Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 11

QUOTE(astuškinas @ 2009 07 26, 03:35)
sveiki, paskutiniu metu streikuoja interneto ryšys. iš pradžių maniau, galbūt kaltas interneto tiekėjas, bet keisčiausia tai jog, internetas veikia įjungus kompiuterį kartais 15min, kartais iki valandos, tada ima streikuoti, kol galiausiai dingsta. išjungus kompiuterį ir palaukus apie 20min, interneto ryšys atsiranda, bet kartojasi tas pats scenarijus... ar tai gali būti kaltas tiekėjas? jei ne, kas galėjo sukelti sutrikimus? skanavau nuo trojanų ir virusų, bet nieko nerado  g.gif


Gali būti krūva priežasčių, o pradžiai bent jau pasakykite kokiu būdu jūs gaunate tą internetą: tiekėjas atvedęs kompiuterinio tinklo kabelį, ar jungiatės per kokį DSL modemą, gal per TV kabelį gaunate inetą, o gal išvis jūs naudojatės kokiu belaidžiu Omni Connect ir pan? Ar jungiat kompą tiesiai ar namie dar turite kokį nors routeriuką?

Ir dar, pagal ką sprendžiate, kad internetas dingo? Gal jis visai nedingo, o užlūžo svetainė, į kurią jungiatės?

Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2009 07 26, 03:47)
1) Eikit į Priemonės -> Priedai -> Plėtiniai
2) Pašalinkit plėtinį qip.bar
3) Perleiskite Firefox

Ir dar rekomenduočiau susidėti plėtinį AdBlock Plus, nes puikiai matosi, kad nesate jo įsidėjusi smile.gif Tas plėtinys blokuoja reklamas.

Ačiū širdingiausias, viskas gavosi aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
Labai prasau pagalbos, sugalvojau siandien pravalyti kompa ir tryniau lauk programas ir istryniau viena programa, po kurios issitempe ekranas ir paliko dideles raides, o programos pavadinomo neprisimenu. Kadangi kompiuteriste is manes visai nekokia blush2.gif , tai taip isisvaizduoju, kad istryniau programa, kuri susijusi su vaizdu. Pagelbekit, kas kuo galit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inguliukas24 @ 2009 07 26, 12:29)
Labai prasau pagalbos, sugalvojau siandien pravalyti kompa ir tryniau lauk programas ir istryniau viena programa, po kurios issitempe ekranas ir paliko dideles raides, o programos pavadinomo neprisimenu. Kadangi kompiuteriste is manes visai nekokia blush2.gif , tai taip isisvaizduoju, kad istryniau programa, kuri susijusi su vaizdu. Pagelbekit, kas kuo galit 4u.gif

Atnaujinkit vaizdo tvarkykles. Atsiųskit naujausią versiją pagal nešiojamo kompiuterio modelį, arba pagal plokštės gamintoją jei stacionarus.
Atsakyti
Sveiki , prašau ir aš pagalbos , internete kai kur toks mažas šriftas , nieko nesimato , pvz.darbo biržos puslapyje noriu užsiregistruoti , bet nieko neįmatau, gal kas patars kaip pasididinti šrifta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Anetė @ 2009 07 26, 16:50)
Sveiki , prašau ir aš pagalbos , internete kai kur toks mažas šriftas , nieko nesimato , pvz.darbo biržos puslapyje noriu užsiregistruoti , bet nieko neįmatau, gal kas patars kaip pasididinti šrifta  doh.gif

Kokia naršyklė?
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2009 07 26, 03:47)

Papildyta:
Hmm, man panašu į grybaujančius video draiverius. Pabandykite susiinstaliuoti naujausią jų versiją.


ee, nesu tikra kaip tai daryti blush2.gif pataisykit jei klystu device manager - display adapters ir daryti update?
Atsakyti
QUOTE(rasulensija @ 2009 07 26, 19:15)
ee, nesu tikra kaip tai daryti blush2.gif  pataisykit jei klystu device manager - display adapters ir daryti update?

Pirma atsiųskite naują versiją pagal gamintoją ir modelį, ir tada darykite update.

