tik geri prisiminimai tuomet, kai mes išlipsime iš traukinio . Visiems tiems, kurie keliauja mano traukiniu linkiu Geros kelionės.!


UŽUOJAUTA MOU ŠEIMAI.

vitaxe
Užuojauta Mou šeimai.Labai liūdna,kad tokia kova buvo nelaimėta.
adis
UŽUOJAUTA MOU ŠEIMAI, ARTIMIESIEMS, DRAUGAMS, VISIEMS, KAS JĄ PAŽINOJO IR MYLĖJO.
NBA
Kaip gaila MOU. Aš vyliausi, kad jai pavyks...Užuojata šeimai, artimiesiems, draugams.
Ugn*Ine
Jei žinočiau, kad TEN geriau......širdis tada nurimtų ir ašarytės nebetekėtų.....
TIKESIU
Kas tas geriau???
ten gera..bet jau man ta akimirka buvo...ir nenorejau gryzti..bet va kazkam ten trukdziau kad ismete mane cia atgal......
SVETA K.
As tikiu kad mou ten gerai...labai gaila vaiku...tik paziuriu i savo maze,baime apima,kaip ji butu be manes.ir didzioji...jai irgi labai reikia mamos. Mou juk mazyte panasaus amziaus,tik du metukai...tikrai kokia neteisybe... Ugnine,kaip tau sekasi?
astaxa
verysad.gif
ragnez
Uzuojauta Modestos artimiesiems ir draugams.

user posted image

Negyvename amzinai. Bet savo gyvenimo kelyje paliekame pedsaka - ir mus prisimena. Ir isliekame artimuju sirdyse, prisimiimuose, pasakojimuose. Kol musu varda mini - esame.


ragnez
QUOTE(mou @ 2009 02 02, 19:59)

Sventosios Tereses Malda

Lai siandien Jumyse buna ramybe.Tikekite Dievu , kad Jus esate butent ten , kur turite buti. Niekados nepamirskite begaliniu galimybiu , kurios gimsta is tikejimo..
Naudokites gautom dovanom ir gauta meile siuskite toliau.
Tvirtai zinokite , kad esate Dievo vaikas. Tegu sita tikrove isismelkia i Jusu kaulus ir suteikia Jusu sielai laisve dainuoti , sokti , garbinti ir myleti. Ji yra duota mums visiems....
*

lunatike
Labas mielos ir brangios mergaites .Aš niekada nerašiau čia ,bet su jumis esu senai jau .Su jumis džiaugiuosi ,su jumis liudžiu.Už jus visas meldžiuosi mintyse ,už visas kumščius spaudžiu .Dabar verkiu ,negaliu sulaikyt ašaru .Atrodo ,kad dalele pačos saves praradau .Užuojauta jums visoms pažinojusioms MOU.Užuojauta jos šeimai .
Kanarėllė
Labas rytas ,mergaitės. Aš kiekvieną dieną čia užsuku pas jus,žinau Jūsų vargus ir džiaugsmus,kartu su Jumis pergyvenu,ir džiaugiuosi,kad ir mažais Jūsų pasiekimais. Man labai brangus žmogus jau 1,5 metų kovoja su šia liga. Liūdžiu kartu su Jumis dėl MAU pralaimėtos kovos. Užuojauta jos šeimai ir ją pažinojusiems.
vasara1966
Užuojauta Mou šeimai ir draugams.
Visiems linkiu stiprybės.
Ugn*Ine
QUOTE(SVETA K. @ 2009 07 28, 23:49)
As tikiu kad mou ten gerai...labai gaila vaiku...tik paziuriu i savo maze,baime apima,kaip ji butu be manes.ir didzioji...jai irgi labai reikia mamos. Mou juk mazyte panasaus amziaus,tik du metukai...tikrai kokia neteisybe...    Ugnine,kaip tau sekasi?
*Labutis Svetuk, man viskas...na normaliai, kitą mėnesiuką laukia operacija ir gan sudėtinga, labai bijau, kartu ir laukiu.....O kaip tu?Babania, būk gerutė, papasakok, kaip tau buvo, kai buvo klinikinė mirtis, ką matei, ką jautei?? Kodėl nenorėjai čia grįžti?? Jei nenori rašyti čia, parašyk man į až. Mane tokie dalykai labai domina, kartu ramina, juk tai tikri žmogaus jausmai, pojūčiai....ir laikykis, na nepasiduok.

