Įkraunama...
Įkraunama...

Kojos nykščio kaulinė išauga

Smėle, kur konsultuoja gyd. Janavičius?
Atsakyti
QUOTE(industrija @ 2009 11 10, 19:19)
Smėle, kur konsultuoja gyd. Janavičius?

Gyd Janavicius dirba VGPUL. jis ne tik ortopedas traumatologas, bet dar, jei neklystu, ir plastiniu operaciju specas, todel pas ji randai grazus, nera melyniu ir tinimai mazesni, gerai mesytes gerai "sudelioja siudamas" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(39and69 @ 2009 11 10, 19:13)
Tau daryta ta pati operacija kaip dare gyd. Gavelis Frezijai, Industrijai ir kitoms. Jei paziuresi filmiuka, kurio linka cia esu idejusi laiskelyje Frezijai, apie Lapidus procedura pamatysi pirmiausiai yra nupjaunamas kauliukas prie didziojo pirsto tai vadinama  Scede osteotomija, o artrodesis arba LAPIDUS PROCEDURE yra vadinamas sanario suauginimas, filmuke toliau rodomi du nuplaunami kauliukai, sujungiami ir sutvirtinami varztais arbe metaline plokstele.

Smele yra pavyzdys, tvarkingai atliktos operacijos, kuria atliko jaunas kruopstus chirurgas, kuris beje, kaip ir gyd, Gavelis zino ka daro, nes niekas siuose reikaluose dviracio neatradineja o remiasi pasauline patirtimi.
Tada ir zaizdos neslapiuoja ir randas graziai uzsiutas ir t.t... 4u.gif



Taip apmaudu, kai tampi eksperimento auka, nors ilgai ir sąmoningai ieškojau gero gydytojo, kad išspręstų šią mano problemą... verysad.gif net verkt norisi, o dar jei kas - tfu tfu tfu - nesėkmingai sugis... apie randą tai patyliu, subjaurojo visą koją... verysad.gif parodyčiau, kaip atrodo ta mano koja, tai suprastumėt, kad neperdedu... cray.gif čia pasitvirtina taisyklė - nori kaip geriau, o išeina kaip visada...
Atsakyti
QUOTE(industrija @ 2009 11 10, 19:23)
Taip apmaudu, kai tampi eksperimento auka, nors ilgai ir sąmoningai ieškojau gero gydytojo, kad išspręstų šią mano problemą...  verysad.gif  net verkt norisi, o dar jei kas - tfu tfu tfu - nesėkmingai sugis... apie randą tai patyliu, subjaurojo visą koją...  verysad.gif parodyčiau, kaip atrodo ta mano koja, tai suprastumėt, kad neperdedu... cray.gif  čia pasitvirtina taisyklė - nori kaip geriau, o išeina kaip visada...

Visos cia mes eksperimento aukos, as irgi issioperavusi viena koja taip, kad kaip buvo kaulas taip ir tebera atsikises, tik randas atsirado, nors grazus tiesa sakant.Daktarelis stengesi, bet bloga procedura parinko g.gif
Manai kad smele ne eksperimento auka irgi eksperimento, tik jos chirurgas kruopstus ir zvaigzdaiu liga neserga.
Del rando, tai Gaveliui reikia dirzo duoti.
O tau yra iseitis yra naudoti DERMATIX tepaliuka. Jis ziauriai brangus, bet mano dukrai po dideles operacijos tikrai padejo, mes tepeme net ant sasiuku. bet kaina paskiska apie 140 lt
ar gavai mano laiska

Be je mintis Nueik pas Janaviciu, kad tau varztus istrauktu po Gavelio darbo ir paprasyk kad ta randa pakoreguotu. Chirurgai gi konkuruoja vienas su kitu, manau nores is geros puses pasirodyti ir tau pagelbes jei bus galima pagelbeti.
Atsakyti
QUOTE(39and69 @ 2009 11 10, 17:15)
Del to nesaugumo as  perskaiciau naujausius mokslinius darbus, dali ir tu gali pasiskaityti ir susidaryti vaidza:
Tai  SCOTTISH MEDICAL JOURNAL Volume 53 Issue 2 May 2008
.[/size] thumbup.gif


Ačiū už info 4u.gif ir padrąsinimus biggrin.gif

QUOTE(industrija @ 2009 11 10, 18:23)
Taip apmaudu, kai tampi eksperimento auka, nors ilgai ir sąmoningai ieškojau gero gydytojo, kad išspręstų šią mano problemą...  verysad.gif  net verkt norisi, o dar jei kas - tfu tfu tfu - nesėkmingai sugis... apie randą tai patyliu, subjaurojo visą koją...  verysad.gif parodyčiau, kaip atrodo ta mano koja, tai suprastumėt, kad neperdedu... cray.gif  čia pasitvirtina taisyklė - nori kaip geriau, o išeina kaip visada...