Tiesa, greičiausiai atsisiųsite exe failą, tad arba tiesiog jį paleidžiate, bet papildomai gausite ir nelabai reikalingų vaizdo kortos programų, arba su WinZip arba Winrar išskleiskite tai ką atsisiuntėt ir tada per device manage daryti update.

konkrečiau kaip daryti update per device manager yra čia: http://www.ismokpats...-tvarkykles/lt/
Papildyta:
QUOTE(Anetė @ 2009 07 26, 17:50)
Sveiki , prašau ir aš pagalbos , internete kai kur toks mažas šriftas , nieko nesimato , pvz.darbo biržos puslapyje noriu užsiregistruoti , bet nieko neįmatau, gal kas patars kaip pasididinti šrifta  doh.gif

Jei naudojate Firefox, tai jums pakanka paspausti CTRL+0 ir tekstas sugrįš į pradinę būseną.

Jei naudojate Internet Explorer 7 (IE7), jums reikia pasileidus IE7 spausti Tools -> Internet Options (arba paspausti ALT+O ir po to O)

Pasirinkti Advanced kortelę ir uždėkit varneles ant šių punktų (ant kai kurių jau bus varnelės):

Reset text size to medium for new windows and tabs.
Reset text size to medium while zooming (takes effect after you restart Internet Explorer).
Reset zoom level to 100% for new windows and tabs.

ir paleiskite IE7 iš naujo.
Atsakyti
QUOTE(Padėjėjas @ 2009 07 25, 20:12)

reiktų patikrinti garso nustatymus per Control Panel ir ten yra "Sound and Audio devices", o gal tiesiog uždėta "Mute".

Jei tai nepadės, pabandykite perinstaliuoti tvarkykles: http://www.ismokpats...-tvarkykles/lt/
Papildyta:



Sveiki turiu bėdų su garsu ir aš doh.gif prieš pakeičiant vaizdo plokštę viskas buvo čiki mirksiukas.gif per Cantrol Panel išbandyta ,nepadeda,bandžiau ir pagal pateiktą nuoroda ir taip man nepavyko ,nes nžynau iš kur parsisiūst man reikiamų falliukų
Gal turit kokių minčių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2009 07 26, 22:53)
Sveiki turiu bėdų su garsu ir aš  doh.gif  prieš pakeičiant vaizdo plokštę viskas buvo čiki  mirksiukas.gif  per Cantrol Panel išbandyta ,nepadeda,bandžiau ir pagal pateiktą nuoroda ir taip man nepavyko ,nes nžynau iš kur parsisiūst man reikiamų falliukų
Gal turit kokių minčių ax.gif

kaip suprantu kompiuteris yra stacionarus. Tam kad atsisiųsti tinkamas tvarkykles reikia žinoti pagrindinės plokštės gamintoją ir modelį.

arba tai bus nurodyta ant šios plokštė vartotojo gido arba reikia atsidaryti kompiuterio dėžę ir nurašyti gamintoją bei modelį.

Gamintojas ir modelis bus parašytas dažais ant pačios plokštės, bet ne ant mikroschemų.
keli pavyzdžiai, kad būtų suprantamiau:
http://www.ixbt.com/...-scan-front.jpg
gamintojas ASUS
modelis A8N-SLI Deluxe
http://www.bombayhar...yte_Ga_8gdm.jpg
gamintojas: Gigabyte
modelis: GA-8GDM

Pagal tuos duomenis einate į gamintojo svetainę, ieškote Driver Downloads, Support and download ar panašios nuorods, spaudžiate ant jos, išsirenkate savo modelį, operacinę sistemą ir atsisiunčiat reikiamas tvarkykles.

Jei nepavyks, parašykite gamointoją ir modelį čia.
Atsakyti
QUOTE(Padėjėjas @ 2009 07 15, 14:05)
Klaidą galėjot ir iškart parašyti. Sprendimas:

1. Atsidarkite Control Panel
2. Paspauskite Administrative Tools
3. Paspauskite Services
4. Susiraskite  IMAPI CD BURNING COM SERVICE
5. paspauskite ant jo dešiniu pelės klavišu ir pasirinkite „Properties“
6. Startup Type pasirinkite „Disabled“
7. paspauskite Apply ir OK. Išjunkit langus ir pabandykit.

vel kopinti nebeleido doh.gif doh.gif suspaudinejau ka liepete ir vel gerai.ar cia rimta ar tik seip durniuoja kompas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2009 07 27, 09:54)
vel kopinti nebeleido doh.gif  doh.gif suspaudinejau ka liepete ir vel gerai.ar cia rimta ar tik seip durniuoja kompas. g.gif

keista, kad ta tarnyba pati įsijungia. Reiktų pagooglinti.
Atsakyti