Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 11

QUOTE(redmoonde @ 2009 06 29, 16:29)
Sveiki  4u.gif
Paaiškinkit man kodėl prisilietus prie kompiuterio dezes jauciu kad mane papurto elektra???  blink.gif Nelabai smarkiai,bet nemalonu  verysad.gif

tai statinio krūvio visur būna. Ypač kompo jungtys kai kurios nebūna per daug kruopščiai apsaugotos, liečiasi su pačiu korpusu dėl to ir gaunasi jog prisilietus trenkia. Nieko per daug nepakeisi, mažiau su kompu kontakto turėk ir bus ramu smile.gif Mane pvz ir mašinos durelės trenkia, ir net prie MB prisilietus kartais smile.gif o ką darysi
Atsakyti
biggrin.gif Aciu .Man tai nieko,gal nenutrenks ax.gif ,bet anksčiau taip nebudavo,bijau tik kad mažoji mano panele neliestu g.gif Mane ir prekybos centre nuo vezimeliu kartais pakrato biggrin.gif
Atsakyti
sveiki,na man vėl klausimų lavina,,, ax.gif ,tikiuos kad padėsit į juos atsakyti. Reikalas tas ,kad vaikai niekaip negali įeiti į One.lt puslapį (na ir dėkui dievui,,, rolleyes.gif ) ,bet esmė ta ,kad jie mano ,kad aš tą puslapį užblokavau ir dabar visokeriopais būdais bando jį "atblokuoti" lotuliukas.gif viskas butu gal ir neblogai,bet esmė štai kur-aš nieko neblokavau ir bijau kad jie besistengdami atblokuoti ar ieškodami kitų kelių ko nors nepridirbtų rimtesnių bėdų.Tai sakau reikėtų pačiai išsiaiškinti kodėl to psl,neatidaro pas mus kompe ar čia kompo b ėda ar šeip kas nutiko,jiems pagrindinį puslapį atidaro-prisiregistruoja-krauna,krauna ir nieko neužkrauna baltas ekranas be jokio paaiškinimo,, g.gif
gal kam teko susidurti su tokia bėda?? pasidalinkit patirtim,, ax.gif
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2009 06 29, 20:21)
sveiki,na man vėl klausimų lavina,,, ax.gif  ,tikiuos kad padėsit į juos atsakyti. Reikalas tas ,kad vaikai niekaip negali įeiti į One.lt puslapį (na ir dėkui dievui,,, rolleyes.gif  ) ,bet esmė ta ,kad jie mano ,kad aš tą puslapį užblokavau ir dabar visokeriopais būdais bando jį "atblokuoti"  lotuliukas.gif  viskas butu gal ir neblogai,bet esmė štai kur-aš nieko neblokavau ir bijau kad jie besistengdami atblokuoti ar ieškodami kitų kelių ko nors nepridirbtų rimtesnių bėdų.Tai sakau reikėtų pačiai išsiaiškinti kodėl to psl,neatidaro pas mus kompe ar čia kompo b ėda ar šeip kas nutiko,jiems pagrindinį puslapį atidaro-prisiregistruoja-krauna,krauna ir nieko neužkrauna baltas ekranas be jokio paaiškinimo,,  g.gif 
gal kam teko susidurti su tokia bėda?? pasidalinkit patirtim,,  ax.gif


pabandykite su kita narsykle (firefox, opera, Internet explorer, google chrome). Jei nekraus ir kitoje, tada arba one.lt jus uzblokavo, arba kompe programos/nustatymai kazka blokuoja
Atsakyti
QUOTE(gelyte 1 @ 2009 06 29, 20:40)
pabandykite su kita narsykle (firefox, opera, Internet explorer, google chrome). Jei nekraus ir kitoje, tada arba one.lt jus uzblokavo, arba kompe programos/nustatymai kazka blokuoja

žinau tiek ,kad onė atsinaujino ir po to nebeįleidžia,bandžiau ir per opera,per mozzilą tas pats,kompo nustatymų niekas nekeitė,jei butu užblokavusi onė,tai nemanau,kad įleistų iš kito kompo (o dabar įleidžia) ,o be to juk negalėjo abiejų vaikų užblokuoti,jei ką ten ir prisidirbo,tai negi abu,,tas varijantas irgi netinka,, schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BEGALYBĖ: 29 birželio 2009 - 19:47
One.lt dažnai kimba. Nei iš šio, nei iš to. Vienu metu užsikrauna, kitu jau nebe. Jei jau naudojatės tuo tinklapiu, teks priprast ax.gif

