Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena VILTIS...

QUOTE(babania @ 2009 07 26, 23:10)
jei bus bloga ir vemsit tai ir badaut nereiks unsure.gif  BET AS TO NELINKIU 4u.gif  tik ikisau savo snapa


Man rodos jus cia truputi viska nuo koju ant galvos apvertet smile.gif. Taigi badavimas tam, kad susvelninti chemijos padarinius, o ne, kad svori numesti
Atsakyti
nieko neapverciau ir viska zinau,jeigu ka...tik sakau ta pati ar verta paradet badaut kad organizmas priimtu geriau tas chemo jei jus dar nezinot kaip ja per nes jusu organizmas?kam is lempos rizikuot?

viskas tyliu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babania: 26 liepos 2009 - 23:00
QUOTE(egoist @ 2009 07 27, 00:52)
Man rodos jus cia truputi viska nuo koju ant galvos apvertet smile.gif. Taigi badavimas tam, kad susvelninti chemijos padarinius, o ne, kad svori numesti

o man atrodo,kad badavimas tam,kad ko stipresnis ir veiksmingesnis butu chemijos poveikis ir babania tikrai ne apie svorio metima rase. Kaip dauguma mergaiciu nepatarciau badauti,o ypac pries pirma karta. Rasau is tel.labai nepatogu. Mes vis sode dar. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 26 liepos 2009 - 23:14
QUOTE(egoist @ 2009 07 26, 23:52)
Man rodos jus cia truputi viska nuo koju ant galvos apvertet smile.gif. Taigi badavimas tam, kad susvelninti chemijos padarinius, o ne, kad svori numesti



Didelis klausimas ar sušvelninis, o gal priešingai paaštrins? Hipotetinis dalykas. Apie svorio numetimą niekas nekalba, kalbama apie galimą kacheksiją, organizmo išsekimą, ir anorekciją, šitie du dalykai dažni ligos palydovai. Gal Jums neteko matyti 50- mečių moterų sveriančių 40 kg, aš mačiau vieną: ūgis apie 168, o svoris 38 kg. Nieko gero.
Anoreksija, kacheksija

Šiame informacijos šaltinyje, rašoma priešingai, jog išsekus - sunkiau pakeliamas gydymas ir rezultatai gydymo prastesni. Paprastai pirmosios chemijos lengviau pernešamos, visas smagumas būna per paskutiniąsias, kai morališkai ir fiziškai pavargsti.
**********
tongue.gif SVETA K. gal keisi niką į Sodininkę? tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 26 liepos 2009 - 23:16
QUOTE(SVETA K. @ 2009 07 27, 00:08)
o man atrodo,kad badavimas tam,kad ko stipresnis ir veiksmingesnis butu chemijos poveikis ir babania tikrai ne apie svorio metima rase. Kaip dauguma mergaiciu nepatarciau badauti,o ypac pries pirma karta.                    Rasau is tel.labai nepatogu. Mes vis sode dar. smile.gif



tikrai TĄ norejau parasyti..nu bet..ai..tu supratai gal del to kad liga bendravarde cool.gif
nieko baisaus,nuo siol busiu tik stebetoja 4u.gif o su tavim SVETA atskira kalba bus cool.gif
Atsakyti

Julija, kadangi ruošiesi pilnam badavimui, to nepatariu daryti nuo pirmos chemo, nes neseniai buvo operacija.Nežinai kaip veiks tavo organizmą chemo.Aš turėjau vieną chemo, po kurios kraujo vaizdelis buvo nekoks.Neutrofilus atstatinėjo su Grasalva.
Pirma chemo -cis platina sukeldavo žiaurų vėmimą, tai valgyti būdavo problema.Tada ,dar be eksperimentų ,labiausiai organizmas priimdavo būtent kruopų košes.

Jei pirma chemo nesikandžios, dar turėsi 5-ias eksperimentams.

