Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena VILTIS...

Domogintare,kaip gaila,uzuojauta tau...juk taip mylejai tu teveli,taip padedavai jam kovoti su liga...laikykis !
Papildyta:
Ugnine,aciu,man viskas gerai! aisku,baisu tau del operacijos,bet tikekim kad cia bus paskutinis taskas kovoje ir busi sveika. Tai salins likusius augliukus?
Atsakyti
Vakarykštė žinia liūdnai nuspalvino visą dieną.. Tvirtai tikėjau, kad Mou išsikapstys, kad ir kokia agresyvi buvo jos leukemia. Et.. Visgi tikiu, kad viskas gyvenime turi prasmę - net ir tokios situacijos. O ir pati Mou - visada matydavo tik tai, kas gera ir buvo didžiausia optimistė, kokią tik kada pažinojau. Iš tiesų - įžūli optimistė smile.gif Daug turiu ko iš Jos pasimokyti. Ir mes visos turime nuostabią užtarėją danguje.

Babania, nežinojau, kad esi turėjus tokių patirčių..

Domogintare, užuojauta Tau dėl Tėvelio.


Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2009 07 29, 15:20)
Ugnine,aciu,man viskas gerai! aisku,baisu  tau del operacijos,bet tikekim kad cia bus paskutinis taskas kovoje ir busi sveika. Tai salins likusius augliukus?


kaip smagu skaityti, kad tau viskas gerai, kiekviena iš jūsų tapote labai brangiomis....aš tikiu, kad mes nugalėsim, vienaip ar kitaip mes tapsime tik nugalėtojos.....................
man šalins tai, kas liko iš trylikos cm auglio, deja šalins dubens kaula su augliu...bijau, nes sako, kad gulimas rėžimas pusę metų...paskui vėl operacija rekonstrukcijos, tada vėl gulimas rėžimas, man baisu....
Dabar esu užsiėmusi karoliukų vėrimu, labai prisipirkti visų reikiamų priemonių, kad galėčiau tuos metus ar pusmetį begulint verti karoliukus ir pardavinėti, tačiau deja...pajamos to neleidžia....tiek visko noriu, dabar bus jūros šventė, aš jos taip laukiau, vis meldžiausi kad tik operacija būtų po šios šventės, nes visas šventes, netgi vaiko ketverių metukų gimtadienį sutikau viena begulint ligoninės lovoje verysad.gif Laukiau šitos šventės, svajojau, kaip vaikščiosiu po mugę,pirksiu mielus niekučius sau ir mažajai, deja visus pinigėlius "surijo" paskutinė kelionė į Vilnių, bei tyrimai...ech kaip liūdna, dar ir ex nesiteikia alimentus susimokėti...jau senai to nedaro..kažkaip liūdna pasidarė, kad ir kas ką besakytų bet pinigėliai yra svarbūs...negaliu sau leisti net rūbelius tinkamo dydžio nusipirkti, nes manieji visi dideli,gi besveriu vos virš keturiasdešimt unsure.gif

kažkodėl išsikalbėjau, matyt tas pinigų trūkumas mane kartais varo iš proto, aš taip nesu pratusi, visą laiką pati savimi pasirūpindavau, dirbdavau, o dabar likau be darbo, vos vaikštau, tas vaistų nuolatinis pirkimas, važinėjimas į vilnių....
svajoju kad karoliukų vėrimas nors kiek atneš pelno, bet kaip ir nuo ko pradėti kai nėra pinigų pradžiai?? Gal kas kokių minčių turite???

Mou Mou....vis prisimenu, kai aš į ligoninę vieną vakarą picą išsikviečiau.....tada taip skaniai valgėm ir visos mintys apie ligą buvo likusios kažkur toli...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugn*Ine: 29 liepos 2009 - 16:08
Ugnine,tikrai laukia tave sunkus metai,guleti pastoviai bus aisku sunku...gerai kad tevai gales dukryte paziureti. Bet nusiteik atkenteti kaip nors,galvok taip:kas tie vieni metai,palyginus su visu gyvenimu,svarbu pasveikti ir auginti mazute savo! del pinigu tai jo,nieko gero,suprantu,kaip sunku,ir savaime aisku kad pastoviai galvoji kaip pragyventi...net nezinau,kaip padeti tau,gal reikia kreiptis i kokia organizacija,kaip ROLD ,kaip su tavo liga. Kazkaip nezinau,ar daug tu uzdirbsi su karoliukais... Mergaites,gal mes visos nors kiek galesim padeti ,tikrai sunki situacija. Laikykis! Tu nugalesi tikrai,nes esi stipri
Atsakyti
Ačiū Svetuk, tu tokia gerutė smile.gif