Būtų tikrai įdomu palyginti tuos randus g.gif O įdomu, galima čia talpinti tokio pobūdžio nuotraukas, ar geriau per a.ž.?
Atsakyti
QUOTE(39and69 @ 2009 11 10, 19:57)
Be je mintis Nueik pas Janaviciu, kad tau varztus istrauktu po Gavelio darbo ir paprasyk kad ta randa pakoreguotu. Chirurgai gi konkuruoja vienas su kitu, manau nores is geros puses pasirodyti ir tau pagelbes jei bus galima pagelbeti.


Ačiū labai, gavau instrukcijas! Tiesa, "savavališkai" nutariau neminti kulnu iki kol nepasirodysiu gydytojui, nors man šiandieną jau suėjo 6 sav. po operacijos. Man labai ilgai viskas visada gyja, tai bijau pakenkti, jei kaulas nesuaugo. Ryt einu rentgeno darytis, tada kai tiks pavyks - į konsultaciją.

Beje, mane labai paguodė Tavo mintis, kad kai išiminės varžtus, juk tikrai gali pakoreguoti randą!! thumbup.gif Na o dabar svarbiausia, kad kaulas gerai sugytų.. thumbup.gif ir konsultacija pas Janavičių sudomino, tiesa, nežinau, ar gražu iš mano pusės būtų pas jį eiti ir skųstis Gavelio darbu (tuo labiau, kad kol kas, kol neaišku, kaip kaulas gyja, skundžiuosi tik išorinėmis - matomomis bėdomis) - jie juk pasikalba tarpusavyje...

Dėl rando išvaizdos tai tikrai galėčiau, Frezija, jį tau foto pavidalu parodyti, jei įdomu. Man įdomu būtų pamatyti ir taviškį, jei ne per daug prašau... blush2.gif į forumą gal ir ne per estetiškiausias vaizdas talpinti, bet yra gi až. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(industrija @ 2009 11 10, 22:25)

Dėl rando išvaizdos tai tikrai galėčiau, Frezija, jį tau foto pavidalu parodyti, jei įdomu. Man įdomu būtų pamatyti ir taviškį, jei ne per daug prašau... blush2.gif į forumą gal ir ne per estetiškiausias vaizdas talpinti, bet yra gi až.  mirksiukas.gif


Tai būtų labai smagu, jei atsiųstum savo nuotrauką, tikrai įdomu palygint, juk ir žmonės skirtingai supranta, nes man mano randas neatrodo baisus, tik ilgas labai doh.gif tai vat ir norėčiau sulygint. Nusifotkinsiu rytoj smile.gif
Beje, man po operacijos trys savaitės, tai aš vis dar bintuoju elastiniu tvarsčiu (kažkaip žymiai lengviau su juo, mažiau tinsta) ir dedu tarpupirštį, ar teisingai darau?
Atsakyti
QUOTE(*Frezija* @ 2009 11 10, 23:37)
Tai būtų labai smagu, jei atsiųstum savo nuotrauką, tikrai įdomu palygint, juk ir žmonės skirtingai supranta, nes man mano randas neatrodo baisus, tik ilgas labai  doh.gif  tai vat ir norėčiau sulygint. Nusifotkinsiu rytoj  smile.gif
Beje, man po operacijos trys savaitės, tai aš vis dar bintuoju elastiniu tvarsčiu (kažkaip žymiai lengviau su juo, mažiau tinsta) ir dedu tarpupirštį, ar teisingai darau?


Aha, aš irgi rytoj nusifotkinsiu, esu paranojikė ir nebebijau to pripažinti... doh.gif smile.gif
Aš irgi gana ilgai bintavau, apie 3 sav., bet po to stengiausi atvirai laikyti, kad žaizda džiūtų. O tarpupirščio man sakė nereikia.. Gal tau kitaip, o ar jis padeda kaip nors? g.gif

Labos naktelės 4u.gif
Atsakyti


Beje, mane labai paguodė Tavo mintis, kad kai išiminės varžtus, juk tikrai gali pakoreguoti randą!! thumbup.gif Na o dabar svarbiausia, kad kaulas gerai sugytų.. thumbup.gif ir konsultacija pas Janavičių sudomino, tiesa, nežinau, ar gražu iš mano pusės būtų pas jį eiti ir skųstis Gavelio darbu (tuo labiau, kad kol kas, kol neaišku, kaip kaulas gyja, skundžiuosi tik išorinėmis - matomomis bėdomis) - jie juk pasikalba tarpusavyje...