Kiekviena mes gauname savo, kiekviena ir savaip kovojame, aš pasiduoti nenoriu, kovosiu kol leis jėgos, svarbu išlaikyti sveiką protą ir nenuleisti rankų.

Modesta man niekaip neišeina iš galvos, vakar ir aš ir mano mamytė meldėmės už ją. Norėčiau, kad ji ateitų į mano sapną ir papasakotų, kaip jai TEN ....
Domogintare
Labi gaila MOU, uzuojauta seimai, vel visi prisiminimai is naujo, nes as ir liepos 13 palaidojau savo brangu teveli, sirgo veziu, o numire nuo infarkto. Po skrodimo paaiskejo, kad del vezio butu dar ilgai gyvenes, nes gydymas dave stebuklinga rezultata, nerado jokiu mts nei viename organe, o augliukas buvo negyvas. Taip skaudu, kad tiek dejom pastangu del vienos ligos, o reikejo ir nuo kitos gydytis.
SVETA K.
Domogintare,kaip gaila,uzuojauta tau...juk taip mylejai tu teveli,taip padedavai jam kovoti su liga...laikykis !
Papildyta:
Ugnine,aciu,man viskas gerai! aisku,baisu tau del operacijos,bet tikekim kad cia bus paskutinis taskas kovoje ir busi sveika. Tai salins likusius augliukus?
Siracusa
Vakarykštė žinia liūdnai nuspalvino visą dieną.. Tvirtai tikėjau, kad Mou išsikapstys, kad ir kokia agresyvi buvo jos leukemia. Et.. Visgi tikiu, kad viskas gyvenime turi prasmę - net ir tokios situacijos. O ir pati Mou - visada matydavo tik tai, kas gera ir buvo didžiausia optimistė, kokią tik kada pažinojau. Iš tiesų - įžūli optimistė smile.gif Daug turiu ko iš Jos pasimokyti. Ir mes visos turime nuostabią užtarėją danguje.

Babania, nežinojau, kad esi turėjus tokių patirčių..

Domogintare, užuojauta Tau dėl Tėvelio.


Ugn*Ine
QUOTE(SVETA K. @ 2009 07 29, 15:20)
Ugnine,aciu,man viskas gerai! aisku,baisu  tau del operacijos,bet tikekim kad cia bus paskutinis taskas kovoje ir busi sveika. Tai salins likusius augliukus?
*kaip smagu skaityti, kad tau viskas gerai, kiekviena iš jūsų tapote labai brangiomis....aš tikiu, kad mes nugalėsim, vienaip ar kitaip mes tapsime tik nugalėtojos.....................
man šalins tai, kas liko iš trylikos cm auglio, deja šalins dubens kaula su augliu...bijau, nes sako, kad gulimas rėžimas pusę metų...paskui vėl operacija rekonstrukcijos, tada vėl gulimas rėžimas, man baisu....
Dabar esu užsiėmusi karoliukų vėrimu, labai prisipirkti visų reikiamų priemonių, kad galėčiau tuos metus ar pusmetį begulint verti karoliukus ir pardavinėti, tačiau deja...pajamos to neleidžia....tiek visko noriu, dabar bus jūros šventė, aš jos taip laukiau, vis meldžiausi kad tik operacija būtų po šios šventės, nes visas šventes, netgi vaiko ketverių metukų gimtadienį sutikau viena begulint ligoninės lovoje verysad.gif Laukiau šitos šventės, svajojau, kaip vaikščiosiu po mugę,pirksiu mielus niekučius sau ir mažajai, deja visus pinigėlius "surijo" paskutinė kelionė į Vilnių, bei tyrimai...ech kaip liūdna, dar ir ex nesiteikia alimentus susimokėti...jau senai to nedaro..kažkaip liūdna pasidarė, kad ir kas ką besakytų bet pinigėliai yra svarbūs...negaliu sau leisti net rūbelius tinkamo dydžio nusipirkti, nes manieji visi dideli,gi besveriu vos virš keturiasdešimt unsure.gif