Aš pati galvosiu ir kabinsiuosi, žinau, kad tikrai rasiu būda kaip verti karoliukus, juk tai mano hobis, mano laisvalaikis, kurio turiu daug ir svarbiausia man tai prilygsta meditacijai.

Didesnė problema operacija ir kas laukia po jos, tikiu, kad viskas bus gerai, esu tuo įsitikinus, turi būti labai gerai, nes aš degu noru užauginti savo mergaitę pati. Dėl jos aš stengiuosi, kapstausi smile.gif Juk myliu ją labai labai labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugn*Ine @ 2009 07 29, 13:49)
Babania, būk gerutė, papasakok, kaip tau buvo, kai buvo klinikinė mirtis, ką matei, ką jautei?? Kodėl nenorėjai čia grįžti?? Jei nenori rašyti čia, parašyk man į až. Mane tokie dalykai labai domina, kartu ramina, juk tai tikri žmogaus jausmai, pojūčiai....ir laikykis, na nepasiduok.


Babania 4u.gif , mane taip pat tai domina. Gal gali papasakoti. blush2.gif


QUOTE(Domogintare @ 2009 07 29, 16:08)
nes as ir liepos 13 palaidojau savo brangu teveli, sirgo veziu, o numire nuo infarkto. Po skrodimo paaiskejo, kad del vezio butu dar ilgai gyvenes, nes gydymas dave stebuklinga rezultata, nerado jokiu mts nei viename organe, o augliukas buvo negyvas. Taip skaudu, kad tiek dejom pastangu del vienos ligos, o reikejo ir nuo kitos gydytis.

Brangiausioji, Domogintare, priimkit ir nuo manęs užuojautą dėl tėvelio. Ir tebūna jam Dangaus karalystė ir amžinoji šviesa. Jūs taip tyliai pergyvenote...nepasisakėte tiek ilgai... Stiprybės ir sveikatos Jums ir Jūsų šeimai.


QUOTE(Ugn*Ine @ 2009 07 29, 18:05)
kaip smagu skaityti, kad tau viskas gerai, kiekviena iš jūsų tapote labai brangiomis....aš tikiu, kad mes nugalėsim, vienaip ar kitaip mes tapsime tik nugalėtojos.....................
man šalins tai, kas liko iš trylikos cm auglio, deja šalins dubens kaula su augliu...bijau, nes sako, kad gulimas rėžimas pusę metų...paskui vėl operacija rekonstrukcijos, tada vėl gulimas rėžimas, man baisu....
Dabar esu užsiėmusi karoliukų vėrimu, labai prisipirkti visų reikiamų priemonių, kad galėčiau tuos metus ar pusmetį begulint verti karoliukus ir pardavinėti, tačiau deja...pajamos to neleidžia....tiek visko noriu, dabar bus jūros šventė, aš jos taip laukiau, vis meldžiausi kad tik operacija būtų po šios šventės, nes visas šventes, netgi vaiko ketverių metukų gimtadienį sutikau viena begulint ligoninės lovoje verysad.gif  Laukiau šitos šventės, svajojau, kaip vaikščiosiu po mugę,pirksiu mielus niekučius sau ir mažajai, deja visus pinigėlius "surijo" paskutinė kelionė į Vilnių, bei tyrimai...ech kaip liūdna, dar ir ex nesiteikia alimentus susimokėti...jau senai to nedaro..kažkaip liūdna pasidarė, kad ir kas ką besakytų bet pinigėliai yra svarbūs...negaliu sau leisti net rūbelius tinkamo dydžio nusipirkti, nes manieji visi dideli,gi besveriu vos virš keturiasdešimt  unsure.gif

kažkodėl išsikalbėjau, matyt tas pinigų trūkumas mane kartais varo iš proto, aš taip nesu pratusi, visą laiką pati savimi pasirūpindavau, dirbdavau, o dabar likau be darbo, vos vaikštau, tas vaistų nuolatinis pirkimas, važinėjimas į vilnių....
svajoju kad karoliukų vėrimas nors kiek atneš pelno, bet kaip ir nuo ko pradėti kai nėra pinigų pradžiai?? Gal kas kokių minčių turite???


