Įkraunama...
Įkraunama...

Kojos nykščio kaulinė išauga

As jau po operacijos namuose. Paguldyta buvau pirmadieni isleista tik vakar. KAip seksis toliau neisivaizduoju. Operacija buvo sunki. Kaula gremze, kaulus pjauste, durste metalu, isoreje ant didziojo pirsto turiu dvi metalo ausytes. VIsa konstrukcija isims po dvieju menesiu. Kojos kaip ir neskauda, nuskausminamuosius suleido tik viena karta.. daugiau nereikia. KOja beveik netinsta, nes ji kauleta ir "be mesos" biggrin.gif... bet kai nuleidziu zemyn, tai tvinksi. Su ortopediniu batu vaikscioti labai nepatogu ir sudetinga. Jo privalumus matau tik lipant laiptais. Teko uzlipti net i antra auksta doh.gif Nu gal ismoksiu dar juo naudotis. Zodziu ikliuvau ir nezinau kaip su tuo gyjimu man cia bus. Ateinanti penkadieni reikes nuzygiuoti iki poliklinikos, gal ten siules isims ir uzdarys biuleteni. Dirbsiu namuose.
Atsakyti
QUOTE(pienas @ 2009 01 16, 13:22)
As jau po operacijos namuose. Paguldyta buvau pirmadieni isleista tik vakar. KAip seksis toliau neisivaizduoju. Operacija buvo sunki. Kaula gremze, kaulus pjauste, durste metalu, isoreje ant didziojo pirsto turiu dvi metalo ausytes. VIsa konstrukcija isims po dvieju menesiu. Kojos kaip ir neskauda, nuskausminamuosius suleido tik viena karta.. daugiau nereikia. KOja beveik netinsta, nes ji kauleta ir "be mesos" biggrin.gif... bet kai nuleidziu zemyn, tai tvinksi. Su ortopediniu batu vaikscioti labai nepatogu ir sudetinga. Jo privalumus matau tik lipant laiptais. Teko uzlipti net i antra auksta  doh.gif  Nu gal ismoksiu dar juo naudotis. Zodziu ikliuvau ir nezinau kaip su tuo gyjimu man cia bus. Ateinanti penkadieni reikes nuzygiuoti iki poliklinikos, gal ten siules isims ir uzdarys biuleteni. Dirbsiu namuose.

Nepergyvenk, viskas bus gerai, smile.gif tas laikotarpis praeis po truputi. Zinok su orto batu vaikscioti daug geriau, nei ,kai man, su ramentais reikejo soliuoti ant vienos kojos tris sav. Ejimas su tuo orto batu, po ramentu atrode rojus. as jau kita penktadieni tureciau pradeti visa peda minti.
Stebek kad temeraturos nebutu, jei nera viskas gerai, gerk vitaminus ir parasyk kaip seksis toliau. Svarbiausiai kad tau kojos neskauda ir ji netinsta. Semes drinks_cheers.gif
Atsakyti
Bet kodel su tuo batu man taip nepatogu g.gif As ir taip ir taip greiciau nusoliuoju ant vienos kojos su ramentais nei su tuo batu kankinuosi. Nu keista. Nepatinka jis man schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(pienas @ 2009 01 16, 14:02)
Bet kodel su tuo batu man taip nepatogu  g.gif As ir taip ir taip greiciau nusoliuoju ant vienos kojos su ramentais nei su tuo batu kankinuosi. Nu keista. Nepatinka jis man  schmoll.gif

O kodel nepatinka tas orto batas, gal labai krypuoti , del to kad ant sveikossios kojos batas su plonu padu, ir koju ilgis nevienodas, del to vaikscioti sunkiau. Beje koks tavo orto batas, ar pirktas orto parduotuveje ar gamintas pagal spec uzsakyma?
Atsakyti
Greiciausiai, kad koju ilgis nevienodas biggrin.gif.. o pirktas, tai ligonineje.. orto parduotuveje. Ten tikrai ne spec gamintas. GAl tame ir problema? g.gif Nu jau yra kaip yra... kito negausiu.
Atsakyti
QUOTE(pienas @ 2009 01 16, 14:15)
Greiciausiai, kad koju ilgis nevienodas biggrin.gif..  o pirktas, tai ligonineje.. orto parduotuveje. Ten tikrai ne spec gamintas. GAl tame ir problema?  g.gif Nu jau yra kaip yra... kito negausiu.



Ar toks tavo batas, jei toks tai kita batuka pasirink su storesniu padu:

http://i26.photobuck...me/100_8889.jpg

kiek taviskis kainavo?
Atsakyti
NU lygiai toks pats. Nepatogu ir viskas.... nu priprasiu gal.
Atsakyti
QUOTE(pienas @ 2009 01 16, 14:50)
NU lygiai toks pats. Nepatogu ir viskas.... nu priprasiu gal.

kiek gi sitas batas kainuoja, jei nepaslaptis?
Atsakyti
QUOTE(39and69 @ 2009 01 16, 17:31)
kiek gi sitas batas kainuoja, jei nepaslaptis?


140, brangu. Bet bandysiu prastumti sveikatos draudimui, kad kompensuotu. Nezinau tik ar pavyks.
Atsakyti
QUOTE(pienas @ 2009 01 16, 20:01)
140, brangu. Bet bandysiu prastumti sveikatos draudimui, kad kompensuotu. Nezinau tik ar pavyks.

brangoka g.gif , toki bata parduoda
http://www.idemus.co...0/productid/144
tai kainuoja pigiau.
siame tinklapyje yra sarasai orto prekiu (skyrelis gydytojams) kurias kompensuoja ligoniu kasos.

Atsakyti
QUOTE(39and69 @ 2009 01 17, 14:04)
brangoka g.gif , toki bata parduoda
http://www.idemus.co...0/productid/144
tai kainuoja pigiau.
siame tinklapyje yra sarasai orto prekiu (skyrelis gydytojams) kurias kompensuoja ligoniu kasos.


KAd permokejau, tai nujauciu, bet ju kompensacija lyg ir ekstra atveju yra. Tai bandysiu su draudimu kalbeti.
Atsakyti
QUOTE(ashley @ 2004 04 02, 10:36)
O tiesiog todel, kad labai skausminga ta operacija ir dar bendra narkoze savo daro..... Na tiesiog ji prisimine Tarybinius laikus, kuomet ji gal praktika lig. atliko? nezinau, bet zodziu mate tas motereles...mate tuos skausmus. Sako kol dar gali vaikscioti, tai vaiksciok, as jai saku galet tai galiu, bet kada kojos pasala, rekti norisi...........pasimetusi vis dar as.

Cituoju is seno pokalbio, bet, manau, kad ir siandien ta problema yra. Skaiciau vienoje knygoje, kad ta kauline isauga galima istirpinti citrinu sultimis. Yra tam tikra metodika (keliu citrrinu ir kaip gerti). Teigiama, kad po citrinu sulciu kurso ne tik pirsto kauline, bet ir nugaros bei sprando ataugos istirpsta. Jei kam idomu, galesiu imesti visa ta gydymo procesa. Manau, kad verta bandyti, negu duotis kaulus pjaustyti. Citrinu kursas brangiai iseina, bet operacijai ir po to ribotas darbingumas, tikriausiai, dar brangiau kainuotu + didelis skausmas ir nepatogumas vaikstant.
Atsakyti