kažkodėl išsikalbėjau, matyt tas pinigų trūkumas mane kartais varo iš proto, aš taip nesu pratusi, visą laiką pati savimi pasirūpindavau, dirbdavau, o dabar likau be darbo, vos vaikštau, tas vaistų nuolatinis pirkimas, važinėjimas į vilnių....
svajoju kad karoliukų vėrimas nors kiek atneš pelno, bet kaip ir nuo ko pradėti kai nėra pinigų pradžiai?? Gal kas kokių minčių turite???

Mou Mou....vis prisimenu, kai aš į ligoninę vieną vakarą picą išsikviečiau.....tada taip skaniai valgėm ir visos mintys apie ligą buvo likusios kažkur toli...
SVETA K.
Ugnine,tikrai laukia tave sunkus metai,guleti pastoviai bus aisku sunku...gerai kad tevai gales dukryte paziureti. Bet nusiteik atkenteti kaip nors,galvok taip:kas tie vieni metai,palyginus su visu gyvenimu,svarbu pasveikti ir auginti mazute savo! del pinigu tai jo,nieko gero,suprantu,kaip sunku,ir savaime aisku kad pastoviai galvoji kaip pragyventi...net nezinau,kaip padeti tau,gal reikia kreiptis i kokia organizacija,kaip ROLD ,kaip su tavo liga. Kazkaip nezinau,ar daug tu uzdirbsi su karoliukais... Mergaites,gal mes visos nors kiek galesim padeti ,tikrai sunki situacija. Laikykis! Tu nugalesi tikrai,nes esi stipri
Ugn*Ine
Ačiū Svetuk, tu tokia gerutė smile.gif

Aš pati galvosiu ir kabinsiuosi, žinau, kad tikrai rasiu būda kaip verti karoliukus, juk tai mano hobis, mano laisvalaikis, kurio turiu daug ir svarbiausia man tai prilygsta meditacijai.

Didesnė problema operacija ir kas laukia po jos, tikiu, kad viskas bus gerai, esu tuo įsitikinus, turi būti labai gerai, nes aš degu noru užauginti savo mergaitę pati. Dėl jos aš stengiuosi, kapstausi smile.gif Juk myliu ją labai labai labai wub.gif
rasų lanka
QUOTE(Ugn*Ine @ 2009 07 29, 13:49)
Babania, būk gerutė, papasakok, kaip tau buvo, kai buvo klinikinė mirtis, ką matei, ką jautei?? Kodėl nenorėjai čia grįžti?? Jei nenori rašyti čia, parašyk man į až. Mane tokie dalykai labai domina, kartu ramina, juk tai tikri žmogaus jausmai, pojūčiai....ir laikykis, na nepasiduok.


Babania 4u.gif , mane taip pat tai domina. Gal gali papasakoti. blush2.gif


QUOTE(Domogintare @ 2009 07 29, 16:08)
nes as ir liepos 13 palaidojau savo brangu teveli, sirgo veziu, o numire nuo infarkto. Po skrodimo paaiskejo, kad del vezio butu dar ilgai gyvenes, nes gydymas dave stebuklinga rezultata, nerado jokiu mts nei viename organe, o augliukas buvo negyvas. Taip skaudu, kad tiek dejom pastangu del vienos ligos, o reikejo ir nuo kitos gydytis.
*


Brangiausioji, Domogintare, priimkit ir nuo manęs užuojautą dėl tėvelio. Ir tebūna jam Dangaus karalystė ir amžinoji šviesa. Jūs taip tyliai pergyvenote...nepasisakėte tiek ilgai... Stiprybės ir sveikatos Jums ir Jūsų šeimai.


