Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 11

Klausimėlis gal ir ne visai į temą, bet gal žinot kaip blokuot visokius iššokinėjančius nereikalingus langus. pvz., paleidus naršyklę, pradeda šokinėt visokie pažinčių, žaidimų ir pan. langai... wacko.gif
ačiū. 4u.gif
Atsakyti
Reikia pagalbos. Nesuprantu kuo daugiau ištrinu iš kompiuterio tuo labiau C diske mažėja talpa. Ačiū aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2009 08 01, 03:29)
Reikia pagalbos. Nesuprantu kuo daugiau ištrinu iš kompiuterio tuo labiau C diske mažėja talpa. Ačiū aciuks.gif



pamėgink temp`us ir visokius cookies`ius ištrint.
gal ne ištrini, o darai kopijas?
Atsakyti
QUOTE(Rinesa @ 2009 07 31, 19:19)
Klausimėlis gal ir ne visai į temą, bet gal žinot kaip blokuot visokius iššokinėjančius nereikalingus langus. pvz., paleidus naršyklę, pradeda šokinėt visokie pažinčių, žaidimų ir pan. langai...  wacko.gif
ačiū.  4u.gif

Gal kas is profesionalu patars geriau nei as, bet as susitvarkiau taip: atsisiunciau Spybot ir su jo pagalba kai perskenavau kompa, visas uodegas istryniau is kompo (ten parodo vieta kur tie prisikabinimai yra tiksliai). Suveike biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gebene @ 2009 07 31, 19:07)
Gal kas is profesionalu patars geriau nei as, bet as susitvarkiau taip: atsisiunciau Spybot ir su jo pagalba kai perskenavau kompa, visas uodegas istryniau is kompo (ten parodo vieta kur tie prisikabinimai yra tiksliai). Suveike  biggrin.gif



pas mane ta pati problema,tik nezinau is kur ji atsirado, ir visai nesenai, pries kokia savaite. o neuztenka su antivirusine ar su CCleaner'iu praskanuoti?
Atsakyti
Nežinau sugebėsit man patarti/padėti ar ne, bet mėginu. biggrin.gif
Mano laptopas labai užkaista, kai ant stalo padedu vistiek užkaista, išsijungia. 'Neerzinu' jo, pastumiu jį taip šonu, kad viena jo dalis ant stalo, kita kybo ore (ties ta vieta kur jis ventiliuojasi (ar kaip čia išsireikšti) ) , žodžiu, tuomet jis visą dieną veikia lyg ir normaliai, užkaista, bet neišsijungia.
Pas mane toshiba modelis, taip keistai ten viskas sudėliota keistai dirba, ventiliatorius keistoj vietoj, vien problemos su juo.
Neščiau į garantinį, bet kad jo nerandu doh.gif Tai nebežinau nei ką daryti. Į ką kreiptis ? Keli pažįstami sako, kad čia nuo dulkių jam šitaip, bet pamini, kad jas išvalius nelabai kas ir pasikeičia , nes čia daugumos nešiojamų kompiuterių problema. Esu visiškai pasimetus, nes turiu jį nepilnai metus.. unsure.gif

Ačiū už atsakymus..
Atsakyti
QUOTE(ierika @ 2009 07 31, 21:40)
pas mane ta pati problema,tik nezinau is kur ji atsirado, ir visai nesenai, pries kokia savaite. o neuztenka su antivirusine ar su CCleaner'iu praskanuoti?

Zinok nezinau, bandyk. Bent jau pas mane panda antivirusine, tai nepadejo unsure.gif Ir irgi problemos pries savaite prasidejo, gal cia koks virusas buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(gebene @ 2009 08 01, 06:47)
Zinok nezinau, bandyk. Bent jau pas mane panda antivirusine, tai nepadejo  unsure.gif  Ir irgi problemos pries savaite prasidejo, gal cia koks virusas buvo  g.gif



palauksim , gal kas is labiau ismananciu atsilieps smile.gif pas mane ESET antivirusine , bet jauciu, kad irgi nepagelbejo, nes vis dar tos nesamones darosi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rinesa @ 2009 07 31, 20:19)
Klausimėlis gal ir ne visai į temą, bet gal žinot kaip blokuot visokius iššokinėjančius nereikalingus langus. pvz., paleidus naršyklę, pradeda šokinėt visokie pažinčių, žaidimų ir pan. langai...  wacko.gif
ačiū.  4u.gif

Pirmiausia būtų gerai sužinoti kokia ten ta tavo naršyklė.
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2009 08 01, 01:59)
Nežinau sugebėsit man patarti/padėti ar ne, bet mėginu.  biggrin.gif
Mano laptopas labai užkaista, kai ant stalo padedu vistiek užkaista, išsijungia. 'Neerzinu' jo, pastumiu jį taip šonu, kad viena jo dalis ant stalo, kita kybo ore (ties ta vieta kur jis ventiliuojasi (ar kaip čia išsireikšti) ) , žodžiu, tuomet jis visą dieną veikia lyg ir normaliai, užkaista, bet neišsijungia.
Pas mane toshiba modelis, taip keistai ten viskas sudėliota keistai dirba, ventiliatorius keistoj vietoj, vien problemos su juo.
Neščiau į garantinį, bet kad jo nerandu  doh.gif  Tai nebežinau nei ką daryti. Į ką kreiptis ? Keli pažįstami sako, kad čia nuo dulkių jam šitaip, bet pamini, kad jas išvalius nelabai kas ir pasikeičia , nes čia daugumos nešiojamų kompiuterių problema. Esu visiškai pasimetus, nes turiu jį nepilnai metus..  unsure.gif

Ačiū už atsakymus..

taip,taip su tom prieš nepilnus metus pirktom toshibom,tai kiek žinau vargsta ne vienas,nežinau ten kažkokios gal papuolė brokuotos ar šeip kas,nes turi mano brolis toshibą ir ją pirko prieš 3-4metus,tai patikėk manim ji žymiai atsparesnė karščiui,o va kas pirko pernai apie rugpjūtį-rugsėji na iki naujų metų,tai ššš visiškas,,,mano vienas pažystamas,tai pirko tokį padėkliūką iš bambukų.na jis ten labiau arbatai nešti pritaikytas,bet jis ant jo laiko kompą,tai tada plius minus nekaista,nes jis visas pakeltas nuo dugno ir visada iš apačios vintiliuojas,,,,tik tokiu budu išsprendė tokią problemą,gal pabandyk ir tu,gal padės,,, mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2009 08 01, 11:40)
Pirmiausia būtų gerai sužinoti kokia ten ta tavo naršyklė.



pas mane mozilla firefox ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rinesa @ 2009 07 31, 19:19)
Klausimėlis gal ir ne visai į temą, bet gal žinot kaip blokuot visokius iššokinėjančius nereikalingus langus. pvz., paleidus naršyklę, pradeda šokinėt visokie pažinčių, žaidimų ir pan. langai...  wacko.gif
ačiū.  4u.gif


Įsidiek šitą priedą.

https://addons.mozil...refox/addon/722
Atsakyti