Mieloji, Ugninuke, 4u.gif mačiau ir matau Tavyje kovotoją - šitiek barikadų įveikusią ir dar įveiksiančią. Nepasiduok ir neužleisk savo pozicijų...
Kad ir kaip skaudu, galime sakyti kad mes ne materialistai, nesivaikome pinigų, bet be jų kai kuriose situacijose tikrai keblu... nieko keisto, kad jų trūkumas kartais veda į veviltį , išmuša iš vėžių...
O kur Tu perki karoliukus? Ar Tu renkiesi bet kokius, ar pagal kainą, ar turi prieš tai viziją, kokie deriniai bus? Kokios dar priemonės reikalingos be karoliukų. Ar tai segės, ar kitokie papuošalai. Gal gali foto įkelti? Vieną Tavo sagę jau esame mačiusios. thumbup.gif Atleisk, kad tiek klausinėju. Man labai įdomu. Gal kils kokia mintis kaip galėčiau padėti... blush2.gif Galima į a.ž. , jei nedrąsu, bet man atrodo, kad visoms mergaitėms įdomu.

Labas, visoms, Mergaitėms, wub.gif hi.gif

Užuojauta Mou šeimai, mylimiesiems ir artimiesiems... Vakar nesurezgiau nieko....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 29 liepos 2009 - 18:59
aš perku visur, dažniausiai internetu, nors mieliau man akmenukus apčiupinėti prie perkant smile.gif o vizijos išankstinės jokios neturiu, tiesiog imu..veriu ir kažkas gaunasi. Nenoriu pirkti plastmasinių karoliukų, noriu dirbti su normaliais karoliukais, tik tada ir atsiras norinčių juos pirkti. Be karoliukų reikia labai daug: įrankių, vielučių įvairių spalvų bei storio, suspaudėjų ir ttt.
Jau turiu kelis užsakymus, sesuo kelis davė, bei jos bendradarbė. Įmesiu kelias foto, tik sunkiai čia man jas kelti blush2.gif
Atsakyti
Ugn*Ine,
Sveikatėlės visų pirma Tau ir ryžto, bei tikėjimo. Tu - šaunuolė mūsų.

Mano draugės giminaitė dirba karoliukų vėrimo salone. Pakalbinsiu ją, gal ką nors sugalvosime, gal kokią nuolaidą suteiks, ar padovanos . Bendrom jėgom ką nors sumąstysim 4u.gif
Atsakyti
Atsiprašau, kad taip negražiai sumečiau, bet labai skubėjau ir tą padariau belekaip blush2.gif labai nepykit aaaaaaa 4u.gif

user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
OHOHOHO... jau kiek pridaryta... tongue.gif Ir kada suspėji? Tavo papuošalai dvelkia tokiu lengvumu, ar tiesiog savotišku nesvarumu. Gražu, ką čia ir bepasakysi... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 07 29, 20:47)
OHOHOHO... jau kiek pridaryta... tongue.gif  Ir kada suspėji? Tavo papuošalai dvelkia tokiu lengvumu, ar tiesiog savotišku nesvarumu. Gražu, ką čia ir bepasakysi... wub.gif


čia tik maža dalis ką esu pridariusi ir nuotraukose viskas atrodo kitaip smile.gif nuotraukos buitinės, nes fotografavau sau, kad atsiminčiau ką esu padariusi, viskas kas čia pagaminta gaminau sau arba mamytei bei sesytei wub.gif
Atsakyti
Ugn*Ine (atsiprašau, jei vardą ne visai taip surinkau:),

labai mieli ir gražūs darbeliai smile.gif tokie šilti smile.gif
mačiau Supermamoj rankdarbių skyrelyje ar tai skelbimų skelbiasi mamytės, kurios veria papuošaliukus ir taip užsakymų susirenka.
Gal vertėtų ten pabandyti ?

Atsakyti