QUOTE(Ugn*Ine @ 2009 07 29, 18:05)
kaip smagu skaityti, kad tau viskas gerai, kiekviena iš jūsų tapote labai brangiomis....aš tikiu, kad mes nugalėsim, vienaip ar kitaip mes tapsime tik nugalėtojos.....................
man šalins tai, kas liko iš trylikos cm auglio, deja šalins dubens kaula su augliu...bijau, nes sako, kad gulimas rėžimas pusę metų...paskui vėl operacija rekonstrukcijos, tada vėl gulimas rėžimas, man baisu....
Dabar esu užsiėmusi karoliukų vėrimu, labai prisipirkti visų reikiamų priemonių, kad galėčiau tuos metus ar pusmetį begulint verti karoliukus ir pardavinėti, tačiau deja...pajamos to neleidžia....tiek visko noriu, dabar bus jūros šventė, aš jos taip laukiau, vis meldžiausi kad tik operacija būtų po šios šventės, nes visas šventes, netgi vaiko ketverių metukų gimtadienį sutikau viena begulint ligoninės lovoje verysad.gif  Laukiau šitos šventės, svajojau, kaip vaikščiosiu po mugę,pirksiu mielus niekučius sau ir mažajai, deja visus pinigėlius "surijo" paskutinė kelionė į Vilnių, bei tyrimai...ech kaip liūdna, dar ir ex nesiteikia alimentus susimokėti...jau senai to nedaro..kažkaip liūdna pasidarė, kad ir kas ką besakytų bet pinigėliai yra svarbūs...negaliu sau leisti net rūbelius tinkamo dydžio nusipirkti, nes manieji visi dideli,gi besveriu vos virš keturiasdešimt  unsure.gif

kažkodėl išsikalbėjau, matyt tas pinigų trūkumas mane kartais varo iš proto, aš taip nesu pratusi, visą laiką pati savimi pasirūpindavau, dirbdavau, o dabar likau be darbo, vos vaikštau, tas vaistų nuolatinis pirkimas, važinėjimas į vilnių....
svajoju kad karoliukų vėrimas nors kiek atneš pelno, bet kaip ir nuo ko pradėti kai nėra pinigų pradžiai?? Gal kas kokių minčių turite???


Mieloji, Ugninuke, 4u.gif mačiau ir matau Tavyje kovotoją - šitiek barikadų įveikusią ir dar įveiksiančią. Nepasiduok ir neužleisk savo pozicijų...
Kad ir kaip skaudu, galime sakyti kad mes ne materialistai, nesivaikome pinigų, bet be jų kai kuriose situacijose tikrai keblu... nieko keisto, kad jų trūkumas kartais veda į veviltį , išmuša iš vėžių...
O kur Tu perki karoliukus? Ar Tu renkiesi bet kokius, ar pagal kainą, ar turi prieš tai viziją, kokie deriniai bus? Kokios dar priemonės reikalingos be karoliukų. Ar tai segės, ar kitokie papuošalai. Gal gali foto įkelti? Vieną Tavo sagę jau esame mačiusios. thumbup.gif Atleisk, kad tiek klausinėju. Man labai įdomu. Gal kils kokia mintis kaip galėčiau padėti... blush2.gif Galima į a.ž. , jei nedrąsu, bet man atrodo, kad visoms mergaitėms įdomu.

Labas, visoms, Mergaitėms, wub.gif hi.gif

Užuojauta Mou šeimai, mylimiesiems ir artimiesiems... Vakar nesurezgiau nieko....
Ugn*Ine
aš perku visur, dažniausiai internetu, nors mieliau man akmenukus apčiupinėti prie perkant smile.gif o vizijos išankstinės jokios neturiu, tiesiog imu..veriu ir kažkas gaunasi. Nenoriu pirkti plastmasinių karoliukų, noriu dirbti su normaliais karoliukais, tik tada ir atsiras norinčių juos pirkti. Be karoliukų reikia labai daug: įrankių, vielučių įvairių spalvų bei storio, suspaudėjų ir ttt.
Jau turiu kelis užsakymus, sesuo kelis davė, bei jos bendradarbė. Įmesiu kelias foto, tik sunkiai čia man jas kelti blush2.gif
arune
Ugn*Ine,
Sveikatėlės visų pirma Tau ir ryžto, bei tikėjimo. Tu - šaunuolė mūsų.