QUOTE
jiems pagrindinį puslapį atidaro-prisiregistruoja-krauna,krauna ir nieko neužkrauna baltas ekranas be jokio paaiškinimo


Jei būtų užblokuotas puslapis, iš vis jo neatidarytų. O dabar atidaro, tik neprijungia.
Atsakyti
pati nesinaudoju one.lt , bet bandysiu spet kas dar gali buti.
Galbut po atnaujinimo jie pradejo naudoti Java, o jusu kompiuteris jos neturi arba yra, bet per sena versija. (www.java.com)
Taip pat galbut naudojami kazkokie flash elementai, o pas jus nera flashplayerio..

Cia tik spelioju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gelyte 1 @ 2009 06 29, 21:42)
pati nesinaudoju one.lt , bet bandysiu spet kas dar gali buti.
Galbut po atnaujinimo jie pradejo naudoti Java, o jusu kompiuteris jos neturi arba yra, bet per sena versija. (www.java.com)
Taip pat galbut naudojami kazkokie flash elementai, o pas jus nera flashplayerio..

Cia tik spelioju smile.gif

nu jo kas liečia jawa ,tai jei ir yra tai tikrai sena,čia gali buti priežastis,,,, g.gif dėkui už geras mintis-išbandysiu atnaujinti jawą,,,beje kaip tai padaryti?? blush2.gif
Atsakyti
Rašytų, jog kompas nepalaiko javos, ir lieptų parsisiųst. Be to, nerodytų tik dalies puslapio, o ne visko. Manau, problema iš paties puslapio, o ne kompo.
Taip būdavo ne tik po atnaujinimo. Prieš metus ir daugiau taip pat nutikdavo. Po valandos ar pan susitvarkydavo. Taigi ne naujiena, kad one.lt - bugland..
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2009 06 29, 21:45)
nu jo kas liečia jawa ,tai jei ir yra tai tikrai sena,čia gali buti priežastis,,,, g.gif    dėkui už geras mintis-išbandysiu atnaujinti jawą,,,beje kaip tai padaryti??  blush2.gif


Ištrinti -
http://www.java.com/...nstall_java.xml

Įsirašyti iš naujo - keliauji į http://www.java.com , o ten didžiulis mygtukas "download now" smile.gif


QUOTE(Calaquendi @ 2009 06 29, 22:21)
Rašytų, jog kompas nepalaiko javos, ir lieptų parsisiųst. Be to, nerodytų tik dalies puslapio, o ne visko. Manau, problema iš paties puslapio, o ne kompo.
Taip būdavo ne tik po atnaujinimo. Prieš metus ir daugiau taip pat nutikdavo. Po valandos ar pan susitvarkydavo. Taigi ne naujiena, kad one.lt - bugland..


Na gal ir yra tiesios, bet juk sakė tie accountai iš kitų kompiuterių veikia, ir problema tik su vienu kompu. Sunku būtų apkalinti one.lt kai jis visur veikia išskyrus tame problematiškame kompiuteryje smile.gif

Šiaip dar neparašiau, pabandyk išsitrinti visa cache, offline data (tools > clear private data > visas varneles pazymek apart "saved passwords" , cia firefox'e), gal tai pades.
Atsakyti
Nebent tikrino tuo pačiu momentu ant abiejų kompų.
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2009 06 29, 23:31)
Nebent tikrino tuo pačiu momentu ant abiejų kompų.

kitas kompas pas kaimynus,ne vienu metu ,,paveizi vaikai pas save-nieko nepeša,tada varo pas kaimynus ,,į onę,kaip į bažnyčią lotuliukas.gif
Papildyta:
beje pasirodo mes jawos visai neturėjom ax.gif ,bet nepadėjo ,kai ją suin stalinom,vistiek nieko nedaro schmoll.gif jokios onės-protestuoja kažko mano kompas prieš vaikų onę lotuliukas.gif
Atsakyti