Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena VILTIS...

QUOTE(.GABIJA. @ 2009 06 17, 10:30)
Susiskambinau su onkologe dėl odos bėrimo.
Tai štai
B6 gerti iki 200 mg per dieną
Riebus kremas
tepalas su hidrokortizonu.

Tie bėrimai tik chemo pasekmė.

hidrokortizonas - hormonas. Nežinau, aš praeitą chemiją buvau išberta visa baisiai, išskyrus veidą ir sėdmenis, ir niežėdavo. Ištvėriau tą niežulį, gydytoja pasakojo: atvyko lygiai tokio pat pobūdžio bėrimu moteris, tik mažesniu, tai visa nusikasius, nusidraskius buvo - neišvėrė. Mano bėrimus gydytoja net fotografavusi ir siuntė farmacijos firmai gaminačiai Gemzarą. Sakė dar studentam rodys kaip būna. smile.gif netepiau niekuom, nes nežinau, kiek tepalo būčiau sutepusi...plotas didelis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 17 birželio 2009 - 10:17
QUOTE(.GABIJA. @ 2009 06 17, 10:30)
Susiskambinau su onkologe dėl odos bėrimo.
Tai štai
B6 gerti iki 200 mg per dieną
Riebus kremas
tepalas su hidrokortizonu.

Tie bėrimai tik chemo pasekmė.

Chemo pasekmė - tai aišku. Manau, reikia palikti ramybėje odą, leisti jai pačiai aprimti. Nes mano patirtis tokia: ėjau pas dermatologę,nuo bėrimo prirašė Differin kremą,dar Fucidin gydomąjį kremą. Patepiau - jau antrą dieną atsikėliau ryte su baisia alergija, veidas paraudęs, ypač apie akis tarsi įrėminta. Nuėjau vėl pas tą pačią gydytoją, nutraukė vaistus, sako, Differinas galėjo sukelti tai. Po to prorašė krūvą tepalų alergijai slopinti doh.gif Pati sau sakiau - neturėjai problemų tongue.gif ,prisidarei. Kol išsigydžiau tą alergiją bigsmile.gif . Ta pati dermatologė tada sakė, kad galiu skirti tik hormoninius vaistus nuo spuogų, nepaklausiau geriamus ar tepamus? Nutariau, kad man užteks tų eksperimentų tongue.gif , nebėjau pas ją.

Dabar nusipirkau Excipial U Lipolotio http://www.vaistai.l...searchword=lipo
čia nuo sausumo, o bėrimą palikau ramybėje
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2009 06 17, 11:12)
Chemo pasekmė - tai aišku. Manau, reikia palikti ramybėje odą, leisti jai pačiai aprimti. Nes mano patirtis tokia: ėjau pas dermatologę,nuo bėrimo prirašė Differin kremą,dar Fucidin gydomąjį kremą. Patepiau - jau antrą dieną atsikėliau ryte su baisia alergija, veidas paraudęs, ypač apie akis tarsi įrėminta. Nuėjau vėl pas tą pačią gydytoją, nutraukė vaistus, sako, Differinas galėjo sukelti tai. Po to prorašė krūvą tepalų alergijai slopinti  doh.gif   Pati sau sakiau - neturėjai problemų  tongue.gif ,prisidarei. Kol išsigydžiau tą alergiją  bigsmile.gif . Ta pati dermatologė tada sakė, kad galiu skirti tik hormoninius vaistus nuo spuogų, nepaklausiau geriamus ar tepamus? Nutariau, kad man užteks tų eksperimentų  tongue.gif , nebėjau pas ją.