Mano draugės giminaitė dirba karoliukų vėrimo salone. Pakalbinsiu ją, gal ką nors sugalvosime, gal kokią nuolaidą suteiks, ar padovanos . Bendrom jėgom ką nors sumąstysim 4u.gif
Ugn*Ine
Atsiprašau, kad taip negražiai sumečiau, bet labai skubėjau ir tą padariau belekaip blush2.gif labai nepykit aaaaaaa 4u.gif

user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image
rasų lanka
OHOHOHO... jau kiek pridaryta... tongue.gif Ir kada suspėji? Tavo papuošalai dvelkia tokiu lengvumu, ar tiesiog savotišku nesvarumu. Gražu, ką čia ir bepasakysi... wub.gif
Ugn*Ine
QUOTE(rasų lanka @ 2009 07 29, 20:47)
OHOHOHO... jau kiek pridaryta... tongue.gif  Ir kada suspėji? Tavo papuošalai dvelkia tokiu lengvumu, ar tiesiog savotišku nesvarumu. Gražu, ką čia ir bepasakysi... wub.gif
*čia tik maža dalis ką esu pridariusi ir nuotraukose viskas atrodo kitaip smile.gif nuotraukos buitinės, nes fotografavau sau, kad atsiminčiau ką esu padariusi, viskas kas čia pagaminta gaminau sau arba mamytei bei sesytei wub.gif
rudukė
Ugn*Ine (atsiprašau, jei vardą ne visai taip surinkau:),

labai mieli ir gražūs darbeliai smile.gif tokie šilti smile.gif
mačiau Supermamoj rankdarbių skyrelyje ar tai skelbimų skelbiasi mamytės, kurios veria papuošaliukus ir taip užsakymų susirenka.
Gal vertėtų ten pabandyti ?

Ugn*Ine
Pabandysiu visur, labai ačiū už patarimus wub.gif tik šitie darbeliai dar ne pardavimui blush2.gif
Manau jau nuo rytojaus imsiuosi rimtai dirbti, nes reikia kelis užsakymus atlikti. Gera, kai kažkas nukreipia mintis kitur.....kažkas iš mūsų piešia...kažkas medituoja....kažkas veria.... kiekviena randame savo kamputį, kuriame nors kiek užsimirštame....
Virpa visas mano kūnas, vos tik pagalvoju apie laukiančią operaciją, man taip baisu...........aštunta operacija, didelė rizika, auglys dubens kaule šalia stuburas......tiek laiko gulėti lovoje, kažin ar sugebėsiu iškentėti viską?? Sunku kai operacija paskiriama už mėnesio, geriau staigiai, tada nėra laiko prisigalvoti visokiom nesąmonėm unsure.gif

Keista atrodo lyg viena būčiau forume...

Babania turbūt negreit pasirodys.....laikykis mergyt, meldžiuosi už tave, meldžiuosi už mus visas....
adis
QUOTE(Ugn*Ine @ 2009 07 29, 22:35)
Virpa visas mano kūnas, vos tik pagalvoju apie laukiančią operaciją, man taip baisu...........aštunta operacija, didelė rizika, auglys dubens kaule šalia stuburas......tiek laiko gulėti lovoje, kažin ar sugebėsiu iškentėti viską?? Sunku kai operacija paskiriama už mėnesio, geriau staigiai, tada nėra laiko prisigalvoti visokiom nesąmonėm unsure.gif

Keista atrodo lyg viena būčiau forume...