O kol kas žiūrėk , kaip organizmas reaguos į pirmąją.

Panevėžyje mano pažįstamą poros valandų vaistų sulašinimui guldydavo 3-ims paroms.Vieną dieną kraują paimdamo , kitą vėl kokį tyrimuką.Manau buvo didinami lovadieniai.Ji susitardavo su palatos gydytoja ir pavakaryje pabėgdavo namo.Palatose sunkesnės ligonės neleisdavo langų praverti, ji tiesiog dusdavo nuo smarvės ir slogios atmosferos.
Tai pasikalbėk, ar tikrai negali nakvoti namie?
Atsakyti
Adis,geras cia su nicu lotuliukas.gif Reikes pagalvoti. Pamiegojau su maze pietu,dabar nesimiega. Bet kaip gera cia... Babania,baik,nekreipk demesio! jau tu su savo stazu ir patirtim tikrai gali ir patarti,ir savo nuomone issakyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2009 07 27, 00:35)
Adis,geras cia su nicu lotuliukas.gif Reikes pagalvoti. Pamiegojau su maze pietu,dabar nesimiega. Bet kaip gera cia...    Babania,baik,nekreipk demesio! jau tu su savo stazu ir patirtim tikrai gali ir patarti,ir savo nuomone issakyti 4u.gif


Gražus nicas.Man atrodo, kad Sveta turi būti ir panaši į šią gražuolę.Aš prieš keitimą.
Nebent , tai būtų kažkas užprogramuojančio šviesiai ateičiai.

Na nebelabai niežti padelius.Bandysiu lūžti.

Iki
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2009 07 27, 01:50)
Gražus nicas.Man atrodo, kad Sveta turi būti ir panaši į šią gražuolę.Aš prieš keitimą.
Nebent , tai būtų kažkas užprogramuojančio šviesiai ateičiai.

Na nebelabai niežti padelius.Bandysiu lūžti.

Iki

biggrin.gif dabar jau truputi panasi,plauku spalva. O iki gydymo buvau blondine ilgais plaukais.tai daug kas neatpazysta. Tau, gabija,saldaus miego,kad nebutu niezulio. Einu ir as jau
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2009 07 27, 00:35)
    Babania,baik,nekreipk demesio! jau tu su savo stazu ir patirtim tikrai gali ir patarti,ir savo nuomone issakyti 4u.gif


neturiu nuomones...neturiu patarimu.....nemoku reiksti minciu,nemoku nieko...
nuo siol tylesiu
nepykstu ant nieko tikrai
per daug skysciu susikaupe ir asaros valdo...
Atsakyti
stai ka raso mano saltiniai: 70 proc. vezininku mirsta nuo issekimo, o ne nuo ligos. tai vat. nesiimciau jokiu badavimu, jokiu... jei jau atsirado vezys, reiskia, kazko organizmui truko, kazko, kas padetu jam paciam susitvarkyti su atsiradusia liga - o cia dar didesnis sekinimas pries ir taip sekinanti gydyma.

o jei kam idomu, pries chemija prie 165 ugio sveriau 44 kg ir mano didziausia problema buvo kaip nenusibadauti tada, kai pykins...

babania 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 27 liepos 2009 - 07:45
QUOTE(babania @ 2009 07 27, 01:46)
neturiu nuomones...neturiu patarimu.....nemoku reiksti minciu,nemoku nieko...
nuo siol tylesiu    
nepykstu ant nieko tikrai
per daug skysciu susikaupe ir asaros valdo...

babanel, g.gif kas per naktiniai įžadai? Baik. MAN labai tavęs truks, be to tema ritasi į antrą pusę, tu labai gera temų atidarytoja. smile.gif 4u.gif Ir paverkti geriau šiame SM puslapyje, o ne vienai kamputyje... Čia bus, kas tave supras ir ašarytes nuvalys...
****************
NBA, jau gydymą baigėt? Kaip sekasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 27 liepos 2009 - 08:15