Įkraunama...
Įkraunama...

Kojos nykščio kaulinė išauga

Dėl siūlių nesijaudink, maniškės irgi prastai atrodė, bet dabar kai sugyjo tai randelis toks nežymus smile.gif kai jau mažiau skaudės pati masažuok lengvai, nes paskui labai toje vietoje tempia oda smile.gif O batukus specialius turi? Su jais daug lengviau vaikščioti. Na, o kai jau praeis kokie 4-5 mėnesiai tada reikės daryti tempimo pratimukus, kad atgautų kojytės lankstumą smile.gif
Atsakyti
Neturiu spec. batų. Galvoju nusipirksiu, kai galėsiu visą pėdą priminti. O dabar ant kulnų vaikščiot dar 2 savaites. Antradienį susitariau, kad virbalus ištrauktų biggrin.gif
Xenzy, o tu su spec. batais visą laiką vaikščiojai? Kur pirkai, kiek mokėjai? Dar reikės tuos silikoninius tarppirščius nusipirkt.
Atsakyti
Pirko mama, kažkurioj ortopedijos parduotuvėj, mokėjo apie 100 lt. berods.
O vaikščiojau visą laiką nuo pirmos dienos, nors ir negražūs jie man, bet patogu labai, net namie nenusiimdavau, jei daugiau pavaikščioti tekdavo.
O silikoninis tarpupirštis kainavo 3 lt, siūlė ir brangesnį, bet šitas labai patogus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xenzy: 13 gegužės 2005 - 13:25
Niu nežinau, ieškojau ortopedinių batų parduotuvėj "Ortopedijos technika", sakė, kad suaugusiem reikia iš anksto užsakinėti. jei dabar užsakyčiau, būtų gruodžio mėnesį rolleyes.gif ...
Žodžiu, nežinau ką daryt... Į senuosius batus kojos kol kas netelpa, bet jau nusibodo su didžiulėm vyriškom šlepetėm vaikščiot sad.gif
Gal kuri ką patart galit??? verysad.gif
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2005 05 27, 15:04)
Niu nežinau, ieškojau ortopedinių batų parduotuvėj "Ortopedijos technika", sakė, kad suaugusiem reikia iš anksto užsakinėti. jei dabar užsakyčiau, būtų gruodžio mėnesį rolleyes.gif ...
Žodžiu, nežinau ką daryt... Į senuosius batus kojos kol kas netelpa, bet jau nusibodo su didžiulėm vyriškom šlepetėm vaikščiot sad.gif
Gal kuri ką patart galit??? verysad.gif
ax.gif


Kokia tavo išmera? galėčiau paskolinti, šiaip jie jau daug kojų matę, tai išvaizdos nelabai yra...bet iš bėdos tiktų smile.gif važiusoiu savaitgalį pas mamą, paieškosiu, tikiuosi neišmetė smile.gif
Atsakyti
smile.gif Mano batų dydis 39-40 smile.gif
Bet tikriausia jau per vėlai parašiau smile.gif ir tikriausia per dideliė išmiera g.gif
Atsakyti
Aš irgi pasidariau operaciją. Kolkas labai patenkinta, kojytė nors ir patinusi, bet labai grąžiai atrodo. Papasokosiu, kaip viskas vyko: Operacija padaryta be jokių Kiršnerio virbalų g.gif, (matyt ne pati blogiausia padėtis, atsižvelgiant į tai, kad su tuo kaulų vargstu tik 2,5 metų). Padaryta tik vietinė nejautrą (ties nykščiu 6 dūriai ir viskas), operacija trūko apie pusvalandį, skausmas ne didesnis, nei po visų operacijų. Operaciją padarė treč., o namie buvau jau penktadienį. Kolkas priminti kojos negaliu, bet viskas žiūrisi gerai, kojos neskauda, randas labai gražus (matyt, kad tris sav. jos net nepriminu) naudojuosi ramentais. Tik kad namuose sedėti nusibodo......
Atsakyti
QUOTE(ashley @ 2006 02 17, 15:33)
Aš irgi pasidariau operaciją. Kolkas labai patenkinta, kojytė nors ir patinusi, bet labai grąžiai atrodo. Papasokosiu, kaip viskas vyko: Operacija padaryta be jokių Kiršnerio virbalų  g.gif, (matyt ne pati blogiausia padėtis, atsižvelgiant į tai, kad su tuo kaulų vargstu tik 2,5 metų). Padaryta tik vietinė nejautrą (ties nykščiu 6 dūriai ir viskas), operacija trūko apie pusvalandį, skausmas ne didesnis, nei po visų operacijų. Operaciją padarė treč., o namie buvau jau penktadienį. Kolkas priminti kojos negaliu, bet viskas žiūrisi gerai, kojos neskauda, randas labai gražus (matyt, kad tris sav. jos net nepriminu) naudojuosi ramentais. Tik kad namuose sedėti nusibodo......


oho! man katik suejo 3 menesiai nuo tos operacijos, tai tik dabar pradedu dziaugtis, o minimum 2 menesius stresavau, nes randas buvo tikrai negrazus, koja tino siaubingai, o per sraigtu traukimo operacija klykiau kaip per pirma gimdyma verysad.gif na dabar, zinoma, patenkinta, nors dar slubcioju, taciau neisivaizduoju, kaip pasiryzti antros kojos operacijai po tokiu patirimu g.gif
o kur ir koks chirurgas tave operavo?
Atsakyti
QUOTE(Riugliuke @ 2006 02 17, 18:41)
oho! man katik suejo 3 menesiai nuo tos operacijos, tai tik dabar pradedu dziaugtis, o minimum 2 menesius stresavau, nes randas buvo tikrai negrazus, koja tino siaubingai, o per sraigtu traukimo operacija klykiau kaip per pirma gimdyma  verysad.gif  na dabar, zinoma, patenkinta, nors dar slubcioju, taciau neisivaizduoju, kaip pasiryzti antros kojos operacijai po tokiu patirimu  g.gif
o kur ir koks chirurgas tave operavo?


Gyd. Makulavičius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Riugliuke @ 2006 02 17, 20:41)
oho! man katik suejo 3 menesiai nuo tos operacijos, tai tik dabar pradedu dziaugtis, o minimum 2 menesius stresavau, nes randas buvo tikrai negrazus, koja tino siaubingai, o per sraigtu traukimo operacija klykiau kaip per pirma gimdyma  verysad.gif  na dabar, zinoma, patenkinta, nors dar slubcioju, taciau neisivaizduoju, kaip pasiryzti antros kojos operacijai po tokiu patirimu  g.gif
o kur ir koks chirurgas tave operavo?

Atsakyti
QUOTE(digira @ 2006 02 24, 01:48)


Skaitau jūsų diskusiją man aktualia tema. Jau kelinti metai pavasariu ateinant bandau spręsti kauliukų problemą , bet vis kažkaip laikas prabėga, o man ryžto pritrūksta . Ashley , kokioje klinikoje pjaustė tavo kojas , kiek pinigėlių tam reikalui padėjai , kas gydytojas, ar rekomenduotum šitą gydytoją kitiems ????????

scare.gif
Atsakyti
Ir as turiu tas pacia problema. Vaikysteje grazus batukai budavo tik mazesniu ismieru, o mano koja didele nesiodavau mazesnius. Bet operuotis nesiryztu bijau.gif. Mano anyta su ta pacia problema jau antra karta operacija daros. Nepavyksta verysad.gif gerai atlikti nors ir privacioje klinikoje.
Atsakyti