Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvoti kontaktiniai lęšiai II

QUOTE(Ruta1992 @ 2009 12 20, 02:04)
Čia dešinė be linzės,o kairė su paryškinančia žalia rolleyes.gif


Nuotraukos kaip reklamai. thumbup.gif Bet man Jūsų natūrali mėlyna vis tiek gražiausiai atrodo. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2009 12 20, 01:23)
Nuotraukos kaip reklamai.  thumbup.gif Bet man Jūsų natūrali mėlyna vis tiek gražiausiai atrodo.  blush2.gif

Ačiū blush2.gif
Man irgi patinka ir mėlyna,bet nusibosta kažkaip truputėlį ir norisi paįvairint vaizdelį rolleyes.gif rolleyes.gif Nes kažkaip mėlyna,nu mėlyna,o žaliaaaa wub.gif wub.gif
Gal todėl užsimaniau,kad DIEVINU wub.gif žalias akis.Seniau pačiai nereikėjo gal todėl,kad turėjau draugą labai gražiom žaliom akim...o kai nustojom bendraut,pribrendau per gerus metus lęšiam žaliem rolleyes.gif
P.S. reklamose nubyrėjusio tušo nebūna hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruta1992: 20 gruodžio 2009 - 01:27
Nesvarbu, kiek čia mačiau akių foto, Jūsų lb estetiškai atrodo. ax.gif Tai gal ir patinka tos žalios akys, kai pati tokių neturit, o mano kai žalios, tai atrodo jos ant tiek jau įprastos, kad rudų noriu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2009 12 20, 01:29)
Nesvarbu, kiek čia mačiau akių foto, Jūsų lb estetiškai atrodo.  ax.gif Tai gal ir patinka tos žalios akys, kai pati tokių neturit, o mano kai žalios, tai atrodo jos ant tiek jau įprastos, kad rudų noriu. biggrin.gif

Jėėėėzau!
Kaip aš norėčiau natūralių ŽALIŲ akių! doh.gif doh.gif
Nu neįsivaizduoju ką atiduočiau žalias akis... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
As irgi zalias uzsisakiau. Antradieni turesiu, paziuresim kaip atrodys. Tik dabar kitos firmos - acuvue. Jusu zalios labai graziai ir naturaliai atrodo. Kas gamintojas?
Atsakyti
QUOTE(gieedriee @ 2009 12 18, 12:14)
FreshKon alluring eyes mystical black
Va kaip atrodo ant melynu akiu, nors realiai tamsesne spalva  blush2.gif
Istikruju, akys su siais lesiais, kaip ateives ar demones, kazkas tokio biggrin.gif Traukianti visu zvilgsni  ax.gif  Jausmas normalus, pirmas kartas kaip isbandziau lesius ant saves smile.gif Jokio diskomforto, nulis reakcijos ar pasikeitimu  rolleyes.gif

nelabai aiskiai matosi, bet atrodo nieko smile.gif thumbup.gif Gal kada ir as susiruosiu paeksperimentuot biggrin.gif

QUOTE(Pukuotukasss @ 2009 12 18, 12:54)
ech..pavydžiu jums biggrin.gif kaaip norėčiau lešių,bet mama sako kad dar per jauna esu.. (14m) nes ne iš reikalo reikia, o todėl kad nekenčiu tiesiog savo akių, na bent jau vienos tai tikrai ...  doh.gif

greičiau paaugčiau  biggrin.gif  biggrin.gif

nu va, tos mano baisiosios akys  biggrin.gif greičiau ,baisioji akis biggrin.gif
doh.gif

grazios tavo akys smile.gif ir kaip jau sake, isskirtines mirksiukas.gif

QUOTE(Ruta1992 @ 2009 12 20, 01:04)
Čia dešinė be linzės,o kairė su paryškinančia žalia rolleyes.gif

labai grazu, bet jusu melynos neblogiau atrodo smile.gif
Atsakyti
Mano draugė iš žalių naturalių akių pasikeitė į rudas ir šakės kaip jai tinka ir kaip gražiai atrodo, visą veidą pakeitė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2009 12 20, 02:29)
Nesvarbu, kiek čia mačiau akių foto, Jūsų lb estetiškai atrodo.  ax.gif Tai gal ir patinka tos žalios akys, kai pati tokių neturit, o mano kai žalios, tai atrodo jos ant tiek jau įprastos, kad rudų noriu. biggrin.gif

Man irgi lygiai taip pat. Pati turiu žalias akis, bet kaip man gražu, rudos, vos ne juodos akys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamile @ 2009 12 20, 09:36)
As irgi zalias uzsisakiau. Antradieni turesiu, paziuresim kaip atrodys. Tik dabar kitos firmos - acuvue. Jusu zalios labai graziai ir naturaliai atrodo. Kas gamintojas?

Čia Focus Softcolor lęšiai.Evergreen spalvos.Perku optio optikoje.
Ačiū ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mamile @ 2009 12 20, 09:36)
As irgi zalias uzsisakiau. Antradieni turesiu, paziuresim kaip atrodys. Tik dabar kitos firmos - acuvue.

Lauksim foto.

Ruta1992
grazios jusu zalios akys.

Atsakyti
QUOTE(Ania.ks @ 2009 12 20, 20:45)
Lauksim foto.

Ruta1992
grazios jusu zalios akys.

ačiū blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pukuotukasss @ 2009 12 18, 13:54)
ech..pavydžiu jums biggrin.gif kaaip norėčiau lešių,bet mama sako kad dar per jauna esu.. (14m) nes ne iš reikalo reikia, o todėl kad nekenčiu tiesiog savo akių, na bent jau vienos tai tikrai ...  doh.gif

greičiau paaugčiau  biggrin.gif  biggrin.gif

nu va, tos mano baisiosios akys  biggrin.gif greičiau ,baisioji akis biggrin.gif


Kaip gražu wub.gif Nori paslėpt tokį išskirtinumą? blink.gif Aš tikrai tavo vietoj neslėpčiau schmoll.gif
Atsakyti