Dėl rando išvaizdos tai tikrai galėčiau, Frezija, jį tau foto pavidalu parodyti, jei įdomu. Man įdomu būtų pamatyti ir taviškį, jei ne per daug prašau... blush2.gif į forumą gal ir ne per estetiškiausias vaizdas talpinti, bet yra gi až. mirksiukas.gif
[/quote]

O ar grazu buvo gGaveliui tau randa uzvaryti. Be to tau nuejus pas Janaviciu nera ko ant Gavelio varyti, tu destyk savo problema, ar galima butu graziau randa uzsiuti, o Gavelio gali ir nemineti, jei gydytojui bus idomu pats paklaus kas operavo o jei ne tai neklaus, tiesiok pasakys ar gali padeti ir viskas.
Be je ir as noreciau tavo nuotraukas pamatyti, kaip ten ta koja atrodo ar pataisoma, o gal taisyti ten nieko nereikia, sviezi randai visi baisus
Atsakyti
39and69 ačiū už paaiškinimus 4u.gif Filmuko nežiūrėsiu - nelabai man tokie vaizdai blush2.gif O be to, pasitikėjau daktaru, tai dabar kaip yra taip (ačiū jam, kad gerai smile.gif ).
Žinot, pamačiau, kad dauguma apie operaciją aiškinamės jau po jos - kas, kaip, kodėl, gal kitaip reikėjo... Ir visos mes tuo panašios, tik atsistatom visos skirtingai, nes kiekviena nepakartojama esam 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos!

Kaip sveikatos?

Aš šiandieną po konsultacijos pas operavusį gydytoją. Mano varžtams lygiai 6 savaitės. Pažiūrėjo nuotrauką, sakė, dar 2 savaites neminti tos kojos, o daryti mankštą (kai pamankštino nykštį, tai supratau, kad aš tikrai tiek nelaužiau, kad reikia žymiai stipriau mankštinti, kad net skausmas justusi..), o nuo 8-tos savaitės didinant krūvį jau minti visa koją, kad 10-tą savaitę jau išiminėtume varžtus. Paklausiau dėl kito kojos operavimo tuo pačiu, tai patvirtino, kad ok, nes visgi dar dvejojau, ar ryžtis, ar ne - gydytojas man paaiškino, kad išoperavus antrąją koją jau pilnai minsiu pirmąją. Taigi, dar suderinsime tikslią datą, bet panašu, kad gruodžio 8-10 kažkada atliks antrąją operaciją.

Beje, dėl varžtų išėmimo - daro du naujus mažus pjūviukus varžtų galvučių vietoje, taigi senojo rando neliečia (beje, aš nufotkinau savąjį, jei įdomu, galėčiau el.paštu persiųsti). Po varžtų išėmimo koja minama visų krūviu (sakė, kad ir su varžtais jau galima minti, tik didesnis diskomfortas nuo jų jaučiasi), taigi jei neoperuočiau antros kojos, būčiau jau visiškai sugijus, teliktų tik po 10 d. išimti mažas siūlytes.

Va tiek žinių iš manęs.

Linkėjimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(industrija @ 2009 11 12, 12:00)
Sveikos, merginos!

Kaip sveikatos?

Aš šiandieną po konsultacijos pas operavusį gydytoją. Mano varžtams lygiai 6 savaitės. Pažiūrėjo nuotrauką, sakė, dar 2 savaites neminti tos kojos, o daryti mankštą (kai pamankštino nykštį, tai supratau, kad aš tikrai tiek nelaužiau, kad reikia žymiai stipriau mankštinti, kad net skausmas justusi..), o nuo 8-tos savaitės didinant krūvį jau minti visa koją, kad 10-tą savaitę jau išiminėtume varžtus. Paklausiau dėl kito kojos operavimo tuo pačiu, tai patvirtino, kad ok, nes visgi dar dvejojau, ar ryžtis, ar ne - gydytojas man paaiškino, kad išoperavus antrąją koją jau pilnai minsiu pirmąją. Taigi, dar suderinsime tikslią datą, bet panašu, kad gruodžio 8-10 kažkada atliks antrąją operaciją.

Beje, dėl varžtų išėmimo - daro du naujus mažus pjūviukus varžtų galvučių vietoje, taigi senojo rando neliečia (beje, aš nufotkinau savąjį, jei įdomu, galėčiau el.paštu persiųsti). Po varžtų išėmimo koja minama visų krūviu (sakė, kad ir su varžtais jau galima minti, tik didesnis diskomfortas nuo jų jaučiasi), taigi jei neoperuočiau antros kojos, būčiau jau visiškai sugijus, teliktų tik po 10 d. išimti mažas siūlytes.

Va tiek žinių iš manęs.

Linkėjimai  4u.gif

smagu skaityti tavo naujienas, nes jos pilnos optimizmo thumbup.gif . O ir gydytojas pakankamai rupestingas bigsmile.gif
Atsakyti