Babania turbūt negreit pasirodys.....laikykis mergyt, meldžiuosi už tave, meldžiuosi už mus visas....
*Ne viena. Perduok linkėjimus nuo manęs mielajai babanytei.
Sunkus laukimas, turėjau dvi operacijas: abi buvo ant karštųjų, Neteko patirti to, ką tau tenka. Sugebėsi išgulėti, tu labai stipri. Bus nelengva, bet...dėl savo ir savo dukrytės ateities. Išguli kažkaip po insultų ir traumų, gal paskirs reabiltaciją kokią nors. Palangoje yra reabilitacijos ligoninė, netoli namučių...
Pasiklausinėk apie galimų pragulų priežiūrą (jei kartais jos būtų, gal nebus, bet apsidraudimui), būna kažkokų patiesalų apsaugančių, bet vėl kaina.
Ar bandei kreiptis į socialinį skyrių vienkartinių pašalpų? Į metus galima 1 kartą gauti, ten pat pasiteirauk ir dėl mano minėtų patiesalų, gal nors kiek kompensuos?
Ugnin*uke stenkis negalvot, nieko nepakeisi...priimk šį mėnesį kaip atostogas, gal pavyks nustumti mintis į šalį, stiprėk, valgyk daugiau, kad svoris bent per 1-2 kg padidėtų. Ar dabar gali vaikštinėti kiek nors, ar pabūni prie jūros, gamtoje?
ramune27
Sveikos,
Mou šeimai ir artimiesiems ,bei visiems ją pažinojusiems užuojauta.
Domogintare,užuojauta dėl tėvelio.
Aš šiandien sėdėjau ligoninei prie tėvelio savo ,nes jis pastoviai miega ,po chemijos krito labai stipriai hmoglobinas ,jam labai silpna . bet dar baisiau kad jis pats nekovoja,jis nesitiki kad pasveiks. taip sunku klausyt kai jis taip sako ,o dar gavo tik pirmą chemija ,ir dar neaišku kiek jų reiks. rašau ir verkiu nes nežinau kaip jam padėt ,kaip paguost ,o dar baisiau matyt kad jis silpsta .....
.GABIJA.
user posted image

Ugn*Ine ,
Tau mano linkėjimai be žodžių.
adis
QUOTE(ramune27 @ 2009 07 30, 00:51)
Sveikos,
Mou šeimai ir artimiesiems ,bei visiems ją pažinojusiems užuojauta.
Domogintare,užuojauta dėl tėvelio.
Aš šiandien sėdėjau ligoninei prie tėvelio savo ,nes jis pastoviai miega ,po chemijos krito labai stipriai hmoglobinas ,jam labai silpna . bet dar baisiau kad jis pats nekovoja,jis nesitiki kad pasveiks. taip sunku klausyt kai jis taip sako ,o dar gavo tik pirmą chemija ,ir dar neaišku kiek jų reiks. rašau ir verkiu nes nežinau kaip jam padėt ,kaip paguost ,o dar baisiau matyt kad jis silpsta .....
*


Per chemoterapijas pirmąsias paras aš ištisai miegodavau: 4-5 paras, būdavo silpna, tai nieko. Hemoglobinas jei nenukritęs žemiau 90 ir nieko. Atsistatys. Bet jei nėra tikėjimo gydymu, blogiau... Nežinau, kaip padėti, gal bandyti klausti, kodėl netiki gydymu, kodėl nenori nors kiek ilgiau pagyventi, kodėl save priskiria prie jau nesančių. Čia sunku patarti, žmogaus nepažįstant. Jūs pati žinot savo tėtį. Mano tėtis net nesišneka apie ligą, ignoruoja ją, lyg nebūtų. Nevažiuoja pas gydytojus. Nenori nieko girdėti nei apie save, nei apie mane. Tuoj nutraukia kalbą ir nusuka poklabį į šalį. Elgiasi taip lyg gyventų iki 100 metų. Planai, darbai...Jam rudenį bus 79 metai, sode stato namą...
Domogintare
Aciu mergaites uz palaikyma, labai sunku man daug rasyti, bet Jums leidus as ir toliau liksiu Jusu siltame buryje ir kiekvienai kuom galesiu, tuom padesiu .

Ugninuke, Tu man nuo pirmu eiluciu tapai kazkuom brangi ir artima, as su Tavim ir linkiu Tau ir toliau tokios tvirtybes. Iskentejai tiek daug ir toliau taip laikykis.

Sveta, Tu sauni moteris, dziaugiuosi, kad teko su Tavim susipazinti ir arciau.

