Įkraunama...
Įkraunama...

Kojos nykščio kaulinė išauga

Sveikutes,

Mano mamai antradieni daro operacija :S Operuos p. Gavelis Vilniuje, Sirdies chirurgijos centre. As jauciu labiau uz ja jaudinuos biggrin.gif Vis galvoju, kaip jai palengvinti ta visa dalyka...Jus cia kalbejot apie pooperacinius batus, ploksteles ir pan. Cia gi velniskai brangus dalykas :S Sakau, gal kas pasinaudojo ir nebereikalingas? Jei tiktu ismera, tai prixvatizuotume biggrin.gif Ar ten spec. gal itvarai daromi?
Atsakyti
Jūs čia visi tik apie operacijas kalbat blink.gif aš parsisiunčiau kažkokį įtvarą, kuris "atstato" į vietą tą kauliuką, bandysiu kas čia bus unsure.gif va taip atrodo:
user posted image
Gal kas naudojot kąnors panašaus?
Tiesa, pas mane nėra baisi padėtis, gal pavyks ir paprastesniu būdu atstatyt nei operacija g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lillly: 09 balandžio 2009 - 15:52
QUOTE(Lillly @ 2009 04 09, 16:50)
Jūs čia visi tik apie operacijas kalbat blink.gif  aš parsisiunčiau kažkokį įtvarą, kuris "atstato" į vietą tą kauliuką, bandysiu kas čia bus unsure.gif va taip atrodo:
user posted image
Gal kas naudojot kąnors panašaus?
Tiesa, pas mane nėra baisi padėtis, gal pavyks ir paprastesniu būdu atstatyt nei operacija g.gif

bigsmile.gif tikriausiai ne visus batus galesit nesioti g.gif gal dydziu didesnius tiktai?
Atsakyti
QUOTE(smala @ 2009 04 09, 17:14)
bigsmile.gif tikriausiai ne visus batus galesit nesioti g.gif gal dydziu didesnius tiktai?


Arba tik tokius kaip paveiksiuke biggrin.gif Ryt jau bandysiu matuotis, jei ką su Crocsais vaikščiosiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Lillly @ 2009 04 09, 17:19)
Arba tik tokius kaip paveiksiuke biggrin.gif  Ryt jau bandysiu matuotis, jei ką su Crocsais vaikščiosiu cool.gif

o ar jie padeda,kai labai stipriai kauliukas islindes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lillly @ 2009 04 09, 16:50)
Jūs čia visi tik apie operacijas kalbat blink.gif  aš parsisiunčiau kažkokį įtvarą, kuris "atstato" į vietą tą kauliuką, bandysiu kas čia bus unsure.gif va taip atrodo:
user posted image
Gal kas naudojot kąnors panašaus?
Tiesa, pas mane nėra baisi padėtis, gal pavyks ir paprastesniu būdu atstatyt nei operacija g.gif

Toki panasu itvara galima nusipirkti ir vilniuje. Tiksliau sakant jo isorinis vaizdas kitoks, bet veikimo principas tas pats. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vrum-vrum @ 2009 04 09, 16:31)
Sveikutes,

Mano mamai antradieni daro operacija :S Operuos p. Gavelis Vilniuje, Sirdies chirurgijos centre. As jauciu labiau uz ja jaudinuos biggrin.gif Vis galvoju, kaip jai palengvinti ta visa dalyka...Jus cia kalbejot apie pooperacinius batus, ploksteles ir pan. Cia gi velniskai brangus dalykas :S Sakau, gal kas pasinaudojo ir nebereikalingas? Jei tiktu ismera, tai prixvatizuotume biggrin.gif Ar ten spec. gal itvarai daromi?

Orto batas zveryno ortopedijos parduotuve kainuoja 50 Lt. Ar tavo mamai abi kojas operuoja?
Atsakyti
QUOTE(Lillly @ 2009 04 09, 15:50)
Jūs čia visi tik apie operacijas kalbat blink.gif  aš parsisiunčiau kažkokį įtvarą, kuris "atstato" į vietą tą kauliuką, bandysiu kas čia bus unsure.gif va taip atrodo:
user posted image
Gal kas naudojot kąnors panašaus?
Tiesa, pas mane nėra baisi padėtis, gal pavyks ir paprastesniu būdu atstatyt nei operacija g.gif



kazkodel nemanau akd jis yra stebuklingas. tokio pat principo toki pirstuka turejau vaikystei, sovietu laikais. nieko man nepadejo ;( tuo metu tik pakrypes nezymiai buvo. db - po geru 20 metu - kauliukas lb issokes ir skauda.
del jo negaliu vaiksciot ant jokiu kulnu.