Taip tepalus skiria atrankiniu būdu: padės gerai, nepadės keičia. Dažnai oda tik suerzinama dar labiau ( čia ių patirties auginant dukras), todėl net tepalai nuo alergijos, gali iššaukti alergiją. Mano onkologė pasakė naudoti indiferentinius, be jokių priedų, kvapų tepalus. Toks yra essex riebus tepalas, kurį naudoju. Kituose essex yra kvapų, man nelabai tiko, essex kremą atidaviau dukrytei, rankoms. kremai, kure skirti ir vaikučiams – tinka.
Dėl Jonson baby aliejaus, man masažo metu naudojo, tai kišosi odos poros, atsirado ant masažuojamos rankos spuogų. Pakeičiau į sebamed vaikišką masažo aliejų. Viskas gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 17 birželio 2009 - 10:27
Sveikutės 4u.gif dažnai paskaitinėju šį puslapį ir džiaugiuosi jūsų stiprybe ir vienybe. Nežinau ar galiu čia rašyti, bet noriu pasipasakoti ir paprašyti patarimų. Ištiko ir mūsų šeimą ši bėdelė, tėčiui prostatos vėžys, rugpjūčio mėnesį numatyta prostatos pašalinimo operacija klp. Parašysiu ką daktaras turi parašęs gal kas padėsite iššifruoti. Ca prostatoe T2 NxM0 stII klgII, vid diferencijacijos adenokarcinoma (gleason 3+3=6), navikas 4/10 bioptatu. PSA 3,18ng/ml, TLK-10 C61. Tai va nežinome net kur operuotis ar klp, ar ieškoti pažystamų kaune ir operuoti greičiau, nu žodžiu visi pasimetę esame. Būsiu dėkinga už bet kokį patarimą, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gussste23: 17 birželio 2009 - 12:15
Ugn*Ine, matau tave. labas 4u.gif
kaip laikaisi?
Atsakyti
labas labas,
aš gerai biggrin.gif guliu Vilniuje, Kaulų čiulpų transplantacijos skyriuje, stimuliuoja kraujuką rinks užšaldymui jei kartais prireiktų transplantacijos.
birželio 25 man paskutinė chemo, tada tyrimas kas iš auglio likę, koks jo dydis ir kokius audinius jis apėmęs, tada konsiliumas nuspręs ar operuos jį, jei operuos po operacijos stipri chemo nurinti ląsteles visas ir kaulų čiulpų transplantacija, po jos gal spinduliavimas.... o jei ne operuos, tai tada iškart po šitos chemo bus transplantacija. O šiaip viskas OK 4u.gif

Tai vat mergytės, vis meldžiasi mano mažiukė, vis šnekasi su angeliukais ir Marija bei Jėzumi, veda ji derybas biggrin.gif
Atsakyti
Sveika, Ugnine,

Šaunuolė tavo mergaičiukė thumbup.gif Tikėkim - bus išklausyta mažulės malda, ir nukreipta ten, kur reikia. Manoji taip pat kalbasi su Dievuliu, čia jos pašnekesys, kurio aš neturiu girdėti schmoll.gif . Nors ji nieko apie mane dar nežino, bet nori su kažkuo danguje retkarčiais pasikalbėti, kažko gal paprašyti? Dar su savo seneliu danguje pasikalba rolleyes.gif

O tu, Ugninuke laikykis,su dukriuku susikabinkit rankytėm, ir pirmyn. Tegul šviečia jums saulutė širdelėse user posted image
Atsakyti
Ugnine 4u.gif tikekimes viskas bus gerai mirksiukas.gif matei kaip mou gerai jaucias po transplantacijos thumbup.gif kazkaip mou minejo kad tau lyg autologine darys unsure.gif ai bet vistiek 4u.gif 4u.gif
kazi Shaiba pradingus kai isvaziavo i santarus g.gif
o mane interferonas toliau pjauna verysad.gif temperatura sokineja bile kaip verysad.gif cia nera cia staigiai 39 verysad.gif tik tikiuos kad nereiks man puse metu prie jo pratintis verysad.gif
Atsakyti

Ugnine ir Babania stiprybės user posted image
Atsakyti
user posted image - Ugn*Inuke wub.gif , čia Tau ir Tavo mažuliukei. Laikykitės abi. Dievulis tikrai ką nors sugalvos ir pasiųs žinelę visiems , kas Tave supa ir Tavyje, kad žinotų kaip teisingai reikia elgtis, kad viskas būt gerai... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 17 birželio 2009 - 21:40
Ugne*Ine ,tai transplantacija bus bet kokiu atveju? g.gif Stiprybes tau 4u.gif Mazute tavo saunuole wub.gif

Babania ,laikykis ir tu 4u.gif O ta interferona ilgai reikia vartoti? Kazakaip nieko nezinau apie tai,ir ka jis gydo ? blush2.gif

Ragnez ,man irgi tas Exipial su migdolu alejum thumbup.gif Isbandziau ant savo mazosios daug ka,irgi turim problemu del alergijos doh.gif Lipoloto neblogas,bet sitas geriau mums.O dar labai geras A-Derma Exomega,ju irgi ivairiu rusiu yra,ir kremu,ir losjonu,ir veidui ir kunui.
Atsakyti
Labas
Čia įdomus pratimas, manau aktualus

http://gyvenimas.del...php?id=22668701
Atsakyti