Aciu kekvienai, is cia kaip vampyras semiausi stiprybes, ziniu ir visko ko reikejo tevelio palaikymui. Dabar noriu atiduoti duokle ir padeti Jums.
Papildyta:
QUOTE(devyniuke @ 2009 07 12, 14:59)
Sveikos,mielosios 4u.gif  jungiuosi ir as prie jusu,tikedama sulaukti jusu patarimu.Aplanke musu seima nelemta zinia balandyje.Vyras kuris laikas skundesi nuolatiniais kojos skausmais.Seimos daktare nesuprato,o gal per daug ir nesistenge suprasti,kas jam galetu buti.Taigi zmogus ejo kiek galejo slubuodamas,dirbo darba,kol viena ryta savaime luzo skaudama koja.O tada ,kai atsidureme ligonineje ir isgirdome ta baisiaja fraze:osteosarkoma(kaulu vezys) su metastazemis plauciuose,stadija 4.Atrode visas gyvenimas sugriuvo,lyg kortu namelis.Daug nesipleciant,galiu pasakyti tiek,kad siai dienai atlaike 3 agresyvios chemijos kursus,po pusantros savaites bus 4.Zmogus isseko,isvargo,naudoja antideprasantus.Be galo skaudu ir man,ir vaikams.Sunkiausia,kad sitiek zmogui atlaikius,daktarai prabilo apie kojos amputacija,o su tuom jis susitaikyti nenori.Man taip pat baisu,ar jis atlaikytu sia operacija,ir galu gale kur tikimybe,kad kitoj vietoj neatsinaujins,juk metastazes jau plauciuose,limfmazgiuose.Ar tai nebutu dar didesnis zmogaus zalojimas,suteikiant jam dar didesne kancia,tuo paciu ir psichologine?Juk liga pazengusi toli.Gal kam nors teko susidurti su panasiu atveju?
*Zinokit, kad Jusu vyras turi angela sarga, vienos chemijos metu, mano tetis gulejo su Jusu vyru vienoje palatoje ir grizes namo labai pergyveno, kad jis nusivyles ir nusimines, parejo namo su skaudancia sirdimi, kad paliko jauna vyra nusiteikusi ne itin optimistiskai. Perduokit vyrui, kad ji saugo is dangaus.., kad jis turi nepasiduoti, taip kaip dare mano tetis ir cia esantys zmones...
rasų lanka
QUOTE(AusraR @ 2009 07 28, 11:39)
Sveikos, radau jusu temele, neturiu kada visos perskaityt....tia trumpai pristatysiu situacija - mano dedei plauciu vezys, IV stadija. Noriu paklausti, nes jus vistiek daugiau domejotes - kokia viltis? gal yra kokie netradiciniai gydymo budai, gal kas isbandet ka ar ka girdejot....gal yra kokiu savipagalbos grupiu ar pan. Zodziu praverstu bet kokia info...aciu labai !
*


Sveikute, 4u.gif Viltis turi būti bet kokioje stadijoje. Pirma ji, ar ketvirta. Jei jos nelieka, tai gyventi ir išgyventi labai sunku. Galėtumėt paskaityti pačias pirmas temeles - Čiauškutės patyrimus (jos dėka atidarytas šis forumas). Manau rastumėt daug informacijos ir būtų atsakyta į kai kuriuos klausimus. Apie netradicinius gydymo būdus taip pat daug kalbėta. Kiekvienas pasirenka savo gydymą. Vieni vartoja šalia tradicinio gydymo žoleles, grybus ir t.t. ( Vilcacora, Befunginą...), kiti po gydymo musmirytes, rupužyčių antpilus. Dar kiti visai nieko nenaudoja, nes nepasitiki ar tiesiog netiki kad gali padėti, dar kiti mano, kad tai galės išbandyti bet kada, kai jau nebeskirs jokio gydymo ir visa kita bus jau išsemta... Kiek ligoniukų, tiek nuomonių ir įvairių variantų. Visi kas pereina ar eina šiuo keliu atranda savo kelelį. Kas vienam tinka, kitam gal nepriimtina. Todėl jei bus pasakyta, kad geriausia vartoti tą ar kitą preparatą, jis Jums gali visiškai netikti. Jei vartoji ir jo veksmingumu netiki, tai geriau išvis mesti tai daryti. Visose ankstesnėse temelėse mergaitės dalinosi savo patyrimais , nuomonėmis. Apie savipagalbos grupes ... Vyksta įvairios paskaitos sergantiesiems ir jų artimiesiems įvairiomis temomis , kas eina šiuo keliu. Seniau apie tai mus labai informuodavo mūsų Adis - kas , kur ir kada vyks. Bet dabar vasara, tai gal tas "užklasinis" gyvenimas iki rudens šiek tiekapstojęs... Yra ligoninėse psichologai ir t.t. Jei nenuleis Jūsų dėdė rankų, tikrai atras sau tinkamus sveikimo būdus. Jokiu būdų nepasiduokit, gydykitės ir gyvenkit... Ir jokiu būsu "nenurašykit" savęs . wub.gif