Papildyta:
QUOTE(vrum-vrum @ 2009 04 09, 15:31)
Sveikutes,

Mano mamai antradieni daro operacija :S Operuos p. Gavelis Vilniuje, Sirdies chirurgijos centre. As jauciu labiau uz ja jaudinuos biggrin.gif Vis galvoju, kaip jai palengvinti ta visa dalyka...Jus cia kalbejot apie pooperacinius batus, ploksteles ir pan. Cia gi velniskai brangus dalykas :S Sakau, gal kas pasinaudojo ir nebereikalingas? Jei tiktu ismera, tai prixvatizuotume biggrin.gif Ar ten spec. gal itvarai daromi?



man gyre sita daktara. pati buvau uzsirasius pas ji konsultacijai. bet negalejau ir nenuejau. o ir pasimirso, neturejau laiko ir galimybiu bla bla.
butinai parasyk kaip sekesi tavo mamai! nes man juo toliua- tuo labiau skauda, net su patogiais batais vaiksciojant sad.gif
vis gi manau neisvengsiu as tos operacijos.

ir dar, atsakyk jei gali, gali i AZ.
kiek kainavo operacija? abeju ar vienos kojos?
ar davet "kysi"?
Atsakyti
QUOTE(olialiaa @ 2009 04 10, 12:45)
kazkodel nemanau akd jis yra stebuklingas. tokio pat principo toki pirstuka turejau vaikystei, sovietu laikais. nieko man nepadejo ;( tuo metu tik pakrypes nezymiai buvo. db - po geru 20 metu - kauliukas lb issokes ir skauda.
del jo negaliu vaiksciot ant jokiu kulnu.



Ir aš vaikystėje nešiojau (tiksliau nakčiai dėdavo man) pirštų įtvarus, nes jau labai seniai kauliukai lįst pradėjo, bet visai nieko nepadėjo schmoll.gif Net nežinau, kaip jis galėtų padėti, juk reikia šalint ataugas, o ne sustūminėti jas kažkokiu būdu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Frezija*: 10 balandžio 2009 - 14:02
g.gif Nu pabandysiu vistiek, jau nusipirkau unsure.gif bet ji reikia nešiot ne tik naktį, galima ir į batus kišt.
O man kaip aiškino, tai yra ne išauga, o pasikreipęs nykštys
user posted image user posted image

Nu jau nusipirkau, kelio atgal nėra, tik bandyt biggrin.gif
Atsakyti
o as geguzes 26 jau antra koja operuosiuos. ax.gif Pirmoji jau visai graziai atrodo nes jau po operacijos 5 men praejo, tai galiu ant tos kojos laisvai sokineti. Nejauciu jokio nepatogumo, nors ir yra like du varztai kojoj. Chirurgas sake kad tuo paciu ir tuos varztus pasalins, kai darys kitos kojos operacija thumbup.gif . Labai laukiu kad kuo greiciau pasidaryciau ir visam laikui galeciau pamirs ne tik operacijas, bet ir negrazias kojas, kuriuos isdarkydavo ir batukus. Net gaila naujus batelius mautis, kad neissitampytu ties kauliuku schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sandriux @ 2009 04 26, 00:18)
o as geguzes 26 jau antra koja operuosiuos. ax.gif  Pirmoji jau visai graziai atrodo nes jau po operacijos 5 men praejo, tai galiu ant tos kojos laisvai sokineti. Nejauciu jokio nepatogumo, nors ir yra like du varztai kojoj. Chirurgas sake kad tuo paciu ir tuos varztus pasalins, kai darys kitos kojos operacija thumbup.gif . Labai laukiu kad kuo greiciau pasidaryciau ir visam laikui galeciau pamirs ne tik operacijas, bet ir negrazias kojas, kuriuos isdarkydavo ir batukus. Net gaila naujus batelius mautis, kad neissitampytu ties kauliuku  schmoll.gif

o kur dau dare operacija ir kas?
Atsakyti
as operavausi klaipedoje pas Bruza. Man jo darbas patiko, t.y. - rezultatas biggrin.gif
Atsakyti