QUOTE(Ugn*Ine @ 2009 07 29, 18:05)
man šalins tai, kas liko iš trylikos cm auglio, deja šalins dubens kaula su augliu...bijau, nes sako, kad gulimas rėžimas pusę metų...paskui vėl operacija rekonstrukcijos, tada vėl gulimas rėžimas, man baisu....

Ugn*Inuke, 4u.gif Linkiu Tau atrasti savyje stiprybės ir įveikti šiuos barjerus, tegu tas laukimo laikas būna užpildytas kuo lengvesnėmis mintimis. Angelas Sargiukas budi visada šalia. Ir kad tas pooperacinis laikas neprailgtų ,o rezultatai atpirktų visą Tavo naštą, kurią Tau teko pakelti . friends.gif
rasų lanka
QUOTE(ramune27 @ 2009 07 30, 01:51)
Aš šiandien sėdėjau ligoninei prie tėvelio savo ,nes jis pastoviai miega ,po chemijos krito labai stipriai hmoglobinas ,jam labai silpna . bet dar baisiau kad jis pats nekovoja,jis nesitiki kad pasveiks. taip sunku klausyt kai jis taip sako ,o dar gavo tik pirmą chemija ,ir dar neaišku kiek jų reiks. rašau ir verkiu nes nežinau kaip jam padėt ,kaip paguost ,o dar baisiau matyt kad jis silpsta .....
*


Ramune, 4u.gif Silpna dėl to kad mažas hemoglobinas ir , aiškų, vaistukų poveikis. Gal taip tėvelio organizmas reaguoja į chemiją. Mano mamytei labai krisdavo visas kraujukas. Blogai, kad jis nekovoja (gal nelabai tinkamas žodis ax.gif ). Jei pats ligoniukas be vilties, tai artimiesiems labai sunku įtikinti bus, kad ji atsirastų. Gal reiktų kažkokių pavyzdžių iš interneto, iš spaudos ištraukti ir duoti jam paskaityti, kad su tokia diagnoze gyvenama. g.gif Aš pačioj mamytės ligos pradžioj rinkau po trupinėlį iš visur tokias istorijas, kartais lyg tarp kitko papasakodavau neįpareigojant nuodugniai klausytis, "išeinant" iš pokalbio (o mūsų stadija nuo pat pradžių paskutinė). Atsirasdavo vėliau jau ir klausimų apie smulkmenas... Juk nė vienas nesidžiaugia šia diagnoze ir kiekvienas praeina sunkesnį ar lengvesnį suvokimo kelią. Vieni į JĮ žiūri kaip į priešą ir kaunasi su juo, kiti prisijaukina ir gyvena draugiškai , dar kiti gražiai paprašo išsinešdinti, dar kiti... Parašysiu gal ir per daug drąstiškai. Kartais žmogui reikia ne tik paguodos . Būna kad griežtas tonas, pasakymas apie meilę ir kad kenčia ne vien ligoniukas, tarsi atveria jam akis, ir jis pamato, kad tikrai yra dėl ko verta stengtis gyventi... Bet visa tai taip trapu ir individualu, kad vienos taisyklės čia nerasime, o ir apskritai - jokios tai taisyklės. Tai ieškojimas geriausio ir mažiausiai skausmingo, nes skauda ne tik kūną , bet ir dūšią...
Linkiu tėveliui atrasti noro gyventi ir nepasiduoti ... wub.gif

***

Adis 4u.gif , Ar dukrytė jau namučiuose? Jei taip, ar patenkinta kelione? Ar rado viena poilsėlio?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2017 Invision Power Services, Inc.